Gdzie kolczyki w stylu sutasz na zamówienie Łódź

 1. Niolkaniolka Początkująca

  Rejestracja: 2008-07 Posty: 2 Podziękowania: 0

  Napisano: 29 października 2013, 19:29

  Witajcie, czy możecie mi polecić osobę która robi kolczyki w stylu sutasz. Chodzi o to, że idę na wesele i chciałabym do mojej granatowej, dość nudnej, klasycznej "małej czarnej" coś dobrać, najlepiej, aby ktoś mi zrobił to na zamówienie. Sama maluję obrazy, także byłoby fajnie, gdybym miała na sobie coś z rękodzieła, a nie biżuterię made in China. Idealnie gdyby była to osoba z Łodzi. :)

 2. Patyczak Nowicjuszka

  Rejestracja: 2013-10 Posty: 4 Podziękowania: 0

  Napisano: 1 listopada 2013, 15:49

  Witam, rzeczywiście rozejrzyj się po internecie, chociażby dla orientacji cenowej, ale myślę że lepsza jest sprzedaż bezpośrednia bo i przymierzyć można, no i ewentualnie dokładnie obejrzeć czy wykonanie jest dobre, co nie zawsze na zdjęciu widać. Nie tak dawno temu natknęłam się na stoisko z rękodziełem , bardzo fajne sprawy: filc, zdaje się szydełkowe różności, zabawki szyte i właśnie biżuteria jakaś taka inna, ale w pamięci utkwiły mi kolczyki sutaszowe. Niestety zapomniałam gdzie to było, na pewno w Łodzi, ale mam kompletną amnezję co do miejsca, ale jakby mnie olśniło to się odezwę. Pozdrawiam.

 3. iglaznitka Nowicjuszka

  Rejestracja: 2013-11 Posty: 1 Podziękowania: 0

  Napisano: 2 listopada 2013, 12:46

  Właśnie w Łodzi w M1 tafiłam kiedyś rewelacyjne kolczyki nie takie standardowe jak w tej technice a la folklorystyczne, ale zupełnie nowoczesny wygląd i do tego podklejone czymś jakby skórą, a nie filcem, co dla mnie jest ważne, bo mnie filc gryzie. Tylko nie wiem, czy to było stałe stoisko, czy w czasie tego jarmarku, co jest tam w weekendy.

 4. Patyczak Nowicjuszka

  Rejestracja: 2013-10 Posty: 4 Podziękowania: 0

  Napisano: 3 listopada 2013, 21:39

  Eureka ! Hasło M1 i jarmark rozświetliły moje szare komórki. To właśnie tam można trafić ciekawe rękodzieła. Kolczyki sutasz były na pewno, chociaż wtedy ich nie nabyłam, ale mimo, że nastawiłam się na obżarstwo (odbywa się tam jarmark, że tak powiem dobrego jedzonka), to przy okazji kupiłam drobiazg z filcu dla mamy i super maskotę dla mojego bejbusia. W każdym razie myślę, że możesz odwiedzić to miejsce (chyba w drugi i czwarty weekend msc), a myślę, że skoro sprzedają tam twórcy rękodzieła to nie będzie problemu ze zrobieniem na zamówienie.

 5. stylowa31 Zadomowiona

  Rejestracja: 2013-11 Posty: 47 Podziękowania: 1

  Napisano: 4 listopada 2013, 10:06

  Spróbuj przez innternet :)
  Ja tak zamawiałam swoje, robione na zamówienie i jestem z nich bardzo zadowolona :)

 

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.