jaka fryzura?

1. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 czerwca 2008, 17:54

PatiCracow- zamiesc historie naszych postow + swoje foto, poniewaz nie pamietam, czego sprawa dotyczyla ;-) .

2. słoneczko :) Nowicjuszka

Napisano: 9 czerwca 2008, 17:56

Dziękuję za radę :) Zobaczę, co da się zrobić w tej sprawie :P bo nie jestem za bardzo przekonana do tej grzywki - sprawia wrażenie mało praktycznej...

3. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 czerwca 2008, 17:56

Pampi - jesli chodzi fryzurke, to najprostsza - przedzialek na srodku, bez grzywki - bedzie najodpwoiedniejsza dla Twojego ksztaltu twarzy :-) . Jesli zas chodzi o kolor, to zdecydowanie intensywny braz ;-) .

4. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 czerwca 2008, 17:59

izunya - grzywka moglaby byc ciut dluzsza, a jesli chodzi o dlugosc reszty wlosow, to moga sobie spokojnie rosnac, gdyz w tych krotszych tez jest jak najbardziej w porzadku, wiec nie ma pospiechu ;-) . Do stylizacji lokow najlepszy jest wosk. Co do cieni, to brazowy, ale robiacy wrazenie zabrudzonego, jest odpowiedni dla jasnych oczu :-) .

5. nikaaa Nowicjuszka

Napisano: 9 czerwca 2008, 18:04

Jej nie wiem czy bym sie tak odważyła ściąć włosy... hmm.. a pofarbowanie pewnie by nie było :) dziękuje i Pozdrawiam :)

6. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 czerwca 2008, 18:06

Niunia - pochwale sie, ze ten tytul przypadl mi juz znacznie wczesniej, ale nie wiedzialas, bo dlugo nie zagladalas na forum ;-p. Tez sie ciesze, ale jest zobowiazujacy do regularnego odpowiadania, ale nie zawsze mam taka mozliwosc :-( ... Ok, powrocmy do Twojej sprawy. Jesli chcesz wrocic do swoich naturalnych wlosow, to zafarbuj je na odcien o 2 tony jasniejszy niz ten, co chcesz uzyskac (i niech bedzie zblizony do Twego naturalnego), np. chcesz odcien czekoladowy, to wybierasz jasny braz, mleczny (farba zawsze wychodzi ciemniejsza wlasnie o ton, moze dwa na wlosach). Nastepnie podetnij konocwki o ok. 3-5 cm., bo na nich kolor wychodzi najciemniejszy. Inna opcja, to wykonanie pasemek na uprzednio farbowanych na braz pasmach, by moc je rozjasnic. Tych pasemek powinno byc bardzo malo, powinny robic wrazenie reflexow :-) .

7. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 czerwca 2008, 18:09

monikam - moim zdaniem powinnas zapuszcac wlosy, ale przyznaje, ze z tak krociutkich bedzie to ciezkie zadanie. Na chwile obecna polecam fryzurke z foto nr 1 - grzywka powinna byc dluzsza. Jednak widze Ciebie z fryzurka z foto nr 2 ;-) . Jesli zas chodzi ciemny kolor, to nie widze przeciwwskazan, poniewaz masz ciemne brwi i sredni koloryt twarzy, wiec mleczna czekolada bylaby dobrym wyjsciem :-) .

8. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 czerwca 2008, 18:14

patii13 - jestem za opalizujacym blondem, czyli takim, jaki ma modelka ponizej :-) .

9. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 czerwca 2008, 18:20

ula3 - moim zdaniem masz po prostu zle scieta grzywke - powinna byc gesciej scieta na srodku. Proponuje taka grzywe, co ma Rihanna na 1. foto, ktora jest przy bokach delikatnie zaokraglona, by ladnie przechodzila w reszte wlosow. Jest dosc gesta, dzieki czemu nie rozchodzi sie na boki. Grzywka zmusza do codziennego przygotowania, ktore trwa ok. 7 min. i to bez stylizacji - wystarczy, ze zwilzysz ja woda, nawet nad umywalka, umyjesz mala iloscia szamponu i spluczesz chlodna woda. Nastepnie 3majac suszarke u gory, kieruj strumien powietrza w dol i rozczesuj grzywke grzebieniem az bedzie sucha. Wy3ma caly dzien ;-) . Co do reszty wlosow, to widze, ze sa zdrowe, ale mozesz je skrosic o ok. 5 cm. i wycieniowac na przodzie, by odswiezyc look ;-) . Proponuje takze wykonanie baleyage'u z platynowymi pasmami, bo ten, co masz jest zbyt miodowy.

10. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 czerwca 2008, 18:22

katty666 - w takim razie sugeruje szampony dla dzieci i odzywke dla wlosow suchych, ale nakladaj ja jedynie na koncowki :-) .

11. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 czerwca 2008, 18:26

Cheyennee - nie scinaj wlosow, ale moze zdecyduj sie na farbowanie (do porady bede potrzebowala kolorowego zdjecia) :-) .

12. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 czerwca 2008, 18:31

Ok, teraz posprawdzajcie po swoich pierwszych postach o porade odpowiedzi i w razie czego piszcie na najnowszej karcie, bo rzadko wracam do poprzednich stron ;-) . Jesli ktos ma jakies pytanie, to prosze o podanie, gdzie znajduje sie post, ktorego sprawa dotyczy, bo przewija sie tutaj tyle osob, ze tylko niektore z Was pamietam ;-) .

