jaka fryzura?

1. majeczka Nowicjuszka

Napisano: 22 lipca 2008, 16:58

stylistko prosze o pomoc w jakiej fryzurce bedzie mi ok ?? ? zdjecia zamiescialam
    prosze odpiszzzzz

2. izunya Nowicjuszka

Napisano: 22 lipca 2008, 19:11

witaj stylistko!jestem na etapie zapuszczania wlosow..masakra!!!! ;) jak sa spiete to jest dobrze..ale rozpuszczone-widac na zalaczonym obrazku..nie moge poradzic sobie z tymi loczkami.juz stosuje pianke i wosk, ale tak to wygladaja:/ni to loczki ni to fale...co tu zrobic zeby nie straszyc ?? ?? ?jak jeszcze moge urozmaicic fryzure podczas zapuszczania wloskow?no i jak ukladac loki?bo ja susze wloski suszarka z dyfuzorem metoda "ugniatania" :)
    poza tym chcialabym sie ufarbowac-orzechowym brazem Joanny.myslisz ze to dobry wybór?jak nie to moglabys mi doradzic w kolorze?i mialabym prosbe o napisanie nazwy farby bo na farbowanie profesjonalne niestety moj portfel mi nie pozwala:/
    dziekuje i pozdrawiam!!!!

3. edzia06 Nowicjuszka

Napisano: 22 lipca 2008, 22:57

Błagam o pomoc. Zbliża się termin mojej wizyty u fryzjera. Jaka fryzurka by mi pasowała? Muszę coś zrobić z włosami, nie mam już siły codziennie walczyć z nimi podczas układania. Proszę o pomoc, nie ufam fryzjerom ;]

4. dzasta_10 Nowicjuszka

Napisano: 22 lipca 2008, 23:22

droga Pani stylistko bardzo prosze o rade! pisalam juz wczesniej w sprawie make-up'u i koloru wlosow(dziekuje za porady :) ) a teraz mam taki klopot ze moje wlosy sa baaaaaaardzo suche, zniszczone i do tego straszliwie mi wypadaja :( fryzjerka poradzila mi je skrocic mowiac ze to moze poprawic ich kondycje. ale zanim to zrobie prosze Pania droga stylistko o kilka porad i propozycji. Wiem ze krotkie wlosy nie sa dla mnie stworzone ale raczej nie mam wyjscia. Serdecznie prosze o jakies fotki z fryzurami ktore ewentualnie moglyby mi pasowac( moze cos w stylu bobow?bo raczej nie zetne ich krocej niz do linii uszu!). Pozdrawiam serdzecznie i dziekuje z gory za porade. (dolaczam najaktualniejsze foto)

5. Tazuka Nowicjuszka

Napisano: 23 lipca 2008, 0:20

Witam :) Trochę się tu próśb o radę dotyczącą fryzury nazbierało, dołączę się do tego grona.
    Kiedyś miałam długie włosy, jednak żądna jakieś nowości ścinałam i cieniowałam je do ramion. Mój problem dotyczy głównie grzywki, z którą nie mam pojęcia co zrobić :( Nie wiem czy ją zapuścić ( a jak już to jak? ), czy ściąć tak do długości brwi ( miałam tak od dziecka ). Moje włosy może nie, że są gęste, ale jest ich bardzo dużo. Może to przez to lekarstwo, które przepisała mi jakaś lekarka jak byłam mała, gdy wykopałam się w proszku do prania.. ale to inna historia przepraszam, że zawracam głowę ^^' Będę bardzoo wdzięczna za odpowiedź, a i jeszcze jedno pytanie.. Pasowałaby mi jakaś fryzura w stylu emo?
    Arigatou :*

6. catherine0 Początkująca

Napisano: 23 lipca 2008, 19:00

hey=)=) stylistko potrzebuję naprawdę twojej pomocy!! =(
    chciałabym zapuścić grzywke ale nie wiem czy w takiej fryzurze będzie mi ładnie..
    zamieszczam w tym poście moje zdjęcia a w drugim poscie zdjecia fryzur ktore mi się podobają..

zdjecia bez makijazu=)

7. catherine0 Początkująca

Napisano: 23 lipca 2008, 19:05

a teraz zamieszczam zdjecia fryzur ktore mi sie podobają
    zapuszczam wlosy=)
    nie wiem co zrobic z grzywką czy ją zapuszczać czy nie...
    i jak zaczesywać
    nie mam pojecia!!
    help!!!

