jaka fryzura?

1. Edytkaa Nowicjuszka

Napisano: 9 czerwca 2008, 21:35

Droga stylistko !! Pisze jeszcze raz bo ostatnio nie dodalo do wiadomosci moich zdjec :) Koniecznie chciałabym cos zmienić w swojej fryzurze :) Mam raczej gęste włosy.. podatne na układanie, sięgajace po łopatki. Nie chciałabym ich dużo skracać może jedynie odrobinę podciąć. Grzywkę mam na prawa stronę a włosy juz dawno cieniowałam. I chciałabym to jakos zmienić..może prostą grzywkę sięgajacą do brwi ?? Kolorek też chcę koniecznie zmienić bo mam taki "myszowaty" :D Dodaje aktualne zdjęcie mojej fryzurki :) Prosze o pomoc, bardzo jest mi potrzebna jakas podpowiedź :*

2. dzasta_10 Nowicjuszka

Napisano: 9 czerwca 2008, 21:59

droga stylistko, prosze o pomoc! :) wszystkie te fryzurki mi sie podobaja i kolory wlosow tez!!! doradz mi prosze ktora z nich najbardziej do mnie pasuje a ktora musze sobie wybic z glowy i to samo pytanie dotyczy koloru :) czy moza zadna z nich nie jest dla mnie i mam dalej poszukiwac? z gory slicznie dziekuje i pozdrawiam! a na tych dwoch ostatnich zdjeciach to ja, jak sie z pewnoscia domyslasz ;)
    ps. orgomniaste dzieki za dotychczasowe rady!!!

3. nikka1122 Nowicjuszka

Napisano: 10 czerwca 2008, 0:06

Droga X-Stylistko! Rzeczywiście bardziej podoba mi się fryzurka na foto2 ale do koloru nie jestem przekonana. Czy pasowały by mi odcienie czekoladowego brązu czy raczej coś z blądów ?? moje zdjęcia są na 111 str

4. takamała Nowicjuszka

Napisano: 10 czerwca 2008, 9:51

dziękuję za rady i pozdrawiam serdecznie!

5. Uszatka1606 Nowicjuszka

Napisano: 10 czerwca 2008, 11:46

Dziękuje bardzo za odpowiedź :)
    POZDRIAWAM

6. kaczucha24 Nowicjuszka

Napisano: 10 czerwca 2008, 11:57

Witam serdecznie przemila stylistke i prosze o porade jesli chodzi o dobor fryzury.
    Wlosy mam dlugie do lopatek od brody pocieniowane, rozjasniane, w niezlej kondycji o dziwo, nie sa grube ale jest ich bardzo duzo. Mam bardzo pociagla twarz z wysokim czolem i mocno zarysowanym podbródkiem, jasna karnacje i zielone oczy. Zastanawialam sie nad scieciem grzywki, ktora kiedys nosilam, ale nie bylo to zbyt dobre ciecie bo nie czulam sie w niej dobrze. Zamieszczam zdjecie terazniejsze i z czasow kiedy odrastala mi grzywka i mialam kolor ciemnej czekolady na wlosach.
    Co zaproponowalaby mi Pani? Prosze o odpowiedz.

7. ania_babe1 Nowicjuszka

Napisano: 10 czerwca 2008, 13:01

Hej :) mam cienkie,niezbyt gęste włosy. Chciałabym wreszcie zrobić sobie jakąś ładna fryzurkę pasującą do kształtu mojej twarzy.Zastanawiam sie czy ściąć je tak do linii brody :P Z przodu nad czołem sterczy mi kogucik który sprawia ze choćbym bardzo chciała to wszystkie grzywki rozchodzą mi sie i tak na boki :( ( zastanawiam się nad kolorem włosów i czy przy rzadkich włosach lepsze będzie cieniowanie czy raczej zrównanie długości ?? proszę doradż mi ,może masz jakieś propozycje fryzurek dla mnie. Za odpowiedż z góry dziękuje :)

