Dluga czy krotka suknia na wesele? (lipiec 2013).Co jest modne.

1. czarna180681 Nowicjuszka

Napisano: 16 kwietnia 2013, 19:32

Witam. mam pytanie czy dlugie suknie na wesele sa modne? Mialam takowa latem 2009r.na sobie. Mam teraz wesele szwagierki w lipcu.Jestem dosc szczupla i wysoka 177cm.I bardzo podobaja mi sie dlugie zwiewne,eleganckie suknie na wesele,ale nurtuje mnie pytanie,czy aby napewno za bardzo sie nie odwale na to impreze?

2. ktotoja Trendsetterka

Napisano: 17 kwietnia 2013, 0:10

Czy modne to nie wiem, ale jakie to ma znaczenie? Jeśli dobrze się czujesz w takich sukienkach i ładnie w nich wyglądasz, nie oglądaj się na trendy. Szczególnie,że akurat moda weselna najczęściej obfituje w koszmary. Ja na weselu brata 2 lata temu miałam maxi ( http://www.stylistka.pl/szafiarki/ktotoja/gdybym-ci-dala-milosc-to-tylko-idealni...) . Wyróżniałam się pośród tanich atłasów,ale to chyba akurat dobrze. Za tydzień także idę na wesele w maxi. Na pewno ma tę zaletę, że potem nie odkryję,że w tańcu było mi widać bieliznę ;)

3. moniq1205 Weteranka

Napisano: 17 kwietnia 2013, 9:07

świetnie powiedziane,lepiej mieć sukienkę ,która przysłoni,a nie odsłoni,podczas weselnych tańców i lepiej potem oglądać film z przyjęcia z uśmiechem na twarzy ,a nie z wypiekami :)

4. czarna180681 Nowicjuszka

Napisano: 17 kwietnia 2013, 18:15

Chyba masz racje. Upewnilas mnie tylko w tym,co myslalam na ten temat. Dzieki. :)

5. tosia22 Początkująca

Napisano: 18 kwietnia 2013, 16:55

Hmmm...u nas rzadko spotyka się młode kobiety w długich sukniach na weselach, po za panną młodą raczej każda ma krótką kreację :) Jednak wszystko zależy od wzrostu, wagi i upodobań :) Ja myślę, że jeśli czujesz się dobrze w takiej kreacji, to nie ma problemu :)

6. Loloshop Początkująca

Napisano: 19 kwietnia 2013, 12:35

Długa suknia na wesele to bardzo średni pomysł,raz z praktycznych względów,a dwa że może być nam gorąco,więc chyba lepiej zdecydować się na krótszą,lipiec to z reguły bardzo ciepły miesiąc.

7. czarna180681 Nowicjuszka

Napisano: 21 kwietnia 2013, 19:36

Mnie sie wydaje,ze my Polki mamy taka mentalnosc,ze krotkie kiecki najbardziej pasuja na te okolicznosc.A ja wychodze z zalozenia,ze dluga jest bardziej elegancka i szykowna.Wiadomo ze nie odpierdziele sie az tak, zeby wygladac lepiej niz panna mloda,bo nie o to mi chodzi. Zreszta to nie wesele księżnej Kate,tylko szwagierki.Ale mam dosc tych krotkich bezplciowych kiecuszek,na jedno kopyto.Poza tym jedna dluga suknia moze nie byc rowna drugiej.Ja chcialabym cos eleganckiego,ale zarazem skromnego.Nie chce uchodzic za najpiekniejsza,tylko chce kiecke ktora podkresli moje atuty,a ukryje wady figury.Moze i jestem wysoka,w miare szczupla,ale nog dluuugich i prosiutkich nie posiadam.. :D Bylam w dlugiej na weselu w lipcu,i nie bylo mi goraco.Zreszta materialy sa tez cienkie i zwiewne,wiec z tym nie bedzie problemu. Ale fajnie poznac Wasze opinie,mam przynajmniej jakies rozeznanie. Dzieki..

8. oli_via Początkująca

Napisano: 22 kwietnia 2013, 19:46

ja wzięłabym krótszą,t akie długie sukienki to raczej na plażę się nadają niż na wesele

9. STYLEHUNTER Konto usunięte

Napisano: 22 kwietnia 2013, 22:22

absolutnie mozesz wybrac zwiewną maxi, chodzi o to abys Ty sie dobrze czuła, nie musisz na siłe wciskać się w krótką sukienkę skoro lepiej czujesz się w dłuższej, badzie elegancko i modnie :) bo maxi wciąż na czasie.

