jaka fryzura?

1. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 20 lipca 2008, 22:20

Schizka - proponuje jedynie wycieniowanie wlosow :-) .

2. sarhenka Nowicjuszka

Napisano: 20 lipca 2008, 22:31

X-Stylistko, czy możesz mi odpowiedzieć na maila? Nie chcę sie narzucać, ale bardzo bym prosiła, dwa tygodnie temu napisałam...

3. natalka158 Nowicjuszka

Napisano: 20 lipca 2008, 22:34

chciałaby się dowiedzieć, w jakiej fryzurze byłoby mi ładnie ?? ta którą mam teraz jest fatalna (jestem w trakcie zapuszczania grzywki) może jakaś zmiana koloru ?? ten który mam nie za bardzo mi sie podoba.. prosze o szybką odp, bardzo mi zależy

4. natinka Nowicjuszka

Napisano: 20 lipca 2008, 22:36

dziękuje za pomoc :) a teraz do fryzjera i maluje na platynę :) pozdrawiam :) :)

5. Ilona1234 Nowicjuszka

Napisano: 21 lipca 2008, 7:23

Co do kształtu twarzy to ja bym nie byla taka pewna, bo z Nia to różnie niekiedy mi takjakby "puchnie" i staje sie okragla;/ ehh sama nie wiem. Grzywke to ja ostatni raz mialam jak bylam mala, bo jakos myslam ze mam za niske czola na grzywke i to mi skrocie twarz. Ale bardzo dziekuje, sprobuje, sa wakacje, jak cos nie bedzie tak to przeciesz sa wakacje, wlosy odrosna. Jutro wybieram sie do fryzjera. Dziekuje
    jeszcze jedno pytanie, jak pojde do fryzjera i powiem ze chce grzywke, to jak mam powiedziec, grzywka M. Bellucci rozni sie jakos od normalnej?
    Jeszcze jedno pytanie, bardzo podoba mi sie kolor wlosow M. Bellucci, chcialabym przefarbowac wlososy wlasnie na jakis odzien czekoladowy, moglabys polecic mi jakas farbe, ktorej by mi taki wyszedl? I jakas, ktora mniej niszy wlosy, bo slyszalam, ze joanna i Palette sa to najgorsze farby. Moze cos z garniera? nie mam pojecie, bylam bym pani naprawde wdzieczna, gdyby mi pani pomogla.
    z gory dziekuje, za poswiecenie swojego czasu ;) )

6. anjya Nowicjuszka

Napisano: 21 lipca 2008, 10:35

witam, chciałabym prosić o radę :)

mam cienkie, rzadkie, wypadające (biorę Skrzypovite już ponad miesiąc) włosy, które są trudne do ułożenia (nawet fryzjerka tak stwierdziła ;) farbowałam sobie je kiedyś na bardzo jasny blond, zaczęły mi wypadać, skończyłam z farbowaniem i ostatnio w styczniu zafarbowałam je na kolor bardzo zbliżony do mojego naturalnego - trochę ciemniejszy od tego na zdjęciu. chciałabym zrobić coś, żeby zmienić fryzurę, bo albo jestem uczesana tak jak na zdjęciu, albo w kitka. myślę nad ścięciem tylko jakim? chciałabym móc próbować nowych fryzur ale bez niszczenia włosów, które i tak już są biedne .. jaka fryzura by do mnie pasowała? i czy mogłabyś doradzić coś w kwestii pielęgnacji takich włosów? używam szamponu Head&Shoulders Większa Puszystosć i nic prócz tego, żeby nie obciążać włosów ..

z góry dziękuję za pomoc :*

7. lovebaby16 Nowicjuszka

Napisano: 21 lipca 2008, 10:52

Cześć!Mam straszny problem z moimi włosami
    Są cieńkie,proste, bardzo ciemny blond. Mam prosta grzywkę, wysokie czoło i mocno zaznaczone kości policzkowe.Wolałabym długą fryzurę. Prosze o pomoc. :( Jak mam pielęgnować moje zniszczone włosy ??

