jaka fryzura?

1. loczkins Nowicjuszka

Napisano: 20 maja 2008, 14:52

Witam wszystkich mam prosbe ofkros do naszej kochanej stylistki niedlugo wybieram sie do fruzjera i kompletnie nie wiem co zrobic ze swoimi włosami zacznijmy od tego iz mma owalną twarz z uwypuklonymi policzkami wysokie czoło mały nosek moje włosy nie dość że są kręcone to jeszcze grube i suche!! nie wiem co z nimi zrobic prosta grzywka odpada gdyż z natury włosy mi sie falują a bez grzywki też źle -wysokie czoło prosze o rade pozdrawiam dodałam zdjęcie :D

2. Kicuś_xD Nowicjuszka

Napisano: 20 maja 2008, 15:38

Hello :)
    Mam takie pytanko do Was.
    Chodzi o grzywke.. a mianowicie.. zrobic czy nie? ludziska twierdzą ze ładnie mi bedzie. no ale ja nie jestem przekonana . a z chęcia bym sobie grzywcie zrobiła[prostą]. tylko taką dłuższą bym chciała . tak do brwi . żeby je przysłoniła [choc troche.] co wy na to ? macie jakies propozycje ? Dodaje swoje foto. ;p

z góry dzieki ;*
    pzdr

3. lolih Nowicjuszka

Napisano: 20 maja 2008, 15:50

hej mam 16 lat...mam problrm z włosami so one ciemnego blondu a w promieniach słonca rude,siegaja łopatek..miałam je cieniowane 2 lata temu...naturalnie sa lekko falowane lecz prostuje je...chciała bym coz z nimi zrobic(obciac i pofarbowac)bardzo prosze o pomoc...

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość Darialondyn

4. annn:) Nowicjuszka

Napisano: 20 maja 2008, 16:33

hej chciałabym sie dowiedzieć jaka fryzura by mi pasowała ale nie chce zmieniać kolor włosów proszę o pomoc dodaje swoje fotki .

5. kasiasz0502 Nowicjuszka

Napisano: 20 maja 2008, 17:48

x-stylistko bardzo dziekuje zapodpowiedz napewno z niej skorzystam bo prawde mowiac myslalam podobnie tylko chcial skorzystac z podpowiedzie kogos kompetentnego :) pozdrawiam buzka;*

6. belle Nowicjuszka

Napisano: 20 maja 2008, 22:35

hej wszystkim... prosze was o ratunek... mam 15 lat i straaaasznie nie lubie ksztaltu swoje twarzy i wlosow ogolnie.. jak je umyje to sa nie do konca krecone i oczywiscie nie proste, puszace sie i tylko odrobina wilgoci w powietrzu i juz robia co chca..czasem wgniatam pianke ale po pierwsze nie bardzo pomaga po drugie uwazam ze w kreconych wlosach mam jeszcze grubsze policzki...co byscie mi poradzily?najlepiej jakie fryzury?bo kosmetyki to wogole watpie czy podzialaja..szamponow i mleczek wyprobowalam mnostwo...jestem u granic zalamania psychicznego z tym moim obliczem...licze bardzo na wasze rade, szczegolnie co do obciecia itp... aha i grzywke kiedys mialam ale wygladalam okroooooooooopnie... pozdrawiam :)

7. Sarna1989 Nowicjuszka

Napisano: 20 maja 2008, 23:59

CZesc mam na imie Sandra chcę sie wybrac do fryzjera ale nie bardzo wiem jaka wybrac fryzure mam okragła twarz takie dosc dziwne włosy mam bo to ani krecone ani proste takie jakby siano :( jestem załamana tu zamieszczam moje zdjecie jestem od prawej w prostych włosach mam nadzieje ze pomożesz mi zrobic cos z tymi włosami na tym zdjeciu mam proste ale w rzeczywistosci mam falowane chciałabym abys dobrała jakis dla mnie kolor i sciecie z góry dziekuje za rady ;-)

8. kinia57000 Nowicjuszka

Napisano: 21 maja 2008, 10:21

Droga X-stylistko!!

Dziękuje za odpis!! I zdecydowałam sie na mocniejszy make- up!! Ale pisze jeszcze raz w imieniu mojej siostry bliźniaczki!! Wygląda tak jak ja!! I mam takie pytanie :Czy fryzura na umieszczonym niżej zdjęciu będzie jej pasowała ?? Dokańczam jej zdjęcie i zdjęcie fryzury!!

9. mysia8891 Nowicjuszka

Napisano: 21 maja 2008, 13:19

dziekuje :) ) nie bylam tego pewna ale znalazlam fajnego fryzjera i on tez jest Twojego zdanie :) swietnie :) pozdrawiam

10. Anienka Nowicjuszka

Napisano: 21 maja 2008, 13:49

Dzień Dobry czy pasowałaby do mnie włosy blond?

