jaka fryzura?

1. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 8 czerwca 2008, 12:45

Bevin - pojdzmy na kompromis - czekolada polozona na calosci z pasmami blondu :-) .

2. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 8 czerwca 2008, 12:48

migdalla - jesli chcialabys sie zdecydowac na sciecie typo bob, to tylko bez grzywki, poniewaz to niesamowicie poszerza okragle juz buzki :-( . Sugeruje taka fryzurke, jaka miala Rihanna z asymetrycznym przodem, ktory wyszczupli buzie. Jesli masz problem z przyklapnietymi wlosami, to uzywaj szamponow dodajacych objetosci lub tych przeznaczonych dla dzieci - ladnie pnosza wlosy u nasady. Co do koloru, to odcien gorzkiej czekolady bedzie w sam raz ;-) .

3. nikaaa Nowicjuszka

Napisano: 8 czerwca 2008, 12:54

hej ;) mam problem z włosami ... Nie wiem jak mam je układać albo wiązać.. mam 16 prawie 17 lat. Chodzę teraz w warkoczyjach bo każdy mówi że mi pasują xD Ale już długo w nioch chodze i kazdy kto mnie widzi pierwszy raz mówi że mam 13 lat xD albo pyta czy teraz pójde do gimnazjum.... Mam raczej proste włosy ciemnobrązowe za ramiona Nigdy ich nie farbowałam .Mam "kwadratową" twarz i niskie czoło...Czy mozesz mi coś doradzić ?? Z góry dziekuje i pozdrawiam :)

4. PatiCracow Nowicjuszka

Napisano: 8 czerwca 2008, 15:18

Droga Stylistko, dziękuję za odpowiedź, ale chyba niezupełnie jasno sprecyzowałam moje pytanie. Chodziło mi bardziej o radę w sprawie alternatywy do tego co mam na głowie. Od wielu lat "wypalam" włosy na jasny blond i męczę się z grzywką wchodzącą w oczy. Chciałam zapytać o to czy widzisz dla mnie jakieś inne możliwości (typu czarne loki, albo grzywka na bok,albo rude pasemka-trochę przesadzam,ale szukam czegoś nowego dla siebie i nie potrafię się sama za to zabrać). Pozdrawiam, Patrycja

5. Pampi Nowicjuszka

Napisano: 8 czerwca 2008, 16:27

Witam! mam wielki problem z doborem fryzurki i kolorem wlosow..
    Moja buzia jest okrągła a policzki grube :] Prosze o rade i pomoc :) Pozdrawiam :*

6. izunya Nowicjuszka

Napisano: 8 czerwca 2008, 17:20

dzieki stylizstko za rady!!!a co z grzywka ?? i dlugoscia wlosow?moze zapuscic ?? ?? zalezy mi na noszeniu loczkow bo, szczerze, to nie chce mi sie ich codziennie prostowac....wiec chcialabym dobrze wygladac w naturalnych wlosach... :) jakie kosmetyki nadaja sie do styzlizaji lokow?wosk tylko?
    a brazowe cienie pasuja do niebieskich oczet? :)

7. Niunia Nowicjuszka

Napisano: 8 czerwca 2008, 20:31

o kucze droga Xstylistko co to za tytuł naukowy :) przy twoim logo sie pojawił ??
    Bardzo ale to bardzo zasłużony no i i już dawno powinien byś Tobie nadany :)
    JA mam malutkie pytanko chciałabym wrócić do naturalnego koloru lub chociaż takiego aby nie wyróżniały sie odrosty mam naturalny brąz lekko jasny można by powiedzieć mysi zazwyczaj koloruje mroźnym kasztanem(szampon) casting lub jasny brąż z palet ale niestety wychodzi bardzo ciemno na włosach i zaraz widać różnice pomiedzy farbowaniem a moimi naturalnymi chodzi mi o zdrowy kolor włosów ale jak najmniej różniący się od naturalnych tak bym mogła go tylko raz na jakiś czas odświerzac :)
    kolor naturalny taki jak mam kolor brwi tutaj włoski są zaraz niestety po szamponie kolor.

8. monikam Nowicjuszka

Napisano: 8 czerwca 2008, 21:17

Cześc! mam problem z doborem fryzury. moje włosy są sztywne i cieżko sie układają. chciała bym również zmienic kolor włosów z blondu ale nie wiem jaki może mi pasowac ,osobiście mi sie podobaja ciemne ale nie bardzo mi pasują.

9. patii13 Nowicjuszka

Napisano: 8 czerwca 2008, 21:37

Witam!!! Proszę o doradę jaki kolor włosów będzie dla mnie dobry?Już sama nie wiem bo blond miałam bardzo długo ale zafarbowałam na ciemny i nie wiem czy mi pasuje.Proszę o doradę

10. ula3 Nowicjuszka

Napisano: 8 czerwca 2008, 23:28

Witam serdecznie.Mam wielki problem jeśli chodzi o dobór odpowiedniej fryzury jak i koloru włosów które by mi najbardziej pasowały.Ze względu na wysokie czoło moim problemem jest również grzywka z którą sobie nie umiem poradzić .Prawie zawsze włosy związuję gumką ale niestety efektywnie to nie wygląda.Wyglądam okropnie, mam już dość końskiego ogona ale brakuje mi również pomysłu co mogłabym zrobić z włosami żeby całkowicie się zmienić na lepsze dlatego też zwracam się do fachowców o pomoc i o jakieś konkretne wskazówki co do wyboru fryzurki i koloryzacji.Proszę pomóżcie mi ja już nie chcę tak dalej wyglądać...

