jaka fryzura?

1. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 24 lipca 2008, 18:35

lovebaby16 - moim zdaniem fryzura jest bardzo na plus, wiec nie ma potrzeby kategorycznych zmian. Proponuje tylo wycieniowanie koncow i... to by bylo na tyle ;) . Co do pielegnacji:
    - do mycia wlosow uzywaj szamponow o przezroczytej konsystencji, ale przeznaczonych do wl. suchych i zniszczonych (np. Joanna Naturia), podobnie odzywka (polecam te z serii Schaumy);
    - podczas mycia nie trzyj wlosow o siebie i nie drap paznokciami o skore glowy, tylko glaszcz je - nie moga sie poplatac, a odzywke naloz na koncowki, ktora splucz letnia/zimna woda;
    - zawin pasma w recznik, ale nie trzyj, tylko wgniataj wilgoc;
    - naloz odrobine odzywki bez splukiwania na konce/ jedwabiu i rozczesz mokre kosmyki grzebieniem o szeroko rozstawionych zebach,
    - susz wlosy, 3majac suszarke u gory glowy, przy czym kieruj strumien powietrza w dol - wlosy sie wygladza;
    - 2-3x w tyg. stosuj maseczke regenerujaca, np. Odbudowa i Blask Fructis lub Pelna Regeneracja Pantene :-) .

2. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 24 lipca 2008, 18:36

kwiatek - zdaje mi sie, ze juz pisalysmy ze soba na temat fryzury?

3. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 24 lipca 2008, 18:38

bysylwia - uwazam, ze boczne grzywki Ci nie pasuja, dlatego skus sie na te prosto scieta. Co do reszty wlosow, to konieczne bedzie podciecie koncow i wycieniowanie przy twarzy :-) .

4. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 24 lipca 2008, 18:41

dlaczegonie - duzo zalezy od Twojej struktury wlosow. Jesli masz pasma falujace lub mocno wycieniowane, to 'za Chiny' nie bede sie idealnie prostowac. Wyprobuj szampony i odzywki prostujace, ale majace swoja siedzibe w salonach i przy suszeniu 3maj suszarke u gory glowy, kierujac strumien powietrza w dol :) .

5. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 24 lipca 2008, 18:42

magda84 - zamiesc kolorowe foto na forum + krotki opis wlosow.

6. magda84 Nowicjuszka

Napisano: 24 lipca 2008, 19:29

Czyli tak, ponizej jest kolorowe foto :) mam nadzieje ze wystarczy.
    A co od włosów to nie są grube, proste, ostatnio je rozjasniałam. Co do ułkadania nigdy nie miałam z tym wiekszych trudnosci.
    Myslałam o jakiejs prostej fryzurce ale żeby cos zmienic, podciac, wystopnowac, moze jakaś grzywka na bok. Albo te fryzurki gdzie przód jest znacznie dłuższy- tyle ze nie wiem czy mi bedzie pasowało.
    P.S jeszcze raz z góry dziekuje.

7. dlaczegonie Nowicjuszka

Napisano: 24 lipca 2008, 20:16

no własnie chodzi o to że mam mocno kręcone włosy a u fryzjera wyprostowali mi włosy idealnie były takie gładnie było ich strasznie mało a jak jak prostuje to mam suche sianowate i po prostu już nie wiem co mam z nimi robić;(;/

8. catherine0 Początkująca

Napisano: 24 lipca 2008, 20:29

czekam=(=(=(=(

9. kasiuniaa_xd Nowicjuszka

Napisano: 24 lipca 2008, 23:11

Hej mam takie pytanko chce sobie sciąc włosy ale nie wiem za bardzo jak mam tu dwie propozycje , ale nie wiem czy bedzie mi to pasować prosze o porade . Z góry dzieki ;)

10. Ilona1234 Nowicjuszka

Napisano: 24 lipca 2008, 23:23

Dziekuje bardzo =*
    Tylko nie mam czym wydrukowac na razie, a jak powiem normalna grzywke? czy on jakas pocieniowana, robiona od czubka glowy jest?

11. sarhenka Nowicjuszka

Napisano: 25 lipca 2008, 8:41

Już zmieniłam post.

12. pslomiana Nowicjuszka

Napisano: 25 lipca 2008, 13:39

Hejka nie dawno ścięłam sobie włosy , ale że mi włosy szybko rosną więc zamierzam pujść znów do fryzjera. Mam średniej długości mocne gęste włosy..Wszyscy znajomi mówią mi że w grzywce ( nie na bok) byłoby mi brzydko... dlatego nie ścięłam sobie... ale mój brat mówi że mam duże czoło.. Więc co powinnam zrobić z włosami..? I mówię nie podejmę sie króciutkiej fryzury..

