jaka fryzura?

1. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 października 2008, 21:58

sylwia142536 - przede wszystkim zrezygnuj z opasek, poniewaz -zamiast dodawac Ci uroku - odbieraja go. Jestem atrakcyjna dziewczyna i uwazam, ze wygladasz korzystnie w dlugosci wlosow, jaka juz masz. Proponuje podciecie koncow o nie wiecej niz 5 cm. i wystrzepienie grzywki. Zrezygnuj z prosto scietych grzywek - te na boku beda odpowiednie. Co do koloru, to radze przyciemnienie pasm do odcienia mlecznego brazu lub ciemnego blondu. Przyklady kolorow (nie fryzur!) ponizej:

2. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 października 2008, 22:03

smerfetka202 - rzeczywiscie, czarny odcien jest zbyt przytlaczajacy dla Twej urody, dlatego rozjasnienie pasm bedzie dobrym wyjsciem. Jednak nie jestem za wykonaniem pasemek, poniewaz efekt moze byc malo ciekawy. Radze, bys udala sie do salonu fryzjerkiego i oznajmila, ze chcesz dokonac dekoloryzacji wlosow. Specjalista nalozy odpowiedni srodek, ktory ma zadanie wyciagniecie pigmentu sztucznego z Twoich wlosow. Jest to dosc dlugi zabieg, bo czasami trzeba taki produkt nalozyc kilka razy. Nastepnie naklada sie odpowiednia farbe na wlosy po dekoloryzacji. Ja proponuje znacznie jasnieszy, np. sredni blond z lekko zlotym polyskiem :-) .

3. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 października 2008, 22:05

Patrycja_1988 - moim zdaniem masz ladna fryzure i powinnas nadal zapuszczac wlosy. Co do koloru, to jestem pewna, ze odcien czekoladowy ze zlotym polyskiem by Ci pasowal :-) .

4. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 października 2008, 22:12

marijuanaa - nie polecam bialej platyny nalozonej na calosci wlosow, bo wyglada nienaturalnie,wrecz kiczowato, jesli wlosy sa dlugie. Wiem, ze liczy sie wlasna opinia, ale wiekszosc osob twierdzi, ze taka platyna wyglada kure*sko, choc ja np. uwazam, ze Aguilera wyglada pieknie z nowa fryzura (niestety, nie znalazlam odpowiedniego zdjecia). Masz piekny kolor wlosow i co wazne - jest naturalny, wiec sugeruje 'poprawienie' go za pomoca platynowych szamponetek. Delikatnie rozjasnia wlosy i efekt bedzie naturalniejszy. Co do fryzury, to nie mam zastrzezen :-) .

5. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 października 2008, 22:13

whenever1 - moja odpowiedz juz widniala po Twoim pierwszym poscie :-) .

6. marlena89 Nowicjuszka

Napisano: 7 października 2008, 22:14

Droga X-stylistko Bardzo prosze o doradzenie w doborze fryzury i koloru... Moje wlosy sa cienkie i proste, trudno je zakrecic itd. Od dluzszego czasu nosze wlosy proste i dlugie. Teraz zaczynam nowy etap w zyciu i chcialabym wprowadzic zmiany rowniez w swoim wygladzie. Mam chyba dosc okragla twarz.... Bardzo ale to bardzo podobaja mi sie takie przedluzone boby, ale nie wiem czy mi pasuja.... dodaje fotki moje i fryzury ktora mi sie podoba...

7. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 października 2008, 22:17

paulina_12m - uwazam, ze powinnas zapuszczac wlosy i co wazne - nie zcieniowac ich zbytnio, poniewaz konce wygladaja na zbyt rzadkie. Przedizalek powinien byc jeszcze bardziej na boku, a grzywka wycieniowana - takze na boku. Co do koloru, to sugeruje na probe nalozenie szamponetki o odcieniu czekoladowym. Nada Twoim rysom twarzy charakteru :-) .

PS: Co do typu urody, to trudno jest to wywnioskowac tylko za pomoca zdjec. Odsylam wiec do testu: http://www.makijaz.net/tt.html, za pomoca ktorego dowiesz sie, jaka pora roku jestes :-) .

8. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 października 2008, 22:21

lorena30 - nie musisz wiele zmieniac. Sugeruje tylko podciecie koncow i poprawienie cieniowania. Kolor jest w porzadku :-) .

9. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 października 2008, 22:23

asia_muszelka - radze jedynie poprawienie ksztalu twarzy (wycieniowanie bez zmiany dlugosci wlosow) i wykonanie prosto scietej grzywki. Kolor jest bardzo ladny, dlatego wykonaj ten sam zabieg farbiwania, co na reszcie wlosow :-) .

10. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 października 2008, 22:25

Sylwia115599 - Twoja twarz jest pociagla (ma taka m.in. Liv Tyler). Sugeruje zapuszczanie wlosow i obciecie grzywy na prosto. Idealna fryzurka to ta, ktora ma Rihanna na fotce:

11. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 października 2008, 22:27

kinia29 - nie, dla Poli byly odzielne rady, a dla Ciebie sa inne ;-p. Jestem przeciwna kolorowi rudemu. Opalizujacy blond bylby odpowiedni. Nie slyszalam, ze wychodzi fioletowy - no, chyba, ze ktos ma grube i ciemne wlosy, wiec nie zdziwilabym sie, gdyby po rozjasnieniu wyszedl zielono-pomaranczowy :-) .

12. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 października 2008, 22:29

mała!gosiak - masz bardzo ladne wlosy i nie powinnas ich scinac. Sugeruje wstrzymanie sie z obcieciem i jedynie skuszenie sie na cieniowanie na calej dlugosci. Jesli potrzebujesz zmiany, to proponuje sciecie grzywki na prosto - odswiezy dotychczasowy look :-) .

13. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 października 2008, 22:39

rencia27 - uwazam, ze moglabys sciac na prosto grzywke, jesli chcesz odswiezyc fryzure. Poza tym taka gzrwyka ma swoje plusy: 1) jest idealna dla pociaglych twarzy i 2) odrosty sa mniej widoczne, bo nie widac przedzialka na 1. rzut oka ;-) . Masz piekne pasma i na pewno na ich urok sklada sie ich dlugosc, dlatego sugeruje tylko podciecie koncow o 8 cm. najwyzej (!) i wycieniowanie na calej dlugosci. Co do pasm, to nie jestem przekonana, czy sa potrzebne. Ostatnia kwestia: pielegnacja. To zrozumiale, ze kazde dlugie wlosy sie przesuszaja na koncowkach, bo im dalej od skory glowy, tym konce chlona mniej wartosci odzywczych albo w ogole ich nie pobieraja. Trzeba im dopomoc - polecam maseczne WAX (kupisz w aptece lub w prywatnych drogeriach, ponad 20 zl.) dla wlosow blond. Po regularnym stosowaniu wlosy sa jak nowo narodzone.

14. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 października 2008, 22:40

1agnieszka - juz odp. :-)

15. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 października 2008, 22:45

myryryry - po pierwsze: masz jeden z najpiekniejszych odcieni czystego blondu, jaki widzialam. I wazna rada: nigdy ich nie farbuj, jesli nie sciemnieja, bo Natura rzadko kiedy obdarza taka intensywna barwa! Na poczatek radze podciecie koncow i poprawienie cieniowania na calej dlugosci. Grzywka niech pozostanie na boku, ale lepiej, zeby byla wycieniowana. Frzywka jak ze zdjecia ponizej bylaby odpowiednia.

16. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 października 2008, 22:45

myryryry - po pierwsze: masz jeden z najpiekniejszych odcieni czystego blondu, jaki widzialam. I wazna rada: nigdy ich nie farbuj, jesli nie sciemnieja, bo Natura rzadko kiedy obdarza taka intensywna barwa! Na poczatek radze podciecie koncow i poprawienie cieniowania na calej dlugosci. Grzywka niech pozostanie na boku, ale lepiej, zeby byla wycieniowana. Fryzura jak ze zdjecia ponizej bylaby odpowiednia.

17. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 października 2008, 22:49

marlena89 - masz dosc cienkie wlosy, dlatego proponuje ich sciecie. Sugeruje czuprynke Rihanny i jej slynny bob (1). Poza tym radze rozjanienie wlosow o 2 tony na calej dlugosci (w profesjonalnych salonach) lub wykonanie blond baleyage'u (pasma powinny byc cienkie). Twoj ksztalt twarzy jest kwadratowy, nie okragly.

18. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 października 2008, 22:51

eve_tcv - sadze, ze miana koloru na ciemniejszy bedzie korzystna. Wazne jest, abys skupila sie takze na pielegnacji wlosow. Proponuje uzywanie maseczki Wax'u lub Pantene do wl. sniszczonych i suchych lub blond :-) .

19. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 października 2008, 22:52

Agaa - juz odpowiedzialam :-) .

20. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 października 2008, 22:53

kasiek@11 - prosze o zamieszczenie zdjec, bo na wet najdokladniejszy opis nie da mi pewnosci, czy moja rada bedzie adekwatna do Twoich potrzeb :-)