jaka fryzura?

1. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 25 sierpnia 2008, 0:18

agulka016 - uwazam, ze masz za bardzo wycieniowane wlosy, przy czym sprawiaja wrazenie cienszych i... zniszczonych. Sadze, ze najladniej byloby Ci w dlugich wlosach, takich jak ze zdjecia, ale w krotkich tez moglabyc wygladac atrakcyjnie, ale na pewno nie z ta czuprynka, co masz teraz. Grzywke pozostaw, a reszte wlosow podetnij do konca szyi (niech ledwo dotykaja ramion) na rowno. Reszty nie potrzeba cieniowac. Co do koloru, to sugeruje ciemny braz jak z ponizszego zdjecia :) .

2. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 25 sierpnia 2008, 0:22

mainti - najlepiej, jesli zdecydowalabys sie na dlusza grzywke z ostrymi zakonczeniami. Jest to cos podobnego do zdjecia z lewej str. - grzywka powinna byc widoczna, ale konce nie sa zaokraglone, tylko sa skierowane ku dolowi. Jesli kosmyki okalaja twarz, to robi to tez bardzo tajemnicze i lekko zawadiackie wrazenie :) . Proponuje rowniez zapuszczanie wlosow do takiej dlugosci, by swobodnie ukladaly sie na ramionach. Koloru nie polecam zmieniac, bo jest dobrze dobrany :) .

3. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 25 sierpnia 2008, 0:30

zuzula12 - nie polecam Ci tak gwaltownego ciecia, poniewaz masz ladne wlosy i moze to zabrzmi dziwnie, ale moglby byc to dla Ciebie duzy szok (i dla otoczenia rowniez), ze zdecydowalas sie na tak odwazny krok. Minusem takiej raptownej zmiany jest to, ze prawie zawsze dlugowlosa dziewczyna traci na uroku, jesli scina swoje pukle. To samo mowiono o zmianie wizerunku Hayden, ktorej zdjecie zamiescilas. Racja, wyglada elegancko, ale oberwalo sie jej za sciecie, gdyz wiekszosc krytykow od image gwiazd przyznalo, ze prezentowala sie znacznie lepiej w swoich dlugich pasmach (dla porownania zamieszczam zdjecie przed obcieciem). Ja Tobie proponuje pozostanie przy swojej dlugosci, ale poeksperymentowanie z grzywka. Sadze, ze wygladalabys bardzo ladnie z taka prosto scieta, jak na 2. zdjeciu. Wlosy jednak przy twarzy sa wycieniowane, by sie ladnie uklady, a na koncach wyrownane :) .

4. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 25 sierpnia 2008, 0:34

gabka - na chwile obecna nic nie powinnas robic raptownego z wlosami, tylko je zapuszczac. Co do tak krociutkiej grzywki, to nie jestem jej zwolenniczka, bo -moim zdaniem- odbieraja uroku i kojarza mi sie nieudane proby podciecia grzywki przez 10-latke... Zapuszczaj pasma i stosuj odzywki wygladzajace, a jesli to nie pomoze, to umow sie na wizyte u fryzjera i popros o poprawe fryzury i przede wszystkim - sciagnieciu objetosci z wlosow :) .

5. Kreska Nowicjuszka

Napisano: 25 sierpnia 2008, 1:09

Droga Stylistko, dziękuje za odpowiedź na moje pytanie :)
    Bardzo podoba mi się fryzurka Hilary, ale jak wspomniałaś - trzeba poświęcić na nią dość dużo czasu (?)... Ja niestety tego czasu nie mam i cierpliwości również... Moje włosy sięgają pupy, są wycieniowane na końcach i ścięte w tak zwany 'trójkąt'(?) ;) W każdym razie - nie na prosto (na dole) :) Niestety, puszą się i właśnie dlatego pomyślałam, że fryzurka Hilary będzie dla mnie dobrym rozwiązaniem :) Jak myślisz? :)
    Aha! I nie chciałabym radykalnie zmieniać długości włosów (tylko podciąć końcówki), więc zastanawiam się również, czy ta fryzurka 'zadziałałaby' równie efektownie na włosach dłuższych :)

A może masz jakieś inne propozycje dla mnie :)
    Z góry - bardzo dziekuje za odpowiedź. Pozdrawiam! :)

6. zuzula12 Nowicjuszka

Napisano: 25 sierpnia 2008, 10:02

Dzieki bardzo za porade i musze powiedziec ze juz zrobilam sobie grzywke jaka mi doradzilas :)

7. Paatinka180694 Nowicjuszka

Napisano: 25 sierpnia 2008, 11:16

Teraz prosze o porade ;)

8. Mariolkaaa238 Nowicjuszka

Napisano: 25 sierpnia 2008, 11:42

prosze o pomoc przy wyborze koloru farby lub pasemek i moze również fryzury

9. majeczka Nowicjuszka

Napisano: 25 sierpnia 2008, 12:15

hej myslicie ze pasowala by mi taka fryzurka ?? :) na boba
    jelsi macie jakies propozycje piszcie
    chce koniecznie zmienic fryz a niewiem co mi pasuje ?? ?