10. megajagodowa Konto usunięte

Napisano: 23 kwietnia 2013, 14:50

Myślę że długa sukienka jest ok, ale musi być delikatna no i niezbyt ozdobna, żebyś nie wyglądała na bardziej wystrojoną od Panny Młodej :) Może długośc za kolana byłaby lepsza: http://www.alamodeshop.pl/product-pol-1245-4225-2-Zwiewna-sukienka-z-dluzszym-tylem-chabrowy.html,?

11. sara.poznan Konto usunięte

Napisano: 24 kwietnia 2013, 11:21

Ja również jestem za krótszymi sukienkami, ale nie oznacza to, ze bedziesz zle wyglądać w dłuższej :) To Ty masz się dobrze czuc - wtedy będziesz sie bawic doskonale, a na tym chyba cala idea polega ;)

12. annazmokraglowa Początkująca

Napisano: 24 kwietnia 2013, 15:10

Jako dosyć wysokiej dziewczynie będzie Ci dobrze w długiej sukni. Jeżeli jeszcze takie lubisz, to nie ma się co zastanawiać nad kupnem innej! :)

13. rumba Początkująca

Napisano: 24 kwietnia 2013, 21:06

Ja na wesele wolę nieco krótsze sukienki, wygodniej mi się tańczy.

14. andziaa23 Ekspertka

Napisano: 25 kwietnia 2013, 14:38

Moim zdaniem krótka lub takie nie całkiem długa i taka, abyś się ty dobrze czuła, bo to jest najważniejsze. I nie bombka bo to już nie modne.

15. Willemo Zadomowiona

Napisano: 8 maja 2013, 4:24

Co byś powiedziała na taką (LINK: http://dresstination.pl/plecy-delikatnie-ubrane/)?

16. modniaczkowa Obeznana

Napisano: 8 maja 2013, 9:29

Slub i wesele to najważniejszy dzień w życiu każdej dziewczyny,dlatego też każda chce wyglądać wyjątkowo i pamiętać to wydarzenie całe życie. No... prawie całe ;) . Osoba szczupła,wysoka dobrze będzie wyglądała w zwiewnej, ale nie dopasowanej. A czy ona będzie krótka czy długa - zależy od tego jaką chce mieć przyszła panna młoda. Z długiej zawsze można zrobić krótszą i potem ją jeszcze wykorzystywać, chyba, że na długą potem będzie kupiec, na co oczywiście liczyć nie można.POwodzenia. :)

17. moxa Nowicjuszka

Napisano: 19 czerwca 2013, 13:55

według mnie długa sukienka jest okej, aczkolwiek może być w niej gorąco ;) chociaż to pewnie zależy od materiału. ta sukienka jest fajna: http://domodi.pl/zestaw/parisss_54863 z mohito aczkolwiek jest bardziej za kolana :)

18. ScottishWhisky Obeznana

Napisano: 19 czerwca 2013, 17:19

Wg mnie zbyt 'zwyczajna' na wesele ta z mohito, generalnie długie suknie na wesele są ok, ale w lecie żeby się nie usmażyć trzeba by pomyśleć o jakiejś wyjątkowo zwiewnej, a to nie jest zadanie łatwe: typowe zwiewne, letnie długie sukienki to zazwyczaj sukienki plażowe, ale myślę, że dla chcącego nic trudnego, tylko trzeba trochę pochodzić po sklepach i poszukać (dużo jest teraz niby krótkich sukienek z przezroczystą spódnicą do kostek, też ciekawe rozwiązanie) :)
    Mayosophy - Tak dla odmiany: Blog filozoficzny

19. modniaczkowa Obeznana

Napisano: 21 czerwca 2013, 13:45

Czarna - ważne,abyś to Ty czuła się dobrze,a zwłaszcza, że lubisz długie. Jesteś wysoka więc będziesz wyglądała okey. Ale sama piszesz, że byłaś już w długiej,więc tym razem możesz iść w nieco krótszej?. Zresztą jak się ubierzesz, tak będzie dobrze. Nie patrz co inni powiedzą, bo to chodzi o Ciebie,nie o innych.Niedługo lipiec, więc miłej zabawy. :)

20. Hanna23189 Nowicjuszka

Napisano: 9 lipca 2013, 11:33

Pomocy !!!! W ta sobotę mam wesele koleżanki zakochałam się w maxi sukience . Czy waszym zdaniem będzie pasowała ? Czy wypada iść w takiej sukience? W podanym linku są zdjęcia. Proszę pomóżcie. Z góry dziękuję. http://lovetrendy.pl/sklep/celebrity-style/dluga-nude/

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.