jaka fryzura?

1. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 lipca 2008, 1:25

kaz - fryzurka nie powinna byc zbytnio wycieniowana, bo bedzie sprawiala wrazenie jeszcze rzadszej. Co do koloru, to wybierzcie z fryzjerem odcien najjasniejszy, ale lepiej, zeby to byla farba, a nie rozjasniacz. Grzywka powinna byc gestsza i na boku :-) .

2. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 lipca 2008, 1:27

Dyska22 - bardzo dobrze, ze Mama ma dlugie wlosy, ktore zawsze dzialaja odmladzajaco :-) . Jednak sugeruje ich wycieniowanie na calej dlugosci i max podciecie koncowek o 3 cm.. Kolor jest w porzadku, wiec go nie zmieniamy. Co do grzywki, to taka na boku, ale rozmieszczona na calym czole bylaby odpowiednia - foto :-) .

3. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 lipca 2008, 1:29

mariola16 - moim zdaniem masz swietne ciecie i nie widze potrzeby jego zmieniania. Co do czupryny Emo - odpada! Jesli zas chodzi o make-up - potrzebuje wyrazniejsze i kolorowe foto :-) .

4. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 lipca 2008, 1:32

agnes1_23 - jesli zalezy Ci na wiekszej objetosci u gory, to musisz to zaznaczyc fryzjerowi, ktory zetnie na krotko pasma z tylu. Proponuje zmiene przedzialka na centralny i wycieniowanie wlosow na przodzie. Co do koloru, to 'Ciemny Szatyn' z linii Garniera bedzie korzystnie wygladal :-) .

5. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 lipca 2008, 1:33

kasiak - potrzebuje foto!

6. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 lipca 2008, 1:36

martus - sugeruje zmienic przedzialek na centralny, poniewaz boczny jeszcze optycznie skraca dosc niskie czolo. Zapuszczaj grzywke co najmniej do brody. Reszta wlosow tez powinna byc dluzsza (ponizej linii ramion). Staraj sie wyrownywac wlosy, dzieki czemu beda wygladac na bardziej zadbane i nie beda sie wywijac na rozne strony ;-) .

7. kaz Nowicjuszka

Napisano: 3 lipca 2008, 2:41

dziękuje serdecznie za rady droga stylistko :) tak więc już pewna siebie ruszam do fryzjera :) tak w woli pewności...mam wybrać najjaśniejszy kolor blondu ?? czy farba się przyjmie jeślli mam ciemne blond włosy?i do tego dość jasną karnację...i co z tą moją długością włosów, zostawić czy ściąć, mam dość pociągłą twarz, czy dłuższe włosy jeszcze bardziej optycznie jej nie wydłużają ?? pozdrawiam i dziękuje jeszcze raz :)

8. agnes1_23 Nowicjuszka

Napisano: 3 lipca 2008, 9:52

Stylistko, DZIEKUJE. Czy moge tez prosic o jakies fotografie?, najchetniej tez z tylu glowy, moze byc szkic, jesli to mozliwe.Co zrobic z grzywka? Mam ogromnego pecha co do strzyzenia wlosow.
    Boje sie ze znow bedzie zle ciecie i trzeba bedzie tone pianki, zeby cos z tym zrobic.

9. agnes1_23 Nowicjuszka

Napisano: 3 lipca 2008, 9:57

WITAJCIE,
    czy mozecie mi polecic jakiegos kumatego FRYZJERA w Warszawie? ;-0
    Moj priv agnes_T@poczta.fm

10. koralik Nowicjuszka

Napisano: 3 lipca 2008, 10:13

hej tak po raz pierwszy mam problem z moja fryzurka i dlatego postanowilam poradzic sie ciebie stylistko...od wielu juz lat nosze krotkie wlosy najczesciej sa to asymetryczne fryzurki...teraz moje wlosy siegaja ramion no co prawda nie wszystkie ale wiekszosc...zapuscic je do takiej dlugosci to byla dla mnie meczarnia i dlatego tez musze cos z nimi zrobic...na swoich wlosach mialam juz wiel kolorow...od ciemnych bladow po rudosci a nawet fioletowe pasemka...teraz zamarzylam sobie blad fryzurke ale to wlasnie przed tym kolorem mam najwiekszy obawe...sama juz nie wiem co zrobic...na pierwszym zdjeciu jestem ja...a na innych fryzurki ktore mi sie podobaja...bede wdzieczna za porade

p.s moje wlosy sa cienkie i sie faluja gdy sa dluzsze(jak teraz robia mi sie straszne fale)ale wiem ze da sie je ukladac i kochaja prostownice :)

11. koralik Nowicjuszka

Napisano: 3 lipca 2008, 10:21

ohhh to moje zdjecie jakies male sie dodalo wiec dodam jeszcze jedno(w okularach to ja) i jeszcze inne z inna propozycja fryzurki...i w poprzedniej notce napisalam o bladach ktore mialam to byly raczej ciemne brazy a teraz marze o bladzie :) i jeszcze jedno jak utrwalic kolor na wlosach?farbowalam zawsze u fryzjera ale mialam go jandalej3tygodnie bo zmywa sie przy kazdym myciu wlosow