11. Anienka Nowicjuszka

Napisano: 21 maja 2008, 13:51

ps.albo jakiś inny odcień włosów w którym wyglądałabym ciekawie
    pozdrawiam

12. hancka Nowicjuszka

Napisano: 21 maja 2008, 14:48

Witam :) pierwsze zdjęcie zamieściłam, żeby lepiej było widać kształt mojej twarzy, dwa kolejne to przykłady tego jak jestem uczesana zazwyczaj. Bardzo chcę zmienić swoją fryzurę i proszę o jakieś propozycje fryzur w których byłoby mi dobrze :) z góry dziękuję i pozdrawiam :)

13. takamała Nowicjuszka

Napisano: 21 maja 2008, 14:48

Witam! Trafiłam tu przez przypadek i szczerze podoba mi się tak forma porad na tematy z którymi najczęsciej my kobietki mamy problem. Nie będę oryginalna ze swoim zapytaniem i oczywiście też poproszę o radę na swój temat. Chciałabym coś zmienić w swojej fryzurce, mam dośc gęste włosy, bez grzywki, sięgajace ramion. Własciwie dawno niczego w niej nie zmieniałam moje proste, długie, lekko pocieniowane włosy najczęsciej spinam do góry lub zaplatam w warkocz. Może i dla mnie znajdzie sie jakaś propozycja z której chętnie skorzystam bo szczerze mówiąc to swoją fryzurą jestem już znudzona. Pozdrawiam

14. a_g_love Nowicjuszka

Napisano: 21 maja 2008, 16:12

Droga X-Stylistko, moje włosy są rzadkie, cienkie i delikatne. Od długiego czasu farbowane. Doradź mi proszę, jakich kosmetyków powinnam używać (szamponów, odżywek, masek itp), żeby moje włosy były zdrowe, gęste, puszyste i błyszczące. Zależy mi również na tym, aby włosy były uniesione u nasady. No i żeby kolor był żywy i długo się utrzymywał. Bardzo proszę o nazwy kosmetyków. W tej chwili używam szamponu i odżywki do włosów farbowanych, ale może one za bardzo obciążają moje włosy.. Może powinnam zamienić na kosmetyki do włosów cienkich i delikatnych. Ale wtedy mój kolor nie będzie chroniony i wyblaknie.. Pomóż mi, proszę.. Z góry serdecznie dziękuję :-)

15. dzasta_10 Nowicjuszka

Napisano: 21 maja 2008, 17:15

Droga stylisko. bardzo prosze Ciebie o rade. chcialabym cos zmienic w mojej fryzurze. od kilku lat juz farbuje wlosy na blond choc wcale nie wiem czy to do mnie pasuje. moje wlosy sa cienkie, lamliwe i suche, siegalace do ramion z delikatna grzywka na bok.zazwyczaj upinam je do tylu. Mam tez okragla twarz i chcialabym to mozliwie ukryc.uwazam tez ze wygladam bardzo nudno i moja buzia jest bez wyrazu. prosze doradz mi kolor i rodzaj fryzury ktora do mnie pasuje. (a moze masz tez sugestie na zmiane make-up' u ?). z gory bardzo serdecznie dziekuje!

16. patusia00055 Nowicjuszka

Napisano: 21 maja 2008, 19:58

witam czy mogłaby mi pani doradzić jaki makijaż powinnam sobie robić? jakieś fotki najlepiej z góry bardzo dziękuje i pozdrwaiam :)

17. agusss Nowicjuszka

Napisano: 21 maja 2008, 22:38

Witam!
    Na początek Super strona!, bardzo mi się podoba. Pomyślałam, że może ja też pozawracam trochę głowy :) )
    Przez pare lat nosiłam krótkie włosy, a teraz zapuszczam i niestety nie mam w ogóle pomysłu na fryzure. Obecnie włosy mam pocieniowane, do karku, grzywka do linii brwi. Włosy się kręcą, nie używam prostowarki. Koloru nie chciałabym zmieniać, pozostane przy czarnym. (choć zawsze można usłyszeć pare słów krytyki :-) Nosze okulary i z tego co wyczytałam na forum, powinnam nosić przedziałek na środku i bez grzywki.
    Za wszelkie uwagi i pomoc serdecznie dziękuję!!!

18. iwon_a1 Nowicjuszka

Napisano: 21 maja 2008, 23:57

Droga stylistko,proszę o pomoc w wyborze fryzury i koloru. Naturalny kolor mam ciemny brąz, obecnie mam balejage ale te odrosty są trochę kłopotliwe. Ponadto mam suche i matowe włosy i mnóstwo nowych, krótkich włosków. Miałam kiedyś czarne włosy, ale wyglądałam jak trupek.Krótka grzywka też nie pasowała. Chciałabym trochę zapuścić włosy, proszę o propozycje fryzur dla mnie.dziękuję i pozdrawiam.

19. SZAŁKA Nowicjuszka

Napisano: 22 maja 2008, 13:13

witam serdecznie :) Bardzo fajne forum gratulacje;d Chcialabym znaleść fryzurke która najlepiej komponowałaby się z moją twarzą , kuszące są dla mnie grzywki,ale jest ich tak wiele i nie umiem dobrać zadnej z nich do siebie(czy w ogóle pasują do mnie grzywki? :) kuszące są równiez ścięcia na boba,takze te do ramion i ogólnie proszę o poooooomoc w dobraniu fajnej fryzurkiii, DŁUGOŚCI, koloru. Teraz mam naturalny kolor, a uwielbiam wszystkie odcienie brązów!wloski po powrocie do naturalnej barwy jakby sa przesuszone,raczej zawsze dlugie przy odpowiednim suszeniu proste,posylam pare zdjęc dla ułatwienia sprawy :) z góry ogromne dziękuje :) pozdrawiam !!!!! ;D

20. zaziabek14 Nowicjuszka

Napisano: 22 maja 2008, 14:55

Hey :) mam wielki problem... nie wiem co mam zrobić z moimi włosami... są okropne! kamiolka28xd14.fotka.pl to adres o moich fotek... czy ktoś mi coś doradzi?! jutro chyba jadę do fryzjera...nie wiem co zrobić a boję się że nie bedzie mi w tym dobrze...;/