11. takamała Nowicjuszka

Napisano: 9 czerwca 2008, 13:42

Witamy naszą Stylistkę!!!.... pozdrawiam :-)

12. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 czerwca 2008, 14:31

nikka1122 - przede wszystkim pozostan przy jasniejszych odcieniach ze zlotym polyskiem, jak odcienie z 2. i 3. foto zalaczonych przez Ciebie :-) . Osobiscie uwazam, ze lepiej wygladalabys we fryzurce, jaka prezentuje A. Simpson (2. foto). Masz piekny odcien teczowki, wiec taki odcien rudego i zalotna grzywka beda w sam raz dla Ciebie :-) .

13. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 czerwca 2008, 14:41

takamała - masz lekko podluzna buzke, dlatego sugeruje sciecie grzywki na prosto - taki maly trik zawsze odswieza noszona fryzurke ;-) . Ponizej zamieszcam zdjecie z czuprynka, jaka by Tobie pasowala. Jesli zas chodzi o kolor, to uwazam, ze przyciemnienie ich do jasnego, orzechowego brazu (czegos podobnego do tego, co ma Rihanna na 2. foto) byloby najlepszym rozwiazaniem kolorystycznym :-) . Jesli zas chodzi o makijaz, to zainwestuj w kryjacy podklad (niezbyt matujacy, a tym bardziej nie rozswietlajacy!) i bronzer ze zlotym polyskiem, ktory uzywaj zamiast rozu. Podkeslaj oczy cieniami w kolorach: zlota, ciemnego brazu, zgaszonego fioletu i rozu, grafitu, ciemnej zieleni. Na powiekach, pod ktorymi kryje sie jasna teczowka dobrze sie prezentuje cieniowany makijaz oczu, jak np. na 3. foto :-) .

14. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 czerwca 2008, 14:49

Wiedźma - masz okragla buzke i dosc cienkie wlosy, wiec przyznam szczerze, ze z jednej str. pasuja Ci dlugie fryzurki (dla okraglej buzi), ale z drugiej - cienkie wlosy nie za bardzo pozwalaja na to :-/. Jerdnak zostanmy przy tym pierwszym - zapuszczaj wlosy, ale przede wszystkim ich nie cieniuj na calej dlugosci (dlatego tez tak nieznosnie sie kreca na koncach). Zetnij koncowki na wprost i zapuszczaj pasma. Pozwalaj sobie na jedyne ich wycieniowanie na przodzie. Co do grzywki, to ta na bok nie bedzie najlepszym rozwiazaniem, ale opadajaca swobodnie na czolo i ponizej linii brwi bedzie juz lepsza (foto). Sugeruje rowniez zmiane koloru, a dokladniej wykonanie gestego blond baleyage'u.

15. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 czerwca 2008, 14:52

Cheyennee - jesli mam byc szcera, to gdy patrze na Twoje zdjecia i Katie, to moge bez watpliwosci rzec, ze Ty znacznie lepiej sie prezentujesz ze swoja fryzura :-) ! Masz piekne wlosy - grzywka jest dobrze scieta, a reszta wlosow ladnie sie kreci, wiec nie widze potrzeby zmiany uczesania. Zdaje sobie sprawe, ze to wcale nie jest dobra wiadomosc dla Ciebie, bo bylas nastawiona na odwazna oferte, ale moim zdaniem nie widze nic do poprawek :-) .

16. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 czerwca 2008, 14:56

katty666 - moim zdaniem powinnas zapuszczac wlosy i to ponizej linii ramion, poniewaz widze duza roznice pomiedzy zdjeciem nr 1 a reszta ;-) . W takim razie polecam cieprliwosc i podam kilka wskazowek, jak odpowiednio dbac o wlosy:
    - do mycia wlosow uzywaj szamponow o przezroczytej konsystencji, ale przeznaczonych do wl. suchych i zniszczonych (np. Joanna Naturia), podobnie odzywka (polecam te z serii Schaumy);
    - podczas mycia nie trzyj wlosow o siebie i nie drap paznokciami o skore glowy, tylko glaszcz je - nie moga sie poplatac, a odzywke naloz na koncowki, ktora splucz letnia/zimna woda;
    - zawin pasma w recznik, ale nie trzyj, tylko wgniataj wilgoc;
    - naloz odrobine odzywki bez splukiwania na konce/ jedwabiu i rozczesz mokre kosmyki grzebieniem o szeroko rozstawionych zebach,
    - susz wlosy, 3majac suszarke u gory glowy, przy czym kieruj strumien powietrza w dol - wlosy sie wygladza;
    - 2-3x w tyg. stosuj maseczke regenerujaca, np. Odbudowa i Blask Fructis lub Pelna Regeneracja Pantene :-) .

17. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 czerwca 2008, 14:57

Malajka- potrzebuje Twojego foto :-) .

18. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 czerwca 2008, 14:59

bittersweet2 - jest tylko jedna rada - wstap do salonu fryzjerskiego, gdzie wykorzystuje sie koloryzacje produktami L'OREALa i zapytaj o rozjasnienie naturalnego odcienia wlosow (zapomnialam, jak ta seria sie nazywa) - powiedz, ze chcesz rozjasnic wlosy o 1 ton, ale zeby efekt byl naturalny. Zabieg bedzie z pewnoscia drozszy, ale bedziesz zadowolona :-) .

19. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 czerwca 2008, 15:00

PoKrĘcOna - a co sadzisz o tej fryzurce :-) ?

20. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 czerwca 2008, 15:01

zuza2662 - juz jestem jestem ;-D.