jaka fryzura?

1. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 22 czerwca 2008, 12:29

Aga55 - szczerze przyznam, ze nigdy nie zwracam uwagi na typ urody wg pory roku czy zywiolu, a to dlatego, ze np. mnie nie da sie porownac z zadnym - mam srednio jasna karnacje, jasne oczy i bardzo ciemne wlosy, wiec nie da sie mnie przyporzadkowac do okreslonego typu, wiec stwierdzilam, ze sa nieadekwatne i kieruje sie intuicja, ktora dosc rzadko mnie zawodzi ;-) . Co do kolorow ubran, to Cioci pasuja zarowno pastele, jak i intensywne odcienie, ktore goraco polecam, np. czerwien, granat, zolty. Odradzam czern i fiolet.

2. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 22 czerwca 2008, 12:30

nathalii - juz zamieszczam zdjecie z grzywka:

3. Paatinka180694 Nowicjuszka

Napisano: 22 czerwca 2008, 12:31

dziekuje za rade...mam ostatnie pytanko wlosy obciac przed farbowaniem czy po ?? ? z góry bardzo dziekuje ;)

4. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 22 czerwca 2008, 12:35

agatoo152 - proponuje zakrecenie wlosow w sredniej grubosci fale (1. foto) i upiecie ozdobnymi spinkami (do Twej urody pasuja te w kolorze zlota), wypuszczajac kilka kosmykow przy twarzy (2. i 3. foto). Grzywka powinna byc delikatnie wystylizowana okragla szczotka.

5. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 22 czerwca 2008, 12:41

AmiMonisia - oto odpowiedzi:
    1) oczywiscie, moze byc z grzywka, ale nie polecam prosto scietej, tylko taka, jak ma A. Simpson na 1. foto,
    2) jesli cieniowanie jest delikatne i rozpoczynajace sie od linii brody, to wlosy nie powinny wygladac na rzadkie - pocieniowanie w stylu V.H. jest w porzadku :-)
    3) koncowki nalezy podcinac co 1.5 m-ca, zas poprawienie ciecia powinno nastapic po 3 m-cach w przypadku dlugich wlosow.
    4) jesli decydujesz sie na grzywke, to przedzialek powinien byc po srodku lub na boku - to w zaleznosci jak grzywka sie najladniej uklada ;-) .

6. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 22 czerwca 2008, 12:43

Paatinka180694 - jesli wlosy sa bardzo zniszczone, to powinno sie je troche podciac przed, a poprawic ciecie po, jednak uwazam, ze lepiej jest scinac wlosy po :-) .

7. Ada13 Nowicjuszka

Napisano: 22 czerwca 2008, 17:18

Witam mam małe pytanie jakie kolory pasują do mnie najbardziej . I proszę o propozycje frzyzur na włosach krótkich oraz długich z góry bardzo dziękuję.

8. katty666 Nowicjuszka

Napisano: 22 czerwca 2008, 18:14

Witam!Pisałam do Ciebie jakiś czas temu i poradziłaś mi wtedy zapuszczanie włosów.
    I w sumie lubię mieć długie włosy,ale mam wątpliwości czy nie są one za cienkie i za bardzo oklapnięte by trzymać je długie?
    Poza tym mam jeszcze jeden problem.Otóż ostatnio włosy podcinałam około pół roku temu,obecnie odrosły i w ogóle się nie układają,każdy sterczy w inną stronę.
    Chciałabym je podciąć,ale nie mam pomysłu jak.Prosiłabym o propozycje fryzur,które by mi pasowały i po których można by je było wygodnie zapuszczać.
    Ps.Mogłabyś mi jeszcze poradzić jakim typem urody jestem.
    Pozdrawiam

9. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 22 czerwca 2008, 20:15

Ada13 - czy juz nie pisalas posta na tym forum? Mam wrazenie, ze tak i ze Ci juz odpowiedzialam.

10. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 22 czerwca 2008, 20:18

katty666 - nadal jestem za zapuszczaniem wlosow. Nie ukladaja sie, poniewaz odrastaja i koncowki odbijaja od poprzedniej pozycji ;-) . Nie polecam scinania ich, tylko korzystanie z produktow prostujacych - sugeruje Elseve Nutri Blask dla wlosow przetluszczajacych sie, dzieki czemu nie powinny byc oklapniete :-) .

11. katty666 Nowicjuszka

Napisano: 22 czerwca 2008, 20:51

Ok,dzięki za radę.W takim razie nadal zapuszczam.
    Mam jeszcze jedno pytanie.Czy są jakieś szanse,że włosy po odrośnięciu nie będą już tak sterczeć czy mimo to nadal będę musiała podciąć końcówki?

12. agnieszka90 Nowicjuszka

Napisano: 22 czerwca 2008, 20:58

Cześć dziewczyny. Myślę nad zmianą fryzury. I mam prośbę. Czy mogłybyście mi poradzić, zaproponować jakąś fryzurę ?? Byłabym bardzo wdzięczna. :)

13. AmiMonisia Nowicjuszka

Napisano: 22 czerwca 2008, 21:30

Znowu ja :) Bardzo dziękuje za rady :) Naprawdę :) Teraz już tak się nie boję fryzjera :)
    A grzywka super chociaż boję się że będzie mi wpadać do oczu :(
    A taka by pasowała do tej fryzury Vanessy ?? ? I do mnie ??

14. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 23 czerwca 2008, 10:28

katty666 - najgorszy czas dla wlascicielki pasm jest wtedy, kiedy wlosy odrastaja i musza rozlozyc sie na ramionach - koncowki odbijaja, nie chca sie ukladac. Trzeba jednak byc cierpliwym, bo podcinanie wlosow doprowadzi do blednego kola - wlosy musza w koncu odrosnac, wiec przeczekaj az beda siegac ponizej lopatek i swobodnie ukladac sie na ramionach. Przez ten czas mozesz skorzystac z produktow prostujacych, a jesli to nie pomaga, to wystarczy prostownica, ale juz nie korzystaj z suszarki (sugeruje mycie wlosow wieczorem i prostowanie rano przed wyjsciem). Nie ma to jak upiecia - wystarczy, ze zwiazesz wszystkie wlosy w kucyk lub koczek, mozna wypuscic kilka pasemek przy twarzy.

15. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 23 czerwca 2008, 10:33

agnieszka90 - sugeruje podciecie wlosow o 10 cm. na rowno. Widze, ze masz dosc przesuszone wlosy, wiec ich nie cieniuj - jedynie przy twarzy, by nadac pasmom ladny ksztalt. Proponuje takze sciecie grzywki jak na zdjeciu ponizej oraz zmiane koloru na sredni braz - farba Brown Sugar Garniera. Podaje rowniez porady, jak dbac o niesforne wlosy:
    - do mycia wlosow uzywaj szamponow o przezroczytej konsystencji, ale przeznaczonych do wl. suchych i zniszczonych (np. Joanna Naturia), podobnie odzywka (polecam te z serii Schaumy);
    - podczas mycia nie trzyj wlosow o siebie i nie drap paznokciami o skore glowy, tylko glaszcz je - nie moga sie poplatac, a odzywke naloz na koncowki, ktora splucz letnia/zimna woda;
    - zawin pasma w recznik, ale nie trzyj, tylko wgniataj wilgoc;
    - naloz odrobine odzywki bez splukiwania na konce/ jedwabiu i rozczesz mokre kosmyki grzebieniem o szeroko rozstawionych zebach,
    - susz wlosy, 3majac suszarke u gory glowy, przy czym kieruj strumien powietrza w dol - wlosy sie wygladza;
    - 2-3x w tyg. stosuj maseczke regenerujaca, np. Odbudowa i Blask Fructis lub Pelna Regeneracja Pantene :-) .

16. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 23 czerwca 2008, 10:35

AmiMonisia - ciesze sie, ze pomoglam ;-) . Co do grzywki Mandy, to nie jestem przekonana, chyba ze bylaby gestsza jak na ponizszych fotkach.

17. alex250 Nowicjuszka

Napisano: 23 czerwca 2008, 12:08

Cześć mam włosy grube, geste mają teraz długośc do łopatek mam również grzywkę ponieważ mam dosyć wysokie czoło. Ostatnio mam problem z pielęgnacją wlosów w ogóle nie mogę do nich dobrać szamponu. Chciałabym zebys pomogła dobrać mi fruzurę tylko nie chce bardzo obcinać włosów poniważ za rok biorę ślub.To są moje zdjęcia.

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość lola664

18. the_constanss Nowicjuszka

Napisano: 23 czerwca 2008, 12:32

RATUUUUUNKU i POMOCY.

yoo.

Mam 16 lat i chciała bym żeby ktoś mi pomógł w zamianie mojego stylu na lepsze.
    Chciałam zacząć od fryzury... Naprawdę jestem zdesperowana i boję się spojrzeć na swoje odbicie w lustrze... Chodzi tez o to aby fryzura była funkcjonalna i nie zajmowało dużo czasu jej ułożenie bo nie mogę sobie pozwolić. Chciałabym aby ta fryzura pasowała tez do stylu hip- hopowego.

Błagam o pomoc i jestem otwarta na propozycje.
    Załączam parę fotek :

19. agnieszka90 Nowicjuszka

Napisano: 23 czerwca 2008, 19:07

Może są suche, ale też strasznie się kręcą. Na tamtym zdjęciu miałam wyprostowane włosy. A jak nie mam ścieniowanych włosów moja fryzura wygląda jak trójkąt.... Dziękuję za radę X-Stylistka... Na pewno się zastosuję... może jeszcze jakieś inne propozycje ??

20. marttuska2 Nowicjuszka

Napisano: 23 czerwca 2008, 20:55

Mam 16 lat i chciała bym żeby ktoś mi pomógł w zamianie mojego stylu na lepsze.
    Chciałam zacząć od fryzury...Mam kręcone dość wlosy .. jednak aby powstały z nich loki jak widac na zdjęciu muszę używać duzoo żelu aby sie ładnie kręciły a przedewszytskm aby nie były PUSZYSTE ! Dlatego poszukuje fryzury dla włosów puszystych i na pewno z grzywką bo mam dość pociągłą twarz .. POMÓZ :P