jaka fryzura?

1. beatka Nowicjuszka

Napisano: 15 lipca 2008, 12:42

X-Stylistko czekam na pomoc... :(
    Zdjęcia wysłałam na maila

2. catherine0 Początkująca

Napisano: 15 lipca 2008, 17:37

hey=)jestem tutaj nowa i zastanawiam się jak zmienić moją fryzurę..zalącze moje zdjęcie oraz zdjecia fryzur które mi się podobają..
    prosze o rady czy pasuje mi ktoraś z podanych fryzur ??
    ( mam chyba kwadratową twarz)
    jedna fotka przedstawia ta dziewczyne z teledusku Enrique ?Iglesiasa" Do you know?" bardzo podoba mi się jej fryzura tylko nie wiem czy pasuje mi taka i jak ją zrobic :( :( ona ma taka super grzywke opadającą :( niestety nie znalazlam jej innego zdjęcie
    help!
    jct to moj adres katrina16@onet.eu

a na http://catherine0.e-fotomodelki.pl znajdziecie moje foty

3. Niunia Nowicjuszka

Napisano: 15 lipca 2008, 18:44

Droga stylistko witam ponownie przeglądam sobie forum i bardzo spodobała mi się fryzura "candy" ze strony 142 jest super :) chodzi mi głównie o flesza szukałam w internecie i nie mogę nic więcej znaleźć na ten temat :( czy posiadasz może inne wzory(fotki) fleszy i czy jet szansa zrobienia takiego flesza w domu( rozjaśnić lub zafarbować wybrane pasmo- tylko jakie) jaki kolor proponowałabyś aby było efektownie bo na taką czerwień nie pozwala mi praca mam kolor włosów brązowy i czy wogóle będzie mi to pasować ;) ?

4. limonkalime Nowicjuszka

Napisano: 15 lipca 2008, 19:12

jutro na 12 ide do fryzjera na baleyage blond. chce zrobic sobie dwa kolory. wrzucam dwa zdjecia. chcialabym wrocic do koloru takiego jak mialam na zdjeciu a nawet troche jasniejszy, na ktorym jestem w bialej bluzce (to drugie zdjecie jest obecne). co mam powiedziec fryzjerce, zeby mi nie skopala koloru? (jakie to kolory, chodzi mi o nazwy czy jakies nakierowanie). Raz juz mi skopali wlosy (u innego fryzjera rzecz jasna) i strasznie sie boje jutra :(
    dodam, ze najczesciej maluje sie jasny perlowy roz+grafit eentualnie delikany turkus. moze to pomoze dobrac cos jasniejszego niz to pierwsze zdjecie. prosze was o rade, bo juz jutro mam termin u fryzjera a zalezy mi na ladnym kolorze...

no i moze jakas mala zmiana fryzury?

5. kasiuniaa_xd Nowicjuszka

Napisano: 15 lipca 2008, 19:45

Hej mam takie pytanko chce sobie sciąc włosy ale nie wiem czy bedzie mi pasować mozecie ci doradzic która fryzura mi bedzie pasowała i czy w ogole mam sobie ściąć. Z gory dzieki

6. catherine0 Początkująca

Napisano: 15 lipca 2008, 23:00

czekam na odpowiedz=(=(

7. catherine0 Początkująca

Napisano: 16 lipca 2008, 13:15

hey=)jestem tutaj nowa i zastanawiam się jak zmienić moją fryzurę..zalącze moje zdjęcie oraz zdjecia fryzur które mi się podobają..
    prosze o rady czy pasuje mi ktoraś z podanych fryzur ??
    ( mam chyba kwadratową twarz)
    jedna fotka przedstawia ta dziewczyne z teledusku Enrique ?Iglesiasa" Do you know?" bardzo podoba mi się jej fryzura tylko nie wiem czy pasuje mi taka i jak ją zrobic :( :( ona ma taka super grzywke opadającą :( niestety nie znalazlam jej innego zdjęcie
    help!
    jct to moj adres katrina16@onet.eu

a na http://catherine0.e-fotomodelki.pl znajdziecie moje foty

8. lovebaby16 Nowicjuszka

Napisano: 16 lipca 2008, 16:17

Stylisto do dzisiaj nie otrzymałam odpowiedzi!!!! :(
    Proszę o pomoc (zdjęcia wysłałam wcześniej mailem) :)

9. Roxxx Nowicjuszka

Napisano: 16 lipca 2008, 18:01

Chciałabym prosić o radę... Mam włosy dłuższe niż do ramion, są cienkie i jest ich mało :P Jaka była by dla mnie odpowiednia fryzura ?? Czy pasowało by mi w takich fryzurach? (foto nr 2 i 3). Jeśli nie to jakie doradzasz? Proszę o odpowiedź.
    P.S. Nie chciałabym ścinać włosów krótko ;)

10. happysad16 Nowicjuszka

Napisano: 16 lipca 2008, 21:37

Stylistko!Chciała bym zmienić coś w swojej fryzurze. Mam włosy za ramiona i nie są one proste ani kręcone.Mam prostownice i lubię prostować włos. Ale wiem że je niszczą. Wiec proszę o pocecenie mi jakiś niedrogich kosmetyków trików. I o propozycje zmiany mojej fryzury. Grzywka by mi pasowała? :)
    Pozdrawiam

