jaka fryzura?

1. katarina Nowicjuszka

Napisano: 25 maja 2008, 18:17

Ja też mam problem ze swoimi włosami i odpowiednią fryzurą. Obecnie mam włosy sięgające do połowy ramienia. Nie są ani gęste ani zbytnio rzadkie. Moim największym problemem jest to, że gdy je wysuszę mam szopę na głowie, dlatego je prostuję. Przez to strasznie się niszczą, ale nie wyobrażam sobie, żeby wyjść na ulicę w takich niewymodelowanych. Prostowanie włosów codziennie zajmuje mi dużo czasu, dlatego szukam fryzury odpowiedniej dla moich włosów :) Chciałabym sobie też zrobić grzywkę, ale mam wicherka z prawej strony głowy i nie wiem czy to dobry pomysł...

2. nusia2410 Nowicjuszka

Napisano: 25 maja 2008, 19:16

Witaj Stylistko napisałam Ci wiadomosc na poemka1987@tlen.pl :) Pozdrawiam

3. hustawka Nowicjuszka

Napisano: 25 maja 2008, 19:51

Stylistko, bardzo dziekuje za odpowiedz. Najbardziej cieszy sie z niej moja mama bo potirdzilas to co ona zawsze doradzala.Mam jeszcze pytanie- czy takim razie, skoro dobrze mi bedzie w kreconych wlosach czy warto by zrobic lekka trwala? Przeraza mnie tylko okres kiedy trwala odrasta i wlosy z gory sa proste a konce pokrecone. Jesli trwala to nie jest dobry pomyslm, czy moglabys podac przepis na szybkie pokrecenie wlosow? Bardzo dziekuje. moje zdjecie zalaczone na stronie 107 :)

4. ania1989i Nowicjuszka

Napisano: 25 maja 2008, 23:20

Witaj :) mam duzy problem bo chcialabym cos zmienic a nie wiem co i jak;/ moim najwiekszym mankamentem jes ze sie tak wyraze "grecki nos";P poza tym moje wlosy kreca sie z natury ale tylko wtedy gdy same chca i jak same chca. uwielbiam loki i nie chce z nich calkowicie rezygnowac, jestem tez leniwa i stanie codziennie 20 minut przed lustrem czeszac sie to rzecz niewykonalna na dluzsza mete...mysle wiec o kolorze :) lubie brazy ale moze jakis wyjatkowy odcien ?? cos ze zlotem :D :) myslalam tez nad grzywka no i wkoncu...zapuscic wlosy czy sadzisz ze lepiej mi w krotkich ?? z gory Ci dziekuje , mysle ze to swietnie ze sa takie strony w necie i Takie stylistki dzieki ktorym wszystkie mozemy byc piekniejsze. Buziaki i pozdrowienia papa:* :)

5. klaure Nowicjuszka

Napisano: 26 maja 2008, 0:05

witam :)
    nie jestem oryginalna i pisze również dlatego, że mam problem z doborem fryzury :) Nie wiem jakie ciecie będzie dla mnie najodpowiedniejsze ani jaki kolor. Mój naturalny kolor to mysi blond. Jakiś czas temu rozjaśniłam włoski ale strasznie je to zniszczyło dlatego zrezygnowałam. Teraz mam rude ale nie czuje sie w nich najlepiej. Zastanawiam sie jednak czy nie powrócić do blondu. Myślałam również o brązie ale mam jasna karnacje i obawiam sie ze będę wyglądać za blado.
    Co do ciecia to podstawowym problemem jest kręcone czy proste. Mam naturalnie kręcone włosy ale nie czuje sie w nich najlepiej. Moze to z powodu złego doboru fryzury. Prostuje włosy po każdym myciu ale jest to jednak czasami meczące dlatego tez chciałabym żeby fryzura którą wybiorę pozwoliła mi czasami zostawić je pokręcone :) Dawniej nosiłam prosto ścięta grzywkę i czułam sie w niej dobrze jednak nie wiem czy nie lepiej było mi bez niej :) Teraz zastanawiam sie nad fryzura typu bob z prosto ścięta grzywka. Jednak nie jest to opcja ostateczna.
    proszę o pomoc. Doradź mi bo ja już sie trochę pogubiła :)

