jaka fryzura?

1. iwonka963 Nowicjuszka

Napisano: 14 czerwca 2008, 19:20

Droga stylistko prosze o dodanie jakiś zdjęc które będą pasowały do mnie :) )

2. PoKrĘcOna Nowicjuszka

Napisano: 14 czerwca 2008, 20:52

droga stylistko doradziłas mi fryzure z grzywka, problem polega na tym ze ja juz miałam taka fryzure, źle w niej wygladałam (a raczej okropnie) mam wysokie czoło, jakas grzywke musze miec. moje wlosy lekko sie kręcą...nie wiem jaka fryzura bylaby dla mnie dobra...bo chyba wlosów nie powinnam scinac..prosze o rade. dołączam moje zdjęcia

3. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 14 czerwca 2008, 21:25

agnieshka - na kasztanowy odcien nie mozesz sobie pozowlic, ale jestem jak najbardziej za miedzianym odcieniem, ktory powinien wpadac w blond (jest to tzw. rudy blond) - taki odcien nosila Nicole Kidman. Alternatywa dla Twojej jasnej karnacji bedzie z pewnoscia platynowy blond, wiec w razie niepowodzen, rozjasnij na maxa wlosy ;-) . Jesli masz problem z nieladem na glowie, to zapusc grzywke i pielegnuj swoje pasma. Zamieszczam wskazowki:
    - do mycia wlosow uzywaj szamponow o przezroczytej konsystencji, ale przeznaczonych do wl. suchych i zniszczonych (np. Joanna Naturia), podobnie odzywka (polecam te z serii Schaumy);
    - podczas mycia nie trzyj wlosow o siebie i nie drap paznokciami o skore glowy, tylko glaszcz je - nie moga sie poplatac, a odzywke naloz na koncowki, ktora splucz letnia/zimna woda;
    - zawin pasma w recznik, ale nie trzyj, tylko wgniataj wilgoc;
    - naloz odrobine odzywki bez splukiwania na konce/ jedwabiu i rozczesz mokre kosmyki grzebieniem o szeroko rozstawionych zebach,
    - susz wlosy, 3majac suszarke u gory glowy, przy czym kieruj strumien powietrza w dol - wlosy sie wygladza;
    - 2-3x w tyg. stosuj maseczke regenerujaca, np. Odbudowa i Blask Fructis lub Pelna Regeneracja Pantene :-) .
    Uwazam, ze nie powinnas scinac wlosow, bo maja naprawde ladna strukture. Poki grzywka nie odrosnie do konca policzka, to nos boczny przedzialek, a gdy odrosnie - zmien na srodkowy ;-) .

4. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 14 czerwca 2008, 21:26

Ziomm141- zaiesc fotki do posta ;-) .

5. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 14 czerwca 2008, 21:27

OSkateNatliaO - zdjecia sa naprawde za male, by moc z nich wysnuc, jakie propozycje fryzurek/kolorow by Ci pasowaly.

6. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 14 czerwca 2008, 21:33

jagaaa2008 - wlosy robia sie sianowate, kiedy maja krecona strukture (ktora z natury jest sucha) i dosc czesto uzywa sie prostownicy, ktora dodatkowo je wysusza. Pamietaj, ze krecone wlosy nie lubia radykalnych ciec i cieniowan, najlepiej jest je miec prosto obciete, a jedynie przod moze byc delikatnie wycieniowany + boczna, dosc gesta grzywa (foto). Przedstawiam takze wskazowki, jak dbac o wlosy:
    - do mycia wlosow uzywaj szamponow o przezroczytej konsystencji, ale przeznaczonych do wl. suchych i zniszczonych (np. Joanna Naturia), podobnie odzywka (polecam te z serii Schaumy);
    - podczas mycia nie trzyj wlosow o siebie i nie drap paznokciami o skore glowy, tylko glaszcz je - nie moga sie poplatac, a odzywke naloz na koncowki, ktora splucz letnia/zimna woda;
    - zawin pasma w recznik, ale nie trzyj, tylko wgniataj wilgoc;
    - naloz odrobine odzywki bez splukiwania na konce/ jedwabiu i rozczesz mokre kosmyki grzebieniem o szeroko rozstawionych zebach,
    - susz wlosy, 3majac suszarke u gory glowy, przy czym kieruj strumien powietrza w dol - wlosy sie wygladza;
    - 2-3x w tyg. stosuj maseczke regenerujaca, np. Odbudowa i Blask Fructis lub Pelna Regeneracja Pantene :-) .

Jesli zas chodzi o kolor, to przyciemnienie ich bedzie dobra opcja, zas sugeruje nie kasztanowy odcien, lecz mleczny ze zlotym polyskiem (podobny do tego, co na zdjeciu). Jesli zamierzasz farbowac pasma w domu, to uzyj farby o odcieniu sredniego/ciemnego blondu - na wlosach wyjda wlasnie delikatnie brazowe ;-) .

7. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 14 czerwca 2008, 21:36

iwonka963 - odsylam Cie kilka stron wczesniej, gdzie napisalam post odpowiadajacy na Twoja pierwsza wiadomosc ;-) .

8. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 14 czerwca 2008, 21:39

PoKrĘcOna - polecalam Ci grzywke prosto scieta do brwi, a nie do 3/4 czola i mocno wystrzepiona, jaka masz teraz :-( . W tej chwili nie mozesz nic z tym zrobic, wiec czekaj az pasma odrosna.

