Bransoletka modułowa Pandora vs bransoletka modułowa Apart

 1. strawberry93 Obeznana

  Rejestracja: 2012-11 Posty: 64 Podziękowania: 5

  Napisano: 26 grudnia 2012, 19:48

  Hej dziewczyny ! Chciałabym się dowiedzieć od was czy macie może doświadczenie z bransoletkami modułowymi Pandory albo z Apartu ? Na pierszym zdjęciu jest przedstawiona bransoletka modułowa Pandory, która bardzo mi się marzy, ale nie wiem czy jest praktyczna, czy zapięcie się nie psuje, więc moje pytanie brzmi może lepsza będzie bransoletka na zdjęciu numer 2 również z Pandory tylko z zapięciem karabińczykowym. A może jeszcze lepsza byłaby bransoletka na zdjęciu 3 z Apartu ? Słyszałam o niej niezbyt pochlebne opinie ale może któraś z Was mogłaby się ze mną podzielić informacjami i doświadczeniem na ten temat. Trudny przede mną wybór. Słyszałam, że bransoletka modułowa z Pandora z tym klipsowym zapięciem jest najlepsza, ale nie wiem jak to działa w praktyce. Czekam na jakieś opinie :)

 2. strawberry93 Obeznana

  Rejestracja: 2012-11 Posty: 64 Podziękowania: 5

  Napisano: 27 grudnia 2012, 0:35

  Jeżeli któraś z Was wiedziałaby może czy Charmsy z Apartu pasują na bransoletkę z Pandory i odwrotnie to byłabym wdzięczna za informacje :)

 3. nowa84 Zadomowiona

  Rejestracja: 2012-12 Posty: 43 Podziękowania: 6

  Napisano: 28 grudnia 2012, 8:31

  Moja mama ma taką bransoletkę z Apartu i póki co jest z niej bardzo zadowolona. A czy charmsy z Apartu pasują na Pandorę i odwrotnie, to niestety nie wiem, bo kupujemy na nią tylko te z tej samej firmy.

 

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.