jaka fryzura?

1. Madziuś ;] Nowicjuszka

Napisano: 28 maja 2008, 12:44

Hej ;*
    Zastanawiam sie jaka fryzurka pasuje do mnie :D . Mam grzywke na bok ale znudziła mi sie juz ... wiec waszym zdaniem jak moge sobie ja obciac?

2. PatiCracow Nowicjuszka

Napisano: 28 maja 2008, 12:48

Droga stylistko, mam dlugie wlosy (do łopatek), mój naturalny kolor to "mysi blond", wlosy są cienkie i delikatne, pusza się, a po prysznicu lekko skrecaja dookola twarzy.Mam jasna cere i niebiesko-zielone oczy. Nie potrafie sama okreslic czy moja twarz jest bardziej okragla czy kwadratowa i dlatego tez nie potrafie sama dobrac fryzury.Nie wiem czy powinnam wlosy rozjasniac czy przyciemniac, miec grzywke czy z niej zrezygnowac, wiem tylko,ze nie chciala bym bardzo ich skracac. Bede bardzo wdzieczna za porady dotyczace pasujacej mi fryzury oraz koloru wlosow. Z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam.Patrycja

3. Bevin Nowicjuszka

Napisano: 28 maja 2008, 16:20

Droga X-stylistko..

To znowu ja. Dziękuję ci bardzo za poradę. Mam troszkę obaw co do koloru który mi poradziłaś na str.103. Ścięcie mi się bardzo podoba, ale się boję że kolor czekolady będzie dla mnie zaciemny.. Wszyscy doradzają mi bardziej jakiś odcień blondu. A ty co o tym sądzisz? z góry dziękuję ci za poradę.

4. migdalla Nowicjuszka

Napisano: 28 maja 2008, 21:09

Hej mam 18 lat, zastanawiam sie czy do mojej twarzy pasuje fryzura typu bob, czy moze raczej ciut dluzsza powiedzmy do polowy szyi? bo chcialabym zmienic fryzure ale nie jestem pewna czy dobrze wymyslilam :) mam okrągla twarz, a moje wlosy szybko robią sie przyklapnięte nawet po scieciu.myslalam takze o przyciemnieniu koloru. Z gory dziekuje za pomoc :)

5. nikka1122 Nowicjuszka

Napisano: 28 maja 2008, 21:24

hejka! mam 18 lat i chciałabym zmienić fryzurkę :) mam długie ciemne włosy z miedzianym połyskiem. myślałam nad rozjaśnieniem ich i skróceniem ale nie wiem jakie cięcie by mi pasowało. Z góry dziękuję i pozdrowienia! Załączam zdjęcie :) i jeszcze fotki fryzur które mi się podobają :) proszę doradź!!!

6. takamała Nowicjuszka

Napisano: 29 maja 2008, 13:50

Witam serdecznie!
    Przesyłam foty, troche to trwało, ale moja prosba co do doboru fryzurki i makijażu jest jak najbardziej aktualna. Z niecierpliwością czekam na Pani rady. Pozdrawiam Wszystkich na forum :-) ))

7. Wiedźma Nowicjuszka

Napisano: 29 maja 2008, 14:59

Witam ;) Mam już prawie 19 lat i fryzurkę jak widać na zdjęciu poniżej. Moje włosy są dość nieposkromione ;) Lubią się lekko kręcić dlatego tym bardziej nie wiem, co mogłabym z nimi zrobić, by odmienić troszkę fryzurkę ;) Planowałam zrobić grzywkę na bok(?) ale czy to dobry pomysł, to nie wiem. Aktualnie moje włosy są wycieniowane. Proszę o pomoc :)

8. Wiedźma Nowicjuszka

Napisano: 29 maja 2008, 14:59

Witam ;) Mam już prawie 19 lat i fryzurkę jak widać na zdjęciu poniżej. Moje włosy są dość nieposkromione ;) Lubią się lekko kręcić dlatego tym bardziej nie wiem, co mogłabym z nimi zrobić, by odmienić troszkę fryzurkę ;) Planowałam zrobić grzywkę na bok(?) ale czy to dobry pomysł, to nie wiem. Aktualnie moje włosy są wycieniowane. Proszę o pomoc :)

