jaka fryzura?

1. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 10 maja 2008, 17:30

Ela777 - nie masz podluznej twarzy! Jest owalna, w sam raz :-) . Co do prosto scietej grzywki, to uwazam, ze bedzie swietnym wyjsciem, nawet jesli masz cienkie wlosy - w ich przypadku grzywka powinna byc gestsza, zeby sie zbytnio nie rozdzielala. Jesli jednak masz az tak cienkie wlosy, to proponuje pozostanie przy krotszych dlugosciach, max do obojczykow (foto z Eva Longoria). Jesli masz z natury proste i zdrowe wlosy, to mozesz sobie pozwolic na ostre ciecia i cieniowania, a jesli nie - pozostan przy gladszych i rownych formach, jak ma chociazby wspomniana Eva ;-) .

2. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 10 maja 2008, 17:32

EwelciAD2 - prosto scieta grzywka jak na 3. foto jest bardzo trendy. Jednak sugeruje zapuszczanie reszty wlosow :-) .

3. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 10 maja 2008, 17:41

lumiere - przyznaje, ze podobasz mi sie w krotszych wlosach, ale sugeruje pozostawienie dluzszej grzywki. Ponizej zamieszczam zdjecie V. Beckham i fryzurke, w ktorej Cie widze (pomijajac kolor!), czyli krotko sciete wlosy, zas grzywka znacznie dluzsza. Kolor, ktory masz, jest w sam raz :-) .

4. Kasia1834 Nowicjuszka

Napisano: 10 maja 2008, 20:08

Dziękuję x stylistce za porady zapuszczę włosy. Prawie całe życie miałam długie do pasa. Czy długie włosy powinnam mieć proste i równe bez cieniowania. Proszę jeszcze o poradę w jakim makijażu Pani by mnie widziała i jakie kolory garderoby mi pasują. Mam jeszcze prośbę jaką sukienkę wybrać na wesele i w jakim kolorze (czerwień), podaję swoje wymiary biust 95 talia 68 biodra 95 wzrost 172 waga 60 kg.Mój rozmiar to 38 czasami 40. Bardzo proszę o przykłady kreacji które by mi pasowały. Co Pani myśli o takiej fryzurce czy by mi pasowała(wkleję zdjęcie). Moje włosy stoją jak bombka, chciałabym by się układały jak na zamieszczonym zdjęciu. Dziękuję za odpowiedź.

5. kwiatek Nowicjuszka

Napisano: 10 maja 2008, 23:57

Witam ponownie powiem szczerze, że co do fryzury to ok ale co do koloru to mam wątpliwości bo miałam już ciemny blond, kasztanowy, brąz i nawet czarny. w tych ciemnych kolorach wyglądałam mało wyraziście więc zaproponowano mi obecny kolor. A co do grzywki to miałam już tak ściętą jak mi proponujesz do brwi i trochę się źle czułam bo uwydatniała mi nos (niezbyt ładny, szeroki) :) i trochę wyostrzyły mi się rysy może się mylę. I prosiłabym o zdjęcie tego koloru, co mi proponujesz (mleczny orzechowy brąz) szukałam i nie mogę nigdzie znaleźć. A może oprócz tej fryzury (bob) zaproponujesz mi jeszcze jakieś inne? :) Może coś z długich, półdługich fryzur czy tylko krótkie są dla mnie fryzurki? Proszę jeszcze raz o pomoc i dziękuję za odpowiedzi :) :)

6. kate1030 Nowicjuszka

Napisano: 11 maja 2008, 7:19

moje fotki sa na stronie 19 :)

7. Niunia Nowicjuszka

Napisano: 11 maja 2008, 15:06

Sto lat :) STO STRON
    Właśnie nasze forum przekroczyło magiczne sto stron Jak odnalazłam to forum miało zaledwie 20 stroniczek a teraz proszę100!!!!!!! Jestem z tego faktu bardzo szczęśliwa bo wiem że jeśli mam jakiś problem to mogę zawsze poprosić na jego łamach o poradę włosów, makijażu i ubioru i zawsze ale to zawsze nasza Xstylistka nam pomoże
    Chciałam Ci jeszcze raz podziękować bo gdyby nie ty to forum u marłoby śmiercią naturalną :)
    Odwalasz kawał wielkiej roboty
    jak mawiam mój brat SZACUN :)