13. PatiCracow Nowicjuszka

Napisano: 9 czerwca 2008, 18:32

zamiescilam post o tresci:
    Droga stylistko, mam dlugie wlosy (do łopatek), mój naturalny kolor to "mysi blond", wlosy są cienkie i delikatne, pusza się, a po prysznicu lekko skrecaja dookola twarzy.Mam jasna cere i niebiesko-zielone oczy. Nie potrafie sama okreslic czy moja twarz jest bardziej okragla czy kwadratowa i dlatego tez nie potrafie sama dobrac fryzury.Nie wiem czy powinnam wlosy rozjasniac czy przyciemniac, miec grzywke czy z niej zrezygnowac, wiem tylko,ze nie chciala bym bardzo ich skracac. Bede bardzo wdzieczna za porady dotyczace pasujacej mi fryzury oraz koloru wlosow. Z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam.Patrycja
    odpowiedzialas:

PatiCracow - grzywka i kolor jak na zalaczonym przez Ciebie srodkowym foto + reszta wlosow ponizej linii lopatek :-) .
    potem:
    Droga Stylistko, dziękuję za odpowiedź, ale chyba niezupełnie jasno sprecyzowałam moje pytanie. Chodziło mi bardziej o radę w sprawie alternatywy do tego co mam na głowie. Od wielu lat "wypalam" włosy na jasny blond i męczę się z grzywką wchodzącą w oczy. Chciałam zapytać o to czy widzisz dla mnie jakieś inne możliwości (typu czarne loki, albo grzywka na bok,albo rude pasemka-trochę przesadzam,ale szukam czegoś nowego dla siebie i nie potrafię się sama za to zabrać). Pozdrawiam, Patrycja
    i na koncu:
    PatiCracow- zamiesc historie naszych postow + swoje foto, poniewaz nie pamietam, czego sprawa dotyczyla ;-) .

14. PatiCracow Nowicjuszka

Napisano: 9 czerwca 2008, 18:38

aa..i jeszcze zdjecie dorzuce, tym razem inne,bo tamtych co dlaczylam poprzednio nie moge znalezc

15. nikaaa Nowicjuszka

Napisano: 9 czerwca 2008, 18:40

Post znajduje sie na stronie 114 :)
    a to jest ten nowy : "Jej nie wiem czy bym sie tak odważyła ściąć włosy... hmm.. a pofarbowanie pewnie by nie było dziękuje i Pozdrawiam "

16. ula3 Nowicjuszka

Napisano: 9 czerwca 2008, 18:40

Dziękuję stylistce za radę co do odpowiedniego ścięcia grzywki taki pomysł mi się naprawdę podoba :)
    Mam jeszcze pytanko co do reszty włosów.Bardzo chciałabym mieć rozpuszczone włosy ale niestety mam juz teraz trochę dłuższe włoski które rozpuszczone nie za bardzo efektywnie wygladaja gdyz nie sa zbytnio grube.Myslałam o jakiejś średnio krótkiej fryzurce dzieki której włosy stałyby sie gestsze a przez to mogłabym je mieć rozpuszczone na co dzień nie wiem tylko czy to dobry pomysł?Dlatego też zwracam się z wielką prośbą o wybór dla mnie jakiejs fajnej fryzurki która by mi najbardziej pasowała :)
    Pozdrawiam :)

17. ula3 Nowicjuszka

Napisano: 9 czerwca 2008, 19:15

Dziękuję stylistce za radę co do odpowiedniego ścięcia grzywki taki pomysł mi się naprawdę podoba :)
    Mam jeszcze pytanko co do reszty włosów.Bardzo chciałabym mieć rozpuszczone włosy ale niestety mam juz teraz trochę dłuższe włoski które rozpuszczone nie za bardzo efektywnie wygladaja gdyz nie sa zbytnio grube.Myslałam o jakiejś średnio krótkiej fryzurce dzieki której włosy stałyby sie gestsze a przez to mogłabym je mieć rozpuszczone na co dzień nie wiem tylko czy to dobry pomysł?Dlatego też zwracam się z wielką prośbą o wybór dla mnie jakiejs fajnej fryzurki która by mi najbardziej pasowała :)
    Pozdrawiam :)

18. nikka1122 Nowicjuszka

Napisano: 9 czerwca 2008, 19:37

Droga X-Stylistko! Rzeczywiście bardziej podoba mi się fryzurka na foto2 ale do koloru nie jestem przekonana. Czy pasowały by mi odcienie czekoladowego brązu czy raczej coś z blądów ??

19. Cheyennee Nowicjuszka

Napisano: 9 czerwca 2008, 20:03

Wiem, że jestem natrętna ;D ale myślę,że na farbowanie się nie zdeyduje bo lubie swoj kolor :D to może jak już tak mówisz to nie zetnę włosów ale chciałabym je troche bardziej scieniowac!? tylko wtym problem ze nie mam pomysłu! :D może tak:

20. monikam Nowicjuszka

Napisano: 9 czerwca 2008, 20:12

Droga Stylistko dziękuję za odpowiedz, ale mam jeszcze pytanko jak wygląda mleczna czekolada? jak bym mogła prosić o jakąś fotkę z takim kolorem.