jaka fryzura?

1. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 czerwca 2008, 11:50

klaure - moim zdaniem powinnas pozostac przy kreconych wlosach, poniewaz jesli Natura Ciebie nimi obdarzyla, to jednak wiedziala, co robi. W prostych pasmach wygladasz malo oryginalnie, zas w kreconych mozna by dodac troche pieprzyku ;-) . Przedzialek powinien byc na boku, a grzywka scieta do gornej czesci policzka. I przede wszystkim zapuszcaj wlosy, bo wtedy krecone pasma beda sie najlepiej ukladac. Skup sie na pielegnacji - uzywaj szamponow i odzywek do wlosow suchych i zniszczonych, szczotke zamien na grzebien z szeroko rozstawionymi zebami, a po umyciu wlosow zrezygnuj z suszarki, tylko pozwol im swobodnie schnac. Uzywaj takze serum jedwabnego na koncowki - nie beda sie puszyc. Co do koloru, to taki, jaki masz na 3. zdjeciu jest w sam raz ;-) .

2. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 czerwca 2008, 11:51

Na reszte posotw odpowiem do jutra ;-) .

3. andzia16 Nowicjuszka

Napisano: 7 czerwca 2008, 12:10

witam!! Mam problem- nie wim co zrobic z moimi nie ciekawymi włosami... myslałam o radykalnym scianowaniu na całej długosci moich włosów i i ch rozjasnieniu oraz nałożeniu pasemek- tylko nie wim jakiego koloru i nie wiem czy scianiowanie nie pogrubi mojej twarzy...
    prosze o rade i propozycje fryzury

4. Niponka Nowicjuszka

Napisano: 7 czerwca 2008, 16:54

nio ja tez czekam ;p :)

5. melleczka Weteranka

Napisano: 7 czerwca 2008, 18:14

dlaczego dziewczyny nie wiedza ze laczenie srebra i zlota to tragiczny blad..:/

6. melleczka Weteranka

Napisano: 7 czerwca 2008, 18:27

zaskoczylas mnie... wygladasz gora na 14 a ja dalabym ci z 13 lat...

7. melleczka Weteranka

Napisano: 7 czerwca 2008, 18:29

boshe... kto ci zrobil taki makijaz ?? ? wygladasz przerazajaco na tym ostatnim zdjkeciu... katastrofa... radzilabym nie zajmowac sie fryzura a raczej skupic sie na lekcjach wizazu.. jestes bardzo ladna dziewczyna ale ten makijaz calkowicie zepsul caly wizerunek...

8. sahara Nowicjuszka

Napisano: 7 czerwca 2008, 19:06

Hej :)
    stwierdzilam,ze napisze tutaj o moim malym problemie , bo ja juz nie wiem co mam ze soba zrobic ( chodzi o rodzaj fryzurki ofc) nie mam zielonego pojecia co zrobic za fryzure zeby wygladac ładnie ,nie za grzecznie ale tez nie wyzywająco.
    , marze o takiej fryzurze z grzywka ale nie wiem czy bedzie mi ona pasowala i czy wogole grzywka bylaby odpowiednia do mojej buzi ,ktora jest gruba przez policzki... doradzcie mi prosze ...

9. katty666 Nowicjuszka

Napisano: 7 czerwca 2008, 21:22

Wiem,że ten makijaż to była pomyłka.Na szczęście jednokrotna,bo tylko jeden raz byłam tak umalowana.Poza tym wiem,że to nie ten temat,ale rady dotyczące makijażu także mile widziane ;) .

