Czy znacie markę Pakuten?

 1. Mannach Nowicjuszka

  Rejestracja: 2015-01 Posty: 2 Podziękowania: 1

  Napisano: 16 czerwca 2015, 21:09

  Cześć wszystkim. Strasznie mi się spodobało kilka rzeczy oversize no i pare bluzek, dwie spódniczki i takie super legginsy ze stopką (http://pakuten.pl/22-legginsy) Uzbierała się niemala kwota (w każdym razie dostawę będę miala napewno za free) - tylko chciałam się zapytać czy znacie? Polecacie? Nie ukrywam - mają fajne rzeczy "w moim stylu" , ceny jeszcze lepsze, tylko chce się dowiedzieć czy ktoś już kupował? Ja sie czaję na bluzę w wysokim kołnierzem, taki sweter z długim tylem. Spódniczki podobają mi się prawie wszystkie, no ale nie mogę przesadzić z kasą. :-( Prosze o opinie na temat sklepu. Dzięki z góry!!!

  1 użytkownik podziękował za tę wiadomość Szaferka

 2. klaudia_0 Nowicjuszka

  Rejestracja: 2015-08 Posty: 1 Podziękowania: 1

  Napisano: 21 sierpnia 2015, 10:47

  Zamawiałam z tego sklepu sukienki i sklepu nie polecam czekałam długo aż dojdą no i po 10 dniach w końcu przyszły. Sukienki wyglądały zupełnie inaczej niż na zdjęciu materiał był okropny nie wiem czy można nawet nazwać to materiałem. Krótko mówiąc nie polecam bo po prostu MASAKRA...

  1 użytkownik podziękował za tę wiadomość Szaferka

 3. paola12122onet.pl Nowicjuszka

  Rejestracja: 2015-08 Posty: 1 Podziękowania: 2

  Napisano: 23 sierpnia 2015, 0:04

  Zupełnie nie polecam tego sklepu, kompletnie nie zdobył mojego zaufania.Sukienka, którą zamawiałam otrzymałam po 2 dniach od zamówienia, ale kompletnie nie zgadzała się z fasonem zamówionym, jednym słowem masakra.W dodatku cena brutto miała wynosić 47, 90zł ...kiedy kurier przyniósł mi paczke musiałam zapłacic o 10 zł więcej...nie wiadomo za co.Obecnie jestem w toku by zwrócić zakupiony produkt... ciekawa jestem jak z tym pójdzie.

  2 użytkowników podziękowało za tę wiadomość Mannach Szaferka

 

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.