jaka fryzura?

1. Dona-;D Nowicjuszka

Napisano: 19 maja 2008, 18:31

Bardzo pani dziekuję za odpowiedz! :) To jesli nie poleca mi pani grzywki to mogłabym otrzymac zdjecia fryzur ktore by mi pasowały? A no i jeszcze czy zna pani nazwe farby bez amoniaku? Bo co do tej henny to jak mi kumpela robiła, to szybko sie zmyła z brwi to z włosow pewnie tak samo, a ja chciałabym dluzszy fekt.Dziekuje i czekam na odpowiedz.
    Pozdrawiam. :)

2. basiorek1988 Nowicjuszka

Napisano: 19 maja 2008, 18:46

hej chciałabym zmienic fryzure, ale nie wiem jaka by mi pasowała. Mam lekko rozjasniane włosy i myśle żeby je przefarbować na ciemny blond? mam też dylemat co do obcięcia bo nie wiem czy będzie mi ładnie w krótszych włosach ?? prosze o porade gdyż potrzebuje jakiejś zmiany!!

3. paullus Nowicjuszka

Napisano: 19 maja 2008, 23:12

a czy nie za odważna jest ta fryzura którą mi zaproponowałaś? (strona 101)
    [jest bardzo ładna podoba mi się ale opinia innych...]

4. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 19 maja 2008, 23:50

Ada13 - co do podanych przez Ciebie fryzurek, to nie beda dla Ciebie latwe w u3maniu, poniewaz obie wymagaja prostych wlosow albo chociaz stylizacji, jesli proste z natury nie sa. Twoje sa falowane i lepiej, zebys wybrala sobie fryzurke, ktora by nie wymagala za wielu przygotowan. Ponizej zamieszczam zdjecie z czuprynka, w jakiej Cie widze - wlosy podciete i wycieniowane do obojczykow + boczna, gesta i wycieniowana grzywka :-) .

5. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 19 maja 2008, 23:54

palinkas1988 - uwazam, ze powinnas zmienic przedzialek na srodkowy, ktory znacznie lepiej przysluzy sie Twojej okraglej buzce niz boczny ;-) . Co do koloru, to proponuje jego przyciemnienie do takiego, jak ma Alba na fotce (jesli zdecydujesz sie na koloryzacje w domu, to wybierz odcien sredniego/ciemnego blondu - wyjdzie spodziewany orzechowy braz, a przynajmniej powinien ;-) ).

6. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 20 maja 2008, 0:01

moniamonia - jesli chcesz zapuszczac wlosy, to nie widze przeciwwskazan, choc trzeba pamietac, ze takie wlosy nie zniosa zbyt duzej dlugosci, ale do ramion mozesz bez obaw je nosic ;-) . Wazne jest, by je dodatkowo nie obciazac kosmetykami, dlatego uzywaj szamponow dla dzieci (wiele osob noszacych cienkie wlosy chwali je sobie) i odzywek dla wlosow przetluszczajacych sie/cienkich i delikatnych :-) . Co zas sie tyczy fryzurki, to podoba mi sie grzywka ze srodkowego foto. Jesli nie zdecydujesz sie na zapuszczanie wlosow, to bob bylby idealnym rozwiazaniem - jestem za tym asymetrycznym, bo masz do niego warunki ;-) .

7. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 20 maja 2008, 0:06

aisne22 - z kreconymi wlosami nie ma za duzego pola do popisu, poniewaz toleruja tylko proste uczesania, czyli prosto sciete wlosy i wystopniowany przod. Jaka jest Twoja naturalna struktura wlosow i czy chesz do niej doprowadzic?

8. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 20 maja 2008, 0:07

Anetka - zamiesc swoje foto z foto fryzury Rihanny (nie wiem, czy chodzi Tobie o jej aktualna, ultrakrotka fryzurke czy o boba z grzywka, ktorego tez nosila), by mozna bylo ocenic, czy Tobie by ona pasowala :-) .

9. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 20 maja 2008, 0:12

patusia00055 - jesli masz proste z natury wlosy i idealnie zdrowe, to fryzurka Emo bedzie pasowac, a jesli Twoje pasma nie sprelniaja tych warunkow - kategorycznie odradzam! Ponizej zamieszczam fryzurki Emo najprostsze w u3maniu :-) .

10. aniakropek Nowicjuszka

Napisano: 20 maja 2008, 0:21

puk puk :P jest tu jeszcze ktoś?