6. 5poraroku Nowicjuszka

Napisano: 26 maja 2008, 13:39

Czesc. Mam chyba ten sam problem co wiekszosc dziewczyn... Nie wiem jaka fryzura by mi pasowala... Mam wysokie czolo i bardzo pociagla buzie. Kolor zmienilam na jasny blond i przeciagnelam go na calosc i bardzo dobrze sie w nim czuje, tylko nie wiem co z obcieciem... Mam wlosy siegajace ponizej ramion... Prosze bardzo o pomoc. I jeszcze jedno pytanie. POniewaz susze wlosy suszarka i czesto prostuje wlosy (troche sie faluja) czy polecilabys mi cemetn termiczny Kerastase; Ciment-Thermique? Prosze o odpowiedz. Z gory dziekuje

7. renask Nowicjuszka

Napisano: 26 maja 2008, 14:32

witam mam kręcone włosy naturalnie są czarne obecnie ciemny brąz (dużo siwych - wiek 440 latek) figura jak widac na foto nie za szczupła. Prosze droga stylistko poradź mi jak ściąć włosy ( zdjęcie aktualne ) żeby nie wygladac na stara babę. Nadmieniam że generalnie to myje włosy roztrzepuje a one sie kreca i układaja same. Prostowac nie zamierzam bo wychodzi "siano".
    Prosze o pomoc w doborze fryzury

8. renask Nowicjuszka

Napisano: 26 maja 2008, 14:33

ups 40 lat powino byc bo az tak stara to ja nie jestem

9. mala12345 Nowicjuszka

Napisano: 26 maja 2008, 18:24

hej wszystkim jak widać na foto mam średniej długości włosy balejaż był pól roku temu,szykuje mi sie impreza za tydzień weselna i chciałabym by ktoś mi doradził jak mam upiąć włosy albo coś innego jestem otwarta na propozycje ..zaznaczam tylko że chce pozostać przy tej długości co mam obecnie czekam na propozycje i pomoc w moim dylemacie

10. Madzius Nowicjuszka

Napisano: 26 maja 2008, 20:04

oto fotki które prosiłaś !mozesz mi napisać jak kręcic włosy by wyglądały na naturalne a nie jak trwała(staja sie krótsze o połowe) chciałabym mieć włosy kręcone aby nie traciły na długoci takie fale...a co do pięlęgnacji to susze tak jak nap i je pielegnuje wiec to zapewne od tej prostownicy :)

11. Madzius Nowicjuszka

Napisano: 26 maja 2008, 20:10

i jeszcze jedno co bys powiedziała o grzywce?albo również grzywce zaczesywanej z boku?pozdrawiam

12. Edytkaa Nowicjuszka

Napisano: 26 maja 2008, 22:49

Droga stylistko !! Koniecznie chciałabym cos zmienić w swojej fryzurze :) Mam raczej gęste włosy.. podatne na układanie, sięgajace po łopatki. Nie chciałabym ich dużo skracać może jedynie odrobinę podciąć. Grzywkę mam na prawa stronę a włosy juz dawno cieniowałam. I chciałabym to jakos zmienić..może prostą grzywkę sięgajacą do brwi ?? Kolorek też chcę koniecznie zmienić bo mam taki "myszowaty" :D Dodaje aktualne zdjęcie mojej fryzurki :) Prosze o pomoc, bardzo jest mi potrzebna jakas podpowiedź :*

13. zuza2662 Nowicjuszka

Napisano: 27 maja 2008, 18:47

Witaj Stylistko, chciałabym zmienić kolor włosów tylko za bardzo nie wiem na jaki. Szczerze mówiąc myślałam o odcienie miedzianym, gdyż bardzo podobają mi się włosy w tym kolorze ale jakoś nie jestem przekonana czy będzie mi aby na pewno dobrze w tym odcieniu. Jeśli kolor miedziany by odpadł to jaką barwę proponujesz? Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam :)

14. izunya Nowicjuszka

Napisano: 27 maja 2008, 20:42

witam Stylistko!!juz kiedys do Ciebie pisalam.doradzilas mi wtedy zebym nosila krecone wlosy (dak jak mnie natura obdarowala ;) ).ale mnie cos nie pasuje....zamieszczam zdjecia.doradz mi czy dobrze kombinuje czy zle jesli chodzi o fryzure i kolor wlosow:/
    i jeszcze jedno pytanko.jaki makijaz pasuje do mojego typu urody?stosuje raczej brazowe kolory...pozdrawiam!!!!

