jaka fryzura?

1. whenever1 Nowicjuszka

Napisano: 22 września 2008, 15:29

do x-styliska :)

witam moj post jest na stronie 177 :) umieszczone sa zdjecia ale skopiowalam jeszcze raz wiadomosc:

witam wiec ja tez mam problem z fryzura. prosze o pomoc! mam geste, krecace sie wlosy. czasem prostuje wlosy, ale zarowno w prostych jak i kreconych czuje sie i wygladam dobrze. szukam fryzury ktora wygladala by w obu wersjach dobrze. mialam juz grzywke ale znudzila mi sie, jest dla mnie niewygodna bomam za grub wlosy i jest mi w niej za goraco. wlosy mam juz za lopatki. czekam propozycje zarowno krotkie jak i dluzsze wlosy i z gory dziekuje za rade :) a moze jakis nowy kolorek? codzienne prostowanie nie wchodzi w gre, od czasu do czadu owszem :)

1. stan aktualny, prosta grzywka, reszta jak na zdjeciu
    2. moja fryzurka po prostowaniu. grzywke mam po nos, takze szybko musze cos z tymi wlosami zrobic.

2. whenever1 Nowicjuszka

Napisano: 22 września 2008, 15:38

heh no ma byc na odwrot z tymi numerkami 1 to po prostowaniu 2 to wersja krecona :P

3. whenever1 Nowicjuszka

Napisano: 22 września 2008, 15:40

bardzo bym prosila o szybka odpowiedz stylistko bo ide do fryzjera we srode i kompletnie nie wiem co robic. kusi mnie zeby obciac na duzo krocej, ale tez chcialabym miec dlugie wloski :P

4. paulina_12m Nowicjuszka

Napisano: 22 września 2008, 21:11

hej,mam 17 lat.chciałabym zmienić fryzurę .moje włosy są gęste,ani proste ani kręcone.teraz je prostuje.to mój naturalny kolor włosów,proszę o poradę,a może jakaś grzywka na bok albo zmiana koloru ?? ?? ?? a jeszcze jedno jaki mam typ urody i jak mam się malować ??

5. lorena30 Nowicjuszka

Napisano: 23 września 2008, 8:12

Witam , Stylistko proszę o radę , moj wpis i zdjęcia znajdują się na stronie 176 .
    Chciałabym jeszcze tylko dodać że mam niskie czoło .
    Pozdrawiam serdecznie i czekam na Twoje porady .

6. asia_muszelka Nowicjuszka

Napisano: 23 września 2008, 12:36

Cześć mam długie proste włosy z odrostami
    chciała bym coś z nimi zrobić
    jakiś fajny kolor i fajną fryzurkę łatwą w układaniu
    proszę o radę
    pozdrawiam

7. Sylwia115599 Nowicjuszka

Napisano: 23 września 2008, 12:45

Witajcie!
    Chciałabym sie Was zapytać,jaka fryzurka pasowałaby mi ?
    I jaki mam kształt twarzy ?
    Bardzo proszę o opinię,bo jestem w kropce...

[Wcześniej na stronie 176 zamieściłam ten sam post :) ]

8. kinia29 Nowicjuszka

Napisano: 23 września 2008, 15:00

Stylistko dzieki za rady :) co prawa wolalabym fryzurke nr 3, ktora poradzilas Poli25 ;) czy moge sie na nia skusic?kolor tez swietny, myslalam, ze moze odcienie miedzi, rudy kolor troche ozywi moja cere ;) ...a co do opalizujacego blondu, slyszalam, ze czesto wychodzi fioletowy na wlosach :0

9. mała!gosiak Nowicjuszka

Napisano: 23 września 2008, 17:02

Droga X-Stylistko!

W tym tygodniu idę do fryzjera skrócić włosy, bo długie strasznie mnie męczą. Ale nie wiem, jaka fryzura byłaby dla mnie ok. Nie chcę ścinać się a la Victoria czy Longoria na 'boba'. Chciałabym pozostawić włosy w długości do ramion albo odrobinę za. Proszę o radę!!!(proponowane fryzury niekoniecznie z grzywką, choć mogę i takie obejrzeć, może na którąś się zdecyduję :d)

P.S.: Myślałam o czymś takim: (ale proszę też o Twoje propozycje :d)
    http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura53930.htm
    http://fashionista.com/images/4773671522_819251655_lindsay_lohan_tchatche1_H1748...

