jaka fryzura?

1. mysia8891 Nowicjuszka

Napisano: 13 maja 2008, 22:56

kinia57000 moim zdaniem ladnie Ci w kreconyh wloskach, co bym zmienila to moze ciemne pasemka moze baleyage? pozdrawiam

2. kasiasz0502 Nowicjuszka

Napisano: 14 maja 2008, 18:19

droga stylistko bardzo prosilabym o pomoc w doborze fryzury..jestem ciemna blondynka i obecnie mam grzywke ale takja jakas niepoukladana jest..chcialabym lekko zmienic swoj wyglad zeby w koncu byc z niego zadowolona..podobno grzywka mi pasuje do mojego ksztaltu twarzy ale czasem nie jestem o tym przekonana..prosze o jakas poorade i dolaczam zdjecie..z gory dziekuje :*

3. joanna25 Nowicjuszka

Napisano: 14 maja 2008, 19:56

witam.prosze cie o pomoc.mam zamiar cos zmienic na swojej glowie .chce zciac wlosy tak aby mi bylo do twarzy i przedewszystkim by mogly na mojej glowie powstawac rozne fryzury :) bo za 2 miesiace mam slub :) .dotej pory zawsze milam przedzialek posrodku glowy ale chce zmienic to :)

4. kinia57000 Nowicjuszka

Napisano: 14 maja 2008, 20:59

Właśnie tez tak myślę ze kręcone włosy są bardziej na czasie!! tylko czy trwała nie zniszczy mi włosów ?? Mam problem z doborem wielkości wałków!! Może ktoś pomoże ?? Nie chciała bym wyglądać jak baranek tylko zęby mieć ładne fale :) ) Dokańczam 2 fryzury które moim zdaniem są ciekawe!! Może ktos pomoże wybrac dla mnie odpowiednia ?? pozdrawiam !! P.S MYSIA8891 dziękuje za odpis i czekam na kolejny!!

5. loczkins Nowicjuszka

Napisano: 14 maja 2008, 22:38

Witam wszystkich :) mam prosbe ofkros do naszej kochanej stylistki :) niedlugo wybieram sie do fruzjera i kompletnie nie wiem co zrobic ze swoimi włosami :( zacznijmy od tego iz mma owalną twarz z uwypuklonymi policzkami wysokie czoło mały nosek :) moje włosy nie dość że są kręcone to jeszcze grube i suche!! nie wiem co z nimi zrobic prosta grzywka odpada gdyż z natury włosy mi sie falują a bez grzywki też źle -wysokie czoło :( prosze o rade :) pozdrawiam

6. AngeluSsss Nowicjuszka

Napisano: 15 maja 2008, 13:13

Mam poważny problem.. Co zrobić zeby zapobiec wypadaniu moich włosów? Po prostu wychodzą całymi garsciami;/.. nie wiem czy to wina pory roku czy tabletek hormonalnych ale zawsze mam taki okres, po którym zostaje na mojej głowie połowa czupryny... O ile w ogole mozna tak to nazwac...

Macie jakies cudne maści przetestowane na sobie na ten kłopot?"?

7. a_g_love Nowicjuszka

Napisano: 15 maja 2008, 13:37

Droga X-Stylistko, bardzo dziękuję za rady ( na stronie 98 ). Bardzo podoba mi się fryzura, którą mi zaproponowałaś, ale niestety moje włosy są bardzo rzadkie i delikatne i wydaje mi się, że taka fryzura nie będzie zbyt atrakcyjnie wyglądać. Może mogłabyś mi jeszcze coś zaproponować.. Dziękuję bardzo..

8. Tonks22 Nowicjuszka

Napisano: 15 maja 2008, 16:39

Witam. Mam pewien problem. Chciałabym ściąć sobie włosy tzn. ścienowiać,ale nie wiem czy ścinać także grzywkę. Jak już coś to na ukas cieniowaną. proszę o radę Droga stylisko. z Góry dziękuję.

9. Asaya Nowicjuszka

Napisano: 15 maja 2008, 20:13

Witam ponownie :)
    X-Stylistko jeszcze raz bardzo dziękuję za odpowiedź na moje prośby (8.IV). Teraz przymierzam się do zafarbowania włosów na gęsty platynowy blond jak radziłaś (pierwsza rada się sprawdziła :) więc może i druga ;) ). W związku z tym bardzo bym prosiła czy mogłabyś X-Stylistko podać np. zdjęcia jaki to powinien być kolor?
    Byłabym wdzięczna :)
    Pozdrowionka :)

10. PoKrĘcOna Nowicjuszka

Napisano: 15 maja 2008, 22:33

czyli jaka fryzura bylaby dla mnie obecnie najlepsza? juz sama nie wiem co powinnam zrobic...bo mam naprawde wysokie czoło;( nei moge chodzic bez jakiejkolwiek namiastki grzywki :(

