jaka fryzura?

1. kaz Nowicjuszka

Napisano: 29 czerwca 2008, 9:46

dziekuje za rady, ale nie wiem czy to sie u mnie przyjmie, ja mam dosc wycieniowane wlosy, conajmniej od linii brody i jezeli dostosuje sie do Twojej sugestii wyrownania ich z tylu, to beda bardzo krotkie, a co jesli chodzi o jakas grzywke?mam dosc wysokie czolo, nie uwazasz, ze powinnam je zakryc ?? :) fryzura nr 2 jest ladna, ale taka dosc powazna, nie wiem czy dla mnie... :P chcialabym cos bardziej wyrazistego,co sadzisz np. o fryzurze nr 1 u agnieshca?a co jesli chodz o zafarbowanie moich wlosow na jeden kolor, ktory bys zaproponowala? z gory dziekuje:*

2. Zaneta_44 Nowicjuszka

Napisano: 29 czerwca 2008, 14:25

Stan obecny wygląda następująco: Dość niskie czoło, okrągła buzia, włosy, które codziennie prostuje, puszące się i gęste, wycieniowanie prawie od połowy głowy. Twarz, która się czerwieni – co z kolorem włosów, zmienić na chłodniejszy brąz, a może w ogóle się przeobrazić, tylko nie wiem w co? Grzywkę zostawić, czy zapuszczać? Ja to oczywiście ta stateczna dama z dzieckiem i mężem, ale nie miałam osobnego zdjęcia. Dziękuję z góry

3. Malajka Nowicjuszka

Napisano: 29 czerwca 2008, 21:35

Witam zastanawiam sie czy pasowalaby mi jakas fryzurka z dluzsza grzywka..obecnie mam grzywke scieta na prosto ale strasznie mnie ona denerwuje poza tym szybko sie przetluszcza wiec zaczesuje ja lekko na bok jednak nie uklada sie ona jak nalezy , mam wlosy za ramiona i caly czas zapuszczam jednak zaczynam sie zastanawiac czy to jest dla mnie dobre rozwiazanie gdyz moje wlosy sa cienki jest ich malo i chyba nie daja ladnego efektu jako dlugie niedwno przefarbowalam je na ciemny braz i dobrze sie czuje w tym kolorze chcialabym wiedziec jaki mam ksztalt twarzy i jaka fryzurka by do mnie pasowala..nie chcialabym pozbywac sie do konca grzywki poniewaz mam bardzo wysokie czolo i wiem ze bez niej zle wygladam..bardzo prosze o rade zalaczam zdjecia ktore nie sa do konc aktualne ale pokazuja ksztalt mojej twarzy dziekuje

4. layton Nowicjuszka

Napisano: 30 czerwca 2008, 0:28

Witam!
    Czy ktos moglby mi napisac, jaki kolor wlosow ma ta modelka. Czy sa to pasemka(jesli tak to jaki kolor), czy po prostu farba(jaki kolor).
    Dzieki :)

5. marchewka Nowicjuszka

Napisano: 30 czerwca 2008, 0:43

:-)

6. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 30 czerwca 2008, 0:46

senna

poemka1987@tlen.pl lub dlosiak@st.swps.edu.pl :-) .

7. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 30 czerwca 2008, 0:50

sarhenka - z podanych przeze mnie fryzur beda pasowac dla os. o wysokim czole ;-) . Co do grzywki, to jesli jest dobrze scieta - nie powinna sie rozdzielac. Trzeba takze zadbac o o codzienna (!) stylizacje - rano umyj grzywke za pomoca malej ilosci szamponu, splucz letnia woda i susz, 3majac suszarke u gory, kierujac strumien powietrza w dol i w tym czasie przeczesuj grzywke grzebieniem. Powinna sie wtedy ladnie ulozyc i 3mac przez caly dzien ;-) . Co do typu urody, to typ chlodny charakteryzuje sie: jasnym odcieniem teczowki oka i popielatym polyskiem we wlosach, zas cieply posiada ciemna teczowke, a wlosy maja zlocisty, miedziany polysk :-) .

8. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 30 czerwca 2008, 0:51

lovebaby16

poemka1987@tlen.pl lub dlosiak@st.swps.edu.pl

9. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 30 czerwca 2008, 0:57

kaz - fryzurka forumowiczki, o ktorej wspomnialas nie bedzie odpowiednia dla Twego typu wlosow. W takim razie proponuje Ci calkiem inna fryzurke - z grzywka taka, jak na 1. foto. Bedzie ona znacznie latwiejsza w u3maniu, poniewaz masz lekko falowane pasma. Reszta wlosow powinna zostac z tylu wyrownana (nie musi byc za 1. razem wyrownana calkowicie), a z przodu wycieniowana. Co do koloru, to najpierw napisz mi, jaki jest Twoj naturalny odcien?

10. kaz Nowicjuszka

Napisano: 30 czerwca 2008, 1:04

oto kilka moich typow, czy uwazasz droga stylistko, ze ktorys z nich pasuje do mnie?a jesli chodzi o kolor to ktorys z tych jasnych blondow bylby dla mnie odpowiedni?chcialabym pozostac przy dlugich wlosach, bo dosc dlugo je zapuszczalam, moj kolor wlosow to ciemny blond, wlasciwie to jzu taki matowy, widac moj kolor wlosow na jednym ze zdjec dodanych wczesniej, jak juz wspomnialam chcialabym pofarbowac wlosy na jeden kolor, zeby moc pozniej farbowac odrosty w warunkach domowych, niestety nie stac mnie odwiedzac co miesiac fryzjera, zeby pokrywal mi odrosty wykonanego balejazu :) z gory dziekuje, pozdrawiam

