jaka fryzura?

1. X-Stylistka Ekspertka

2. belle Nowicjuszka

Napisano: 22 maja 2008, 21:49

dziekuje x-stylistko :-) czyli uzywac kosmetykow do pielegnacji zniszczonych wlosow, a co do kosmetykow przeznaczonych dla wlosow kreconych?

3. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 22 maja 2008, 21:53

agusss - juz widze, ze w dluzszych wlosach bedzie Ci znacznie lepiej :-) . Czarny kolor nie jest zlym pomyslem, wiec przy nim pozostan. Co do fryzurki, to sugeruje wygladzanie wlosow za pomoca produktow do pielegnacji:
    - szampon o przezroczytej konsystencji przeznaczony do wl. suchych i zniszczonych,
    - odzywka do wlosow farbowanych,
    - podczas suszenia 3maj suszarke u gory glowy i kieruj strumien powietrza w dol, przez co wlosy sie wygladza - na koniec mozesz nalozyc kropelke serum jedwabnego, jesli konocwki sa niesforne :-) .
    Wykorzystaj te porady i jesli nadal wlosy nie bada Ci sprawialy satysfakcji, to pomyslimy nad fryzurka, bo nie ma co chuchac na zimne i je podcinac, skoro chcesz zapuscic ;-) .

4. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 22 maja 2008, 22:01

iwon_a1 - niestety, rozjasnianie ciemnych z natury wlosow powoduje, ze wlosy sie lamia i same ucinaja i to w duzych ilosciach (wiem o tym z wlasnego doswiadczenia). Najbardziej pasowalaby Tobie fryzurka, ktora nosila Alba (1. foto), ale doprowadzenie do niej kosztowaloby bardzo duzo czasu. Przede wszystkim zapuszczaj grzywke i nos ja na boku. Reszta wlosow powinna zostac wyrownana, a przod delikatnie wycieniowany, dzieki czemu wlosy beda wygladaly na zdrowsze. Co do koloru, to proponuje jego ujednolicenie odcieniem orzechowym - zblizonym do tego, jaki nosila Rihanna, majac jeszcze dlugie pasma (2. foto).

5. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 22 maja 2008, 22:08

SZAŁKA - w dobie pieknych dlugich, jak i krotkich fryzur, trudno wybrac cos dla siebie ;-) . Ale odrazu rozwieje Twoje watpliwosci: bob nie jest dla Ciebie, bo pieknie wygladasz w dlugich pasmach. Zas grzywka - zostala wrecz dla Ciebie stworzona! Proponuje prosta, symetryczna i zaslaniajaca brwi, jak na lewej fotce :-) . Sugeruje rowniez podciecie wlosow o 5-10 cm z tylu na rowno i wycieniowanie przodu, ale dopiero od linii brody. Co do koloru, to obecny jest jak najbardziej w porzadku, wiec fryzura niech pozostanie bez zmian kolorystycznych :-) .

6. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 22 maja 2008, 22:29

zaziabek14 - moim zdaniem powinnas zaniechac wizyty u fryzjera i zapuszczac wlosy, poniewaz w chwili obecniej nie potrzebuja ciec, tylko duzej dlugosci (powinny siegac co najmniej ponizej linii ramion) :-) .

7. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 22 maja 2008, 22:32

weraaa1 - moim zdaniem nie powinnas nic zmieniac z wlosami, poniewaz masz geste i krecone, a takie lubia proste i dlugie fryzurki, przyklad: Nicole Scherziger (foto). Uwazam, ze powinnas swoja potrzebe zmiany przeniesc na inne dziedziny, np. makijaz lub styl ubierania sie, bo wlosy NIE potrzebuja zmiany :-) .

8. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 22 maja 2008, 22:35

Madzius - fryzurka jest jak najbardziej w porzadku, ale sugeruje zapuszczanie grzywki i gdy bedzie w miare dluga (do polowy policzka), to zmien przedzialek na centralny :-) . Jedyne, z czym mozesz teraz poeksperymentowac, to kolor. Polecam kasztanowy braz :-) .

9. hustawka Nowicjuszka

Napisano: 22 maja 2008, 22:36

Witam. Mam prosbe o rade. Bardzo chcialabym cos zrobic z moimi wlosami. Mam chyba troche kwadratowa twarz ( okragla?) cienkie wlosy, ktore ciagle wygladaja jak uklapniete, bez szamponow i pianek zwiekszajacych objetosc wlosow wogole nie chca sie ukladac.. Koloru wlosow raczej wolalabym nie zmieniac, ale cos z fryzura. Moze grzywka? choc jak dotad wszyscy mi ja odradzali z uwagi na niskie czolo i mala buzie. Obecnie wygladam jak na zdjeciu 1. Wlosy sciete po prostu na rowno..Mam wraznie lepiej wygladam z dluzszymi, ale im sa dluzsze tym chyba ciezsze i jeszcze bardziej sie uklepuja.
    Serdecznie pozdrawiam i dziekuje

