jaka fryzura?

1. Kate_M Nowicjuszka

Napisano: 9 września 2008, 13:45

ortografia pierwsza klasa :/

2. anulka24 Nowicjuszka

Napisano: 9 września 2008, 16:16

Niestety nie posiadam polskiej klawiatury wiec nie uzywam polskich znakow ,nie pamietam juz zasad pisowni j polskiego jesli cie urazilam to sorry. Za poprzestawiane literki tez sorry.

3. melleczka Weteranka

Napisano: 9 września 2008, 18:32

styl tez pierwsza klasa:/ nie ma co...:/ poolecam forum "czego nigdy byscie nie zalozyly? :) "

co do fryzury to polecam grzywke na prosto i kolor miodowy

4. angii27 Nowicjuszka

Napisano: 10 września 2008, 14:19

Witaj Droga Stylistko, jestem nowa na forum,mam spory problem z włosami ponieważ są rzadkie i jakby tego było mało to jeszcze cieniutkie a od jakiegoś czasu wypadają. Chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie, ale jak do tej pory żaden fryzjer nie jest w stanie mi pomóc. Bardzo proszę o rade aha i mam naturalnie kręcone włosy

5. Sisillia Nowicjuszka

Napisano: 10 września 2008, 19:55

Witam..Ja także jak większosc kobiet mam problemy z dobraniem fryzurki :) Ostatnio wyjechalam do Londynu..i tak sie sklada ze w pazdzierniku tego roku wracam..i chcialabym wygladac inaczej niz zawsze..pomyslalam wiec o zmnianie fryzurki..ale postanowilam sie poradzic kogos..I zaznaczam ze bardzo bym chciala miec grzywke..ale czy bedzie mi pasowala?Bardzo prosze o rade..i dziekuje..buziaki

6. lorena30 Nowicjuszka

Napisano: 10 września 2008, 20:39

Witam serdecznie . jak wiele dziewczyn i kobiet odwiedzających tą stronę potrzebuję rady ;)
    Jestem trzydziestolatką , mam dwóję dzieci , pracuję zawodowo i potrzebna mi jest wygodna i łatwa w układaniu fryzura. Rano nie mam czasu by stać przed lustrem . Moje włosy są koloru średni blond , mam cienkie włosy z tendencją do falowania się
    i puszenia . Obecnie mam włosy trochę za ramiona , zawsze marzyły mi się długie blond pukle ale niestety moje włosy bardzo wolno rosną ;( . Kochana Stylistko , proszę doradź mi twarzową fryzurę , nie ukrywam że długość bym chciała zostawić ale upierać się
    nie będę . Dodam jeszcze że w tej chwili mam zrobione pasemka jasne a włosy trochę pocieniowane . Czekam na podpowiedzi . Pozdrawiam

7. kasienka88 Nowicjuszka

Napisano: 11 września 2008, 18:18

Witam wszystkich :) )))

PROSZe o poradę :) )) *******************************************
    Jestem ciemna blondynka o jasnej cerze (czesto blada ) mam niebieskie oczy i owalna twarz. Włosy obecnie do ramion lekko pocieniowane i grzyweczke prosta na całe czoło .Bardzo prosze o rade na jaki kolor mogłabym sie przefarbowac....tak żeby pasował do mnie,moglabym też pozostac przy swoim ciemnym blondzie...ale chcialabym mu dodac wiecej blasku :) I TAK ZEBY BYLO TROSZKE INACZEJ NIZ ZAWSZE .....moze jakis inny odcien ciemnego blondu jak myslicie ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? /// bardzo prosze o parady licze na to :) )))) i pzodrawiam gorąco wszystkich tu zaglądających .

8. oludenis Początkująca

Napisano: 12 września 2008, 9:18

Do xstylistka.
    Dzis juz piatek,czyli 2gi tydzien minal,wiec juz sie pojawisz.doczekalam sie!!!!!
    Prosze,powiedz mi czy wiesz jaka farba osiagnac w domowych warunkach ten kolor.Nabardziej chodzi mi o to,zebym mogla sama sobie pozniej odswiezac ten kolor czy pokrywac odrosty.Mam obecnie dosc spore odrosty a reszta,to blond.jakiej firmy farba pokryje mi te blond,zeby nie wyszly niebieskie,albo zielone.Wiem,to pytanie do fryzjerki,nie do stylistki,ale wydaje mi sie,ze Ty wiesz.Albo moze bys mi dobrala jakis latwiejszy kolor w farbowaniu do twarzy,np jaiks jasny karmelowy braz.na dole zdjecie z proponowana fryzurka dla mnie.
    sorki,ze tak duzo,ale prosze odpowiedz mi,z gory dziekuje.
    oludenis

9. smerfetka202 Nowicjuszka

Napisano: 12 września 2008, 12:56

Witam. Jestem pierwszy raz na forum waszej stronki i miło poczytać to co piszecie. Widzę, że Stylistki starają się jak mogą, aby każdemu doradzić w sprawie fryzury, koloru włosów itp. Ja od trzech lat mam włosy przefarbowane na czarny kolor ( naturalny to średni blond) i od jakiegoś czasu zastanawiam się nad powrotem do naturalnego koloru. Wiem, że to będzie trudne. Byłam u mojej fryzjerki która mi powiedziała, że może mi je rozjaśnić proszkiem do pasemek, nakładając go jednego dnia kilka razy z rzędu. Zależnie od potrzeby moich włosów. Zażartowała żebym wzięła kanapki na ten dzień bo troszkę czasu minie. Ja jednak jestem pełna obaw!! Podobno ona swoje tak rozjaśniła z ciemnego brązu na jasny blond. Zastanawiam się czy nie ściąć włosów i poczekać aż sam kolor zejdzie :( ale ile można czekać...... za rok mam wesele, chce mieć swój kolor. Dziewczyny, Stylistki doradźcie co zrobić. Czekam na komentarze.