11. AnioleczekAK Nowicjuszka

Napisano: 16 maja 2008, 9:35

Witam na wstępie powiem, że mam problem z doborem fryzury, włosy są czarne, grube jak mówią fryzjerzy ja bym powiedziała,m że są bardzo ciemno brązowe :) . wypadają mi ale podobno 100 włosów w m-cu to norma dużo włosów mi odrasta i tu pojawia się problem ponieważ te nowe sobie odstają co bardzo mnie denerwuje, są raczej proste, jeżeli się je mocno pocieniuje na długości to robią się delikatne fale. oto kilka moich uczzesań

12. pomponik Nowicjuszka

Napisano: 16 maja 2008, 12:19

Mam włosy takie nijakie-ni to kręcone, ni to proste. Właściwie to gdy kładę się spać z mokrymi, to rano wstaję z burzą loków na głowie (z tym że kręcą się one nie od samej głowy, tylko mniej więcej 4 cm od czubka głowy ). Natomiast gdy daję włosom naturalnie wyschnąć, zanim się położę, to mam tylko lekko kręcone. W związku z tym chciałabym im trochę pomóc, i pomyślałam sobie, czy cieniowanie włosów powoduje, że skręt jest ładniejszy? Zawsze ścinałam włosy "na prosto" i może to był błąd?

13. Dona-;D Nowicjuszka

Napisano: 16 maja 2008, 19:10

dostane kiedys odpowiedz ?? ?? ?Moje zdjecia sa na stronie 96 .

14. annn:) Nowicjuszka

Napisano: 16 maja 2008, 20:10

chciałam bym się dowiedzieć jaka fryzura by mi pasował mam okrągła twarz i wysokie czoło. teraz mam grzywkę na prosto i wycieniowane włosy za ramiona są grube i zaczęły sie falować nie wiem jaka fryzura by mi pasowała a już znudziła mi sie obecna fryzura proszę o pomoc ??

15. Bevin Nowicjuszka

Napisano: 16 maja 2008, 20:14

Hej. Bardzo proszę o pomoc każdego, kto chce pomóc.. : P

Mam prawie 17 lat i postanowiłam zmienić fryzurkę.. Rozważam wszystkie możliwości, w gre nie wchodzi tylko przedlużanie włosów. Zgadzam się na farbowanie, ściecie itp.
    Moje włosy są grube i gęste, bardzo trudno z nimi zrobić cokolwiek, nie mówiąc już o kręceniu... Nigdy jeszcze nie farbowałam włosów, więc na zdjęciahc widać mój naturalny kolor, ciemny blond (przynajmniej tak mówią).

Z góry dziękuję za porady.

Pozdrawiam

Gosia

16. srututuxd Nowicjuszka

Napisano: 17 maja 2008, 11:44

Droga stylistko, chciałabym zmienić swoją fryzurę, ale nie mam pojęcia na jaką. Proszę o radę. Pozdrawiam =]

17. dlaczegonie Nowicjuszka

Napisano: 17 maja 2008, 12:33

Hej chiałabym zmienić coś w swoich włosach mam nadzieje ze mi doradzicie ; ) właściwie to fryzure mam już wybraną ale nie wiem czy mi będzie pasować :( no i chciałam też zmienić kolor ale bardziej wolałabym balejaż od farbowania całych ponieważ panicznie boje sie odrostów ;p ;/.Włosy mam kręcone tylko prostuje ;)
    2 fotka to fryzurka którą sobie wybrałam ;)
    znacie może jakieś dobre kosmetyki do włosów które by je skutecznie nawilżały?

18. ewi112 Nowicjuszka

Napisano: 17 maja 2008, 20:02

cześć jak mozesz poradz mi jak sie obciąć (jaką fryzure ) d rysów mojej twarzy obecnie mam ciemne

19. malolka Początkująca

Napisano: 17 maja 2008, 21:36

Uzywalyscie moze PLACENTY?
    Jak dlugo trzymalyscie ja na wlosach?
    I po jak dlugim okresie stosowania, zobaczylyscie efekty?

Pozdrawiam

20. Ada13 Nowicjuszka

Napisano: 18 maja 2008, 22:33

Witam ,droga stylistko.
    Mam 13 lat i chciałabym zmienić fryzurę ,ponieważ już znudziły mi się stale długie włosy. Moje włosy są gęste oraz samoczynnie robi mi się przedziałek z boku . Myślałam o fryzurach takich do ramion lub trochę dłuższych też myślałam o grzywce na ukos .
    Prosiłabym o zdjęcia fryzur ktore do mnie pasują .
    Z góry bardzo dziękuję .Oto moje propozycje