jaka fryzura?

1. mainti Nowicjuszka

Napisano: 23 sierpnia 2008, 21:52

Jeśli można poprosiłabym o jakąs radę fryzurową dla mnie. Na zdjęciach jest to całkiem widoczne, jednak na wszelki wypadek dodam, że mam okrągłą twarz, a chciałabym (możliwie bez eliminowania grzywki) nieco wyszczuplić.
    I z góry przepraszam za taki, a nie inny dobór zdjęć. Cieżko mi było znaleźć takie, na których moja twarz jest widoczna an face.

2. grusia55 Początkująca

3. grusia55 Początkująca

Napisano: 24 sierpnia 2008, 10:57

Do agulka016

Fryzura, którą masz obecnie bardzo Ci pasuje. Podkreśla ona Twój kształt twarzy.

4. grusia55 Początkująca

Napisano: 24 sierpnia 2008, 11:03

Do mainti

Proponuje taka:
    http://www.ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura19061.htm

5. mainti Nowicjuszka

Napisano: 24 sierpnia 2008, 11:31

Dzięki śliczne :) Wydrukuję i zaniosę fryzjerce ;] Może mi coś wyduma w ten deseń :)

6. zuzula12 Nowicjuszka

Napisano: 24 sierpnia 2008, 20:14

Droga stylistko.Mam 12 lat i bardzo bym chciałam zmienić fryzure. jak myślisz czy do twarzy było by mi w tej fryzurze moje zdjecie nr. 1 fryzura którą chciałabym mieć zdjecie nr.2
    lub dodaj swoje propazycje :)

7. grusia55 Początkująca

Napisano: 24 sierpnia 2008, 22:09

Ta fryzura Ci będzie spokojnie pasować.

Dodaję też małą propozycje.
    http://www.ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura14615.htm

8. gabka Nowicjuszka

Napisano: 24 sierpnia 2008, 22:14

Droga stylistko.
    Chciała bym zrobic sobie krociutka grzywke jak na zdjeciu nr 3.
    Zupełnie nie wiem czy taka mi pasuje i boje się że jeszcze bardzie zaokrągli mi twarz.
    Boje się zaryzykować. Licze na pomoc

Ogólnie mam problem z włosami bo mam ich zbyt durzo i kompletnie nie moge sobie z nimi poradzić.
    Co zrobic żeby chociaż troszeczke zmniejszyć ich objętość ?? ?? ?? ? :)

9. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 24 sierpnia 2008, 23:31

Paatinka180694 - jest mi ciezko doradzic, poniewaz na podanych przez Ciebie fotach, nie widac dokladnie owalu Twojej twarzy. Najlepiej, jesli zamiescisz foto, na ktorym np. masz zwiazane wlosy (lacznie z grzywka), to wtedy bede mogla dobrac fryzure, ktora bedzie pasowala do Twojej urody :) .

10. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 24 sierpnia 2008, 23:32

Paatinka180694 - odp. na Twoj 1. post i czekam na zdjecia :)

11. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 24 sierpnia 2008, 23:38

alutka1902 - sprawdz poprzednie strony, bo sadze, ze juz Ci odp. :) . Jesli nie, to daj znac, a zamieszcze odp. z porada :) .

12. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 24 sierpnia 2008, 23:42

wiki26 - jestem jak najbardziej za fryzurka, jaka podalas na zdjeciu, ale niekoniecznie za tak jasnym baleyage'm. Racja, wyglada ladnie, ale... sztucznie. Twoj blond jednak daje obserwatorowi do myslenia, czy jest naturalny, czy jednak nie. I takie wrazenie wlasnie powinien sprawiac, dlatego nie polecam koloryzacji, bo aktualny odcien jest bardzo atrakcyjny :) . Inne czuprynki, jakie polecam, zamieszczam ponizej (juz sama dokonaj wyboru, czy wolisz wlosy z dluzsza grzywka, prosto scieta czy postrzepiona - w kazdej bedzie Ci do twarzy :) ):

13. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 24 sierpnia 2008, 23:43

wiki26 - odp. wyzej :)

14. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 24 sierpnia 2008, 23:50

pysia234 - zaczne od tego, ze powinnas pozegnac sie z ciemnym odcieniem (wyglada nienaturalnie i przytlacza Twoja delikatna urode) i je rozjasnic. Dekoloryzacje bedziesz musiala wykonac w zaufanym salonie i przygotuj sie, ze moze ona zajac wiecej czasu. Nie obawiaj sie - sciaganie koloru nie niszczy wlosow, choc gwaltownie otwiera ich luski i moga sie stac podatne na lamanie, ale zawsze stosuje sie po zabiegu odpowiedni preparat, zamykajacy je. Kolor, w jakim Ciebie widze, to sredni braz lub ciemny blond. Sugeruje rowniez sciecie wlosow do sredniej dlugosci, poniewaz koncowki nie wygladaja zdrowo. Pierwsze 3 fryzurki na zdjeciach maja sluzyc jako inspiracja dla nowej fryzurki. Koniecznie zdecyduj sie na grzywke - albo widoczna na boku, albo prosto scieta, ale z pewnoscia ozywi dotychczasowy look. Kolejne, 4. zdjecie ma sluzyc jako kierunek w strone koloru, do ktorego powinnas dazyc, poniewaz w takim wygladalabys najkorzystniej :) .

15. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 24 sierpnia 2008, 23:53

Monis - odradzam fryzury Emo! Co do grzywki, to radze ja wycieniowac i ukladac na boku, by zalotnie opadala nawet na oko. Grzywka - cos w stylu Rihanny :) .

16. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 24 sierpnia 2008, 23:58

Kreska - tak naprawde ta fryzurka bedzie sie swietnie prezentowac przy kazdym typie twarzy, ale jesli chodzi o strukture wlosow - juz nie :-/. W tej fryzurce wazne jest, by wlosy byly regularnie wystopniowane, ale nie moga stracic na puszystosci i wrazeniu dlucich pasm, wiec z pewnoscia nie pasuja dziewczynom o cienkich wlosach i tym bardziej - przetluszczajacych sie u nasady. Konce musza byc zadbane albo... sprawiac takie wrazenie, wiec stylizacja po umyciu jest obowiazkowa, by wycieniowane konce nie odbijaly sie na zewnatrz, tylko ladnie podkrecaly w strone twarzy. Wniosek: pasma musza byc dosc zdrowe (by zniesc chociazby stylizacyjne tortury co jakis czas) i wystarczajaco geste, by przy cieniowaniu nie stracic na objetosci :) .

17. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 24 sierpnia 2008, 23:59

jagoda320 - oczywiscie, ze mozna :) .

18. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 25 sierpnia 2008, 0:05

marzena86 - skoro masz cienkie wosy, to proponuje ich podciecie. Zamieszczam Ci bardzo kobieca fryzurke, jaka nosi V. Beckham i nosila Rihanna. Jest to slynny bob, ktory pasuje do kazdej twarzy, a przy tym jest prosty w stylizacji. Sugeruje, bys nosila przedzialek jak najbardziej na boku, to wtedy fryzura nabierze dodatkowego uroku (tak jak na zdjeciach). Co do koloru, to sugere baleyage jak z 3. foto, czyli polaczenie karmelowego odcienia z platynowym blondem. Co zas sie tyczy stylizacji - po umyciu wlosow i ich podsuszeniu nawijaj pasma na okragle szczotke i susz suszarka od gory. Przeciagaj szczotke szczegolnie przy koncach, by sie wygladzily i ladnie ukladaly. Podaje jeszcze wskazowki, jak dbac o wlosy Twojej struktury:
    - uzywaj szamponow przeznaczonych dla dzieci - ladnie podnosza wlosy i nadaja puszystosci,
    - nie stosuj odzywek dla wlosow zniszczonych, lecz dla normalnych - nie sa az tak obciazajace - nakladaj je jedynie na konce,
    - podczas mycia nie trzyj wlosow o siebie i nie drap paznokciami o skore glowy, tylko glaszcz je - nie moga sie poplatac, a odzywke naloz na koncowki, ktora splucz letnia/zimna woda,
    - zawin pasma w recznik, ale nie trzyj, tylko wgniataj wilgoc,
    - susz wlosy, co jakis czas pochylajac glowe do przodu i kierujac strumien od spodu, dzieki czemu beda podniesione,
    - na koniec mozesz uzyc odzywki w spray'u, np. Ziaji, ktore nie obciazaja wlosow :-) .

19. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 25 sierpnia 2008, 0:10

katie19 - wiem, ze fgryzury Emo sa bardzo dla Was atrakcyjne, ale ich stylizacja zajmuje bardzo duzo czasu, dodajac, ze ciagle tapirownie pasm, je potwornie niszczy. Zeby moc sobie pozwolic na taka czuprynke, trzeba pamietac, ze nie prezentuje sie ona juz tak atrakcyjnie 'na zywo' bez podkreslajacego styl makijazu czy ubioru. Nie wspomne o tym, gdy wlosy sa niewystylizowane :-/. Co do czuprynki dla Ciebie, to polecam ze zdjecia ponizej. Moze nie jest tak zwracajaca uwage, ale z pewnoscia bedziesz sie w niej lepiej czula - to moge na 100% zapewnic :) .

20. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 25 sierpnia 2008, 0:14

aluśka - moim zdaniem ten kolor jest swietnie do Ciebie dopasowany, wiec 3maj sie jego :) . Co do fryzury, to jednak proponuje, bys bardziej poeksperymentowala z grzywka, ale nie z dlugoscia. Znacznie lepiej prezentujesz sie w dlugich wlosach niz w moim wyobrazeniu w krotkich. Masz ladny owal twarzy, wiec teoretycznie kazda grzywa bedzie Ci pasowac :) .