jaka fryzura?

1. majeczka Nowicjuszka

Napisano: 26 sierpnia 2008, 13:52

dziekuje za rade!! ale stylistko czy ta fryzura bedzie mi do twarzy pasowac napewno ?? ?
    bo juz jestem prawie na nia przekonana!! :P
    odpwiedz :) )

2. adria11 Nowicjuszka

Napisano: 26 sierpnia 2008, 13:56

Witam
    Prosze o pomoc w doborze fryzury mam obecnie włosy do połowy pleców, przody krótsze chce zachowac dłuższe włosy, ale mam zniszczone końcówki i chciałabym je ciekawie podciąc zeby fryzurka nadała mi wyrazu. Mam sporo włosów ale cienkie.
    Jestem pracownikiem administracji publicznej wiec nie moge sobie pozwolić na dziwne ekstrawagancje.

3. oludenis Początkująca

Napisano: 26 sierpnia 2008, 15:58

A czy dla mnie bylaby Pani w stanie cos znalezc?obecnie mam krotkie i w naturalnym kolorze,nijakim mysim,ktorego nie cierpie.chcialabym cos w zdecydowanym kolorze.mam mega podbrodek i to obciecie wlosow,to totalna pomylka...zapuszczam.ale poki co moze jakis ratunek w kolorku,a pozniej,to juz moze mi Pani podpowie.

4. alutka1902 Nowicjuszka

Napisano: 26 sierpnia 2008, 16:31

Przepraszam!! :)
    nie zauwazylam ze mi odp..
    Dziekuje za rade!! :)

Jeszcze raz przepraszam za to ze wprowadzilam Cie w blad :) !!

5. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 26 sierpnia 2008, 19:36

ewcia13ewcia - masz bardzo ladne wlosy i nie proponuje zadnych zmian procz wycieniowania na calej dlugosci, poczynajac od linii brody. Nie potrzebujesz solidnej metamorfozy, bo wlosy ladnie sie ukladaja :) .

6. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 26 sierpnia 2008, 19:39

Paatinka180694 - jesli nie chcesz sie zdecydowac na krotkie wlosy, to bedziesz musiala je zapuscic. Pasuja Tobie albo krotkie fryzurki albo te bardzo dlugie. Wersja pomiedzy, czyli fryzurka dlugosci medium nie jewst korzystna.

7. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 26 sierpnia 2008, 19:45

kasula - bob ma rozne oblicza, np. bob na zdjeciu po lewej stronie moze jeszcze bardziej uwydatniac pucolowate policzki, mimo ze pasma sa wycieniowane. Bob ze srodkowego zdjecia idealnie pasuje kazdej twarzy. Jesli zas chodzi o boba z 3. foto, to kazda buzia sie w nim odnajdzie, pomijajac te o kwadratowym ksztalcie. Dlusze przednie pasma optycznie wydluzaja okragla twarz, co dziala na jej korzysc i ladnie podkresla nawet szersza szyje. Nawet ta fryzurka byla odradzana osobom o trojkatnej twarzy, poniewaz jeszcze bardziej wysotrza wysunieta brode, a jak sie okazalo - Rihanna udowodnila, ze nie trzeba 3mac sie sztywnych schematow i -moim zdaniem- wygladala swietnie :) !

8. kasia220388 Nowicjuszka

Napisano: 26 sierpnia 2008, 19:49

Stylistko! chciałabym zmienić swoją fryzure ale kompletnie nie mam żadnego pomysłu :(
    jaka fryzura najbardziej by do mnie pasowała i jaki kolor. bardzo proszę o konkretne fotki z fryzurami,.

9. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 26 sierpnia 2008, 19:49

Kreska - wole, bys zamiescila zdjecie na forum i nie martw sie - udzielilam juz wieluuu porad i sadze, ze nic nie jest w stanie mnie zaskoczyc ;) .

10. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 26 sierpnia 2008, 19:52

MaAartUs_lOve - mysle, ze powinnas jedynie wycieniowac grzywke i poprosic fryzjera, by sciagnal z jej objetosci, to bedzie Ci sie pozniej ladnie ukladala. Wazne jest, by do cieniowania fryzjer nie uzywal noza chinskiego czy degazowek, poniewaz juz po m-cu wlosy staja sie niesforne. Najlepiej, by uzyl do tego maszynki lub zwyklych nozyc :) .

11. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 26 sierpnia 2008, 19:55

catherine0 - moja odp. na Twoj post jest na str. 150 :) .

