jaka fryzura?

1. Kreska Nowicjuszka

Napisano: 26 sierpnia 2008, 21:36

Stylistko - wstawiam moje zdjęcie :)
    Z tym, że na tym zdjęciu włosy mam 'świeżo' od fryzjera (tzn tak naprawdę mają wiele większą objętość - ponieważ się po prostu puszą), zaś na tym zdjęciu fryzjerka mi jest cudownie wygładziła i były prościuteńkie :) Właśnie :) Może powiesz mi jak osiągnąć taki efekt? :) Próbowałam już wszystkiego i nic z tego, a podpatrzyłam, że fryzjerkka po prostu suszyła mi je na grubej szczotce... Zrobiłam to samo i... nic... :(

Więc, jaką fryzurkę mi proponujesz? :) Czy fryzurka Hilary będzie odpowiednia? :)
    Włosy Dośc łatwo się kręcą i są niesfrone :)

Chciałabym zachować długość :) Pozdrawiam.

2. Dyska22 Nowicjuszka

Napisano: 26 sierpnia 2008, 22:22

naprawde bardzo dziekuje za wszystkie porady ;)
    wczoraj wlasnie zrobilam sobie ta maseczke :) i efket jest naprawde zachwycajacy :)
    wlosy sa delikatne,gładkie i przedewszystkim odzywione :-)
    a co do tej grzywki :) to mam nadzieje,ze mi rowniez bedzie pasowala :-)
    bo wybieram sie do fryzjera^^ ...mam jeszcze jedno pytanko odnosnie wlosow ...moj naturalny kolor wlosow to blond...po jakims czasie zaczal mi on niestety ciemniec :( ( a wspomne ,ze bardzo podobaly mi sie moje naturalne jasne wlosy wiec gdy sciemnialy postanowilam je zafarbowac zafarbowalam je raz wszystko bylo ok kolor byl super i ekekt tez z reszta mi sie podobal zafarbowalam odrosty jak juz je bylo widac dosc bardzo ale wkoncu musialam skonczyc z farbowaniem :( poniewaz strasznie wlosy zaczely mi wypadac ...wypadaly mi garsciami :( wiec kupilam sobie tabletki na wlosy zmacniajace i pzreciwko wypadaniu :) teraz juz troszke mniej wypadaja ale niestety nadal :( od tamtej pory juz nie farbowalam wlosow i mam odrosty SZCZERZE mowiac nie podoba mi sie to ale o zafarbowaniu ich nie ma ani mowy :( droga stylistko czy znasz moze jakis sposob na ukrycie ich :( ?! nie mam pojecia co z tym zrobic moze zostawic je az urosna razem z wlosami? ale boje sie ,ze bedzie to wygladalo bardzo nieestetycznie
    prosze o rade :) pozdrawiam:*

3. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 26 sierpnia 2008, 22:52

goska8923 - trudno powiedziec, jak zachowaja sie Twoje wlosy... Duzo zalezy od ich struktury i grubosci. Jesli sa geste, grube i dosc sztywne, to dobrym wyjsciem byloby ich wyrownanie na koncach, jesli jednak sa ciensze i 'sypkie', to wycieniowanie jest wskazane - racja, nie beda idealnie proste, ale z pewnoscia lepiej sie uloza. Liczy sie takze pielegnacja i stylizacja wlosow - czestosc mycia, produkty do pielegnacji i stylizacji itp.. Co do stalego wyprostowania, to odradzam, poniewaz efekty sa malo zadowalajace - nie masz pewnosci, ze konce nie beda sie wywijac. Zabieg u3muje sie najwyzej rok i jest dosc kosztowny, nie wspominajac o szkodach, jakie wyrzadza pasmom (moja siostra, ktora sie na ten zabieg zdecydowala, stwierdzila, ze wlosy przypominaly wlosy lalki Barbie - sztuczne w dotyku i sztywne). Rozroznia sie 2 sposoby trwalej prostujacej, ktore ogolnie polegaja na potraktowaniu wlosow silnie dzialajacym preparatem, ktory wnika wglab ich struktury. Zabieg kosztuje bodajze ok. 1000 zl. i mozna go wykonac w renomowanych salonach :) .

4. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 26 sierpnia 2008, 23:07

Kreska - mysle, ze fryzura Hilary bedzie odpowiednia, ale jednak chcialabym Ciebie namowic na podciecie koncow o ok. 10-15 cm.. Polecam rowniez grzywke - moze byc taka, jaka ma Hilary :) . Co do stylizacji, to polecam:
    1) - idealnie proste (lewe foto) - podczas mycia wlosow zastosuj szampon wygladzajacy lub silnie pielegnujacy przeznaczony dla wl. suchych i zniszczonych i naloz odzywke na koncowki. Nadmiar wilgoci wygniec w reczniku i podsusz wlosy, by byly lekko wilgotne. Spryskaj wlosy sprayem wygladzajacym. Wlosy z gory glowy zepnij spinaczami i na szczotce o najwiekszej srednicy, jaka znajdziesz w drogerii (im dluzsze wlosy, tym szczotka powinna posiadac wieksza srednice) nawijaj niewielkie psma na szczotce i wrecz ciagnij przy koncach, 3majac dosc blisko suszarke. Ruchy powinny byc dosc powolne, by pasmo moglo wyschnac na szczotce. I tak pasmo po pasmie. Jest to dosc czasochlonne (przy Twoich wlosach powinno to zajac ok. 1 godziny), ale efekt jest tego wart. Jesli jestes praworeczna, to mozesz miec problemy ze stylizacja prawej strony glowy, ale trzeba sie troche wygimnastykowac ;) .
    2) - surferka - (2. foto) - zeby zrobic te fryzurke jest kilka sposobow. Mozesz po umyciu wlosow wieczorem nakrecic je na papiloty i pozostawic do rana. Zdejmujesz, wyciagasz za pomoca zelu i gotowe ;-) . Inny, szybszy sposob, to po umyciu wlosow i podsuszeniu wetrzec w pasma pianke i ugniatac palcami, i suszyc zarazem. Mozesz tez umyc wlosy i wetrzec w nie zel dajacy efekt mokrych wlosow - po wyschnieciu osiagniesz podobny efekt :) .

5. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 26 sierpnia 2008, 23:14

Dyska22 - nie mam dla Ciebie dobrej wiadomosci, ale bedziesz musiala zostawic wlosy w takim stanie, jakie sa. Jesli nadal wypadaja, to prawdopodobnie nie sa na tyle zdrowe, by przyjac farbe rozjasniajaca wlosy. Jesli Twoj naturalny kolor to jasny blond, to mozesz skusic sie na uzycie szamponetek, ktore powinny delikatnie rozmyc roznice miedzy naturalnymi a farbowanymi pasmami. Slyszalam takze o zabiegu likwidowania odrostow w salonach Jean Luis David za pomoca specjalnej techniki (nie pamietam nazwy), ktora jakby rozmywa wlosy u nasady, ze stapiaja sie z tymi juz ufarbowanymi. Nie wiem nic poza tym - jaka jest cena, ile czasu trwa zabieg, czy jest szkodliwy dla wlosow, czy nie, ale sadze, ze warto sie dowiedziec :) .

6. Dyska22 Nowicjuszka

Napisano: 26 sierpnia 2008, 23:21

no coz trudno sie mowi :)
    mam nadzieje,ze te odrosty nie beda az takie straszne farbowalam wlosy tylko 3 razy wiec nie powinno byc tak zle... naszczescie mam duzo wlosow i sa one grube :)
    wiec az tak bardzo nie widac tego ,ze tak mi wypadaja...i tak jzu teraz jest lepiej :-)
    dziekuje za porady :) )
    Buziaczki:*

7. oludenis Początkująca

Napisano: 27 sierpnia 2008, 0:26

Bardzo Pani dziekuje.podoba mi sie ten pomysl,choc mialam cicha nadzieje,ze bedzie mi pasowal jakis ciemny kolor,bo blond mi obrzydl.prawie zawsze mialam blond,ale takiego dokladnie koloru jak mi Pani proponuje nie mialam,wiec zafarbuje sobie i bede zapuszciac do tej linii ciecia....A tak na marginesie,to czy z brazu nic by Pani dla mnie nie widziala?Przepraszam i dziekuje stokrotnie.

8. Kreska Nowicjuszka

Napisano: 27 sierpnia 2008, 1:18

Dziękuje :) Zdjęcie jest sprzed ponad trzech miesięcy - włosy są jak już wspomniałam - świeżo od fryzjera - właśnie po ścięciu około 15-stu centymentrów :) Mogą wydawać się zniszczone. Ale czy o zniszczonych końcówkach świadczy tylko to, że się rozdwajają? Ponieważ moje się nie rozdwajają, a i tak wyglądają jakby były zniszczone... :(
    A może zaproponujesz mi jakieś inne rozwiązanie (fryzurkę), chociaż przyznam, że kusi mnie ta 'na Hilary' ;)

Może coś takiego? Bo nie jestem pewna, czy dobrze wyglądałabym w grzywce...

9. Mrówcia Nowicjuszka

Napisano: 27 sierpnia 2008, 9:51

Witam!Nazywam się Patrycja i mam czternaście lat ;) .Dzisiaj wybieram się do fryzjera i myślę nad fryzurą... Nie chcę farbować włosów ,ale ściąć. Teraz mam prostą grzywkę długości nad brwi ,a włosy prosto ścięte maszynką. Czy fryzura ze zdjęcia poniżej mi pasuje?
    Przepraszam ,że fotkę mojej twarzy wkleiłam w ręczniku na głowie xD Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź.

