Podoba Ci się?

Fabryka sukienek - Ma coś dla ciebie!

Fabryka Sukienek – polska marka z Sopotu specjalizująca się do tej pory w kreacjach wizytowych i koktajlowych poszerzyła swoją działalność o nową gałąź – suknie ślubne szyte na miarę.

Od niedawna w letniej stolicy Polski każda z Was może umówić się na spotkanie z projektantką Patrycją Ulewską, aby móc cieszyć się z wyjątkowej kreacji szytej na miarę. Oryginalne projekty utrzymane w duchu minimalizmu przeplatają się z delikatnymi sukniami boho oraz wyrazistymi propozycjami w stylu glamour. Szeroka gama materiałów, barw i możliwość ręcznego haftowania sprawia, że szukając wymarzonej sukni ślubnej nie można przegapić tego adresu!

Jeśli zbliża się dzień Twojego ślubu i masz w głowie mnóstwo pomysłów, spotkanie w Fabryce Sukienek sprawi, że Twoje marzenia dotyczące sukni ślubnej w końcu nabiorą konkretnego kształtu, a ceremonia ślubna pozostanie niezapomnianą chwilą na całe życie.

Tagi: Fabryka sukienek, moda ślubna

10 sekretów jak kupować

markowe ubrania taniej!

Ebook: 10 sekretów jak kupować markowe ubrania taniej

Poznaj 10 sekretów, dzięki którym uzyskasz dostęp do tańszych markowych ubrań! Pobierz ebook, w którym przedstawimy sposoby na kupowanie ubrań o wiele taniej

Pobierz dzisiaj za darmo!

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Forum

Komentuj

W każdy piątek prześlemy darmowe podsumowanie nowości w modzie i urodzie.

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.