11. awenita Nowicjuszka

Napisano: 30 czerwca 2008, 8:19

Witaj!
    Jestem wysoka i zawsze miałam włosy do pasa! Co mnie trochę pozytywnie skracało! Przydawały się jednak na większe wyjścia. W pracy nie jest mi wygodnie w rozpuszczonych ponieważ grzywka jest równa ze wszystkimi włosami. Doszłam do wniosku że po co mi ładne długie włosy kiedy nie mogę ich pokazać ani nie są praktyczne. Mam dosyć końskiego ogona, który i tak zsuwa się co kilka godzin. Najwięcej włosów mam w górnej części głowy. Przy uszach i nad karkiem włosy mi się kręcą i są najbardziej zniszczone - ogólnie jest ich niewiele. Włosy żyją własnym życiem, a stosowanie kosmetyku ZAWSZE je obciąża i w efekcie po 15 stu min. mam uliz prosty przy buzi i to jest straszne. Dlatego te końskie ogony!
    Myślę o postrzępieniu włosów z przodu przy zostawieniu długości do "za łopatki". Nie wiem tylko jak z przodem... Ta moja broda i podbródek - ten profil...też musi zostać ujęty w rozważaniach.

12. awenita Nowicjuszka

Napisano: 30 czerwca 2008, 8:25

Ostatnie dwa zdjęcia to fryzury o których myślę... Dziś idę też do fryzjera...

13. awenita Nowicjuszka

Napisano: 30 czerwca 2008, 8:47

Jednak wolałabym mieć lżejsze włosy i wycieniować je bardziej np. tak:

14. agawa24 Nowicjuszka

Napisano: 30 czerwca 2008, 12:15

witam wszystkich.ciesze sie ze znalazłam wasze forum,mam nadzieje że będziecie mogły mi jakos pomoc i doradzic w doborze fryzury.nie wiem dokładnie jaki mam kształt twarzy,wyadaje mi sie ze okrągłą a jednak znajomi mówią ze nie.mój fryzjer mówi że mam cienkie włosy.wkleję zdjecie i bardzo prosze o radę czy do mojego kształtu twarzy pasuje fryzurka natalie portman.wkleiłam 2 zdjecia fryzurki ktora mi sie podoba oraz moje(to w białej bluzce :) dodam jeszcze ze mam 24 lata i zalezy mi na fryzurze która nie bedzie do mnie pasować.zazwyczaj nosze włosy w kucyku i chciałabym jakiejś zmiany :) będę wdzieczna za podpowiedzi :)

15. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 30 czerwca 2008, 14:20

Zaneta_44 - przede wszystkim grzywka powinna byc dluzsza (jak na foto), wiec ja zapuszczaj, a przedzialek powinien byc na boku. Jestem rowniez za tym, bys zapuszczala wlosy co najmniej linii ramion - maja sie na nich swobodnie ukladac. Wlosy z tylu powinny byc wyrownane, a z przodu wycieniowane przy twarzy, jak na 2. foto. Co do koloru, to mleczny braz bylby najlepszy (3. foto).

16. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 30 czerwca 2008, 14:26

Malajka - ksztalt Twojej twarzy sklania sie ku kwadratowej. Co do grzywki, to taka noszona na boklu (1. foto) bedzie odpowiednia. Jesli zas chodzi o dlugosc wlosow, to jednak sadze, lepiej byloby pozostac przy krotszych czuprynkach, poniewaz i tak nie bedzie widac duzej dlugosci Twoich pasm (beda przypominac 'dwa dlugie i cienkie wezyki', jak to mowi kolezanka 'po fachu' ;-) ). Najdluzsza dlugosc, w jakiej Twoje wlosy dobrze by sie prezentowaly, to ta jak na 2. foto. A jesli chodzi o ciecie, to cieniowanie, stopniowanie i pazurki obowiazkowe ;-) .

17. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 30 czerwca 2008, 14:30

layton - calosc to z pewnoscia odcien orzechowy z pojedynczymi reflexami ksztanowego koloru + duzo blond kosmykow. Bardzo wiele gwiazd ma tego typu koloryzacje na swych pasmach - przyklady ponizej:

18. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 30 czerwca 2008, 14:32

marchewka - moim zdaniem ta fryzurka bardziej odbiera uroku niz go dodaje. Dlastego tez proponowalabym sciecie jak na 1. foto, a koloryzacje jak na drugim ;-) .

19. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 30 czerwca 2008, 14:39

kaz - fryzurki Emo (2. i 3. foto) sa calkowicie niepraktyczne, wiec nie polecam. Fryzurka A. Simpson jest ladna - zarazem elegancka i kobieca, wiec ja polecam :-) . Jesli masz zamiar rozjasnic wlosy w domu, to pamietaj, by nie uzywac do tego rozjsaniacza, tylko najjasniejszej farby (wiele dziewczyn na tym forum cenilo farbe Naturia Joanny o nazwie 'Srebrny Pyl', ktora kosztuje ok. 7 zl.). Przy kolejnych farbowaniach nakladaj mieszanke tylko na odrosty (!). To zrozumiale, ze na blond pasmach pojawia sie zolty odcien, wiec zmywaj go za pomoca plukanek, a do pielegnacji wlosow uzywaj produktow dla wl. blond :-) .

20. paulina804 Konto usunięte

Napisano: 30 czerwca 2008, 15:04

Do agawa24
    Fryzura Natalie Portman to dobry pomysł. Jednak proponowałabym ci lekkie rozjaśnienie włosów i pokuszenie się o grzywkę. To całkowicie cię odmieni.
    no i skoro masz cienkie włosy to nie będzie problemu z ich układaniem. krótka fryzura to najlepsza alternatywa.