Dobra szkoła językowa- jaka?

 1. karolka2 Początkująca

  Rejestracja: 2014-05 Posty: 13 Podziękowania: 0

  Napisano: 26 sierpnia 2015, 10:08

  AlkaK napisał(a)

  Sieciówki mnie przerażają. Mnóstwo ludzi, nie sposób, aby lektor wszystkich zapamiętał. Kiedyś uczyłam się w małej szkółce angielskiego pod Wawą, gdzie grupa liczyła sobie dosłownie 6 osób. Znaleźć można ją było dzięki poczcie pantoflowej ;)


  Dokładnie. Ja tak samo, co prawda moze nie do końca taka malutka, bo miała 3 filie (ale wszystkie w okolicy trójmiasta). Probowalam w takich wielkich szkołach, ale dopiero jak poszłam do tej Akademii Językowej to mnie rzeczywiście czegoś nauczyli :D

 2. aiza26 Początkująca

  Rejestracja: 2014-10 Posty: 20 Podziękowania: 4

  Napisano: 26 sierpnia 2015, 12:55

  Pisałyście o szkole w Krakowie i o tym, że niektórzy dojeżdzają na naukę. Też się z tym spotkałam ;) Mój kolega jedzie specjalnie z Katowic na zajęcia w Lincolnie. Mówi, że tylko tam jest się w stanie uczyć... dla mnie to fajna opcja, bo czasem widujemy się po jego zajęciach.

 3. graszka88 Nowicjuszka

  Rejestracja: 2015-08 Posty: 3 Podziękowania: 1

  Napisano: 27 sierpnia 2015, 19:34

  Ja mam akurat taką a nie inną sytuację finansową, ze mimo ogromnych chęci nauki w szkole jezykowej nie mogę sobie na to pozwolić. Na szczęście polecono mi fajny protal na którym można znaleźć nie tylko szkoły ale też nauczycieli języków którzy z przyjemnością udzielają korepetycji. jakby ktoś był zainteresowany to również polecam - https://needaschool.com/pl/ - pełen profesjonalizm! No i co ważne - mam blisko do nauczyciela ;)

  1 użytkownik podziękował za tę wiadomość Marcinkago

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.