jaka fryzura?

1. Paulinaa2418 Nowicjuszka

Napisano: 2 sierpnia 2008, 15:38

To znowu ja.Czy w takiej fryzurce na pewno będzie mi dobrze? Czy taka lekko na bok grzywka nie pogrubi mojej twarzy?Bo kiedyś miałam prostą i bylo strasznie ;/ Więc czy na pewno bedzie mi pasować? (Zdjęcia przy poprzednim poście)

A to następny znak zapytania, bo czy ta fryzurka także była by ok?Odpisz Droga Stylistko.

2. gwiazdeczka90 Nowicjuszka

Napisano: 3 sierpnia 2008, 14:18

witam. Mam dylemat od roku mam przedlużone włoski po odczepieniu mam jakos do ramion moze nawet troche dłuższe. Zastanawiam się nad zmienieniem wlosków na platynowy blond i scięciem się na tzw."boba" (dodaje zdjęcie rihanny) ale mam tez drugą opcję żeby nie odczepiać włosków i po prostu całą górę mocno wycieniować (dodaje zdjęcie).
    I oczywiscie zamieszczam tez moje a na tej stronie jest wiecej :
    http://nasza-klasa.pl/profile/10923404

pozdrawiam.

3. wiki100 Nowicjuszka

Napisano: 3 sierpnia 2008, 15:00

Witam

Bardzo trudno mi podjąć decyzję o obcięciu moich włosów, ponieważ są długie i przez długi czas je zapuszczałam, ale nie mogę zostawić ich takich jakie teraz są, ponieważ wyglądam nijako i chce zmiany. Proszę o doradzenie mi w jakiej fryzurze byłoby mi najlepiej :) ( w stosunku do mojej twarzy ) . Nie chce, aby straciły dużo na swojej długości, lecz chce jakiejś radykalnej zmiany. Proszę doradzić i podać zdjęcia tych fryzur. Czy dobry byłby dla mnie tzw. trójkąt :D ??

Pozdrawiam

4. rasci Nowicjuszka

Napisano: 4 sierpnia 2008, 0:21

Droga X-Stylistko,

Niedawno odkryłam, że jestem chłodnym typem urody. Wcześniej myślałam (a raczej chciałam być) wiosną. Farbowałam się na jasny złoty brąz (L'Oreal), i ten kolor podobał mi się tylko w sztucznym oświetleniu (zdjęcie 1). W naturalnym świetle, kolor przestał mi się podobać, po "zmianie" typu kolorystycznego, i teraz wydaje mi się "mysi".

Nie chciałabym się farbować na czarno i ciemno brązowo, ponieważ te kolory już miałam na głowie, a od dawien dawna poszukuję brązu, który by do mnie pasował. Dodam jeszcze, że obecnie walczę z trądzikiem i nie chciałabym, żeby kolor włosów to podkreślał.

Dlatego proszę Cię, o podpowiedzenie mi w jakim kolorze będzie mi do twarzy, a jeżeli to możliwe, to proszę o podanie odcienia farby (najlepiej L'Oreal), bo stojąc przed dziesiątkami pudełek z farbami, sama zaczynam wątpić w to który odcień jest chłodny. (Włosy farbuję sama, ze względu na koszty).

Co do fryzurki, to jestem na etapie zapuszczania z boba, i obecnie mam je wycieniowane (na zdjęciach niestety to nie jest widoczne). Poza tym, nie zwracaj proszę uwagi na fryzurki ze zdjęć ponieważ są one wykonywane w specyficznych warunkach i nie wyglądam na nich korzystnie, ale zależało mi na dobrym ukazaniu mojego koloru.

Z góry dziękuję za odpowiedź,

Pozdrawiam
    raci

5. wiki100 Nowicjuszka

Napisano: 4 sierpnia 2008, 13:27

X-Stylistko,

po moim dlugim namysle :) jednak te wloski moga stracic troszke na dlugosci :) czyli moga byc do lopatek, za ramiona. chodzi mi o fryzure taka ktora by wyciagala wszystkie zalety twarzy, wlosow. i Pasowala Idealnie do mojej twarzy :) ;)

6. izja18 Nowicjuszka

Napisano: 4 sierpnia 2008, 14:53

nnn

7. Anit Nowicjuszka

Napisano: 4 sierpnia 2008, 18:18

Droga Stylistko, czy mogę wysłać zdjęcie na meila z prośbą o radę w zakresie fryzury i koloru włosów?

8. magda90 Nowicjuszka

Napisano: 4 sierpnia 2008, 18:23

Jestem blądynką, moje włosy są Średniej długości. Kręcą się gdy sa krótkie. Nie wiem w jakiej fryzurze było by mi dobrze ??

9. esseymi Nowicjuszka

Napisano: 5 sierpnia 2008, 16:46

Droga Stylistko,
    ja mam bardzo proste pytanie - czy fryzurka którą przesyłam w załączniku będzie mi pasowała? I oczywiście ten kolor - RUDY.
    Pozdrawiam.

10. juzia222 Nowicjuszka

Napisano: 5 sierpnia 2008, 22:06

mam pytanie do pani stylistki czy zna Pani jakiś rodzaj fryzury którym uda mi sie choć trochę zatuszować zbyt duży nos? aktualnie ma średni blond a włosy półdługie ale cały czas zastanawiam się nad grzywką może ona pomoże, aha dodać jeszce muszę że mam cienkie włosy i jest ich mało

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość aniahincz

11. Basiula Nowicjuszka

Napisano: 6 sierpnia 2008, 8:40

Chciałabym jakoś zmienić kolor moich wlosów !może jakieś pasemka w odcieniach brązu!albo po prostu pofarbowac na jednolity kolor!tylko nie wiem co najbardziej by mi pasowalo! ?? ?? ?? ??