12. 752paulinka Nowicjuszka

Napisano: 26 sierpnia 2008, 19:57

Hej... mam 16 lat i problem... :) Jestem bardzo niezdecydowana, co do moich włosów. Nie mam pojęcia jaką fryzurę mam sobie zrobić:/ Moje włosy sięgają mi zaledwie za ramiona... kilka razy miałam je cieniowane. Są cienkie i często się przetłuszczają. Poprzednio miałam grzywkę. Teraz noszę opaskę, bo grzywka jest już za długa i mi przeszkadza. Rzadko prostuję włosy, a jeśli już to uprzednio nakładam trochę jedwabiu. Mam naturalny kolor i raczej wolałabym go nie zmianiać... Proszę, poradźcie coś :(

13. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 26 sierpnia 2008, 20:03

Dyska22 - dobrze wycieniowana grzywka na boku pasuje kazdej twarzy :) . Co do maseczek, to nalezy je nakladac w zaleznosci od zniszczenia wlosow. Zaleca sie, by dozowac je raz na tydzien, ale jesli wlosy sa przesuszone i zniszczone, to poleca sie to robic co 2-3 dni. Pamietaj, ze maseczka wiele nie zdziala, jesli luski wlosa nie sa otwarte lub gdy wlosy sa zbyt mokre. Dlatego po umyciu wlosow szamponem (najlepiej oczyszczajacym, do kupienia w salonie lub w najnowszym katalogu Avonu za ok. 10 zl.), odcedz nadmiar wody za pomoca dloni, a nastepnie uzyj recznika do wgniecenia wilgosci w jego material. Nastepnie naloz maseczke nawlosy i rozczesz je grzebieniem o szeroko rozstawionych zebach - produkt rownomiernie rozlozy sie na pasmach. Zepnij wlosy spinaczem, by kosmyki nie opadaly Ci na twarz i szyje, i obwiaz je folia (mozesz do tego uzyc torebek foliowych, najlepiej dwie). Uzywajac suszarki, kieruj goracy strumien na wlosy az folie sie nagrzeja. Co kilka minut powtarzaj to az osiagniesz czas 20 min. 3mania na wlosach maseczki i pozniej splucz ja letnia, a na koniec dosc chlodna woda :) .

14. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 26 sierpnia 2008, 20:04

majeczka - jesli Twoje zdjecia odpowiadaja rzeczywistosci, to bedzie Ci pasowac :) .

15. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 26 sierpnia 2008, 20:07

adria11 - wystarczy, ze tyl podetniesz na rowno (jest bardzo wygodny, bo bedziesz mogla pozniej regularnie podcinac zniszczone konce) o ok. 8 cm., by pozbyc sie przesuszonych pasm. Przod radze wystopniowac. Co do grzywki, to odradzam prosto scieta, a zachowanie takiej, jaka masz na 2. foto :) .

16. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 26 sierpnia 2008, 20:10

oludenis - moim zdaniem pasowalaby Ci fryzurka, jaka ma T. Te3quila na ponizszym zdjeciu. Mam na mysli i kolor, i ciecie. Kolor to polaczenie jasnego blondu z karmeloym odcieniem, zas ciecie, to nowoczesna wersja boba. Wbrew pozorom ta fryzurka pasuje osobom o Twoim typie twarzy, ale wazne jest, by grzywka byla dluga (!). W przeciwnym razie podkresli zarysowany podbrodek.

17. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 26 sierpnia 2008, 20:11

alutka1902 - nie szkodzi :) .

18. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 26 sierpnia 2008, 20:14

kasia220388 - odrazu moge stwierdzic, ze krotkie i poldlugie fryzurki nie sa dla Ciebie. Powinnas zapuszcac wlosy. Sugeruje fryzurka, jaka posiada A. Simspon (foto). Grzywka powinna byc dluga i swobodnie opadac na czolo, a reszta wlosow delikatnie wystopniowana na przodzie i koncach. Co do koloru, to blond tez nie jest dobrym pomyslem. Uwazam, ze powinnas sklonic sie w str. brazow o chlodnym, popielatym pigmencie, np. takim, jaki ma K. Holmes na drugim foto :) .

19. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 26 sierpnia 2008, 20:19

752paulinka - masz dosc podluzna twarz, wiec teoretycznie powinnas skupic sie na czuprynkach, ktore ja 'splaszczaja'. Uwazam, ze bardzo ladnie wygladalabys we fryzurce a'la Rihanna z ponizszego zdjecia - wlosy sa podciete na boba z grzywka. Masz dosc cienkie badz oklapniete wlosy, wiec ta fryzurka tym bardziej do Ciebie pasuje. Wazne jest rowniez ich przygotownie 'do dnia'. Do mycia uzywaj szamponow dla dzieci, ale nie rezygnuj z odzywek dozowanych na konce. Podczas suszenia 3maj suszrake u gory i kieruj strumien powietrza w dol i przeczesuj pasma szczotka. Podobnie rob z grzywka, by byla prosta i wygladzona do konca dnia. Jesli wlosy 'przyklejaja sie' do nasady, to zainwestuj w produkt unoszacy je u nasady, np. firmy Wella i spryskuj nim tylko czubek glowy pomiedzy wlosami :) .

20. goska8923 Nowicjuszka

Napisano: 26 sierpnia 2008, 21:08

hej mam zamiar obciąć włosy gdzieś tak po ramiona. aktualnie mam dość długie włosy i zaczynają mi si ę leciutko kręcić (tzn wyginać w różne strony) dopiero od ramion ale wcześniej miałam włosy postopniowane od samego ucha i i wykręcały mi się od tąt co miałam postopniowane. i właśnie nie wiem czy obciąć ich równo po ramiona czy da sie je jakoś wystopniować tak aby się nie kręciły i nie wyginały w różne strony. i jeszcze chciałabym sie zapytać ile może kosztować stałe wyprostowanie włosów, i czy można wyprostować włosy sposobem trwałej.