jaka fryzura?

1. Dyska22 Nowicjuszka

Napisano: 4 lipca 2008, 16:29

:) ) dzieki za rade :) ) a moglabys mi jeszcze cos poradzic odnosnie tych
    oczu jak je malowac zeby wygladaly wyraziscie ale nie za mocno? i jakie kolory pasuja do mojego ksztaltu i koloru oczu PS. oczy mam zielono-niebieskie ...pozdrawiam :) ))

2. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 4 lipca 2008, 23:44

mariola16 - potrzebuje Twojego foto na forum, poniewaz tego w profilu nie da sie powiekszyc. Foto na forum powinno byc wyrazne i najlepiej ukazujace buzke od przodu :-) . PS: Masz na mysli najnowsza fryzurke Rihanny? Te najkrotsza?

3. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 4 lipca 2008, 23:44

mariola16 - potrzebuje Twojego foto na forum, poniewaz tego w profilu nie da sie powiekszyc. Foto na forum powinno byc wyrazne i najlepiej ukazujace buzke od przodu :-) . PS: Masz na mysli najnowsza fryzurke Rihanny? Te najkrotsza?

4. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 4 lipca 2008, 23:50

Dyska22 - a no tak: zapomnialam o makijazu ;-p... Masz idealna urode do bardzo mocnego makijazu oczu, ale rozumiem, ze potrzebujesz czegos delikatniejszego i na dzine wyjscie ;-) . W takim razie sugeruje wykonywanie makijazu oczu, ale z uzyciem ciemnej kredki o odcieniu grafitowym (czarna bedzie za mocna, chyba, ze ja rozetrzesz) i dodatkowo ciemnych cieniach (takze w odcieniu ciemnej szarosci) nalozonych w zewnetrznych kacikach oczu. Kolory cieni, jakie Ci proponuje to: zgaszony roz, zloty, chlodny blekit i fiolet i jasna zielen oraz srebrny :-) .

5. olga69 Nowicjuszka

Napisano: 5 lipca 2008, 0:24

mam dwa pytanka jaki kolor wlosow ma Kat Deluna? jak uzyskać taką fryzurke jak na pierwszym zdjeciu?

6. katarzynazubel23 Nowicjuszka

Napisano: 5 lipca 2008, 11:14

cześć wszyskim laseczkom kochane myśle nad zmianą fryzury chciałabym ściąć włosy w stylu rihanny jak w teledysku umbrelli - każdy chyba wie o jaka mi chodzi lecz nie wiem czy bedzie mi to pasowało... DORADZCIE PROSZE!!! szkoda mi troszkę długich włosków ale coż...
    niżej daje zdjęcia z moją obecną fryzurką...
    piszcie na e-mail: kataryna1992@o2.pl

7. agatoo152 Nowicjuszka

Napisano: 5 lipca 2008, 15:06

Moja przyjaciółka idzie na osiemnastke do swojego brata. Pomóż jej!!! Dodam jej zdjęcia

8. katarzynazubel23 Nowicjuszka

Napisano: 5 lipca 2008, 17:21

prosze napiszcie dlaczego nikt nie doradza ja caly dzien juz czekam...

9. katarzynazubel23 Nowicjuszka

Napisano: 5 lipca 2008, 17:22

prosze napiszcie dlaczego nikt nie doradza ja caly dzien juz czekam...

10. oowca Obeznana

Napisano: 6 lipca 2008, 8:54

Do martus:

Uważam , że grzywka na bok może zostać jeślu będzie ona długa. Uczesanie, które prezentujesz na zdjęciu w sukience jest nieodpowiednie dla Ciebie. Jeśli już upięcie ( a masz tą grzywkę) to z wypuszczoną grzywką. W sukience wyglądasz świetnie. Jest dla Ciebie doskonała. Biodra + biust + genialnie tutaj pasujace bolerko stworzyły równowagę i o to chodzi. (dodatki, buty, torebka lepsze by były w odcieniu czerwieni sukienki, ale dobrze sie mówi).
    Wydaje mi się że masz proporcjonalna budowę, ale jeśli faktycznie masz duże biodra, to unikaj spodni z wysokim stanem, rurek, spodni bez tylnich kieszeni lub z byt małymi tylnimi kieszeniami, spódnice - rozkloszowane. Jeśli chodzi o kolory to nie wiem jak czujesz sie w brązach i pmaranczach, ale to one właśnie wydają mi sie dla Ciebie nieodpowiednie.
    Czerwienei z odcieniem niebieskiego, mocny róż, grafit, czerń, biel wydają się pasowć do Ciebie. ach no i jeśli masz mocną budowe wybieraj raczej większe wzory, nie drobną petitkę.
    Stopniowany cień na powiece, jaśniejszy wewnatrz , ciemniejszy na zewnatrz to klasyczny sposób na powiększenie oczu. Chociaż młodość broni sie sama. Nie polecam eyelinerów (obenice kiedy moda na czarne kreski jest passe tylko do dużych oczu), jeśli już tu kredka i to nie czarna, brąz lub szarosć, grafit. Maskara i zalotka.
    Jeśli chodzi o trądzik - to dermatolog. zamaskować można podkładem nakładanym puktowo o gęstej konsystencji, bez składników oleistych, uwaga oczywiscie trzeba starannie dobrać kolor, jeśli będzie dobrze dobrany wystarczy oprószyć twarz pudrem i nic nie widać.
    Martus a nie chciałabyś spróbować czegos takiego? Skoro Twoje włosy nie chcą być proste, to może to jest wyjście? ;)