15. aramanda Nowicjuszka

Napisano: 27 maja 2008, 23:01

Przeglądam wszystkie strony i stwierdzilam, ze moze i ja otrzymam pomoc :) . Mam okrągłą i dzieciecą buzię, włosy do ramion, z przodu nieco dłuzsze niż z tyłu, niestety dość rzadkie :( i kręcone. Marzy mi się oryginalna i nietypowa (ale w klasycznym stylu) fryzurka. Nigdy nie farbowałam włosów i na razie nie zamierzam. Chodzi mi o samo cięcie :) . Najlepiej, żeby pasowała i do kręconych i do prostych włosów :) . Zamieszczam swoje zdjęcia oraz moje typy :) . Bardzo proszę o w miare szybka pomoc :) :*. Dodam, że mam 18 lat, rocznikowo 19 ;) .

16. aramanda Nowicjuszka

Napisano: 28 maja 2008, 0:53

Oj, znalazłam tez i tutaj kilka fryzurek, które mi sie spodobały :) Proszę o pomoc :) . Ta, którą mam już odrosła no i znudziła mi się ;)

17. sloneczko7 Nowicjuszka

Napisano: 28 maja 2008, 4:57

WITAM :) Przegladalam juz naprawde bardzo duza ilosc stron z fryzurami i dopiero tutaj znalazlam jakies sensowne i konkretne porady. Dlatego sama tez postanowilam napisac i licze na odpowiedz w miare mozliwosci :) Mam 21 lat, moj naturalny kolor wlosow to mysi blond. Jednak juz od jakis 3 lat mam ciemne wlosy, poczatkowo bylo to lekkie przyciemnianie teraz siegam po coraz ciemniejsze odcienie( ostatnio ciemny braz). Mam ciemna oprawe twarzy, lecz moim problemem jest dziecieca, dosc puculowata twarz. Lubie zmienaic fryzury przez ostatnie 2 lata< mialam zarowno dluzsze siegajace lekko za ramiona, z gesta, prosta grzywka wlosy (jak Heidi Klum), potem klasycznego boba bez grzywki(jak Victoria) a potem z grzywka>. Obecnie mam wlosy dosc dlugo nie obcinane, a moja ostatnia wizyta na szybko u fryzjera nie byla w sumie udana. Moje wlosy sa za ramiona, z grzywka scieta na bok, ale niegesta. Nie ukladaja sie wcale. Z natury sa proste, kondycja raczej dobra- staram sie je oszczedzac jak tylko moge. I W KONCU MOJE PYTANIE- JAKA FRYZURA NA LATO, DLUGIE CZY KROTKIE I JAKI KOLOR ZMIENIAC, ROBIC PASEMKA ?? SZUKAM CZEGOS NOWEGO :) POMOCY!!DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ I ZA PRZECZYTANIE TYCH JAKZE DLUUUUUUUGICH WYPOCIN :p
    p.s. fotek nie mam na kompie obecnie :( jesli cos to pomoze niektorzy mowia ze jestem podoba do Kingii Rusin tylko w bardziej dzieciecym wydaniu :P :D
    JESZCZE RAZ DZIEKUJE :) POZDRAWIAM :)

18. anm@buziaczek Nowicjuszka

Napisano: 28 maja 2008, 10:33

witam, mialam zepsuty komp i zajrzalam teraz na ta strone dziekuje serdecznie za porade .buziaczki pozdrawiam, a jeszcze mam jedno pytanko -jaki podklad powinnam uzywac
    do twarzy ,kolory zimne czy cieple z domieszka zoltego.

19. Uszatka1606 Nowicjuszka

Napisano: 28 maja 2008, 11:35

jaki kolor?
    jakie cięcie?
    bo twarz pociągła jest bardzo chyba..
    PLIS :D
    i henną chciałam ufarbowac pradziwna zeby miec braz?
    a moze dla kontrastu jakis głęboki brąz?
    prosze pomózcie bo mam wesele :( za tydzień.... :|

20. Uszatka1606 Nowicjuszka

Napisano: 28 maja 2008, 11:38

i dodaje jescze zdjęcie