8. miaa92 Nowicjuszka

Napisano: 11 maja 2008, 15:59

czesc :)
    chcialabym zebym mi doradzila x-stylistko w wyborze koloru włosów nie mam pojecia jaki mi pasuje i jaka fryzurka najlepiej by do mnie pasowala... na pierwszym i ostatnim zdjeciu jestem ja zebys widziala jaka mama mniej wiecej karnacje (a mam troche ciemniejsza bo sie opalilam) i ksztalt twarzy a kolor wlosów mam prawie identyczny jak na tym drugim. włosy mam gdzies takiej dlugosci jak na 3 zdjeciu i prawie tak samo sciete razem z grzywka. Czy moze lepiej by mi bylo w dlugich wlosach ?? i czy bordowy kolor włosów by mi pasował a jak nie to jaki ??

9. olcia16maj Nowicjuszka

Napisano: 11 maja 2008, 16:03

Mam lekko kręcone włosy i prostownica nie daje sobie z nimi rady (moze jedynie na 2-3 godziny). Mam je troche zniszczone, dawno tez nie obcinałam ich. Potrzebuje radykalnych zmian co do koloru i ścięcia. Jestem otwarta na propozycje. Z góry bardzo dziękuje.

10. kaskus Nowicjuszka

Napisano: 11 maja 2008, 18:09

witam pani stylistko!=)mam pytanie obecnie jestem brunetka a chce pofarbować włosy na blond i czarny a ten czarny to mniało by być pół włosów i trochce w grzywce tylko czy mi to wogóle bedzie pasowac?a jezeli nie to w jakich kolorach mnie widzidzsz i fryzurach?a w lokach naprzykład?bo ja mam bardzo cienke włosy..nie mam juz pojecia co znimi zrobić prosze o wskazowki w jakiej widzisz mnie fryzurze...

11. MMMAGDA Nowicjuszka

Napisano: 11 maja 2008, 20:21

Kochana stylistko pisalam juz do ciebie w sprawie moich wlosow,moje posty są na stronie 74, ale mam jeszcze jedno wazne pytanko,mam nadzieje ze bedziesz w stanie mi pomoc :) i dobrze doradzic.Otorz chcialbym uzyskac kolor moich naturalnych wlosow, bardzo zaluje ze zaczelam farbowac wlosy, ale coz tak to juz jest jak chcemy cos poprawic a wychodzi zupelnie cos odwrotnego :) :) pierwsze 2 zdjecia to moj naturalny kolor a nastepne to obecny.Jakiej farby, koloru i tak dalej powinnam uzyc aby uzyskac taki kolor jak na pierwszych dwoch zdjeciach, czyli moj naturalny :) :) i czy jest ten kolor mozliwy do uzyskania!!!!!!

12. abisiaa Nowicjuszka

Napisano: 11 maja 2008, 20:23

Droga Stylistko bardzo bardzo dziękuje za poradę. jeśli chodzi o przedziałek na środku to jakoś nie wyobrażam go sobie bo mam troche skrzywiony nos w prawą stronę i ten przedziałek strasznie to uwidoczni. Co by mi pomogło ukryć ten defekt? To mój największy kompleks i strasznie chcę go ukryć. Pomóż! A brązowy kolor włosów nie sprawi że moje piegi będa bardziej widoczne? Zdjęcia na stronie 98

13. ines Nowicjuszka

Napisano: 11 maja 2008, 21:49

Witam Serdecznie,chciałam Panią zapytac jaki mam kształt twarzy oraz jaki kolor włosów i fryzury do mnie pasują.Mam jasna cere a mój naturalny kolor włosów to blond.
    Bardzo proszę o porade i z góry dziękuję za odpowiedz :-)
    Pozdrawiam Serdecznie :-)

