jaka fryzura?

1. ktos Nowicjuszka

Napisano: 17 czerwca 2008, 20:17

Dzięki wielkie za odpowiedź :) !!

2. luka810 Nowicjuszka

Napisano: 17 czerwca 2008, 22:25

I co mam ze sobą zrobić? 28lat i Wszystko mi się już nudzi... Mój naturalny kolor to jasny szary brąz, cera dość blada lekkie piegi. Obecnie mam platynowe pasemka ...przefarbowac, ściąć, zapuszczać? Daje dla kontrastu jedną starą fotke z ciemnymi włosami. Czas poczuć się 100% kobietą

3. atorod Nowicjuszka

Napisano: 17 czerwca 2008, 23:38

Hejka, nazywam się Dorota i mam 20lat. Kiedyś robiłam joanną blond pasemka, aż w końcu zobaczyłam w lustrze perfidną blondynkę :P Później na studniówkę mama zrobiła mi balejaż, który był po prostu idealny...No a później miałam małam mały wypadek przy pracy i się zdenerwowałam i pofarbowałam całe włosy na brązowo. Teraz zapuszczam włosy i farbuje coraz jaśniejszymi brązami (palette-bo najlepiej pokrywa mi wlosy i sprawia,ze sa blyszczace i to wbrew pozorom na dlugo. Jest to mocna farba,no i raz wyszły mi prawie czarne wlosy i do teraz czekam az mi odrosna,ale mimo wszystko na moje wlosy dziala z takim efektem jakiego zawsze oczekuje). Myję też włosy w szamponie przeciwłupieżowym,bo podobno rozjasnia on trochę włosy.Końcówki mam ciemno brązowe, a resztę włosów taką trochę zrudziałą. Chciałabym jednak zrobić znowu taki balejaż jaki miałam po studniówce, no i przede wszystkim z takim efektem. No i fryzura...zapuszczam włosy,więc nie mam za dużego wyboru, tym bardziej,że mam włosów dużo,ale sa cienkie i oklapniete. Są proste jak druty no i tradycyjnie-Nie chcą sie układać. A mi nie chce sie stać dwie godziny przy lustrze,albo codziennie spac w lokówkach :P Czy mogłabys mi coś doradzić? A może zaproponowała byś nawet jakiś kolor? Byłabym bardzo wdzięczna.

A tutaj prosze zdjęcia,bo wgranie mi coś nie idzie...
    blondynka:
    http://www.photoblog.pl/pasatka/3404167
    balejaż (2miesiące po studniówce): http://www.photoblog.pl/pasatka/16096761
    brązowe:
    http://www.photoblog.pl/pasatka/6013643
    no i obecne (są jaśniejsze teraz niż na zdjęciu,bo cień i swieże farbowanie zrobiły swoje):
    http://www.photoblog.pl/pasatka/16856830

Pozdrawiam!!!

4. dzasta_10 Nowicjuszka

Napisano: 18 czerwca 2008, 0:02

slicznie dziekuje za porady! termin u fryzjera juz zrobiony :)

5. arisa3 Nowicjuszka

Napisano: 18 czerwca 2008, 10:12

Przepraszam, ze z opoznieniem ale bardzo dziekuje za porade :-)
    Mam tylko male pytanko odnosnie mojej mamy czy powinna zapuscic wlosy? dodam, ze to jej naturalne wlosy - nigdy nie robila trwalej... Bardzo dziekuje

6. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 18 czerwca 2008, 10:27

gosiula - pociagle twarze domagaja sie wrecz grzywki, dlatego sugeruje wykonanie prosto scietej (plusem jest to, ze masz naturalnie proste wlosy). Reszty wlosow nie widze, ale proponuje podciecie ich o ok. 5 cm. i wycieniowanie na calej dlugosci, poczynajac od linii brody - wtedy powinny sie ladnie ukladac. Jesli zas chodzi o kolor, to polecam blond baleyage :-) .

7. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 18 czerwca 2008, 10:32

Megi - odcien wyszedl za jasny, poniewaz prawdopodobnie trzymalas farbe za krotko na wlosach... Proponuje wykonanie gestego i z cienkimi pasemkami czekoladowego baleyage'u. Wlosy sa dosc cienkie i oklapniete, wiec proponuje ich podciecie o kilka cm. i wycieniowanie na calej dlugosci. Mysle, ze grzywka moglaby tutaj wiele zdzialac, wiec polecam wykonanie podobnej do tej, co nosila H. Duff, gdy jeszcze byla blondynka (foto) ;-) .

8. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 18 czerwca 2008, 10:33

Nati9118 - zamiesc foto na forum, bo tego w profilu nie da sie powiekszyc i lepiej, zebys na zdjeciu nie miala nalozonych okularow przeciwslonecznych.

9. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 18 czerwca 2008, 10:36

Paatinka180694 - podejrzewam, ze to Twoj naturalny odcien wlosow, wiec go nie zmianiaj, bo jest bardzo ladny :-) . Widze Ciebie w dluzszych wlosach, wiec pokombinujemy tylko z grzywka. Sugeruje zmiane przedzialka na centralny i wykonanie prosto scietej grzywki do brwi (foto). Reszta wlosow moze byc delikatnie podcieta i wycieniowana :-) .

10. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 18 czerwca 2008, 10:40

luka810 - moim zdaniem wygladasz dobrze w blond i ciemnym kolorze wlosow. Skoro jestes przygotowana na zmiany, to sugeruje sciecie 'na Rihanne' (fotki) - jest to niesamowicie kobieca fryzura, ktora ksztaltuje owal twarzy, a jej przygotowanie nie jest skomplikowane. Jesli zas chodzi o kolor, to albo nalozony na cale wlosy platynowy blond albo odcien ciemnoczekoladowy - oba odcienie sa dosc odwazne, wiec decyzje, z jakim bys sie lepiej czula (bo w obydwu bys dobrze wygladala) - pozostawiam Tobie.

11. Paatinka180694 Nowicjuszka

Napisano: 18 czerwca 2008, 11:36

Mój naturalny kolor włosów to ciemny bląd a to kolor po farbowaniu. a z ta fryzura.... hmm... nie bede miała zbyt okragłej buzi ?? ?? ?? ?? ?

12. Megi Nowicjuszka

Napisano: 18 czerwca 2008, 11:55

Dziekuje za odpowiedź :)

Mam jeszce takie pytanko.. jezeli wlosy farbowalam pod koniec kwietnia to moge juz zrobic ten baleyage czy musze poczekac?

13. Gosia16 Nowicjuszka

Napisano: 18 czerwca 2008, 12:21

a jaką fryzurke zaproponowałabyś mi ??

14. martushka Początkująca

Napisano: 18 czerwca 2008, 12:22

Witam. Chciałabym coś zmienić. Jakaś szalona fryzura? Nowy kolor włosów? Strasznie podoba mi się kolor Ashlee Simpson, taki podchodzący pod rudy. Czy będzie do mnie pasował? I jaka fryzura będzie do mnie pasować? Proszę o pomoc. Dodam że moje włosy są strasznie niesforne i codziennie je prostuje :/

15. luka810 Nowicjuszka

Napisano: 18 czerwca 2008, 12:25

Stylistko! Dzięki za podpowiedz, fryzura na rihanne nawet fajna-czyli mam rozumiec ze lepiej mi bedzie w krótkich włosach. A grzywki?
    A co do koloru to blond mi sie znudził no i te okropne odrosty. Czekoladowy brąz ładniutki ale czy do bladej twarzy? No i boje sie tego przejscia bo kiedy ostatnio tak sie przefarbowywałam wyszedł zielony-myślałam ze sie rozpłacze na fotelu. Może zrobic to stopniowo, tym bardziej ze mam 10 miesieczne dziecko i taka drastyczna zmiana mogłaby zle na nie wpłynąc. Jakiś pośredni kolor, całość pasemka czy jak ,zimne odcienie czy ciepłe?

16. martyna16 Nowicjuszka

Napisano: 18 czerwca 2008, 12:39

Hej... Zastanawiam się nad ścięciem włosów ponieważ moje zaczynają mnie już troszke denerwować są cienki wypadają i szybko się przetłuszczają... Ale najgorsze jest to że nie wiem jak się obciąć aby wyszczuplić twarz i aby wyglądała ładnie .... myślałam o długosci do uszu lub troszkę dłuzszych... no i co z grzywką... ;( błagam pomóż

17. Paatinka180694 Nowicjuszka

Napisano: 18 czerwca 2008, 12:45

a ja mam jeszcze pytanie co mam zrobic tzn na jaki kolor wlosy po farbowac bo mamjuz odrosty spore chyba

18. anigaj Nowicjuszka

Napisano: 18 czerwca 2008, 15:54

A czy moglaby Pani zaproponowac mi jakas inna fryzure np.z grzywka bo w tej sie jakos nie widze.Dziekuje i czekam

19. parowka Nowicjuszka

Napisano: 18 czerwca 2008, 17:50

hej :) w peiatek cche isc do fryzjera.. ale zastanawiam sie nad tym czy pasuje mi grzywka.. :) wygladam tak jak na zalaczonym zdjeciu.. :) a i kolor tez zmieniam.. :) a wsloy mam dlugosci.. za ucho :) pozdrawiam :)

20. parowka Nowicjuszka

Napisano: 18 czerwca 2008, 17:53

to jeszcze jedno foto :) ) a kolor to bedzie ciemny braz.. bo jednak w ciemnym czuje sie najlepiej :]