8. kamila23 Nowicjuszka

Napisano: 10 czerwca 2008, 17:17

witam :)
    stylistko,mam problem z dobraniem dla siebie koloru włosów i fryzurą.Już nie wiem co mam robic pomóż :) ).Mam piwne oczy średnią karnacje,i naturalny kolor moich włosólw to brąz.Chciałabym coś zmienic bo od wielu lat mam takią samą fryzure i kolor włosów,już mi sie to nudzi!!!!A i jeszcze jedno jaki makijaż na dzień moge sobie robić.Z góry dziękuje

9. iwonka963 Nowicjuszka

Napisano: 10 czerwca 2008, 18:36

Hej mam ogromny problem z wlosami bo chciałabym iść do fryzjera ale nie wiem co z nimi zrobić prosze pomózcie!!(to pierwsze zdjęcie to ja a to drugie to fryzura która mi sie podoba i chciałabym mieć coś takiego :)

10. Gosia16 Nowicjuszka

Napisano: 10 czerwca 2008, 19:34

hejka :) mam problem z doborem fryzury jak myślicie bedą mi pasowały krutkie włosy?

11. Gosia16 Nowicjuszka

Napisano: 10 czerwca 2008, 19:40

czy może lepiej zmienic fryzurke? naprzykład na jedną z tych:

12. OSkateNatliaO Konto usunięte

Napisano: 10 czerwca 2008, 19:58

oto moje następne zdjęcie, ale juz po zmianie fryzury =] :P

13. Nefretete019 Nowicjuszka

Napisano: 11 czerwca 2008, 14:46

Hej ;-) Mam 20 lat i odwieczny problem z włoskami.Trudno mi dobrać fryzurke więc prosze o pomoc.Aktualnie włoski są do łopatek,dosyć cienkie i troche zniszczone.Kolor też taki troche byle jaki,coś między ciemnym blondem a jasnym brązem.Zastanawiam się nad zmianą.Ale najważniejsza kwestia doboru fryzury do mojej twarzy,która jest bardzo drobna i pociągła..No i jeszcze okularki dodatkowo ;-) Bardzo licze na pomoc.Pozdrawiam ;-**

14. aneczQa Nowicjuszka

Napisano: 11 czerwca 2008, 18:12

Droga X-Stylistko!
    Bardzo prosze o pomoc!
    Chciałabym zasięgnąć Pani porady dotyczącej koloru włosów i fryzury.
    Mam włosy koloru szatynowego, sięgające do połowy łopatek, podatne na układanie i niezbyt grube. Cera moja jest koloru jasnego.
    Grzywkę mam na lewą stronę i trochę czasu temu były cieniowane na końcówkach. ^^
    Chciałabym w końcu trafić na odpowiednią dla mnie fryzurę i kolor. . .
    Co zaproponowałaby mi Pani na ten temat? Załączam zdjęcia. I z niecierpliwością czekam na odpowiedź ;]
    Pozdrawiam.

PS. 1 zdj. jest z grzywką przed ścięciem.
    2 zdj. - moje aktualne ^^
    3,4,5 zdj. - fryzury i kolory które mi się podobają ^^

15. eschscholtzia Nowicjuszka

Napisano: 11 czerwca 2008, 18:37

Witam ;) A więc mam dylemat. moje włosy są falowane i niesforne. Mam grzywke na bok i ja i tak prostuje. więc chciałabym zmienic fryzure na jakaś inna. naprwno pocieniowac włosy bo są juz za długe. i zrobić grzywke która mozna zarzucic na bok ale tez na prosto.
    Zastanawiam sie czy jednak będzie mi pasować. Prosze o pomoc i odrazu dziękuj ;)
    ta ostatnia to propozycja grzywki jaka bym chciałą. albo taka jak żmuda trzebiatowska miałą w majewski ;)

