jaka fryzura?

1. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 12 czerwca 2008, 19:23

ania_babe1 - kilka stron wczesniej zamiescilas post, na ktory odpowiedzialam :-) .

2. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 12 czerwca 2008, 19:24

kamila23 - zamiesc fotki na forum, bo tego w profilu nie moge powiekszyc :-( .

3. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 12 czerwca 2008, 19:28

iwonka963 - fryzurka, ktora zamiescilas, dobrze wyglada na zdjeciu, zas nie jest zbytnio praktyczna. Mozesz z tej fryzurki przejac motyw grzywki, ktora by Tobie bardzo pasowala (ciecie jest podobne do zdjecia, ktore ja zamiescilam). Jesli zas chodzi o reszte fryzury, to ani kolor, ani ciecie nie pasuja do Twojej urody. Masz jasna karnacje i brwi, wiec sugeruje wykonanie blond baleyage'u (pasemka powinny byc o chlodnym odcieniu, platynowe). Co do ciecia, to powinna sie pojawic wspomniana grzywka, a wlosy przy twarzy powinny zostac wycieniowane, a tyl wyrownany :-) .

4. kissnia Nowicjuszka

Napisano: 12 czerwca 2008, 19:30

Droga X-Stylistko! Mam okrągłą twarz i długie włosy blond do połowy pleców. Długo je zapuszczałam, a teraz strasznie mi przeszkadzają, więc mam w planie je ściąc. Problem w tym , że nie mam pomysłu na fajną fryzurkę. Byłabym wdzięczna gdybyś mogła mi coś poradzic. Dodam, że mam 15 lat, jestem otwarta na wszelkie propozycje z wyjątkiem bardzo krótkich fryzurek. Liczę na poradę i pozdrawiam :)

5. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 12 czerwca 2008, 19:32

Gosia16 - z podanych fryzur zadna mi do Ciebie nie pasuje. Wszystkie maja geometryczne ciecia, a jesli juz chcialabys sie zdecydowac na krotka fryzurke, to sugeruje boba w stylu Rihanny (fotki). Dobrze wygladasz w wygladzonych wlosach, a nie wyobrazam sobie Ciebie ze sterczacymi koncowkami.

6. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 12 czerwca 2008, 19:33

OSkateNatliaO - szkoda, ze okulary przyslaniaja pol twarzy ;-p.

7. mała!gosiak Nowicjuszka

Napisano: 12 czerwca 2008, 19:35

Droga X-Stylistko!
    Chciałabym zmienić coś ze swoimi włosami, ale nie wiem, co było by najbardziej dla mnie odpowiednie... Podobają mi się fryzury poniżej (zdjęcia 2 i 3), ale nie wiem, czy w grzyce byłoby mi dobrze. Nie chciałabym też jak już gęstej grzywki i nie wiem, czy lepsza byłaby prosta czy na skos?
    Zastanawiałam się też nad tym, czy nie zapuścić włosów i zostawić ich prostych, jedynie z przedziałkiem z boku.
    (Nie chcę ścinać włosów. W rzeczywistości mam nieco dłuższe włosy niż na zdjęciu 1.)
    Bardzo proszę o rady lub jakieś propozycje fryzur!
    Pozdrawiam! :* :)

P.S.: Czy mogłabyś też określić, jaki jest mój kształt twarzy? Z góry dzięki :*

8. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 12 czerwca 2008, 19:38

Nefretete019 - swietnym wyjsciem jest prosto scieta grzywka, ale bedziesz musiala zrezygnowac z dluzszej wersji do brwi (z powodu okularow) dla krotkiej, ktora tez robi wrazenie (fotka). Jesli zas chodzi oreszte wlosow, to sugeruje ich rowne podciecie do linii obojczykow i wycieniowanie na przodzie. Jesli zas chodzi o kolor, to mleczno-czekoladowy braz bylby najodpowiedniejszy :-) .

9. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 12 czerwca 2008, 19:42

aneczQa - po pierwsze: zadna Pani ;-) . Wszystkie fryzurki, ktore Ci sie podobaja, sa dosc dlugie, wiec na chwile obecna nie daloby sie za wiele zrobic. Uwazam, ze powinnas pozostac przy swoim odcieniu, zas jesli chodzi o ciecie, to mysle, ze dobrze prezentowalabys sie w prostej grzywce (foto), zas reszta wlosow powinna zostac podcieta o ok. 5 cm. i ponownie wycieniowana na calej dlugosci :-) .

10. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 12 czerwca 2008, 19:44

eschscholtzia - moim zdaniem fryzurka, jaka Ci sie podoba i ktora zamiescilas, jest odpowiednia dla Ciebie, wiec bez zadnych przeciwwskazan mozesz sie na nie decydowac ;-) . Masz ladne wlosy, wiec delikatne cieniowanie na calej dlugosci wystarczy ;-) .

11. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 12 czerwca 2008, 19:47

wanulka - uwazam, ze w dluzszych wygladasz znacznie mlodziej, wiec pozostaniemy przy tej kwestii ;-) . Sugeruje zapuszczenie grzywki i noszenie jej na boku , zas reszta wlosow powinna przypominac bob (fotki). Jesli zas chodzi o kolor, to proponuje jednolity odcien mlecznej czekolady :-) .

12. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 12 czerwca 2008, 20:05

isleen - zacznijmy od fryzury: masz wyrazista urode i widze Ciebie w dlugich wlosach (1. foto), ale najpierw zrobmy porzadek ze stanem aktualnym ;-) . Proponuje Ci sciecie grzywki jak na zdjeciu nr 2., ktora mozesz zaczesywac na bok i na prosto - jest bardzo wdzieczna i uniwersalna. Jesli chodzi o reszte wlosow, to sugeruje podciecie koncowek i delikatne wycieniowanie przy twarzy. Co do koloru, to tylko ciemne! Hebanowy jednolity braz (3. foto) bylby idealny dla Twojej urody. Co do makijazu oczu, to wybralam dla Ciebie kilka propozycji:
    1) http://ikf.com.pl/makijaze/fryzura26796.htm,
    2) http://ikf.com.pl/makijaze/fryzura24468.htm,
    3) http://ikf.com.pl/makijaze/fryzura21880.htm.
    Uwazam, ze powinnas korzystac z palety cieni: fioletu, zlota, zgaszonego blekitu, perlistej bieli i zgaszonego rozu. Jesli zas chodzi o uzywanie czarnej kredki, to tylko w niewielkiej ilosci, by wizerunek nie wyszedl zbytnio gotycki ;-) . Co do pomadek, to nie jest latwo uznac, co komu najbardziej pasuje. Istnieja wskazowki, co komu pasuje, ale trzeba znalezc produkt o takich wlasciwosciach, z jakim bedziesz sie dobrze czula :-) . Glowna wskazowka jest to, ze zawsze sprawdzaja sie pomadki, ktore lekko nawilzaja i sa o ton jasniejsze badz ciemniejsze od naturalnego kolorytu warg ;-) .

13. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 12 czerwca 2008, 20:06

kamila23 - zamiesc foto na forum, bo tego w profilu nie da sie powiekszyc :-( .

14. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 12 czerwca 2008, 20:08

madzia926 - proponuje grzywke prosto scieta do brwi :-) . Jesli zas chodzi o kolor, to blond jest dla Ciebie stworzony, wiec nie widze potrzeby wykonywania chociazby czekoladowych pasemek :-( .

15. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 12 czerwca 2008, 20:12

Ziomm141 - rude wlosy moglby byc ciekawa odmiana, ale przyznaje, ze beda trudnosci z ich uzyskaniem, dlatego radze wybranie sie do profesjonalnego salonu, gdzie wykonuje sie zarowno nieszkodliwe rozjasnianie (no dobra - kazde jest szkodliwe, zas w zakladzikach fryzjerskich takie rozjasnianie jest znacznie bardziej inwazyjne) i farbowanie wlosow na upragniony kolor.. Jesli zas chodzi o Twoja fryzurke, to sugeruje taka jak na zalaczonym przeze mnie zdjeciu :-) .

16. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 12 czerwca 2008, 20:14

nikaaa - uwazam, ze znacznie ladniej wygladasz w rozpuszczonych wlosach ;-) . Sugeruje jednak umiejscowienie przedzialka na srodku i wycieniowanie przodu ;-) .

17. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 12 czerwca 2008, 20:14

ania_babe1 - po Twoim pierwszym poscie (kilka stron wczesniej) zamiescilam odpowiedz ;-) .

18. Malutka306 Nowicjuszka

Napisano: 12 czerwca 2008, 20:17

Witam.
    Jutro idę do fryzjera, ale potrzebuje pomocy... Załczyłam jedno moje zdjęcie... obecnie mam podobną fryzurę, tyle, że mam prostą grzywkę do brwi. Chciałabym obciąć włosy na tzw bombke... przód dłuższy, a tył krótszy... tyle, że ogólnie włosy chce tak do ramion... grzywka lekko zaczesana na bok... Dodam może, że mam dość grubą struktur włosa... tak przynajmniej mówią mi fryzjerki....Proszę o pomoc czy taka fryzura będzie dla mnie dobra ??

19. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 12 czerwca 2008, 20:18

arisa3 - dla Ciebie proponuje prosto scieta grzywke. Kolor jest w sam raz, zas pamietaj o regularnym odzywaniu wlosow. Najlepiej ich nie cieniuj, a jesli juz, to tylko przy twarzy - reszta powinna byc prosto scieta (fryzurka podobna do tej, co nosi H. Klum, 1. foto). Jesli zas chodzi o wlosy Mamy, to proponuje odstawienie trwalej i prostowanie kosmykow, przy czym kolor powinien zostac przyciemniony do orzechowo-mlecznego brazu :-) .

20. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 12 czerwca 2008, 20:19

nusia2410 - ok, wyslij na ten adres, ale pamietaj, zeby zapisac temat wiad., bo bez niego poczta pokieruje odrazu do SPAMu ;-) .