9. fretka Nowicjuszka

Napisano: 14 czerwca 2008, 22:26

Dobry wieczór wszystkim :) czy jest cos innego niz to co mam na głowie co mogło by do mnie pasować? zależy mi na wyszczupleniu policzków i na łatwosci układania...taki juz wymóg zawodowy :) aha...chciałabym tez pozostać przy takiej długości lub nawet ja zwiększyć :) czy zmieniac kolor na jakis wyraźniejszy? dziekuje ślicznie :)

10. justine80 Nowicjuszka

Napisano: 14 czerwca 2008, 22:46

Kochana Stylistko!!! Proszę o jakieś propozycje fryzury i koloru pasujących do mnie (najlepiej jakieś propozycje ze zdjeciami).Odkąd pamietam mam taką samą fryzurę i kolor tez, czasami robiłam balejaż (platyna z ciemnym brązem), ale nie mam pojęcia co do mnie pasuje. Chcialam też dodać ze mam dość długi nos, a włosy są cienkie i ciężko ukladające się. Z gory bardzo dziękuje

11. Asia20 Nowicjuszka

Napisano: 15 czerwca 2008, 11:18

Witam. To znowu ja. Wiem, podała mi Pani propozycje fryzur i spodobała mi sie fryzura Rihanny, ale mam pytanie, czy rownie dobrze byłoby mi w jej nowej fryzurze? Zamieszczam moje zdjecie i zdjecie propozycji i prosze o rade.
    Z gory dziekuje :)

12. kamila23 Nowicjuszka

Napisano: 15 czerwca 2008, 11:41

Witam ponownie mam jeszcze jedno pytanko, chcialabym miec wlosy krotkie bo dlugie mi sie znudzily i kolor ma upatrzony ciemny z odcieniem fioletu czy bedzie mi taki odcien pasowal i czy fryzura scienta tak jak ma Rihanna prosze napisz co o tym myslisz ?? ?? ?z gory dziekuje i pozdrawiam,chcialabym sprobowac ta fryzure bo podoba sie mojemu mezowi :)

13. Ola1 Nowicjuszka

Napisano: 15 czerwca 2008, 11:42

Może mi ktos pomoże .Mam 18 lat i mam sianowate włosy. suse je zwyklą suszarką bo i naczej mam długotrwały katar.Uzywalam juz wieke odżywek ale ony nie pomogły.siano na głowie mnie denerwujei pozatym hyba wyugadają jak naelektryzowane.Nawej jak uczesze włosy to wyglądają jak bym wcale ich nie czesała.co robić!!!!!!!!Pomózcie bo sobie juz nie radzę a nawet jak pójde do fryzjera to o jkimś czasie znów sa sianowate.Pomóżcie!!!!!!!! doradzcie coś!!!!!!!!!!

14. olga69 Nowicjuszka

Napisano: 15 czerwca 2008, 13:18

Jaka FRYZURA ?? proszę o szybką pomoc

15. Biedronka18 Nowicjuszka

Napisano: 15 czerwca 2008, 13:27

Jaka fryzura mi pasuje ??

16. Ziomm141 Nowicjuszka

Napisano: 15 czerwca 2008, 14:16

Witaj ponownie

Dziękuję za radę, jednak mam wątpliwości co do rozjaśnienia włosów.

Może zaproponowałabyś mi inny kolor?
    Może wiśnia lub w drugą stronę- czarny?
    Albo jeszcze inny?
    Może pasemka?

Pozdrawiam

17. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 15 czerwca 2008, 16:38

fretka - nie potrzebujesz duzych zmian. Zapamietaj, ze grzywki -boczne czy prosto sciete- nie sa dla Ciebie. Najlepiej, jesli zmienisz przedzialek na centralny i pozwolisz wlosom swobodnie rosnac. Centralny przedzialek powoduje, ze buzia nabiera ladnego owalu, delikatnie sie wydluza, przez co policzki wydaja sie szczuplejsze. Struktura wlosow ma takze znaczenie. Widze, ze masz falujace pasma, a takie -niestety- poszerzaja buzke. Staraj sie je wygladzic - podczas mycia stosuj odzywki nawilzajace (nakladaj je tylko na konce), a podczas suszenia 3maj suszarke u gory i kieruj strumien powietrza w dol - to zamknie luski wlosa, dzieki czemu beda gladsze. Jesli to nie pomoze, to zainwestuj w spray prostujacy (np. Got2b Schwarzkopf) z termoochrona i co jakis czas prostuj pasma. Zrezygnuj z cieniowan, pazurkow itp., a skup sie na prostych fryzurkach, ktorych przyklady podalam ponizej ;-) . Jesli zas chodzi o kolor, to nie widze potrzeby jego zmieniania.

18. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 15 czerwca 2008, 16:43

justine80 - mysle, ze byloby Ci swietnie w krotszej fryzurce z dosc dluga, gesta boczna grzywka (fotki). Jesli zas chodzi o kolor, to nie jestem przekonana - napisz, jaki jest Twoj naturalny odcien?

19. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 15 czerwca 2008, 16:44

Asia20 - nie widze przeciwwskazan ;-) .

20. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 15 czerwca 2008, 16:47

kamila23 - mysle, ze fryzurka Rihanny nie bedzie Ci pasowac, poniewaz masz okragla brodke, zas wokalistka ma spiczasta. Dlatego tez polecalam Ci dlugie fryzurki. Jesli jednak zalezy Ci na skroceniu pasm, to jeszcze przejdzie bob Rihanny (foto), zas krotszych fryzur nie polecam. Ciemny kolor z fioletem moglby wyjsc ciekawie ;-) .