jaka fryzura?

1. zancia Nowicjuszka

Napisano: 3 czerwca 2008, 21:23

mam owalna twarz,niebieskie oczy...mój naturalny kolor włosów to ciemny bląd...doradźcie mi jakiś fajny kolorek i fryzurke....teraz mam pasemka blond i wszyscy mowia ze korzystnie wygladam ale marzy mi sie granatowa czern...jednak w opinii wielu jestem troche za blada...włosy zapuszczam...

2. sylwuniaa7 Nowicjuszka

Napisano: 3 czerwca 2008, 22:05

Witam cieplutko :) )Mam pewien problem od niedawna chce zmienic cos z moimi wloskami planuje farbowanie i moze skrocenie ale sama nie wiem co bedzie mi pasowac...Jesli ktos moglby pomoc baaardzo prosze o kilka podpowiedzi :) Z gory dziekuje

3. Ewelka1305 Nowicjuszka

Napisano: 4 czerwca 2008, 15:35

Witam wszystkich :) W piątek wybieram sie do fryzjera no i mam pytanko... Już sie zdecydowałam na blond pasemka tylko nie wiem czy to trafny wybór...:/ mam ciemną oprawe oczu i nie wiem czy nie bedzie sie 'gryzło'. Jesli by mi posowały to mniej wiecej jakie odcienie tego blondu...? Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam :) Moja fotka:

4. nusia2410 Nowicjuszka

Napisano: 5 czerwca 2008, 15:04

Witaj stylistko :) napisalam ci wiadomosc na poemka1987@tlen.pl prosze o odpowiedz :)

5. Doris21 Nowicjuszka

Napisano: 5 czerwca 2008, 15:12

Nie wiem co mam zrobić z włosami. Rok temu miałam robioną trwałą ondulację i było fajnie, ale teraz mam okropne odrosty dlatego codziennie prostuję włosy. Loki-a raczej to co z nich zostało-nie nadają się do rozpuszczania a ja nie cierpię kucyków! Myślałam żeby wyprostować te odrosty na stałe bo teraz jest z nimi tragedia, ale nie wiem jak to działa. Poza tym mam trójkątną buzkę, duże oczy, odstające prawe ucho, długi nosek i spiczastą bródkę. Chciała bym mieć jakąs fajna fryzurkę.PS. Nie chcę ścinać włosów na krótko bo mi takie nie pasują.
    Doradzcie coś. PLIS!!!!

6. desia Nowicjuszka

Napisano: 5 czerwca 2008, 20:23

X-Stylistko wiem że masz tu dużo do pracy i bardzo cię podziwiam i nie oczekuję na odp. ale jeśli byś znalazła wolny czas to miło by mi było mam ten sam problem co inne tutaj dziewczyny
    za tydzień lecę do Hiszpanii chciałam, sobie zmienić fryzurkę ale zawsze jak ja coś wymyślę to później godzinami przeżywam a nie raz zdarza się ze mi łezka poleci więc X-Stylistko proszę cię
    o podpowiedź oczywiście jeśli znajdziesz czas :) ) pozdrawiam Desia tylko tez zdjęcia posiadam z teraźniejszej fryzurce

7. ania_babe1 Nowicjuszka

Napisano: 5 czerwca 2008, 22:05

Hej mam problem :( moje wlosy sa cienkie,rzadkie,podatne na kazda pogode. Chcialabym wreszcie zrobic sobie jakas ladna fryzurke pasujaca do ksztaltu mojej twarzy. Z przodu nad czolem sterczy mi kogucik ktory sprawia ze chocbym bardzo chciala to wszystkie grzywki rozchodza mi sie i tak na boki :( ( pomozcie ;)

8. słoneczko :) Nowicjuszka

Napisano: 6 czerwca 2008, 21:04

Wiem, że nie będę zbyt oryginalna, ale... proszę o radę w doborze fryzury ;-) Zbliżają się wakacje i chiałabym coś zmienić, bo co za długo to niezdrowo. Zależałoby mi na pozostaniu przy tej (lub zbliżonej) długości i kolorze włosów. Jestem jednak otwarta na propozycje, bo zdanie jest w końcu po to, żeby je zmieniać ;-)

9. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 czerwca 2008, 10:29

Przepraszam Was, ze mnie nie bylo przez tak dlugi czas, ale wyjechalam i nie mialam dostepu do Internetu :-( . Teraz bede nadrabiac zaleglosci na tym forum, wiec licze na Wasza cierpliwosc :-) !

10. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 czerwca 2008, 10:37

Niponka - szkoda, ze juz tak pozno odpowiadam, ale sadze, ze najlepiej Twoj okragla buzka wygladalaby ze zmiana przedzialka na centralny, dzieki czemu twarz nabiera ladnych proporcji i zostaje wyszczuplona. Boczne grzywki sa polecane, jesli broda jest dosc waska, dlatego tez niekoniecznie sprawdzaja sie przy okraglych twarzach :-( . Co do dlugosci wlosow, to najlepszym rozwiazaniem sa dlugie, gdyz 'rozciagaja' twarz :-) . Polecane sa rowniez delikatne cieniowania przy twarzy.

11. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 czerwca 2008, 10:41

kaśiunia - mam dla Ciebie zla wiadomosc: nie musisz nic robic z wlosami ;-) ! Obejrzalam Twoje zdejcia i przyznaje, ze z wlosami jest wszystko w porzadku i nie potrzebujesz duzych zmian. Pozostan przy dluszej dlugosci pasm, a co do farbowania wlosow, to tylko o jeden ton je przyciemnij - nie wybieraj odcieni czekoladowych, tylko karmelowe (na opakowaniu modelka moze miec jasny kolor, ale w rzeczywistosci wychodzi ciut ciemniejszy). Masz jadny odcien brwi, wiec ciemne kolory nie beda Ci pasowac. Jedyne co moge polecic, jesli chodzi o zmiane fryzury, to wycieniowanie wlosow na przodzie od linii brody i podciecie koncowek na rowno :-) .

12. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 czerwca 2008, 10:51

dzasta_10 - co do koloru wlosow, to proponuje delikatny orzechowy braz (polecam farbe 'Slodkie cappuccino' z serii Naturia Joanny - jest to starsza wersja farb tej firmy, ktore sa bardzo delikatne, na opakowaniach kolor wyglada kiczowato, ale na wlosach robi swietny efekt i plusem jest to, ze te farby sa tanie) - foto opakowania ponizej. Jesli zas chodzi o make-up, to wybieraj odcienie: fioletowego, chlodnego niebieskiego, zlotego, brazowego, ciemnoszarego i lacz te kolory ze soba, np. fiolet z ciemnoszarym. Przy jasnych oczach swietnie komponuje sie makijaz cieniowany, jak np. na fotce nr 2. Wymaga on troche wprawy, ale efekt jest swietny ;-) . Chce jednak tez cos powiedziec na temat ubran. Racja, czarny wyszczupla, ale wazne jest, by dobierac stroje do swojej figury i moge potwierdzic, ze ubranie sie calej na bialo moze spowodowac, ze Cie wyszczupli. Poradzilabym cos wiecej, ale nie widze calej sylwetki, wiec jesli chcesz, bym w tej kwestii Ci pomogla, to daj znac ;-) !

13. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 czerwca 2008, 10:52

:-)

14. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 czerwca 2008, 11:02

maraga2 - no to zacznijmy od fryzury. Grzywka prosto scieta jest jak najbradziej wskazana, zas odcien czekoladowy - nie ma mowy! Masz jasne brwi i taki kolor moglby wygladac za sztucznie. Sugeruje orzechowe pasemka w gesto rozmieszczonym baleyage'u :-) . Fryzruka jak na ponizszym zdjeciu. Jesli zas chodzi o makijaz to ten mocniejszy jest wskazany przy Twoim typie urody. Ponizej zamieszczam ftoki z makijazami ciemniejszymi, ktore by Tobie pasowaly. Zeby jednak je dobrze wykonac, to lepiej pocwiczyc w domu i nabrac wprawy ;-) . Inne odcienie, w ktorych tez bys dobrze wygladala to: zloto, ciemny 'zabrudzony' braz, ciemna zielen, fiolet, ciemnoszary, perlista jasna szarosc, srebrny :-) .

15. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 czerwca 2008, 11:08

Karolina10 - uwazam, ze powinnas zrezygnowac z grzywki - czesz ja na bok, poki nie odrosnie do brody, tak jak to robi Catherine Zeta-Jones (1. foto). Widze Ciebie w takiej fryzurce, jaka posiada Hilary Duff na srodkowym zdjeciu i w takim samym odcieniu - jednolitym czekoladowym brazie :-) .

16. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 czerwca 2008, 11:10

OSkateNatliaO - podane foto jest dosc niewyrazne, wiec sugeruje zamieszczenie nowego, na ktorym masz buzke skierowana na wprost, bo jesli masz skierowana w dol, to wydaje sie trojkatna, a moze sie okazac inaczej ;-) .

17. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 czerwca 2008, 11:11

katarina - prosze o foto, bo po samym opisie trudno mi jest adekwatnie poradzic :-) .

18. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 czerwca 2008, 11:18

hustawka - nie polecam trwalej, ktora bardzoniszczy wlosy. Polecam lokowke, walki i papiloty - nie ma innego, bezpieczniejszego wyjscia ;-) .

19. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 czerwca 2008, 11:22

ania1989i - dziekujemy za mile slowa :-) . Co zas sie tyczy fryzury, to nie rezygnuj z lokow, bo sa naprawde piekne i unikatowe wsrod typowo slowianskich przedstawicielek. Krecone wlosy -niestety- nie daja zbyt duzego pola do popisu, bo najlepiej sie prezentuja, gdy sa dlugie, prosto sciete, no -moze delikatnie wycieniowane na przodzie ;-) . Grzywka tez nie wchodzi w gre. Co do koloru, to jednolity (!), zloty braz bylby idealny.

20. aramanda Nowicjuszka

Napisano: 7 czerwca 2008, 11:48

No to witamy i czekamy :)