jaka fryzura?

1. kinia29 Nowicjuszka

Napisano: 16 września 2008, 20:05

ja fryzurka bedzie odpowiednia dla mnie? krociutkie wlosy nie wchodza w gre, jak mam dlugie to szybko sie niszcza i sa oklapniete, takie bez zycia jak na zdjeciu...potrzebuje fryzurki, ktora nie wymaga duzo zabiegow, poniewaz nie mam na nie czasu. No i jaki kolor zastosowac, mam blada cere, wrecz biala ;) piwne oczy i ich jasna oprawe...

2. Dyska22 Nowicjuszka

Napisano: 16 września 2008, 22:58

Witam :)
    do angii27
    hmm myślę,że odcień czekoladowego brązu lub delikatnego capucino byłby jak najbradziej wskazany do twoich włosó :-)
    a co do fryzury :) to proponuje jakiś koczek :)
    niby nic wielkiego a daje ładny efekt :) i nie jest to nic trudnego do zrobienia
    wystraczy uzyć jakiegos kosmetyku do układania i utrwalnia fryzurki :)
    polecam zwykla pianke do włosów :-) i jakiś lakier nabłyszczający żeby włosy lśnily i wyglądały zdrowo..a wracajać do koka to potrzebujesz kilku wsówek i jeśli chcesz zeby kok byl bardziej elegancki uzyj błyszczacyh spineczek :) podepnij wsowkami pasma wlosow w rozne strony tak zeby byly powpinane w rozne strony ;-) pozniej dodaj dekoracyjne spineczki spryskaj lakierem nabłyszczającym :-) wypusc kilka pasemek z przodu twarzy :-) i gotowe ;) )
    wydaje mi się,że w takim koku każdemu pasuje ja sama wybieram takie uczesnia kiedy brak mi pomysłów na wygodne i szybkie uczesanie... :)
    Pozdrawiam :)

3. Dyska22 Nowicjuszka

Napisano: 16 września 2008, 23:06

Cześć dziewczyny :-)
    wszystkie szukają jakiś porad ;)
    to moze ja tez o cos zapytam ;-)
    Jak myslicie ta fryzurka którą mam obecnie
    pasuje do mojego kształtu twarzy> :) )
    mi się nawet ona podoba ...ale czekam na wasze opinie ;) )
    Buziaki dla wszystkich :) )

4. Dyska22 Nowicjuszka

Napisano: 16 września 2008, 23:13

Witam ;)
    do Uszatka1606
    moim zdaniem twoje propozycje :)
    są w 100% trafne :) )
    owszem masz drobną twarz a fale zmieniłyby to na twoją korzysc oczywiscie :-)
    proponuje kawowo-czekoladowe pasemka :) ) i jesli lubisz eksperymentować to także możesz sobie dodać kilka pasemek blondu ;) ) (tylko,że nie aż takiego jasnego mam na myśli odcień złotego blondu) :) a co do włosów to wyglądaja ładnie :-)
    więc uwazam ,że nie powinnaś ich zbyt mocno przycinac :) )
    wycieniowanie przy twarzy :) jest jak najbradziej modne wiec proponuje male pazurki a tyl wlosow pozostawic bez zmian :) ) pozdrawiam :) )

5. nicia Nowicjuszka

Napisano: 17 września 2008, 13:15

wita,jestem tu nowa i ciesze sie,ze znalazlam ten temat.jestem dzis umowiona na 16 do fryzjera,a niestety nie moge sie jeszcze zdecydowac co zrobic z wlosami. napewno odsieze pasemka i dodam jakis odcien blondu ale mysle o zcieciu grzywki.prosze doradzcie mi :) to pierwsze zdjecie to ja,a to drugie to jest ,ktore mi sie tak podoba( i kolor i grzywka) tylko niech mi ktos jeszcze prosze napisze jakie ona ma kolory we wlosach? dziekuje i czekam :)

6. nicia Nowicjuszka

Napisano: 17 września 2008, 13:18

mam kompletny zamet w glowie,im wiecej o tym myse tym bardziej jestem niezdecydowana :(
    a moze nie obcinac tej grzywki ?? ?

7. dorotatst Nowicjuszka

Napisano: 17 września 2008, 14:47

Grzywki pasują osobą które mają wysokie czoło, jednak zawsze możesz poradzić sie fryzjerki lepiej przemyśl to dokładnie, bo później będziesz musiala długo czekać aż odrośnie. Do odważnych świat należy!

