jaka fryzura?

1. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 15 października 2008, 20:50

Czarna1994 - zamieszczone przez Ciebie zdjecie jest dosc mocno skontrastowane, ale moge juz stwierdzic, ze nie kazda fryzura Emo bedzie dla Ciebie odpowiednia, poniewaz masz okragly ksztalt twarzy. Polecam, bys zapuscila wlosy i przede wszystkim grzywke. Ponizej zamieszczam fryzury (nie Emo), ktore by pasowaly do Twojej urody:

2. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 15 października 2008, 20:54

mariolka - kolor jest bardzo ladny, ale bym dyskutowala, czy do Ciebie pasuje, poniewaz masz dosc ciemne brwi. Jednak sadze, ze kolor moze pozostac :) . Na dzien dzisiejszy nic Ci nie polece oprocz tego, ze bedziesz musiala uzbroic sie w cierpliwosc. Sugeruje, abys zapuscila grzywke do brody (dlugosc wlosow moze pozostac). Ponizej zamieszczam moje propozycje fryzur dla Ciebie:

3. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 15 października 2008, 20:56

kasiek@11 - lepiej, zebys zdala sie na rady fryzjerki i jesli proponuje pasma, to wie, co mowi :-) . Nie radze rozjasniac wlosow w domu na wlasne ryzyko. Co do zdjec, to nie mam takiej wladzy, zeby je kasowac :( .

4. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 15 października 2008, 20:57

agusia5619 - wczesniej zamiescilas juz swoj post, na kt. odpowiedzialam :-) .

5. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 15 października 2008, 21:00

13angel13 - powinnas pozostac przy dlugich pasmach, a co do grzywki, to polecam wystrzepiona na boku lub sciecie kilku kosmykow opadajacych na czolo . Co do koloru, to sugeruje jasny odcien blondu, a najlepiej, by byl to baleyage skladajacy sie z co najmniej dwoch jego odcieni, np. chlodnej platyny i cieplego zlota. Efekt podobny do T. Tequli na zdjeciu:

6. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 15 października 2008, 21:04

Madziocha20 - moim zdaniem wygladasz bardzo zmyslowo w czarnych pasmach, ale sugeruje takze przyciemnienie brwi. Jesli zas chodzi o ciecie, to polecam wyrownanie z tylu i wycieniowanie z przodu, zmiane przedzialka na centralny i obciecie grzywki na wprost. Czarne wlosy z grzywka bardzo dobrze sie prezentuja.
    A ponizej zamieszczam rady dot. pielegnacji wlosow takiego rodzaju, jaki Ty posiadasz:
    - uzywaj szamponow przeznaczonych dla dzieci - ladnie podnosza wlosy i nadaja puszystosci,
    - nie stosuj odzywek dla wlosow zniszczonych, lecz dla normalnych - nie sa az tak obciazajace - nakladaj je jedynie na konce,
    - podczas mycia nie trzyj wlosow o siebie i nie drap paznokciami o skore glowy, tylko glaszcz je - nie moga sie poplatac, a odzywke naloz na koncowki, ktora splucz letnia/zimna woda,
    - zawin pasma w recznik, ale nie trzyj, tylko wgniataj wilgoc,
    - susz wlosy, co jakis czas pochylajac glowe do przodu i kierujac strumien od spodu, dzieki czemu beda podniesione,
    - na koniec mozesz uzyc odzywki w spray'u, np. Ziaji, ktore nie obciazaja wlosow :-) .

7. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 15 października 2008, 21:05

Peacewoman - wystarczy, ze wycieniujesz wlosy na calej dlugosci i poprosisz fryzjera o wystrzepienie grzywki na bok :-) .

8. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 15 października 2008, 21:09

fifi05 - mysle, ze ta fryzurka pasowalaby do Ciebie, jednak jesli jestes zdecydowana na koloryzacje jak ze zdjecia, to pamietaj, ze warto takze poglebic swoj naturalny odcien (jesli masz naturalne pasma, to intensywny kolor na nich moze spowodowac, ze wlasne kosmyki beda wygladaly 'myszkowato') - polecam ciemny braz. Ale tzw. flesz (to, co modelka ma na fotce) proponowalabyc w odcieniu intensywnej czerwieni.

9. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 15 października 2008, 21:13

Cashelmara - sugeruje zapuszczanie wlosow. Nie bedzie to latwe i trzeba uzbroic sie w cierpliwosc, poniewaz pasma sa dosc krociutkie, a ja mam na mysli naprawde dlugie pasma (1. foto). Na poczatek polecam fryzurke z 2. foto, ale Twoja koloryzacja powinna dotyczyc blond baleyage'u, poniewaz w jasnych pasmach bedziesz znacznie lepiej wygladac :-) .

10. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 15 października 2008, 21:16

verona - widze, ze masz falowane wlosy, wiec proponuje, bys uzywala produktow prostujacych - powinny pomoc. Inny sposob, to modelowanie pasm na okraglej szczotce o duzej srednicy, gdy wlosy sa tylko troche wilgotne. Nawijasz kosmyki na szczotke i dosc mocno ciagniesz w dol, podsuszajac dany kosmyk od gory (by zamknac luski i wygladzic luski).
    Co do koloru, to polecam karmel:

11. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 15 października 2008, 21:21

dzasta - jesli chodzi o kolor, to nie jest to taka zrozumiala sprawa, jesli jest to dyskutowane za pomoca Internetu. Niektore dziewczyny o jasnej cerze i niebieskich oczach wygladaja pieknie w czarnych pasmach, ale u innych mozna by sie pokusic o porownanie do rodziny Adamsow. Jesli nie jestes przekonana do ciemnego odcienia i znajomi Ciebie od tego rozwiazania probuja odsunac, to zaufaj im, nie mnie, bo Ty i oni widza Ciebie na co dzien, a ja wyciagam wnioski tylko na podst. zdjec.

12. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 15 października 2008, 21:22

Na reszte postow odpowiem wkrotce :-) .

13. BlackSheWolf Nowicjuszka

Napisano: 15 października 2008, 21:23

no ta co mam teraz jest ok.
    jednak pytam sie jak zapuscic grzywke :( ? jak sadzicie jak bede wygladac?

14. milaa Nowicjuszka

Napisano: 15 października 2008, 22:01

Dołączam jeszcze zdj w rozpuszczonych włosach :)
    Dziękuje za odpowiedz :) )

15. ewelajn89 Nowicjuszka

Napisano: 16 października 2008, 9:04

bardzo chcialabym zmienic kolor włosow. czy mahon bedzie mi pasowal ?? ;> kolor na zdjeciu 1 jest naturalny :) jak obciac wlosy ?? bardzo prosze o rade :) :)

16. andzioolka Nowicjuszka

Napisano: 16 października 2008, 14:54

Hejka chciałabym zmienic fryzure ale nie wiem na jaką, może w emo by mi było ładnie ?? aha i jak mogłybyście to powiedzcie jaki kolor dobrać do tej fryzurki plisssss :) )) X-Stylistko prosze o odpowiedź oraz was dziewczyny

17. Ewelina16 Nowicjuszka

Napisano: 16 października 2008, 15:14

Mam 15 lat :) moje włosy są po ramiona nie mam grzywki są pocieniowane i chciałabym odwiedzić fryzjera :P
    Ale mam loki i każdej fryzurki nie da się zrobić :P Długość chciałabym zostawić
    Błagam jak mam się ściąć? Nie chce prostować więc wiele chyba nie mogę zrobić :(

18. 13angel13 Nowicjuszka

Napisano: 16 października 2008, 15:44

bardzo dziękuję Ci X-Stylistko za odpowiedź :*
    mam tylko wątpliwości co do koloru... czy nie pogrubi mi twarz?
    co myślisz o innych kolorach np. brązie?

19. moniucha16 Nowicjuszka

Napisano: 16 października 2008, 17:49

Witam...Chciałabym sie doradzić odnośnie mojej fryzurki...Mam ochotę cos zmienić bo od kilku lat wygląda ona tak samo-prosta grzywka trochę mnie juz nudzi ale musze ja mieć gdyż mam dość wysokie czoło . Mam również trochę odstające uszy które bym chciała ukryć. Oczy zieloneno-niebieskie, karnacja jasna ze skłonnością do piegów .Poza tym mam bardzo podatne włosy ciągle sie wywijają a chciałabym aby były proste… :D co dość często je prostuje i dlatego trochę Się poniszczyły :/ .Proszę o pomoc -jakaś fryzurkę która by mnie trochę ożywiła i sugestie w doborze koloru (może jakiś balejaż albo po prostu zmiana koloru ?) :) czekam na jak najszybszą odp =* ( i załącze jesczez z 2 fotki) xP

20. lilla Nowicjuszka

Napisano: 16 października 2008, 18:01

Witaj stylistko. Mam grube, kręcone włosy, które uwielbiają się puszyć i robić mi "baranka" na głowie. Nie wiem jaka fryzura tak naprawdę by mi pasowała.