10. Sylwia115599 Nowicjuszka

Napisano: 12 września 2008, 16:15

Witajcie!
    Chciałabym sie Was zapytać,jaka fryzurka pasowałaby mi ?? ?
    I jaki mam kształt twarzy ?? ?
    Bardzo proszę o opinię,bo jestem w kropce...

11. agataaa112 Nowicjuszka

Napisano: 12 września 2008, 18:22

sorki za ortografie, ale bardzo sie śpieszyłam . :D :D :D

12. ajwonik1990 Nowicjuszka

Napisano: 12 września 2008, 18:55

Witam Cię Droga Stylistko, jak również wszystkich uczestnik.ów tego forum. 1,5miesiąca temu byłam u fryzjera. miało być kilka pasemek, wyszedł platynowy blondzik na praktycznie całych włosach. nie wygląda to źle, jednakże odrosty nie będą wyglądały zbyt fajnie, i zastanawiam się czy może nie dorzucić kilku brązowych pasemek by tak dużo tego blondu nie było.. jak myślicie ?? mój naturalny kolor to średni brąz, boję się tych odrostów a nie chcę ciągle rozjaśniać włosów na tą platynkę. coż mam zrobić moje drogie ?? help.. dołaczam fotke. może to naświetli pomysły :)

13. Dyska22 Nowicjuszka

Napisano: 13 września 2008, 0:32

Cześć to Sylwia115599
    wydaje mi się ,że powinnaś zmienić uczesanie grzywki :) )
    sugerowałabym grzywke ściętą na wprost,...i troszkę ją pogrubić :) )
    bo jest zbyt cieńka...a co do kształtu twarzy to uważam ,ze masz tak zwaną pociągłą twarz :) ...Pozdrawiam :) )

14. Dyska22 Nowicjuszka

Napisano: 13 września 2008, 0:34

Hey :) ) do agataaa112
    uważam ,że twoja fryzura jest odpowiednia do twojego kształtu twarzy :-)
    włosy wyglądają dość zdrowo :) )
    a co do grzywki to powinnaś ściąć ją bezpośrednio na wprost... :)
    do lini oczu :) )
    Pozdrawiam :) )

15. Dyska22 Nowicjuszka

Napisano: 13 września 2008, 0:38

Cześć do Sisillia
    bardzo podoba mi się twoja fryzurka :) )
    ale rozumiem,że chcesz jakieś zmiany :-) !
    Moim zdaniem powinnaś bardziej wycieniować grzywke na bok :) )
    żeby opadała lekko na oko :) )
    a co do włosów to może malutki baleyage w odcieniu jasnego brązu albo śliwki? :)
    Pozdrawiam :)

16. Dyska22 Nowicjuszka

Napisano: 13 września 2008, 0:44

hey :) do angii27
    po zdjęciach wywnioskowałam,że twoje włosy nie są zbyt grube :(
    żeby nadać im obiętości polecam szampony i odżywki z serii Loreal Elvive nutri gloss w różowym opakowaniu :) włosy powinny nabrać chociaż troszkę więcej obiętości i przedewszystkim blasku :)
    a co do wypadającyh włosów to miałam ten sam problem :(
    ostatnio zakupiłam sobie tabletki w aptece na wypadające i łamliwe się włosy koszt okolo (25) zł zapomniałam już teraz nazwe :( ale w każdym bądz razie powinnaś coś znależć odpowiedniego dla siebie ...stosowałam je około miesiąca i naprawdę efekt jest zadawolujący :-) pozdrawiam :)

17. Dyska22 Nowicjuszka

Napisano: 13 września 2008, 0:51

cześć do ajwonik1990
    Efekt jest całkiem przyjemny ale co do odrostów to masz rację
    nie wygląda to później zbyt ciekawie ;)
    myślę,że pasemka w odcieniu kawa z mlekiem lub czekolada byłaby odpowiednia :) )
    a co do platynowego blondu to na twoim miejscu zrezygnowałabym z niego :) )
    obstaję przy kawowych ,czekoladowych pasemkach :)
    pozdrawiam :)

18. ajwonik1990 Nowicjuszka

Napisano: 13 września 2008, 11:40

hej Dysiu :) dziękuję za porady;];] wezmę je na pewno pod uwage;] buziaki:*

19. whenever1 Nowicjuszka

Napisano: 13 września 2008, 21:09

witam wiec ja tez mam problem z fryzura. prosze o pomoc! mam geste, krecace sie wlosy. czasem prostuje wlosy, ale zarowno w prostych jak i kreconych czuje sie i wygladam dobrze. szukam fryzury ktora wygladala by w obu wersjach dobrze. mialam juz grzywke ale znudzila mi sie, jest dla mnie niewygodna bomam za grub wlosy i jest mi w niej za goraco. ostatnio modny jest bob, wiec i nad taka fryzura sie zastanawiam, tylko te codzienne prostowanie wlosow.

1. stan aktualny, mam prosta grzywke ktora daje na bok, w kreconych
    2. proste

20. whenever1 Nowicjuszka

Napisano: 13 września 2008, 21:09

a i jeszcze moze jakis nowy kolor ??