11. beatka Nowicjuszka

Napisano: 6 lipca 2008, 12:11

Hej! Mam 19 lat. Chciałabym zmienić swoja fryzurę, bo nie jestem z niej zadowolona, ale nie wiem jaka byłaby dla mnie odpowiednia... X-Stylistko czy mogłabys mi cos doradzic i podsunąć pare pomysłow? Zdjęcia przysłałabym na maila, jeśli jest taka możliwośc ;)

12. Dyska22 Nowicjuszka

Napisano: 6 lipca 2008, 14:26

dziekuje bardzo;];]
    wczoraj wlasnie kupilam sobie te cienie :) )
    i dzis bede eksperymentowac :) ) mam nadzieje,ze cos z tego wyjdzie hihi :) )
    a mam jeszcze jedno pytanko co zrobic gdy wlosy niezabardzo ulegaja prostowaniu?!
    prostuje je uzywam nawet roznych srodkow typu loreal ale efektu zabardzo nie ma :( (
    na chwilke sa proste a jak wyjde z domu to od razu sie podwijaja strasznie mnie to denerwuje ;) ) hmmm moze ty znasz jakies rady ?! :) )

strasznie tez podobaja mi sie fryzurki z kreconymi/falowanymi wloskami :) )
    ale nie zawsze wiem jak sie tak uczesac :(
    dam kilka fotek fryzurek ktore by mnie interesowaly moze ty bedziesz wiedziala jak je wykonac :) ) z gory dziekuje za rady i przesylam buziaki;****

13. Gosia16 Nowicjuszka

Napisano: 6 lipca 2008, 14:40

a jak myślisz fryzura emo by mi pasowała? albo jaki kolor byś mi proponowała

14. nikita Nowicjuszka

Napisano: 6 lipca 2008, 19:33

X-Stylistko. Mam pytanie.
    Pod koniec lipca mam planowane przedluzenie wlosow (ok. 50cm.) i tu pojawia sie pytanie: Ile moze to kosztowac.?
    Aha... I jeszcze jedno :(
    Bardzo chcialabym sciac wlosy tak jak na obrazkach ponizej.
    Czy pasowalaby mi taka fryzura.?
    Prosze o odpowiedz :)
    Pozdrawiam :)

15. ula3 Nowicjuszka

Napisano: 7 lipca 2008, 11:19

Witam, chciałabym zmienić kolor włosów jednakże nie mam pojęcia jaki kolor farby byłby dla mnie najodpowiedniejszy i pasowałby mi jak najlepiej.
    Proszę o jakieś wskazówki co do wyboru odpowiedniego koloru.
    Dziękuję z góry :)

16. awenita Nowicjuszka

Napisano: 7 lipca 2008, 12:24

Dzięki za radę! Byłam u fryzjera ale na razie pozwoliłam sobie na wycieniowanie przodu do brody. Nie jest to wygodne! Kiedy pracuje w papierach to muszę zakładać za ucho albo przepaska albo kucyk. :) więc nie zmieniło się to bardzo! Jednak ma swoje plusy - brak szoku od drastycznego braku włosów! :)
    Jeżeli chodzi o zaproponowaną fryzurkę to spełnia moje wymagania, co do umiarkowanej elegancji. Fryzurka na każdą okazję.
    Problem będzie z przyzwyczajeniem grzywki do jej prawidłowego wyglądu i dbaniem o ich właściwy wygląd. Bo jak to robić bez długiego siedzenia przed lustrem?
    Bez prostownicy się nie obejdzie inaczej będą się puszyć.

17. dlaczegonie Nowicjuszka

Napisano: 7 lipca 2008, 16:50

X-Stylistko jeszcze raz prosze o propozycje fryzur dla mnie
    naprawde nie mam pojęcia co mam z nimi zrobić;(

może najlepiej na łyso ?;D

18. azii165 Nowicjuszka

Napisano: 7 lipca 2008, 21:31

Witaj!
    Mam 17 lat i kniecznie chce zmienić fryzurę. Najlepiej na jakieś modne obcjęcie.Jestem brunetką i mam kręcone włosy. Potrzebuję je jakoś wzmocnić ale nie wiem jak. Czy możesz mi polecić jakąś fajną fryzurkę w której będzie mi naprawdę dobrze ?? ? W załączniku przesyłam zdjęcia

19. Niunia Nowicjuszka

Napisano: 7 lipca 2008, 21:45

Zainwestuje :) jeszcze raz dziękuje (nawet nie wiedziałam że są takie odżywki ;) ) pozdrawiam

20. casablancasia Nowicjuszka

Napisano: 8 lipca 2008, 14:28

hej,
    bardzo prosilabym o rade. obecnie mam wlosy ciemny blond, i fryzurkę na boba z grzywką na bok. zastanawiam się czy zachować ten blond czy tak jak miaalm wcześniej wrocic do brązu ?? w jakim kolorze mi bardziej do twarzy?