8. sarhenka Nowicjuszka

Napisano: 23 lipca 2008, 21:43

Jeśli mogę coś dodać od siebie, to ta fryzura na 1 foto będzie odpowiednia. Grzywka jest dla Ciebie odpowiednia, żeby wyrównać bardziej proporcje twarzy (masz małą brodę, a czoło w porównaniu z nią za wysokie). Więc taka na bok, gęsta grzywka moim zdaniem byłaby dla Ciebie najlepsza.

9. sarhenka Nowicjuszka

Napisano: 23 lipca 2008, 21:49

Truskawa, ostro i niesłusznie potraktowałaś esquisa... Moim zdaniem każdy może wypowiadać się na forum, nie musi być profesjonalną stylistką, żeby radzić. X-stylistka i jej rady są fantastyczne, ale to nie znaczy, że inne dziewczyny nie mogą wyrażać swego zdania,"wychylać się", szukać inspiracji, dawać coś od siebie... Uszanujmy czyjeś zdanie, nawet jeśli się z nim nie zgadzamy. Zauważ, że fora są stworzone do dyskusji, wymiany zdań, wspólnego szukania rozwiązań... a nie jednokierunkowej wymiany zdań.

10. catherine0 Początkująca

Napisano: 23 lipca 2008, 23:49

co sarhenka ??

11. Gosia16 Nowicjuszka

Napisano: 24 lipca 2008, 10:51

hey :) a jaką fryzurke mi proponujesz i jaki kolor ??

12. catherine0 Początkująca

Napisano: 24 lipca 2008, 11:48

stylistko czekam na rade=(=(

13. ka-milka Nowicjuszka

Napisano: 24 lipca 2008, 15:40

Mam gęste, puszące się włosy. Po umyciu głowy wyglądają jak szopa. Szukam krótkiej, modnej młodzieżowej fryzurki dla siebie. Dodam, że nie znoszę jakiejkolwiek grzywki i fryzura musi być praktyczna(abym mogła ją spiąć lub związać). Nie mogę także musieć modelować włosów lokówkami, prostownicami itp. oraz stosować pianek, żelów, lakierów (jestem nastolatką i uczęszczając do szkoły nie mam rano na to czasu, po za tym nie chcę niszczyć sobie włosów). bardzo proszę o zdjęcie fryzury oraz jej krótki opis. z góry dziękuję.

wymyśliłam już nawet pewną fryzurę, ale nie wiem, czy nie wymagałaby układania i czy pasowałaby do moich włosów i kształtu twarzy. polegałaby na tym, że wszystkie wlosy obcięte byłyby na długość około7cm, tez czubka głowy, środka, z dołu. ta fryzura wyglądałaby podobnie do zdjęcia, tylko bez grzywki.

14. rolka Nowicjuszka

Napisano: 24 lipca 2008, 15:51

Chciała bym ściąć włosy coś na styl rihanny i VICTORIA BECKHAM tylko że z grzywką.
    Szukałam w internecie ale nic takiego nie znalazłam. Może tobie poszczęści się i znajdziesz plis .

15. ka-milka Nowicjuszka

Napisano: 24 lipca 2008, 16:46

to znowu ja pomyślałam też o takiej fryzurce

16. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 24 lipca 2008, 18:22

Gosia16 - zdaje mi sie, ze juz odp. na Twojego posta... Jesli nie, to zamiesc zdjecia i opisz swoje wlosy :) .

17. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 24 lipca 2008, 18:26

sarhenka - mam pewien problem z poczta, poniewaz nie moge sie do niej zalogowac :-/. Utworzylam nowe konto: dorota.losiak@o2.pl, wiec prosze na niego wysylac wiadomosci. Przepraszam za utrudnienia.

18. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 24 lipca 2008, 18:27

natalka158 - nie mam zdjec, wiec nie moge poradzic.

19. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 24 lipca 2008, 18:32

Ilona1234 - najlepiej by bylo, gdybys wydrukowala zdjecie, poniewaz fryzjer moze nie byc obeznany w czuprynkach gwiazd. Poza tym zdjecie z pewnoscia ulatwi mu prace, gdyz bedzie wiedzial, czego oczekujesz. Co do koloru, to wybierz odcien jasnego brazu z serii Garniera (racja, sa to dobre farby :) ), bo na wlosach i tak wyjdzie o 1-2 tony ciemniejszy. Co do produktow Joanny czy Palette, to sa one zmora dla fryzjerow, jesli pozniej maja wykonac jasny baleyage, bo bardzo dobrze 3maja sie na wlosach, ale wcale az tak bardzo ich nie niszcza w porownaniu z innych produktami ;-) .

20. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 24 lipca 2008, 18:33

anjya - nie mam zdjecia, wiec nie moge poradzic :( .