12. AmiMonisia Nowicjuszka

Napisano: 6 sierpnia 2008, 19:27

Kochana stylistko bardzo dziękuje za Twoje rady :) U fryzjera byłam dopiero 4 sierpnia :)
    Czy mogłabyś poradzić mi jakieś uczesania i kosmetyki do pielęgnacji?
    Tak wyglądam:

13. Corixd Nowicjuszka

Napisano: 7 sierpnia 2008, 14:51

Witaj X-Stylistko...Kiedyś doradziłąś mi żebym ścięła grzywkę i to było dobre posunięcie...Ale znudziła mi się ta fryzura i chciałabym w sobie coś zmienić...Zawsze chciałam się ściąć na dosyć krótko i wtedy powiedzmy końcówki na żel do wł. Ale nie chcę ryzykować nie wiedząc jak będę wyglądać.Proszę o pomoc. Mam 14 lat.
    (kręcą mi się końcówki,włosy mam jakieś 7-8 cm za ramiona). Podobają mi się też fryzurki EMO ale z moich włosków chyba nie wyjdzie.

14. łucja17 Nowicjuszka

Napisano: 7 sierpnia 2008, 15:02

mam ogromny problem z włosami.mam krótkie(do brody) puszące sie włosy od roku je prostuje,sa dlatego barzo wysuszone.jednak nadal chce je prostowac problem w tym ze jak wychodzę na dwór a jest deszcz lub nawet powietrze jest wilgotne to one sie pusza jeszcze bardziej i sie odkręcają;( może powinnam sobie zrobić trwała prostującą?czy ona bardzo niszczy włosy?i czy po trwałej też sie beą one puszyć pod wpływem wilgoci?.moze powinnam stosowac jakies preparaty wspomagajace prostowanie i chroniące przed wysoką temperaturą.czy mozesz mi poradzic jakies tanie lub domowe odzywki? bede wdzieczna jesli mi pomozesz

15. kaz Nowicjuszka

Napisano: 8 sierpnia 2008, 0:32

droga stylistko :) jakis czas temu prosilam cie o rady co do wyboru koloru i ciecia, znalazlam tutaj w Manchesterze fryzjera. podobno profesjonaliste(bral udzial w mistrzostwach Polski), poszlam na zywiol i powiedzialam,zeby zrobil co potrafi, nie jestem do konca zadowolona z efektu na mojej glowie;/jest taki nijaki, a fryzjer ten stwierdzil, ze teraz efekt wyszedl ladny, ale piekny bedzie dopiero za jakis rok, gdyz mialam dosc spore odrosty i nie mogl poeksperymentowac z moim kolorkiem i wlosy sa dosc zniszczone, co Ty szczerze sadzisz o efekcie?czy powinnam zmienic kolor i ciecie, czy przede wszystkim fryzjera ?? [pozdrawiam

16. kasia220388 Nowicjuszka

Napisano: 8 sierpnia 2008, 19:22

hejka
    Stylistko proszę Cie o rade, chciałabym zmienić kolor włosów na jakiś ciemniejszy blond lub może jasny brąz, prosiłabym o jakieś konkretne odcienie, które najlepiej by mi pasowały. teraz mam jasne pasemka i widoczne odrosty.

17. Freyja Nowicjuszka

Napisano: 8 sierpnia 2008, 21:46

Mam 16 lat i chciała bym zmienić fryzurę. Marzy mi sie grzywka, ale nie wiem jak ją ściąć. Proszę o radę ;)

18. agacia93 Nowicjuszka

Napisano: 9 sierpnia 2008, 22:18

Droga stylistko. Chciałabym abys dopasowala mi fryzure. Ja sama niewiem jakie fryzury by mi pasowaly. Chcialaby miec grzywke.. Moje włosy są długie i proste. Tylko niewiem jaka fryzura pasowalaby do mojej twarzy pomóż

To moje fotki:

19. madzia910914 Nowicjuszka

Napisano: 9 sierpnia 2008, 22:32

Hejka! Droga stylistko :) mam włosy wycieniowane na całej długości sięgające za łopatki. Po umyciu moje włosy są falowane lecz gdy wstaję rano końcówki są bardzo pokręcone a góra oklapnięta :( i do tego jest szopa :( Moja koleżanka miała falowane włosy i poszła do fryzjera je ściąć i teraz ma kręcone mówiła mi ze też powinnam pójść to mi podetnie i będą ładnie się podkręcały co Ty o tym myślisz? Boję się że zepsuje mi włosy :( Moje włosy strasznie ciężko jest ułożyć najlepiej układają się po umyciu.. Wcześniej prostowałam je ale strasznie się niszczą więc postanowiłam przestać. Dodam że stosuje szampon nivea do włosów falowanych i kręconych a także odżywkę ziaji głębokie odżywianie. Strasznie mi się elektryzują i są puszyste :( :( marzą mi się fale takie jak ma Vanessa Hudgens ale u mnie to pewnie nie da rady eeh nom nie wiem co zrobić :( Bardzo proszę o pomoc!!

20. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 10 sierpnia 2008, 9:54

kasiac - ciemny, czekoladowy braz bedzie Ci bardzo pasowac, poniewaz masz dosc geste i ciemne brwi. Polecam taki kolor, jaki ma N. Oreiro na fotce. Pamietaj jednak, by w sklepie zakupic farbe o ton jasniejsza niz Twoj wybrany kolor, poniewaz brazy zawsze wychodza ciemniejsze na wlosach i wazne - nie przedluzaj czasu 3mania produktu na pasmach :-) . Co do fryzury, to sugeruje pozycie sie zniszczonych koncow. Polecam poldluga czuprynke J. Alby (2), choc Twoja grzywa powinna byc bardziej wycieniowana.