8. kwiatek Nowicjuszka

Napisano: 21 lipca 2008, 14:42

Witam ponownie Droga Stylistko .Proszę o pomoc jaką fryzurę mi proponujesz może bob ale krótsze? Zastanawiam się też nad pocieniowaniem włosów i co z grzywką?, proszę zaproponuj jaki kolor był by dla mnie najlepszy a co myślisz o kolorze złoto-miodowy blond przełamany platynowymi pasmami. Mam jeszcze pytanie jaki mam kształt twarzy? Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Wysyłam zdjęcia fryzur co o nich sądzisz? Czekam na twoją propozycję

9. kwiatek Nowicjuszka

Napisano: 21 lipca 2008, 14:51

Oto propozycje moich fryzur czekam na twoje.

10. bysylwia Nowicjuszka

Napisano: 21 lipca 2008, 15:47

Chciałaby się dowiedzieć, w jakiej fryzurze byłoby mi ładnie ?? ta którą mam teraz jest ok ale przydałoby sie coś zmienić nie che zmieniac koloru bo miałam robione pasemka i nie chciałabym jeszcze bardziej niszczyc włosów.

dodam jeszcze 2 fotki fryzur które mi sie podobają

11. dlaczegonie Nowicjuszka

Napisano: 21 lipca 2008, 16:09

hej to znowu ja ;D chciałabym sie dowiedzieć jakie kosmetyki spowodują że moje włosy będą idealnie proste lecące tak chodźby mokre ;D już tyle kosmetyków wypróbowałam i za cholere nie potrafie uzyskać takiego efektu;(

i jeszcze mogłaby mi Pani doradzić który szmpon i odżywka będzie dobrze nawilżać lub prostować włosy?

z góry dziękuje ;*

12. magda84 Nowicjuszka

Napisano: 21 lipca 2008, 17:34

a jaka fryzurka pasowałaby do mojego kształtu twarzy

13. magda84 Nowicjuszka

Napisano: 21 lipca 2008, 17:39

z góry dziekuje za pomoc :)

14. cxolciaxc Nowicjuszka

Napisano: 21 lipca 2008, 17:46

witam ;) mam bardzo zniszczone włosy co jest spowodowane czestym farbowaniem ( przez mame albo kolezanke ;/ teraz zaluje tego) sa wrecz "spalone" i teraz mam juz spore odrosty i kazda warstwa jest praktycznie innego koloru ale niestety na zdjeciu tego tak nie widac.... i teraz nie wiem jak zrownac te kolory zeby nie bylo takiej roznicy.. czy poczekac az "odżyją" troche ...noi moze jakies inne cięcie tez by mi sie przydalo.. ;) z góry dziekuje za porady... ;)

15. majeczka Nowicjuszka

Napisano: 21 lipca 2008, 18:06

czesc! stylistko prosze o rade jaka fryzura pasowala by do mojej twarzy ?? :P
    bardzo mi sie podobaja fryzurki Emo :D
    prosze o rade :) )))

16. Aga PCH Nowicjuszka

Napisano: 21 lipca 2008, 18:41

Witam,
    Mam już dość swoich włosów. Są grube, sianowate i kręcone. Nie jestem w stanie nic z nimi zrobić. Zazwyczaj chodzę w związanych włosach,ale chciałabym wyglądać trochę bardziej kobieco. Proszę o poradę.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam

17. Dyska22 Nowicjuszka

Napisano: 21 lipca 2008, 22:27

Witam ponownie :) )
    mam jeszcze jedno pytanko odnosnie moich wlosow
    moj naturalny kolor wlosow to blond
    ale juz troszke mi sie znudzil i zastanawiam sie nad zmiana kolorku
    bardzo podoba mi sie czekoladowy braz :) ale nie jestem pewna czy pasowaloby mi w takim kolorku do ksztaltu twarzy itp ...moglabys mi dac jakies propozycje kolorkow ktore by mi pasowaly? :) z gory dziekuje za odp i dolaczam moje fotki :) pozdrawiam:*

18. majeczka Nowicjuszka

Napisano: 22 lipca 2008, 9:38

hej to znowu ja pomozcie!!! prosze

19. Roxxx Nowicjuszka

Napisano: 22 lipca 2008, 11:59

proszę o pomoc, już wcześniej pisałam, ale mi nie odpowiedziałaś :/

20. Roxxx Nowicjuszka

Napisano: 22 lipca 2008, 12:02

Pisałam wcześniej, ale mi nie odpowiedziałaś :/ Prosze o pomoc! Zdjęcia załączyłam wcześniej.