14. martal18 Nowicjuszka

Napisano: 11 maja 2008, 21:50

Umieszczam zdjęcia i proszę o pomoc

15. kinia57000 Nowicjuszka

Napisano: 12 maja 2008, 15:53

witam!!
    Mam 19 lat i potrzebuje fryzury, która nada nowego wyglądu mojej twarzy! Włosy moje są długości za ramiona i o kolorze blond.Czasami sie falują albo nawet i kręcą. Są grube i puszyste, mam ich strasznie dożo.Czasami je prostuje żeby wyglądały bardziej elegancko i nie były napuszone!! Zastanawiam sie nad zmieną fryzury takiej żeby była dla mojej twarzy odpowiednia!! Zachowała bym długość włosów ale nie wiem czy pozostawić kręcone czy tez zastosowac trwała prosujaca! Proszę o pomoc!! Dokańczam swoje zdjęcia w prostych ikręconych włosach.Z niecierpliwością czekam na odpis!!

16. paullus Nowicjuszka

Napisano: 12 maja 2008, 16:51

Witam!
    Chciałabym bardzo prosić o pomoc tak jak większość tutaj dziewczyn jaka fryzura mi pasuje.
    Mam 16 lat,noszę okulary, włosy do ramion, są dość gęste i mam prostą grzywkę. Noszę spięte włosy często w kucyka bo sądzę że w rozpuszczonych mam podłużną twarz. Bardzo proszę o radę.
    pozdrawiam!

17. gosiaczeQ Nowicjuszka

Napisano: 12 maja 2008, 22:45

wcześniej pytałam o grzywke na ukos czy bedzie mi pasowała .... ale chcę zminić coś więcej jakaś fajną młodzieżową fryzurkę... włąśnie z jkąkąś grzywką na ukos i pocieniowanymi włosami ale nie chce zbyt dużo ścinać w środe wybieram sie do fryziera więc proszę o rade .... faotki i reszte opisu znajduje się na stronie 99 i proszę o szybko odpowiedź pliss pomóż mi .. :] z góry dziękuje :)

18. rena38 Nowicjuszka

Napisano: 13 maja 2008, 10:24

X-Stylistko jestem pod wrażeniem trafności twoich rad. Może mogłabyś także mnie pomóc. Moje włosy są ciękie, rzadkie no i w większości siwe, dlatego od dłuższego czasu ciągle je farbuję / będzie pewnie z 18 lat/, kiedyś na ciemne borda teraz brązy. Lekko się kręcą. Dzięki temu nie są "przyklejone" do głowy i wydaje się, że jest ich nieco więcej .Mój oryginalny kolor to mysi brąz, zielonkawe oczy i lekko żółtawy odcień skóry. Zawsze małam krótkie fryzurki trochę wystrzępione, żeby zatuszowć okrągłą buzię i wysokie czoło. Niestety przy krótkich włosach ok.3-4 cm odrosty są bardzo szybko widoczne.
    Postanowiłam je trochę zapuścić, choć wiem, że na długie się nie nadają. Teraz są nieco dłuższe ok. 14 cm. Czeszę się zawsze tak samo tj. przedziałek na bok i na dole za uszy, gdzie wywijają się na zewnątrz. Jaką fruzurę mogłabyś mi polecić i co myślisz o jasnym kolorze? Czy może ściąć je na równo? - co też przychodzi mi do głowy. Może wówczas nie będzie się robiło na środku głowy "gniazdo" z czym cały czas teraz walczę.
    Starałam się opisać wszystko szczegółowo, ponieważ nie mogę umieścić zdjęcia.
    Liczę na pomoc i z góry dziękuję za poświęcony czas.

19. mysia8891 Nowicjuszka

Napisano: 13 maja 2008, 11:01

czesc, pisalam tu juz kiedys o porade. ale spytam jeszcze raz... jaka fryzura dla mnie? jaki kolr? czy dluga grzywka? pozdrawiam i bardzo prosze wszytskich o porady:*

20. podkrecona Nowicjuszka

Napisano: 13 maja 2008, 22:14

szukam fryzury dla siebie. chce wystopniowac i grzywke :( poradź coś