11. aniakropek Nowicjuszka

Napisano: 20 maja 2008, 0:23

jutro wybieram się do fryzjera.... i błagam o poradę... mam okrągłą twarz i strasznie korci mnie fryzurka a'la rihanna....

12. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 20 maja 2008, 0:27

Dona-;D - jestem jak najbardziej za prosto scieta grzywka (foto), choc reszta wlosow powinna zostac bez zmian (mam na mysli dlugosc), choc -by wlosy nabraly lekkosci- powinny zostac wycieniowane na calej dlugosci, poczynajac od linii brody. Co do koloru, to jednak farby naturalne maja to do siebie, ze nie u3muja sie zbyt dlugo. Farby bez dodatku amoniaku znajdziesz w nowej serii produktow L'OREALa (Casting Creme Gloss), ktore u3muja sie ponad 20 myc :-) .

13. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 20 maja 2008, 0:32

basiorek1988 - moim zdaniem dobrze wygladasz w takim odcieniu blondu, choc baleyage z odcieniem ciemniejszego blondu moglby wniesc jakas zmiane. Bardzo ladnie tez sie komponuja czarne pasma (niezbyt szerokie i rzadko rozmieszczone) przy blond czuprynie, ktory wpada w platynke ;-) . Nie polecam scinania wlosow, poniewaz krotsza fryzurka moglaby tylko odebrac Ci uroku. Polecam zmiane skretu wlosow - zakrecanie czy upinanie zamiast skracania ;-) .

14. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 20 maja 2008, 0:35

paullus - fryzurka, ktora zamiescilam, nie jest typem, jaki Ci proponowalam w calosci. Chodzilo mi TYLKO o grzywke, ktora nie siega za brwi (nie bralam pod uwage cieniowania reszty wlosow czy koloryzacji :-) ). Byl to przyklad grzywki, w jakiej Cie widze - chodzilo tylko i wylacznie o ciecie. Co do reszty wlosow, to dodalam, ze powinny byc wycieniowane na calej dlugosci, poczynajac od linii brody.

15. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 20 maja 2008, 0:38

aniakropek - ktora dokladnie fryzurka Ciebie interesuje? Jesli chodzi o najaktualniejsza czuprynke Rihanny (sciete na chlopczyce + dluzsza grzywka), to moge odrazu zaznaczyc, ze nie bedzie pasowac okraglym twarzom. Jedynie, jaka sie przyjmie, to sciecie na boba (fotka ponizej) :-) .

16. AnioleczekAK Nowicjuszka

Napisano: 20 maja 2008, 7:46

Dzięki za radę i oczywiście masz rację pomyliłam się miałam na myśli dzień a nie miesiąc :) , a co do mojego koloru czy coś byś zmieniła czy zostać przy swoim kolorku, chciałam dodać, że na każdym z tych zdjęć jest mój naturalny kolor. A nie wspomniałam, iż moja grzywka jest uparta i przy zaproponowanej przez Ciebie fryzurze zamiast lecieć/leżeć na dół sama przesuwa się na bok, pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

17. AnioleczekAK Nowicjuszka

Napisano: 20 maja 2008, 8:12

Witam ponownie mam jeszcze kilka zdjęć siostry też chciałam prosić o radę dla niej , jaki kolor był by odpowiedni, jaka długość i jaka by pasowała mojej siostrze fryzurka dodam, że jej włoski sie podkręcają nie są tak proste jak moje.Proszę o kilka propozycji, pozdrawiam i dziękuję.

18. Aneta Obara Nowicjuszka

Napisano: 20 maja 2008, 12:16

Witam cię droga stylistko .Mam gęste włosy są grube,bardzo się puszą.Nie wiem w jakiej fryzurze było by mi do twarzy i jaki kolor. W tej chwili mam zrobiony baleiaż,naturalnie jestem szatynką.Proszę o pomoc i kilka fotek .Z góry dziękuje.Pozdrawiam.

19. rudzielec Nowicjuszka

Napisano: 20 maja 2008, 14:33

Droga stylistko. Bardzo często zmieniam kolor włosów, ale i tak nie wiem w którym najbardziej mi do twarzy. Aktualnie mam rude włosy( dokładnie baleyage) i bardzo dobrze sie w nich czuje. Załączę zdjęcia w różnych wersjach kolorystycznych włosów. I nie wiem jaka długość włosów i cięcie było by dla mnie najlepsze.

20. Ada13 Nowicjuszka

Napisano: 20 maja 2008, 14:47

Dziękuje bardzo za radę .A czy pasowałaby do mnie grzywka na ukos ?