10. rencia27 Nowicjuszka

Napisano: 23 września 2008, 18:31

Czesc Stylistko! Witam ponownie juz kiedys pisalam w sprawie grzywki ale teraz mam inne pytanie. Jaki kolor wlosow a dokladniej pasemek by mi pasowal bo ciagle robie te same i juz sama niewiem jaki bi mi pasowal. I jaka fryzurka by mi pasowala jakbym chciala zciac troche wlosow ?? ? Ostatnio moje wlosy sa strasznie sluche moze dlatego ze caly czas uzywam suszarki aby je suszyc bo inaczej mam przyklapniete a jak dam pianke i susze je z glowa na dol to troche lepiej wygladaja. Moze masz jakisc rady jakie maseczki moglabym robic albo jakies dobre odzywki zeby je troche nawilzyc. I jescze myslisz ze prosta grzywka by mi pasowala czy lepiej jakbym ja dawala na bok i jaka dlugos bo teraz mam juz tak do nosa i juz nie moge z nia wytrzymac bo niechece sie wogule ukaldac bo jest za dluga.
    Bardzo Dziekuje za odpowiedzi z gory. :-) Jak widac na zdieciu mam pociagla twarz i chcialabym ja skrucic bardzo bardzo prosze o odpowiedz.
    Ostatnie pytanko jak mam malowac okragle oczy bo jak widac mam duze okragle oczy ( niestety) i nie mam zielonego pojecia jak je malowac zby je pomniejszyc.Moze mozecie mi pomoc :-(

11. 1agnieszka Nowicjuszka

Napisano: 26 września 2008, 10:23

Kochana stylistko moj login to :1agnieszka. moje pytanie odnośnie fryzury znajduje sie na 175 stronie. prosze doradź :) Dziekuje :)

12. 1agnieszka Nowicjuszka

Napisano: 26 września 2008, 10:24

Kochana stylistko moj login to :1agnieszka. moje pytanie odnośnie fryzury znajduje sie na 175 stronie. prosze doradź Dziekuje :)

13. 1agnieszka Nowicjuszka

Napisano: 26 września 2008, 10:25

Kochana stylistko moj login to :1agnieszka. moje pytanie odnośnie fryzury znajduje sie na 175 stronie. prosze doradź Dziekuje

14. 1agnieszka Nowicjuszka

Napisano: 26 września 2008, 10:25

Kochana stylistko moj login to :1agnieszka. moje pytanie odnośnie fryzury znajduje sie na 175 stronie. prosze doradź Dziekuje

15. myryryry Nowicjuszka

Napisano: 26 września 2008, 11:16

Chciałabym zmienić fryzurę ale nie wiem jaka mi pasuje. Dodam, że mam strasznie jasne naturalne włosy [coś pomiędzy kolorem mleka i banana], nigdy ich nie farbowałam i narazie nie zamierzam. Są dość cienkie, na pewno nie można je nazwać gęstymi. A, no i mam okrągłą twarz... +średnie oczy, małe usta i wieeeelki nos. Włosy na dzień dzisiejszy sięgają mi prawie do łokcia.
    Co ja mam zrobić? Proszę o porady dotyczące odpowiedniej dla mnie fryzury.

Wiem, że zamieszczałam już tutaj to samo "ogłoszenie", ale chciałabym uzyskać również radę od x-stylistki, jeśli można. Przepraszam za powielanie.

16. marlena89 Nowicjuszka

Napisano: 26 września 2008, 17:25

Chcialabym sciac wlosy i miec jakas fajna, niebanalna fryzure... Mam cienkie wlosy w kolorze brazu, na dzien dzisiejszy siegaja za lopatki. Co do ksztaltu twarzy to jest chyba okragly aczkolwiek nie jestem pewna bo zupelnie okragla nie jest... z reszta sama ocen :)
    poradz prosze z doborem fryzury :)

17. eve_tcv Nowicjuszka

Napisano: 26 września 2008, 18:13

Kochana Stylistko,
    prosze doradz mi cos.Moją ikoną mody fryzur wsród gwiazd jest Jessica Simpson :)
    Od 3 lat mam blond włoski co oznacza że sa zniszczone, niestety(rozdwajają sie i miejscami kruszą).Mysle nad zmianą fryzurki i kolorku na ciemniejszy aby trochę je wyleczyć.Musze dodac że moje naturalne włosy są mocno kręcone ale często je prostuje gdzyz w takich czuje sie lepiej.Marze by mieć mocne i długie włoski.We wtorek wybieram sie do mojej fryzjerki, uzgodniłam z nią ze zmienimy kolorek na ciemny blond z tych zimnych z lekkimi refleksami.Co myślisz nad taką zmianą ?? Jaki kolor ty byś mi doradzała i w jakiej fryzurze byłoby mi najlepiej ?? Z góry dziękuje za odp.Pozdrawiam.

18. Agaa Nowicjuszka

Napisano: 27 września 2008, 13:26

stylistko mozesz odpowiedziec na moj post ze str.175?

dziekuje z góry :*

19. kasiek@11 Nowicjuszka

Napisano: 27 września 2008, 18:17

mam wlosy krecone kolor ciemny braz naturalny mysi ,szczerze nie czuje sie najlepiej w nim wole cieplejsze barwy jestem jasnej karnacjii z niebieskimi oczami prosze o rade jaki kolor bedzie mi pasowal

20. kasiek@11 Nowicjuszka

Napisano: 27 września 2008, 18:44

prosze tez o doradzenie koloru