13. wiśnia Nowicjuszka

Napisano: 25 lipca 2008, 13:45

Witam, zastanawiam się nad tym czy zmienić coś w swojej fryzurze i dlatego byłabym wdzięczna jeśli udzieliłabyś mi porady jaka fryzura mi pasuje i ewentualnie co powinnam zmienić ?? Włosy mam kręcone,w ciemnym kolorze brązu, tylko nie wiem co zrobić z grzywką-zazyczaj zostawiam ją wyprostowaną bo nie lubie gdy mi się kręci. Oczywiście grzywka źle mi się układa gdy jest wilgoć lub pada deszcz. Prosiłabym też o radę co zrobić żeby włosy kręciły mi się w ładne loczki i bardziej niż teraz... Z góry dziękuje :) załączam zdjęcia jak moje włosy wyglądają obecnie.

14. utopia27wawa Nowicjuszka

Napisano: 25 lipca 2008, 20:07

Hej chciałabym coś zmienić, nie jestem pewna czy pasowała by mi krótsza fryzura taka na pazia przykład w załączniku. Nie wiem jakiego rodzaju mam twarz , czy jest kwadratowa?
    Mam wystajace kości policzkowe i z profilu takie pućki . Proszę doradz mi

15. Paulinaa2418 Nowicjuszka

Napisano: 26 lipca 2008, 14:40

Droga stylistko pomocy! Nie wem jaka fryzura będzie najlepiej pasować i czy wogule bedzie... oto moje 3 pierwsze propozycje a jeśli chodzi o moje fotki to są to trzy następne zdjęcia

16. ula3 Nowicjuszka

Napisano: 26 lipca 2008, 16:32

Droga stylisto mam problem z grzywką i nie wiem jak sobie z tym poradzić dlatego też bardzo proszę o fachową pomoc.
    Otóż od dzieciństwa miałam grzywkę która była prosto ścięta jednakże chciałam coś zmienić i postanowiłam zapuścić grzywkę na bok.Mój problem polega na tym że nie mam bladego pojęcia w której grzywce jest mi lepiej i co powinnam z nią zrobić żeby wyglądać naprawdę stylowo.Dlatego też proszę Cię droga stylistko o fachowe zerknięcie na zdjęcia poniżej które przedstawiają mnie zarówno z grzywką prostą jak i zapuszczoną na bok i proszę o radę :)
    Pilnie czekam na Twoją odpowiedź :) Pozdrawiam :)

17. agatoo152 Nowicjuszka

Napisano: 26 lipca 2008, 23:19

To znowu ja! :) Moja druga przyjaciółka ma problem: Została zaproszona na wesele swojej cioci i kompletnie nie wiem jak ma sie uczesać. Dam jej zdjecie.

18. olusia357 Nowicjuszka

Napisano: 28 lipca 2008, 16:38

jutro zamierzam iść do fryzjera. ;) ) mam dość grube i proste włosy sięgające lekko za ramiona. Grzywki ( już) nie mam, zostal tylko przedzialek na boku.. bardzo chcialabym postopniować wlosy na całej dlugosci..tak zeby po prostu bylo ich mniej. Nie wiem jednak czy to na pewno dobry pomysł. Proszę o radę.

19. monisiaczek22 Nowicjuszka

Napisano: 28 lipca 2008, 18:00

Witam prosze o poradę pierwsza to taka że mam wesele i jestem druchną nie mam pojencia jakie ułożenie by mi pasowało a druga to taka że po weselu chciałabym dobrać sobie jakieś ładne modne ścięcie ale tkaie żeby mi pasowało!!!pomocy!!

20. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 28 lipca 2008, 20:28

cxolciaxc - w tej chwili radze podciac wlosy, np. jak na ponizszym foto. Jesli koncowki sa zniszczone, to nic juz ich nie odzywi.Nie polecam farbowania wlosow, tylko nalozenie szamponu koloryzujacego do 24. myc - na pewno mniej zaszkodzi wlosom. Jesli wczesniej nie rozjasnialas pasm, to mozesz wykonac zabieg sciagania koloru (w ogole nie niszczy wlosow!) w salonie. Pamietaj takze o wykonywaniu maseczek co kilka dni (2x w tygodniu) lub zdecyduj sie na zabieg pielegnacyjny w salonie, ktory natychmiastowo odbudowuje kosmyki ;-) .