9. Cheyennee Nowicjuszka

Napisano: 29 maja 2008, 21:54

hei ;) Mam na imię Karolina i jestem 16-latką. Jak dotąd miałam pecha i to strasznego do fryzjerów... nie raz płakałam po noc z powodu obcięcia... a właśnie teraz przed zakończeniem roku szkolnego chciałabym zmienić swój image... tylko za bardzo nie mam pomysłu... Chciałam się wystylizować ala Katie Holmes... ale niestety nie wiem czy taka fryzura mi odpowiada ... proszę o pomoc... jeżeli możecie podajcie jakieś przykładowe fryzury w których będę wyglądać inaczej niż dotychczas ;) jestem gotowa na drastyczne kroki :P

POMOCY!!!!
    P.S
    nie przestraszcie się zdjęć... włosy są po myciu xD

10. katty666 Nowicjuszka

Napisano: 31 maja 2008, 10:45

Witam!Nie będę oryginalna.Mam problem z fryzurą.Kiedyś miałam długie,gęste włosy,jednak na skutek stresów zaczęły mi wypadać.Zaczęłam stopniować,żeby nie były takie oklapnięte.
    Niestety po stopniowaniu moje włosy nie są proste,tylko każda końcówka sterczy w inną stronę :( . Mocno wycieniowane i wydegażowane(chyba tak się to nazywa) nawet ładnie falują.Jak wcierałam żal to wyglądały prawie jak loczki(fotka 1).Ale włosy były coraz cieńsze od tego stopniowania więc w końcu je obcięłam(fotka 2).I w sumie byłoby ok,gdyby nie to,że ja nie układam włosów,zostawiam je do schnięcia naturalnie,więc znowu sterczą.Teraz postanowiłam je "odhodować"(fotka 3-obecnie),ale ciągnie mnie trochę do ścięcia.Dodam jeszcze,że mam włosy przetłuszczające się,myję je codziennie(czasem co drugi dzień).
    Mam 1.69 m wzrostu,ważę 69 kg,więc jestem raczej przy sobie.
    Nie chciałabym zmieniać ich koloru,bo nie che ich osłabiać.Dodam jeszcze,że moje włosy źle się układają,tzn. są podatne na układanie ,ale np. po nakręceniu lokówką wytrzymują max godzinę i to po użyciu lakieru(fotka 4-kilka godzin po prostowaniu prostownicą i utrwaleniu brylantyną w sprayu).
    Przepraszam za długość posta,proszę o jakiś pomysł na niezbyt wymagającą fryzurkę i odpowiedź na pytanie czy lepiej je ściąć czy mieć dłuższe?
    Pozdrawiam

11. izunya Nowicjuszka

Napisano: 31 maja 2008, 21:46

co sie dzieje z nasza Stylistka? :) cos sie nie odzywa do nas :(

12. Malajka Nowicjuszka

Napisano: 1 czerwca 2008, 1:01

Witam. Chcialabym sie dowiedziec czy pasowalby mi kolor ciemnego brazu z jasnymi refleksami gdzieniegdzie. Mam cienkie farbowane blond wlosy i bardzo zniszczone rozjasnianiem i ciaglym prostowaniem.Moj naturalny kolor to ciemny blond chociaz teraz stalky sie troche ciemniejsze, podejrzewam ze od rozjasniania. Zastanawiam sie czy przefarbowanie na ciemniejszy kolor moglo by troche ozywic moje wlosy. Przesylam zdjecie fryzurki ktora mi sie podoba..chcialabym podobne ciecie ale z krotsza grzywka i nie chcialabym zbytnio skracac moich wlosow. Prosze o rade i z gory dziekuje za pomoc.Pozdrawiam

