Podoba Ci się?

Anja w stylu lat 70-tych

Zgrany duet Anja Rubik i fotograf Giampaolo Sgura zjednoczyli siły w pracy nad sesją do czerwcowego wydania Vogue Spain. Wspaniała sesja inspirowana ikoną lat 70-tych, amerykańską aktorką i modelką Lauren Hutton, bardzo przypadła nam do gustu!

zdjęcie 1 z 10

zdjęcia: vogue.es
poprzedni kolejny

Tagi: Anja Rubik, Vogue Spain, lata 70-te

Odkryła: joana173

Komentarze (14)

 1. nick ivona (Gość) 23 maja 2013, 8:25

  Jak zwykle BOSKA!

 2. Magdalena6 23 maja 2013, 9:35

  Nie jest brzydka ,ale nie jest też piękna. Jako modelka wydaje mi się ,że miała po prostu farta i tyle. Czasami zdarzyło mi się oglądać pokazy mody w tv i powiem szczerze ,że widziałam tam o wiele piękniejsze dziewczyny i w dodatku nie wychudzone (Anja jest strasznie koścista jakby nic nie jadła) tylko po prostu szczuplutkie - nie rozumiem dlaczego nie wezmą kogoś świeżego tylko uparli się na nią ; / Zazwyczaj ciągle ta sama mina na zdjęciach - czyli otwarta buzia i wybałuszone oczy jakby zobaczyła właśnie UFO . Na wybiegu jest przeciętna wokół tylu pięknych modelek. To jest moje osobiste zdanie więc proszę fanki Anji o niekrytykowanie czyjegoś poglądu :D

 3. nick gość (Gość) 24 maja 2013, 0:35

  tak , jak tobie wolno mieć swoje osobiste zdanie i krytykować , tak fanki, czy niefanki anji też mają prawo do krytykowania twojego poglądu! dlaczego mamy cię nie krytykować, skoro nie masz pojęcia o świecie mody i prawach nią rządzących! jeśli te wszystkie "wady", które wymieniłaś, pomogły tej modelce zdobyć sławę i pozycję w modelingu, to znaczy tylko tyle, że TO właśnie jest poszukiwane!!!!! a ty sobie szukaj na ulicach pięknych kobiet i spróbuj zrobić z nich światowej klasy modelki... powodzenia!

 4. Magdalena6 24 maja 2013, 9:29

  Yyyy ?? ? Ale ja nie jestem od szukania żadnych modelek :D O co Ci chodzi? Nic złego na nią nie napisałam, tylko swoje spostrzeżenie : podoba mi się inny typ urody i sylwetki,inne modelki a Ty naskoczyłaś jak wariatka jakaś :D Pozdrawiam i nie napinaj się tak ;p
  P.S Dokładnie każdy może mieć swoje zdanie dlatego nie krytykuję czyjegoś tylko je szanuje ,ale mam też swoje... Ty niestety widzę ,że nie wiesz co to znaczy nawet...Powodzenia ...Nie zaczynaj jakiejś głupiej dyskusji!

 5. nick aga (Gość) 23 maja 2013, 12:54

  w modelingu nie liczy się tak na serio uroda pojmowana przez większość ludzi... liczy się plastyczność tej urody, uroda pojmowana jest przez pryzmat cyfr... czyli liczy pewna architektura urody. modelka to proporcje oraz osobowość. bo to widać najlepiej na zdjęciach. liczą się też umiejętności aktorskie i wiele innych. Anja Rubik jest bardzo utalentowana, dlatego ją tak lubią w branży, ma świetne proporcjonalne ciało i super osobowość. jest wiele pięknych kobiet ale nie mają odpowiednich proporcji a obiektyw jest bezlitosny. wiele pięknych kobiet również nie ma talentu, nie umie pozować, wychodzą na zdjęciach przeciętnie, z artystycznego punktu widzenia.
  Anja ma wielki talent i jest idealna!

 6. Ooui 23 maja 2013, 19:37

  Zgadzam się z Tobą w zupełności,masz rację ;)

 7. nick aga (Gość) 23 maja 2013, 13:02

  to samo tyczy się Kate Moss a przecież prywatnie wydaje się wyglądać bardzo przeciętnie. a na zdjęciach? bosko jak Anja. choć Anja wygląda prywatnie w przeciwieństwie do Kate świetnie.

 8. Magdalena6 23 maja 2013, 16:15

  Owszem ,ale do końca się nie zgodzę :) Przeglądam czasem stronki ze zdjęciami modelek np : http://www.models1.co.uk/results.aspx?nav=0&sexid=2&subid=7770 lub http://www.premiermodelmanagement.com/ jest wiele pięknych dziewczyn a mimo tego nie są tak znane jak Anja mimo ,że mają lepsze zdjęcia i proporcje twarzy i ciała :) Ale zgodzę się ,że talent aktorski i charakter też modelka musi mieć :)

 9. joana173 23 maja 2013, 19:25

  Fajnie wygląda,jest klimat i rzeczywiście przypomina tu Lauren Hutton ;)

 10. klaudiecie 23 maja 2013, 20:12

  Pasuje jej ten styl, na żywo jej nie widziałam , ale na zdjęciach wychodzi pięknie :) :)

 11. Aniese 23 maja 2013, 20:31

  Super zdjęcia :-)

 12. diamena 24 maja 2013, 20:16

  Ostatnie zdjęcie najlepsze, normalnie jej nie poznałam...

 13. npmg 26 maja 2013, 12:58

  Bardzo jej nie lubię , ale zdjęcia bardzo ładne i profesjonalne .

 14. nick Laura (Gość) 16 kwietnia 2014, 8:36

  Fell out of bed feeling down. This has breethgnid my day!

Komentuj

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.