Co ma ubrać mężczyzna na studniówkę 2013

1. pider15 Nowicjuszka

Napisano: 4 grudnia 2012, 20:53

Witam.
    Poszukuję pomocy. Jestem mężczyzną i nie mam pojęcia co założyć na studniówkę 2013, żeby wyglądać "WOW" spektakularnie ale też elegancko. Idę na studniówkę z bardzo fajną dziewczyną i chcę na niej zrobić jak najlepsze wrażenie. Pomóżcie mi wybrać jakąś stylizacje proszę, bo sam myślałem ale nie przychodzi mi do głowy mi nic ekstrawagandzkiego i eleganckiego. Liczę na was, moja ostatnia deska ratunku ;)
    Pozdrawiam :)

2. caramella_krk Początkująca

Napisano: 4 grudnia 2012, 21:30

Proponuje klasycznie - gładki garnitur bez żadnych prążków :) Marynarka taliowana i oczywiście czarne skarpetki :P

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość pider15

3. Nardis Początkująca

Napisano: 4 grudnia 2012, 22:01

Myślę, że na studniówkę dobrze wybrać coś klasycznego, jak zasugerowano wyżej (klasyczne nie równa się nudne). Jeśli kupisz coś zbyt ekstrawaganckiego, możesz tego później drugi raz nie założyć. Może warto pomyśleć o jakiś dodatkach, które sprawią, że będziesz wyglądał elegancko, ale jednocześnie z charakterem? ;>

4. pider15 Nowicjuszka

Napisano: 5 grudnia 2012, 17:15

Też myślałem o takim rozwiązaniu. Mam już nawet gładki czarny garnitur delikatnie błyszczący z taliowaną marynarką tylko własnie nie mam pojęcia jakie dodatki dobrać by się wyróżniać z tłumu i wyglądać elegancko. Jaką koszulę i dodatki dobrać (jaka kolorystyka, krój, tekstura itp)? Chcę zrobić wrażenie "WOW" ;)
    P.S. Czarne skarpetki to podstawa- na pewno nie stopki  ;)

5. nonka Ekspertka

Napisano: 5 grudnia 2012, 19:16

najlepsza na wieczór i na taką okazję będzie biała koszula. proponuję taką z mankietami na spinki. to doda Ci klasy. a krawat wybierz w takim kolorze, który najlepiej do Ciebie pasuje. proponuję jakiś żakardowy. zapytaj o takie krawaty w dowolnym sklepie. trudno opisać, jak to wygląda dokładnie, ale tego typu krawaty mają taki jakby trochę trójwymiarowy wzór. to wygląda bardzo elegancko.
    a jeśli chodzi o buty, to proponuję np. jakieś lakierki, ale z jakimś trochę ekstrawaganckim akcentem.
    http://mooni22.pinger.pl/m/942973
    te są co prawda dość kosztowne, ale może będzie to jakaś inspiracja.
    http://szafa.pl/c7448256-czarne-lakierowane-jazzowki-38-lakierki.html
    takie jazzówki też są niczego sobie
    p.s. i nie zapomnij o kwiatku dla dziewczyny i dla jej mamy ;) bez dobrych manier nawet najlepiej ubrany nie zrobisz dobrego wrażenia.

6. Merg_pl Nowicjuszka

Napisano: 6 grudnia 2012, 8:15

Jakiś fajny metaliczny kolor garnitur. Garnitur oczywiście idealnie dopasowany żeby nic nigdzie nie odstawało, nie było za krótkie ani za długie. Do tego ciemna koszula i np granatowy krawat. I oczywiście pantofelki na wysoki połysk.

7. nowa84 Zadomowiona

Napisano: 6 grudnia 2012, 11:29

Dobrze skrojony garnitur to podstawa, postawiłabym na czarny kolor - taki jest najbardziej elegancki i zawsze i na każdym świetnie się prezentuje. Trzeba zwrócić uwagę na długość rękawów i nogawek, wszystko musi być na tip top :) . Do tego ładna, dobrej jakości koszula i stonowany krawat. Powinno być idealnie.

8. pider15 Nowicjuszka

Napisano: 6 grudnia 2012, 20:20

Dziękuje wszystkim za bardzo przydatne rady. Więc po namyślę założe gładki czarny garnitur lekko świecący z marynarką slim, jakąś ładną dobrze skrojoną białą koszule slim, żakardowy krawat w miarę stonowany i buty podobne do takich co mi radziliście bo juz takie mam :D Mam jeszcze tylko jedno pytanie. Jeśli chodzi o spinki do koszuli to lepiej dobrać złote czy srebrne- co będzie lepiej wyglądało i dobiorę jeszcze zegarek do koloru spinek :)
    Klasyka to chyba dobry pomysł na studniówkę ;) Może ktos ma jeszcze jakieś przydatne sugestie ?? ?

9. OoOSaliaOoO Konto usunięte

Napisano: 7 grudnia 2012, 11:38

pider15 napisał(a)

Dziękuje wszystkim za bardzo przydatne rady. Więc po namyślę założe gładki czarny garnitur lekko świecący z marynarką slim, jakąś ładną dobrze skrojoną białą koszule slim, żakardowy krawat w miarę stonowany i buty podobne do takich co mi radziliście bo juz takie mam :D Mam jeszcze tylko jedno pytanie. Jeśli chodzi o spinki do koszuli to lepiej dobrać złote czy srebrne- co będzie lepiej wyglądało i dobiorę jeszcze zegarek do koloru spinek :)
    Klasyka to chyba dobry pomysł na studniówkę ;) Może ktos ma jeszcze jakieś przydatne sugestie ?? ?

Klasyka jak najbardziej to zawsze dobry wybór ;) Udanej zabawy! :D

10. nonka Ekspertka

Napisano: 7 grudnia 2012, 13:39

wybierając spinki kierowałabym się tym, czy Tobie bardziej pasuje zloto, czy srebro. warto też zwrócić uwagę na krawat. jeśli będzie on w chłodnych tonacjach, to lepiej będą wyglądały srebrne spinki, jeśli natomiast będzie onw ciepłych barwach, to bardziej będą pasowały złote spinki.
    ważne też by klamra paska do spodni była w tym samym kolorze, co spinki. i zgodnie z klasycznymi kanonami męskiej mody pasek do spodni powinien mieć klamrę tego typu:
    http://www.sklepy24.pl/sklep/sklep_wittchen_com/produkt/paski-pasek-meski-70-8-0...
    a nie taką zabudowaną, jak ta poniżej:
    http://www.sklepy24.pl/sklep/sklep_wittchen_com/produkt/paski-pasek-meski-73-8-0...

11. szer111 Nowicjuszka

Napisano: 21 stycznia 2013, 18:24

Oto super buciki
    http://tablica.pl/oferta/polbuty-stan-idealny-deichmann-memphis-one-emulsja-grat...
    buty na studniówke 2013 forum

12. dymka Nowicjuszka

Napisano: 11 lutego 2013, 23:44

Ogólnie na studniówkę najbardziej pasuje klasyczny garnitur... a jeśli chcesz się wyróżniać to czasem wystarczy mały drobiazg np mucha .... Fajne porady mają http://www.studniowka.giacomo.pl/ mój brat ostatnio siedział i coś tam sobie wybierał

13. madan Obeznana

Napisano: 15 stycznia 2015, 16:07

Zobaczcie - http://www.merg.pl/product-pol-26106-Klasyczne-czarne-czolenak-damskie.html
    Chyba zawsze już będzie dominowała klasyka - bo jakie obuwie się sprawdzi lepiej niż czarne szpileczki?