10. loczkins Nowicjuszka

Napisano: 22 maja 2008, 22:59

dodaje ftke z buzka:d myslalam zeby je pocieniwoac w ten sposob(zamiesczam fotke)i wtedy by mi sie moze lepij ukladaly poniewaz nie kreca mi sie od czubka glowy tylko sa proste i uklapione a ja tkaich nie lubie moje włosy siegaja teraz lopatek i sa geste i grube a jak juz sa za dlugie i nie wycieniowane to nie chca sie ladnie krecic tylko sie prostuja

11. weraaa1 Nowicjuszka

Napisano: 22 maja 2008, 23:45

No i fajnie... dwie wypowiedzi na temat mojej fryzury, Pani Fotograf i Pani Stylistki... tylko którą wybrać.. ?? to w końcu pasuje mi ta fryzura podana przez zemnie czy nie ?? Doradźcie ;)

12. natalioss99 Nowicjuszka

Napisano: 23 maja 2008, 7:52

mam 12 lat i własnie jutro ide do fryzjera kurcze ale ja nie wiem co zrobic z tymi włosami mam je za tyłek i juz mnie wkurzają pomozecie mi ??

13. SZAŁKA Nowicjuszka

Napisano: 23 maja 2008, 9:36

dziękuje za rady:* nie wiem tylko czy grzywka nie bedzie sie puszyc zabardzo,ostatnio mam wysuszone pasma;/czyli ma byc dluga i gruba tak? x-stylistko moglabys dac jeszcze jedna propozycje grzywki niekoniecznie prostej i symetrycznej ?? ?? zdjecie zalaczone przez Ciebie tyczy sie tylko grzywki czy rowniez pozostalosci ?? ? za kolorek wielkie dzieki zostane przy ulubionych brazach :) zastanawialam sie kiedys na rudosciami ale chyba to byl kiepski pomysł;d :*

14. agusss Nowicjuszka

Napisano: 23 maja 2008, 9:48

X - Stylistko - dziekuje ślicznie...
    Moja mama prosiła jeszcze o porade, jak dla niej fryzurke byś zaproponowała.....
    Pozdrawiam serdecznie!

15. Madzius Nowicjuszka

Napisano: 23 maja 2008, 9:49

czesc tyle ze ja na tym zdjęciu mam akrat wyprostowane włsoki dlatego tak ładnie wyglądają na zdjęciu :) zaś moje włosy sie nie układaja i cięzko mi dojśc z nimi do ładu kazdy włos idzie w inna strone a moze włosy kręcone by mi pasowały?i poleć mi cos na puszystość pozdrawiam

16. gina Nowicjuszka

Napisano: 23 maja 2008, 12:38

Witam!
    byłam niedawno u fryzjerki, jak zwykle nie wiedziałam czego chcę, enigmatycznie pani wytłumaczyłam o co mi chodzi. Efekt widać na zdjęciach. To moje włosy 1 dzień po myciu i prostowaniu.

Chciałam zapytać, czy można te włosy jakoś sensownie układać? Czy czekać aż odrosną i nosić opaskę?
    Ogólnie chciałabym mieć jakąś modną i kobiecą fryzurkę, a ta mi się wydaje w ogóle jakaś nie wiadomo jaka...I co mam mówić fryzjerce, żeby się nie denerwować po wyjściu.

czy jest sens jakiś kolor nakładać? Moje włosy są jakby jaśniejsze niż to co wyszło na zdjęciach.

17. annn:) Nowicjuszka

Napisano: 23 maja 2008, 12:41

bardzo dziękuje za pomoc

18. Sarna1989 Nowicjuszka

Napisano: 23 maja 2008, 16:25

oo dziekuje bardzoo jestes super :D :)

19. karcia133 Nowicjuszka

Napisano: 23 maja 2008, 16:36

Witam nazywam sie karolina.. :) mam brazowe wlosy nie sa zbytnio dlugie ani geste jak widac na zdjeciu :P coedziennie musze je prostowac aby wygladaly w miare normalnie :/ :P Dlatego chialam prosic o pomoc poniewaz niewiem czy pasowala by mi fryzura emo ?? wiem ze musiala bym je tapirowac itp. ;] ale bardzo mi sie ta fryzura podoba... :D dodaje moje 2 fotki oraz ta ostatnia fryzur to miejwiecej taka jaka bym chciala emo :) Prosze o pomoc :) i odpowiedz

20. karcia133 Nowicjuszka

Napisano: 23 maja 2008, 16:43

Witam nazywam sie karolina.. :) mam brazowe wlosy nie sa zbytnio dlugie ani geste jak widac na zdjeciu :P coedziennie musze je prostowac aby wygladaly w miare normalnie :/ :P Dlatego chialam prosic o pomoc poniewaz niewiem czy pasowala by mi fryzura emo ?? wiem ze musiala bym je tapirowac itp. ;] ale bardzo mi sie ta fryzura podoba... :D dodaje moje 2 fotki oraz ta ostatnia fryzur to miejwiecej taka jaka bym chciala emo :) Prosze o pomoc :) i odpowiedz