8. marijuanaa Nowicjuszka

Napisano: 17 września 2008, 19:06

Witam. Mam 16 lat i chciałabym zmienic swoj wyglad, jednak nie bardzo wiem jaka fryzura, by do mnie pasowala i juz dwoje troje sie nad tym 2 miesiac. Moje włosy sa proste i grube, nie ukladam ich na co dzien, bo nie mam zbytnio na to czasu i nie chce ich niszczyc, wiec pozwalam na rozne skrety i "naturalne" ulozenia. Nie jestem tez pewna do konca tez pewna swojego ksztaltu twarzy,ale wydaje mi sie, ze jest to owal.
    Pozatym chcialabym pofarbowac je na jasny blond, wrecz bialy, jak myslicie, bedzie pasowac? Ten odcien co teraz mam, to moj naturalny, do 7 roku zycia mialam bardzo jasne wlosy, pozniej zaczely niestety ciemniec.
    No i tak juz offtopowo, jaki makijarz polecacie? :)

Pozdrawiam i z gory dziekuje za rady.

9. Uszatka1606 Nowicjuszka

Napisano: 17 września 2008, 21:36

dziekuje za utwierdzenie i opinie :)
    Zabieram sie za farbowanie :) Pozdriawam FORUM i ludzie na nim są super ;) :) :) :)

10. nieckowo22 Nowicjuszka

Napisano: 17 września 2008, 22:31

Witam! :) Mam problem,gdyz chce zmienic swoja fryzure,ale zupelnie nie wiem na jaka sie zdecydowac......Myslalm nad pasemkami....Prosze o doradzenie jaka fryzura pasowalaby mi i jakie pasemka mam sobie ewentualnie zrobic...Z góry dziekuje :) ps..Na tm zdjeciu wlosy sa prostowane,poniewaz podwijaja mi sie i sie pusza...

11. arletta19 Nowicjuszka

Napisano: 18 września 2008, 1:14

witam wszystkich mam troszkę okrągłą buźkę i chciałabym zmienić fryzurę na taką żeby wyszczupliła mi twarz pomóżcie

12. lorena30 Nowicjuszka

Napisano: 18 września 2008, 8:28

Witam , czy ktoś widział ostatnio Stylistkę na forum ? Wróciła już z urlopu ?
    pozdrawiam

13. lorena30 Nowicjuszka

Napisano: 18 września 2008, 8:37

Do marijuanaa ! Myślę że farbowanie na bardzo jasny blond to nie jest dobry pomysł , ja bym Tobie radziła na początek jasne pasemka , raczej delikatne refleksy. Jesteś bardzo ładną dziewczyną i masz ciekawy kolor włosów i aż szkoda je przefarbować ! zastanów się , włosy pofarbowane na bardzo jasny blond są trudne w utrzymaniu (odrosty widać bardzo szybko, jasna farba bardzo niszczy włosy-wiem to z doświadczenia , u mnie niestety skończyło się na scięciu włosów na krótko bo były w fatalnej kondycji!
    pozdrawiam :D

14. Uszatka1606 Nowicjuszka

Napisano: 18 września 2008, 12:06

czy taka fryzura a dkoładnie kolory będzie mi pasować? zdjęcia moje umieściłam gdzies na poprzednich trzech stronach a tutaj moje propozycje ,

15. agatoo152 Nowicjuszka

Napisano: 18 września 2008, 15:38

Jak mam sie ubierać ?!?!?!?

16. Dyska22 Nowicjuszka

Napisano: 18 września 2008, 18:13

do Uszatka1606
    Wszystkie twoje propozycje są dość ciekawe :-)
    ale najbardziej spodobała mi się fryzurka na zdjęciu drugim :) )
    pozdrawiam :) )
    PS wydaje mi się,że będzie odpowiednia :-)

17. Uszatka1606 Nowicjuszka

Napisano: 18 września 2008, 22:22

do DYSKA22:
    dokładnie ta tez mi sie najbardziej poodbaA :D kusi oj kusi :D
    jak sie wykuruje z przeziębionkiem to polece do fryzjerki mej :D
    nie iwem c zy robic trwała ziołową lekki skręt czy farbowac normalnie farbą czy moze nałozyc ciemny brąz henna i ona mi na to powiedzmy miodowo i cos jescze pasemka da?
    DZIĘKUJE ZA POMOC :) i za zamieszanie przepraszam; p no ale to w końcu głowa jest;P

18. darka123 Nowicjuszka

Napisano: 19 września 2008, 12:03

hey X-Stylistka chciałabym cos zmienic w mojej fryzuże poniewaz ostatnio jak byłam u fryzjera to cos tej pani nie wyszło dlatego ze chciałam obciac na prosto i zrobic grzywke a ona mi zrobiła bombke prosze pomoz mi

PS.niechce zbyt krotkich

19. andzia232221 Nowicjuszka

Napisano: 19 września 2008, 19:15

Droga Stylistko,
    chce zapytac sie o odpowiednie sciecie dla mnie i oczywiscie kolor wlosow.To jest moj odwieczny problem :( Nie mam gestych wlosow,proste,czesto sie przetluszczaja.Moj kolor oczu to brazowy.
    Prosze o pomoc.

20. ata1997 Nowicjuszka

Napisano: 20 września 2008, 8:03

:) :) :) :)