10. Mrówcia Nowicjuszka

Napisano: 27 sierpnia 2008, 9:55

I jeszcze dwie fotki ;)

11. kasia1maj Nowicjuszka

Napisano: 27 sierpnia 2008, 10:41

mam pytanie co mam nosić mając długie i chyba zgrabne nogi (to znaczy inni tak mówią)

12. kasia1maj Nowicjuszka

Napisano: 27 sierpnia 2008, 10:47

mam brązowe włosy troszke się wywijają (niestety ) nie wiem co z nimi zrobić bo mam włosy do ramion grzywke na ukos ale mnie denerwuje nie wiem jak sie ściąc bo oczy też mam brązowe prawie jak włosy nos troszkę krzywy mam trądzik usta nawet duze prosze poradz mi jak mam sie ściać

13. claudia126 Nowicjuszka

Napisano: 27 sierpnia 2008, 10:58

hej :) mam włosy po ramiona, w zasadzie mam boba tylko że już trochę dłuższego i chciałabym się zapytać czy mogę z moich włosów zrobić fryzure chociarz podobną do tej na zdięciu no i jak ją zrobić :) zgóry dziękuje :* i prosze o pomoc :*

14. claudia126 Nowicjuszka

Napisano: 27 sierpnia 2008, 11:02

czyli chodzi mi w zasadzie o takiego koka :) myślę że będzie mi pasował chociarz na tej stronie jest podana rada do tej fryzury że raczej nie pasuje ona do nastolatek. No i oczywiście ta fryzura to ma być na uroczystość i myśle że będzie pasowała mi do elegandzkich ubrań :) ProszĘ o PomoC :*

15. adria11 Nowicjuszka

Napisano: 27 sierpnia 2008, 11:48

Witam Stylistko
    Dziekuje za porade tylko te fryzurki te sa na dłuższe włosy aniżeli ja mam nie chciałabym boków stopniowac zawsze tak miałam , Obecnie mam też grzywke na prost ścietą , no jeszcze ten orli nos ,
    Jest jeszcze jeden problem ja wstaje bardzo wczesnie rano i spiesze sie na pociag do pracy więc mam zawsze mało czasu na bawienie się i układanie włosów.
    Chciałabym coś praktycznego, eleganckiego
    Podoba mi sie ta załaczona ale pewnie by dla mnie nie pasowała.
    Może znajdziesz jeszcze dla mnie inne propozycje.
    Pozdrawiam i serdecznie dziekuje

16. Takanava Nowicjuszka

Napisano: 27 sierpnia 2008, 11:50

Hej, ja wlasnie dzisiaj wybieram sie do fryzjera wiec prosilabym o jak najszybsza odpowiedz. Moje wlosy sa calkiem fajne, ale chcialabym cos w sobie zmienic, bardziej wyroznic sie z tlumu nie tracac jednoczesnie na dlugosci wlosow. Chcialabym poeksperymentowac z kolorem (mysle o odcieniach sredniego blondu lub mahon-wisnia). Zamieszczam moje fotki i prosze o porade. Z gory dziekuje.

17. alutka1902 Nowicjuszka

Napisano: 27 sierpnia 2008, 13:04

Hej :)
    pisze teraz..bo siostra chce sie dowoiedziec jaka do niej bedzie pasowac fryzura ? :)
    ona ma okragla buzie... wlosy ma dlugie pocieniowane.. ma je pofarbowane..
    Z gory dziekuje :) :)

dolanczam jej zdjecia :)

18. 752paulinka Nowicjuszka

Napisano: 27 sierpnia 2008, 14:52

X-Stylistka, dzięki bardzo :)

19. 752madzia Nowicjuszka

Napisano: 27 sierpnia 2008, 15:22

Droga X-Stylistko!
    Mam na imię Magda i mam 18 lat :) Bardzo mi zależy na Twojej opinii ;) Jestem niezdecydowana co do koloru jak i ułożenia włosów. Wiem tylko, że zależy mi na zachowaniu długości, nie chciałabym ich zbytnio skracac. Powiem tak moje włosy są po przejściach: cienkie, przetłuszczające się i "przylizane", zniszczone od prostownicy itd. Miałam je juz kilkakrotnie cieniowane i farbowane. Mój naturalny kolor to jasny brąz. Chciałabym miec lekką i dziewczęcą fryzure aby nie wygladac zbyt poważnie ;/ Mam nadzieję, ze coś mi doradzisz ;)
    Dziewczyny Was też proszę o pomoc ;)

20. basik228 Nowicjuszka

Napisano: 27 sierpnia 2008, 15:24

Hejka :) ) .Mam 22 lata.Bardzo chcialabym zmienic swoja fryzure ,tylko nie mam zadnego pomyslu.Mam okragła twarz , dlugie lekko krecone wlosy ,ktore sie bardzo pusza.teraz gore mam rozjasniona ,a na dole ciemne...wiem ,ze jest to juz nie modne dlatego prosze o pomoc

Z gory dzieki :)