10. kamilla Nowicjuszka

Napisano: 7 czerwca 2008, 23:00

Witam serdecznie!
    Mam ogromny problem z doborem odpowiedniej fryzury dla mnie! Zawsze po wyjsciu od fryzjera chcialo mi sie plakac! Teraz zastanawiam sie nad fryzurka typu bob poniewaz mi sie bardzo spodobala. Znalazlam ja w internecia, jest to klasyczny bob gdzie z przodu wlosy sa dluzsze o jakies 4-5cm niz z tylu!Ale przod jest prawie do ramion. po bokach sa czerwone wstawki (przy moich naturalnych wlosach, nie chce farbowac calosci bo wtedy to wogole mije wlosy wypadna)moze inny kolor wstawki lub bez niej.Moich wlosow jest bardzo malo, i sa niestety ciekie(fotka ),no i sa troszk podatne!Kolor mam braz, naturalne nie farbowane.Mimo tego ze nie farbuje, nie prostuje, nie uzywam lakieru..pianki..zelu..itp..to i tak moje wlosy wypadaja (ostatnio strasznie) i sa bez zycia!Dodam ze w styczniu urodzilam dziecko, i jeszcze karmie piersia! To jest link do strony z ta fryzurka (http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura14095.htm)
    Dodam ze ostatnie 2 lata chcielam zapuszczac wloski ale niestety nie wychodzi mi to na dobre, fryzurka jest wiecznie oklapnieta, a kitka wyglada jak mysi ogonek, az wstyd mi sie tak pokazywac na ulicy.Mozliwe ze moje wlosy sa za slabe zeby miec dlugie i dlatego mi tak wypadaja,bo juz kiedys tak mialam..zapudzczalam wloski i w pewnym momencie zaczely fatalnie wypadac..
    Mam 25 lat jestem mama i chciala bym cos w sobie zmienic, chce wygladac modnie,swiezo i troszke awangardowo) PROSZE O POMOC!!! I z gory serdecznie dziekuje!!! Pozdrawiam.

11. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 8 czerwca 2008, 11:53

renask - przede wszystkim zapuszczaj wlosy i ich nie cieniuj, bo beda sie puszyc. Powinny siegac linii ponizej ramion, by sie przeciagnely ku dolowi. Niestety, krecone pasma nie daja zbyt duzego pola do popisu, bo lubia proste fryzury, nie znosza kontrastowych baleyage'ow, cieniowan i grzywek! 3maj przedzialek na srodku i szczotke zamien na grzebien z szeroko rozstawionymi zebami. Skup sie takze na pielegnacji - stosuj szampony i odzywki dla wlosow suchych, a na koncowki nakladaj jedwab. Co do ciecia, to nie polecam zadnych czynnosci, zas sugeruje rozjasnienie calych wlosow do jednolitego orzechowego brazu :-) .

12. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 8 czerwca 2008, 11:55

mala12345 - mam male propozycje zmiany: przede wszystkim zmien przedzialek na bok i zapuszcaj grzywke i zafarbuj cale wlosy na odcien mlecznej czekolady. Blond nie jest dla Ciebie :-( .

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość mala12345

13. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 8 czerwca 2008, 11:56

Edytkaa - niestety, zdjecia nie ma :-( .

14. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 8 czerwca 2008, 11:57

zuza2662 - mysle, ze miedziany bylby w sam raz. Jesli nadal nie jestes przekonana, to sugeruje gesty blond baleyage :-) .

15. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 8 czerwca 2008, 12:03

izunya - co do fryzury, to wygladasz dobrze w prostych wlosach, poniewaz sa z pewnoscia wymodelowane prostownica, zas noszenie swoich naturalnych takze zobowiazuje do stylizacji, wiec zainwestuj w dobry wosk i nakladaj go na swoje loki, poniewaz wygladaja na nieujarzmione. Sugeruje takze rozjasnienie wlosow na calej dlugosci o 2 tony - powienien wyjsc odcien orzechowego brazu z domieszka zlotego. Jesli zas chodzi o make-up, to podekreslaj niebieska teczowke cieniami: zlotym, bialym, szarym, ciemnozielonym, fioletowym, srebrnym, bladorowowym. Policzki podkreslaj bronzerem, nie rozem - daje lepszy efekt modelujacy.

16. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 8 czerwca 2008, 12:38

aramanda - polecam boba bez grzywki - 3. foto od lewej u dolu :-) .

17. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 8 czerwca 2008, 12:39

sloneczko7 - potrzebuje zdjecia! :-) .

18. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 8 czerwca 2008, 12:41

Uszatka1606 - pociaglym twarzom pasuja grzywki prosto sciete, wiec tez taka sugeruje. Widze Ciebie takze w dlugich wlosach, wiec ich nie scinaj. Co do odcienia, to ja jednak sugeruje jasny, zloty braz - wystarczy, ze na tych, co masz, dodasz wiele cienkich pasemek blondu :-) .

19. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 8 czerwca 2008, 12:42

Madziuś ;] - zamiesc zdjecie perzodu Twojej buzki, poniewaz z profilu wyglada na trojkatna,a moze sie okazac, ze w realu jest okragla/kwadratowa/owalna - bez tej info trudno mi cos doradzic :-) .

20. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 8 czerwca 2008, 12:43

PatiCracow - grzywka i kolor jak na zalaczonym przez Ciebie srodkowym foto + reszta wlosow ponizej linii lopatek :-) .