16. eschscholtzia Nowicjuszka

Napisano: 11 czerwca 2008, 18:44

i jeszcze takie. grzywki które mi sie podobaja. ale nie wiem czy pasuja

17. wanulka Nowicjuszka

Napisano: 11 czerwca 2008, 22:44

Droga Stylistko ! Mam wielka proźbę czy mogłabyś doradzić mi jaka fryzura posuje do mojego kształtu twarzy. Musze też dodać że moje włosy bardzo szybko przetuszczają się i są cienkie a więc jak tylko są dłuższe są oklapnięte i nie mam ich dużo to znaczy (bujna czupryna). Miała rózne fryzury wiem że w długich wygladam okropnie. Wysyłam zdjęcia, na pierwszym jest jak miałam krótka fryzurę sama nie wiem czy mi do twarzy, a następne zdjęcia jak teraz wyglądam. Bardzo prosze o pomoc.

18. isleen Nowicjuszka

Napisano: 12 czerwca 2008, 1:00

witam nazywam sie Patrycja noi mam cholerny problem :D zacznę od tego ze farbowalam wlosy na czarno okolo 4 lat w miedzy czasie rozjasnialam je chyba z 10 razy bo czyli np raz chcialam na blond no ale wyszedl rudy to zrobilam sobie brazowy ale wyszlo brzydkie to znow na czarno minelo 5 miesiecy i znowu ta sytuachja itp. mialam zniszczone wlosy ale obcielam je uzywalam tony roznych maseczek bardzo mi pomogly mam dosc gladkie wlosy itp. noi teraz zaczal sie najwiekszy problem zrobilam sobie czerwone koncowki na rozjasnione sama ale jednak nie do konca je ufarbowalam nad czerwonym sa miejscami rudawe i od gory mam brazowe bo odrosty farbowalam na brazowo a srodek wlosow czarny :D mam zdjecia ale malo widoczne i dosc stare przed tym farbowaniem. chcialabym w sobie teraz cos zmienic. do tej pory uzywalam same brazowe cienie ale uwazam ze nie zaladnie mi bylo mimo ze mam zielonobrazowe oczy. zielenie tez mi nie pasowaly. odziwo malowalam tylko cieniem przy samych rzesach kreske na niebiesko i bylo ladnie. noi nie mam pojecia po 1 jak sie obciąć zeby nie byllo za krotko i zeby mnie nie odmlodzilo po 2cos z grzywka bo mam strasznie wysokie czolo i nie wiem co z nia zrobic ;/ a na bok to mam takie lyse a w prostej jest mi smiesznie :( noi po 3 to jakie kolorki na wlosy ? b nie lubie jednego koloru lubie jakis dodatek np koncowki jakies nienaturalnie kolorystycznie albo pasemka albo balejaz no wogole nie mam pomyslu. na dole fotki o ile sie zalacza jedna bez grzywki jedna mojego oka w sensie koloru oczu i wogole szminke tez nie wiem jaka uzywac a ostatnie zdjecie to moja masakryczna okropna fryzura :( PROSZE O POMOC :(

19. kamila23 Nowicjuszka

Napisano: 12 czerwca 2008, 10:59

Witam ponownie ,czekam na odpowiedz w sprawie moich włosów.Chciałabym zmiecić coś na głowie bo mam za 2 tygodnie chrzciny mojej córeczki.PROSZE POMÓŻ :) (post str.116)

20. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 12 czerwca 2008, 11:45

ula3 - moim zdaniem Twoje wlosy nie sa az tak cienkie, jak piszesz, co poznaje po zdjeciach. Jesli jednak caly czas zwiazujesz je w kucyk, to rzeczywiscie - moga stac sie lamliwe i oklapniete. W takim razie sugeruje wykonanie takiej fryzurki, co ma M. Bellucci na fotce. Wlosy sa na rowno podciete z tylu, a z przodu wycieniowane. Grzywke mozesz takze od niej przejac ;-) .