11. asiula19966 Nowicjuszka

Napisano: 17 lipca 2008, 10:35

bardzo dziękuje za wszystki podpowiedzi

12. malinkarr Nowicjuszka

Napisano: 17 lipca 2008, 10:56

chciałabym prosic o rade w jakich włosach było by mi najlepiej juz mialam rózne fryzury ale w zadnej nie czuje sie dobrze teraz mam dlugie włosy ktore sie falują aktualne zdjecie to pierwsze a naturalny kolor ostatnie co da sie z Tym zrobić ?? Mi marzy sie ciemny popielaty blond czy bedzie mi pasował ?? co do ksztaltu nic nie przychodzi mi do głowy ale nie chce ścinać i prostowac włosów (chyba ze to bedzie dla mnie lepsze) moze masz jakies propzycje z gory dziekuje

13. ewelina286 Nowicjuszka

Napisano: 17 lipca 2008, 17:10

Myślałam o przyciemnieniu włosów, ale nie jestm pewna, czy będzie mi dobrze w ciemniejszym kolorze. Zamierzam tez zmienic fryzurke? Może coś mi doradzisz...

14. kamilkaa Nowicjuszka

Napisano: 17 lipca 2008, 20:00

X-Stylistko prosze o pomoc. Około rok temu zaczęłam farbowac włosy a czarno, już dwa razy miałam na nich robiony baleyage, także mam juz w miarę ładny blond w pasemkach.. Jutro idę do fryzjera i zupełnie nie wiem co zrobić.. Myślałam o bobie takim jakiego miała Rihanna, wrocic do czarnego i dołożyć fioletowe flesze i spód, jednak boję się, że fiolet nie wyjdzie a fryzurka pogrubi moją twarz, bo jest dosyć pulchna.. Chciałabym prosil o jakas rade co do kolorkow [chciałabym minimum dwa], no i co do fryzurki. Pozdrawiam ;)

15. madziamn15 Nowicjuszka

Napisano: 17 lipca 2008, 20:42

Stylistko,
    Chcę minimalnie skrócic sobie włosy, wycieniować je i ściąć jakoś grzywkę (jeszcze nie wiem w jaki sposób). Myślałam o mocnym pocieniowaniu już od czubka głowy, ale nie wiem czy to dobry pomysł... Oczywiście nie mam zamiaru zmieniać koloru włosów (moje są ok a poza tym za młoda jestem - jeszcze mi włosy nie siwieją :D ). Pierwsze zdjęcie jest moje, a pozostałe to pomysły na fryzurkę dla mnie - na trzecim zdjęciu włosy są jak dla mnie zbyt mocno wycieniowane (za krótkie na czubku głowy...). Nie wiem czy te fryzurki będą do mnie pasować - jeśli nie to proszę o pomoc w odnalezieniu dla mnie jak najfajniejszej fryzury :) (przy okazji czy mogę poprosić o określenie kształtu mojej twarzy? :D )

16. natinka Nowicjuszka

Napisano: 18 lipca 2008, 11:19

witam :) Mam problem poniewaz chciałabym pomalowac włosy ale nie wiem za bardzo jaki kolor byłby dla mnie odpowiedni....powiem ze mam chlodny typ urody, niebiesko-szare oczy i z natury jestem blondynka...taki mysi kolor. Myslałam o kolorze platynowym ale nie wiem czy nie wygłądałabym w nim za blado....wiem że z ciepłych kolorow nic mi nie bedzie pasować....wiec zostaja mi chłodne odcienie....prosze o propozycję fryzurki. Dolańczam swoje 2 zdjecia i 3 z fryzurką (kolor) ktora bardzo mi sie podoba :)

17. Schizka Nowicjuszka

Napisano: 18 lipca 2008, 12:45

Ten kolor z 3. zdjęcia jest b. ładny :) ale mnie się szczególnie podoba Twój kolor włosów, naprawdę śliczny.

18. Kejbi Nowicjuszka

Napisano: 18 lipca 2008, 13:13

chciałabym już zmienić fryzurę ale nie wiem jaka by mi najbardziej pasowała....obecnie mam 5-10 cm dłuższe włosy niż na zdjęciu...bardzo proszę o poradę... :)

19. nowa81 Nowicjuszka

Napisano: 18 lipca 2008, 15:13

Witaj stylistko! Mam z natury kręcone włosy i cienkie (czasem je prostuje prostownica ale sie niszcza) ,kolor ciemny braz,takie jak na zdjeciu.Doradz mi kochana w jakiej fryzurce bedzie mi dobrze.Czy powinnam kolor zmienic, skrocic,pasemka lub grzywke zrobic?Przede wszystkim chcialabym wyszczuplic twarz bo mam okragla.
    Co proponujesz stylistko?:>Pomóz, Pozdrawiam

20. yvonne181 Nowicjuszka

Napisano: 18 lipca 2008, 17:05

Również jak poprzedniczki mam ten sam dylemat co zrobić z włosami. Jestem na środę umowiona do fryzjera, ale brak mi koncepcji na zmianę. Od dłuższego czasu chodzi za mną blond nawet chociażby w postaci pasemek, ale boję się, że może nie wyjdzie lub że nie będzie pasował do mojej twarzy. Już nawet przestałam farbować odrosty farbą, a robię to za pomocą szamponów koloryzujących no i jestem już taka wypłowiała. A i generalnie to chcę skrócić włoski.
    Z góry dziękuję za radę.
    Pozdrawiam!
    PS: Akurat na fotkach wyglądam dosyć ciemno.