10. Dyska22 Nowicjuszka

Napisano: 25 sierpnia 2008, 16:30

Droga Stylistko :)
    to znowu ja teraz z kolei zwracam sie z prosba o doradzenie odpowiedniej fryzurki mojej kolezance :) )
    Ona bylaby zaintersowana kolorkiem jasnego blondu tylko nie wie jaka farbe uzyc do uzyskania odpowiedniego odcieniu :) )
    Z gory dzieki za odpowiedz
    pozdrawiamy :) ))
    Ps to ta po prawej :) ) w szarych dresach :) )

11. catherine0 Początkująca

Napisano: 25 sierpnia 2008, 16:36

stylistko czekam na twoja pomoc

12. catherine0 Początkująca

Napisano: 25 sierpnia 2008, 16:37

pasowałaby ;)

13. catherine0 Początkująca

Napisano: 25 sierpnia 2008, 16:39

czekam na pomoc

14. Gosia17 Nowicjuszka

Napisano: 25 sierpnia 2008, 17:31

stylistko pomóż mi w wyborze jakiejś fryzury bo nie mam pojęcia jak się ściąc.pasował by mi kolor platynowy blond i czy by mi wyszedł na moich włosach?odpowiedz proszę bo mam dylemat.pod spodem to moje zdięcia w chwili obecnej

15. kasula Nowicjuszka

Napisano: 25 sierpnia 2008, 19:00

droga stylistko poradz mi jaka fryzurke ktora pasowala by mi i w jakim kolorze

16. kalolpo Nowicjuszka

Napisano: 25 sierpnia 2008, 19:09

witam! moje wlosy sa raczej cienkie i proste z natury,jestem ciemna blondynka pofarbowana na ciemny braz/kawowy braz. wlosy ponad pol roku temu mialam sciete w taki sposob ze u gory byly one krociotkie do stawiania na zel/pianke, a dol dlugi. Bardzo chce je zapuscic, te z tylu sa najdluzsze, z przodu i gora krotsze i mam gtakie pytanie czy z przodu wlosy moglabym sciac tak prosta linia po obu lub jednej stronie ok 10 cm na wysokosci konca ucha a te z tylu pozostaly by dlugie, taka nietypowa fryzurka?(nie znalazlam niestety zdjec w necie).i Czy wlosy powinnam prostowac? Chcialam spytac takze o grzywke-zapuszczac?na bok?prosto? i czy gdybym kiedys moze za rok w przyszlosci chciala pofarbowac wlosy na platynowy blond to dobry pomysl?

Z gory serdeczne dzieki ;* czekam na odp

17. asiou Nowicjuszka

Napisano: 25 sierpnia 2008, 20:02

witam was dziewczyny! ;) w tym tygodniu idę do fryzjera i nie mam pojęcia jak mogę się obciąć.. mam nadzieję że mogę liczyć na waszą pomoc. Teraz mam trochę dłuższe włosy niż na zdjęciach i mam bordowe pasemka. Z góry dziękuję za pomoc! ;* pozdrawiam serdecznie.

18. angela58 Nowicjuszka

Napisano: 25 sierpnia 2008, 20:07

witam stylisko!
    chcialabym zrobic sobie trwale krecone wlosy lecz nie wiem czy warto i czy pasowalaby mi taka fryzura?

19. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 25 sierpnia 2008, 20:19

Kreska - mysle, ze ta fryzurka dobrze by sie prezentowala, gdyby byla dluzsza - tak jak w Twoim przypadku (nie moge podac innych propozycji, poniewaz nie mam Twojego zdjecia). Co do stylizacji, to wazne jest sciecie - wlosy sa wystopniowane na calej dlugosci, poczynajac od linii brody. Jesli masz az tak dlugie pasma, to nie radze poswiecac az tyle czasu na stylizacje, tylko skupic sie na pielegnacji i zainwestowanie w kosmetyk unoszacy pasma u nasady (np. z serii Welli), gdyz ciagnace w dol kosmyki moga wygladac malo atrakcyjnie, a wazne jest, by fryzura byla u gory puszysta :) .

20. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 25 sierpnia 2008, 20:20

zuzula12 - ciesze sie, ze mohe rady sie 'przyjely' ;) .