13. bittersweet2 Nowicjuszka

Napisano: 1 czerwca 2008, 13:34

Witam stylistko :)
    na wiosne chcialabym rozjasnic wlosy. Jednak wykluczona jest farba/rozjasniacz, bo efekty zostana na zawsze, ale w moim elYtarnym liceum nie mozna farbowac wlosow :/ pare razy probowalam zwyklym szamponem koloryzujacym blond, ale najwyrazniej mam za ciemne wlosy, bo efekt praktycznie zaden? ostatecznie moze jakies refleksy, o ile nie beda zbytnio widoczne po 2 miesiacach? Jakiej farby wtedy uzywac? Jednak jesli jest jakis dobry i w miarę trwały szampon ktory poradzi sobie z moim kolorem, to również proszę o nazwę ;)
    Pozdrawiam gorąco :)

14. PoKrĘcOna Nowicjuszka

Napisano: 1 czerwca 2008, 15:30

droga stylistko, prosze cie o radę w kwestii wyboru fryzury;-( juz nie wiem sama jaka jest dla mnie dobra;-( chcialabym wycieniowac wlosy na calej dł...
    prosze o dopowiedz i jakies propozycje ;-(

15. zuza2662 Nowicjuszka

Napisano: 1 czerwca 2008, 15:40

Gdzie jest nasz Stylistka? Dawno jej nie było na tym forum. Czy doradzi nam i odpowie na nasze pytania? ;>

16. marta2454 Nowicjuszka

Napisano: 3 czerwca 2008, 12:04

Witam jestem ciemna z natury blondynka ale od pewnego czasu rozjasnilam wlosy jestem juz zmeczona czestym farbowaniem odrostow i niszczeniem swoich wlosow chcialabym zmienic kolor lub zrobic jakies pasemka lecz nie mam na to pomyslu prosze doradz mi cos w czym bede czula sie dobrze nie chce mocno ich przyciemnic gdyz wiem ze nie pasyuja mi bardzo ciemne wlosy ,chcialabym wygladac modnie i dobrze prosze o porade, nowa fryzura tez by sie przydala bo ta nosze juz bardzo dlugo!!!dolaczam swoja fotke :)

17. dorota80 Nowicjuszka

Napisano: 3 czerwca 2008, 16:41

Cześć mam mocno kręcone włosy teraz sa krótkie. I nie wiem co moge z nimi zrobić. Możesz mi doradzić ??

18. anita1975 Nowicjuszka

Napisano: 3 czerwca 2008, 18:43

Chciałabym zmienic fryzure i kolor włosów.
    Lubie zmiany..
    A ten kolor ciemny braz mnie sie znudził...i fryzura tez,mam cienkie i rzadkie włosy.
    Co byś mi doradziła.... ?? ?

19. marta76 Nowicjuszka

Napisano: 3 czerwca 2008, 19:53

Witam. Ostatnio zastanawiam się czy mam dalej zapuszczać włosy, czy ściąć, czy z grzywką mi lepiej, czy też bez, czy pocieniować je bardziej, czy powinnam coś zrobić z kolorem, itd. Mój naturalny kolor włosów to taki ciemniejszy blond. Przez długi czas je farbowałam, a teraz od jakiegoś pół roku nic z nimi nie robiłam i powracają do swojego naturalnego odcieniu. Moje włosy są ani proste, ani tez bardzo kręcone, takie podatne na układanie. Twarz mam raczej pociągłą, z wysokim czołem. Włosy rzadko nosze rozpuszczone, zwykle je upinam. Na pierwszym zdjęciu mam spięte włoski, a na drugim rozpuszczone i troszkę potraktowane prostownicą. Za wszelkie rady z góry dziękuje.

20. annas. Nowicjuszka

Napisano: 3 czerwca 2008, 21:00

witam serdecznie .x-stylistko prosze pomóż mi... bardzo lubie zmiany chyba już mialam całapalete barw na głowie w tym tygodniu wybieram sie znów do fryzjera tylko że mam problem juz sama niew im co zrobic z wlosami z natury jestem blądynka ciemna blądynką
    myślałam coś teraz by do mojego czarnego koloru dolaczyć jakiś akcent zieleni no ale wacham sie narzie a co z obcięciem? lubie radykalne zmiany ale na chłopaka sie nie obetnę

prosze bardzo o rade .. i z góry dziekuje