12. senna Nowicjuszka

Napisano: 3 lipca 2008, 10:23

Droga X-stylistko, prosiłabym o dobranie fryzury do mojej twarzy. Zdjęcia wysłałam na maila. Obecnie mam długie włosy za łopatki obcięte na półokrągło, w dodatku bardzo się puszą. Na jednym zdjęciu mam rozpuszczone a na drugim spięte, czasem się zastanawiam czy zostawić takie długie czy może by je skrócić tak aby było widać szyję. W dodatku jakoś źle czuję się z przodu, jak spinam włosy do góry to jest ok, ale jak już rozpuszczę to mi przeszkadzają. Dlatego może przydałaby mi się jakaś grzywka. I mam też wrażenie, że nie pasują mi proste włosy przy policzkach, więc myślałam o pazurkach. Bardzo proszę o jakieś propozycje. Chciałabym coś zmienić, bo czuję, że obecna fryzura jakoś mi nie pasuje.

13. marchewka Nowicjuszka

Napisano: 3 lipca 2008, 10:57

x-stylistko wielkie dzięki za porade, jednak fryzurka którą mi zaproponowałaś będzie zabierać zbyt wiele czasu na jej układanie i ta duża ilość żelu mnie przeraża. mam wiele obaw ale chyba jednak zetne się tak jak na zdjęciach, które przedstawiłam. ehhh... raz kozie śmierć... (jak to się mawia)... włosy nie zęby - odrosną!

14. martus Nowicjuszka

Napisano: 3 lipca 2008, 11:57

dziekuje :-) a jakie uczesanie by mi pasowalo ?? ?? np na wesele ?? wlosy upiete do gory czy moze z grzywka . moglabym prosic io kilka zdjec,. a czy kolor moich wlosow jest wporzadku ?? a moze rady co do makijazu ?? Mam bardzo male powieki i nie wiem jak je malowac zeby je optycznie powiekszyc. mam tez niestety problem z tradzikiem na brodzie:-/prosze o rade :) a moze jakies rady zwiazene z ubiorem. mam spore biodra. moze nie jestem gruba ale tzn grubej kosci. jakie ubrania sa dla mie odpowiednie i w jakich kolorach ?? :-)

15. paulina804 Konto usunięte

Napisano: 3 lipca 2008, 12:35

jeśli chodzi o uczesane to myślę, że upięcie do góry (kombinacja fryzury ze zdjęcia 2)
    makijaż? proponuje smoky eyes :) optycznie powiększa nawet najmniejsze powieki (więcej możesz poczytać na forum dot. wizażu).

16. Paulka Nowicjuszka

Napisano: 3 lipca 2008, 13:36

Witam
    Mam mały problem z dobraniem dla siebie odpowiedniej fryzurki, obecnie mam 14 lat. Moje włosy są cieniowane. Prosiłabym o propozycje bez grzywki. Dzieki za wszelkie odpowiedzi, pozdroo. :D

17. olga69 Nowicjuszka

Napisano: 3 lipca 2008, 15:33

mariola16:
    Do oczu mozesz uzywac wszystkich odcieni beżów, brązów, różów, niebieski także wygłada niżle na powiece lecz trzeba pamiętać by róznił się od koloru tęczówki. Gdy mocno zaakcentujesz oczy usta maluj tylko delikatna szminką/ błyszczykiem :) . I koniecznie przeczytaj analize kolorystyczną wiosny gdzyz chyba nia jestes :) pozdrawiam

18. olga69 Nowicjuszka

Napisano: 3 lipca 2008, 15:36

mariola16:
    Do oczu mozesz uzywac wszystkich odcieni beżów, brązów, różów, niebieski także wygłada niżle na powiece lecz trzeba pamiętać by róznił się od koloru tęczówki. Gdy mocno zaakcentujesz oczy usta maluj tylko delikatna szminką/ błyszczykiem :) . I koniecznie przeczytaj analize kolorystyczną wiosny gdzyz chyba nia jestes :) pozdrawiam

19. Niunia Nowicjuszka

Napisano: 3 lipca 2008, 17:08

Droga Xstylistko zapuszczam sobie włoski tak jak mi radziłaś ale ostatnio mam problem od razu zaznaczam że nie jest to żaden łupież ani inne robaczki we włosach :) w okolicach tyłu głowy oraz samego czupka swędzi mnie skóra(głowy) jest to lekkie mrowienie mam przesto odruch niestety drapania sie a co za tym idzie włosy szybciej się przetłuszczają noi śmiesznie wyglądam jak sie cały czas skrobie :) naprawdę nie moge się powstrzymać Byłam u dermatologia i w sumie nic konkretnego się nie dowiedziałam proszę poradź coś
    aha włoski sięgają już ramion, nie obciążam głowy lakierami, odżywkę nakładam na końcówki i myję często szczotkę do włosów nie wiem co to jest wkluczam też trik nerwowy bo wcześniej tego nie miałam?

20. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 lipca 2008, 18:35

agnes1_23 - ponizej zamieszczam zdjecia z czuprynkami, w ktorych bys korzystnie wygladala :-) . Jak widzisz sa dosc proste, ale najbardziej pasuja do osob o tak wyrazistej urodzie, jak Twoja :-) .