jaka fryzura?

1. oludenis Początkująca

Napisano: 23 października 2008, 9:31

Witaj xstylistko!
    Jestem po fryzjerze.Niestety fryzjerka po zapewnieniach,ze wyjda mi dokladnie takie same karmelowe wloski,jak na dolacz zdjeciu zrobila mi cudacznie rozowe wlosy,po ich wysuszeniu nie bylo widac kontrastu miedzy dwoma kolorami jakie mi na glowe zalozyla.Wiec sie zalamalam,powiedzialam jej,ze ma mi to poprawic i niech wyjdzie jakos z tego inaczej nie wyjde z zakladu.Mam pecha do fryzjerow.Obecnie mam takie jak na zdjeciach ponizej.co Ty na to stylistko!?Jak widzisz mnie w tych wlosach?musze niestety je polubic,bo dobre pare miesiecy nie da sie niestety nic zmienic.Teraz skupiam sie na ich pielegnacji,bo te rozowe wlosy,zanim polozyla braz byly niezle sfilcowane.Dziekuje za wszystkie rady,jakie do tej pory od ciebie uzyskalam.Oludenies

2. doti306 Nowicjuszka

Napisano: 23 października 2008, 9:48

masz bardzo ladny kolor nie wiem na co narzekasz :) )) i ci pasuja :) a co myslisz o moim problemie? pozdrawiam :)

3. Camilla Nowicjuszka

Napisano: 23 października 2008, 12:45

Witam serdecznie stylistko!!Mam 22 lata i nadal wciaz wygladam tak jak bym miala 16 lat, bardzo chcialabym znienic fryzure a przede wszystkim kolor włosów. Moim problemem jest to ze nasze okulary,ilekroc probowałam wczesniej zmienic fryzurę to okropnie wygladałam,twarz wydawała sie grubsza a okulary tylko przeszkadzały,ale niestety musze je nosić.Bardzo lubie długie włosy raczej nie chciałabym ich za duzo ścinać. A co do koloru włosów to też nie jestem zdecydowana,moja twarz jest blada,a raczej nie używam makijażu.Prosze o pomoc!!!Z góry dziekuje. oto moje zdjęcia...

4. basia18 Początkująca

Napisano: 23 października 2008, 13:28

Witam ponownie chcialmbym sie dowiedziec jaki kolor wlosow by mi pasował ?? ??

5. basia04121990 Nowicjuszka

Napisano: 23 października 2008, 14:32

Chciałabym ciąć włosy, ale nie wiem w jakiem fryzurze będę dobrze wyglądała. Potrzebuję fryzury, w której będę dobrze wyglądała w okularach (szkła+), ale także bez nich. Szukam również odpowiedniego makijarzu na codzień i na specjalne okazje. Proszę o pomoc...
    Nie potrafię dokładnie określić jakiego kształtu jest moja twarz, jakiego odcieniu jest moja cera.
    Mogę prosić nie tylko o opis, ale też o zdjęcia?
    Dołanczam swoje fotki :)

6. basia04121990 Nowicjuszka

Napisano: 23 października 2008, 16:51

Poczytałam starsze posty na forum i wycztyałam, że pytasz Stylistko, czy się maluje, gdy ktoś pyta o make-up. A więc: na codzień zwykle używam tuszu do rzęs - zarówno na górnej, jak i na dolnej powiece. Czasem używam także czarnej kredki do oczu - maluję kreski na dolnej powiece, wzdłóż lini rzęs, tak jak na zdjeciu nr 2 tylko tam tego za bardzo nie widać :/ Cieni do powiek używam bardzo rzadko, bo mam problem z doborem ich koloru (moje oczy są niebieskie, chociaż niektórzy twierdzą, że są szare). Podkładu i pudru staram się nie używać - podobno niszczą cerę... Gdy mam duży problem z wypryskami, stosuję krem tonujący o naturalnym odcieniu - na żadnym zdjęciu nie mam go na twarzy.
    Moje włosy lekko się falują, czasem prostuję. Robienie loków raczej odpada, bo bardzo szybko się rozprostowują, nawet jak dla podtrzymania użyję lakieru albo żelu. Efekt po kilku godzinach- wyglądam jakbym przez kilka dni nie umyła włosów.W dodatku bardzo szybko się przetłuszczają - myję zwykle codziennie szamponem do włosów przetłuszczających się. Myślę, że grzywka ścięta na prosto także odpada, ponieważ nosiłam ją przez większość życia i naprawdę mi się znudziła, a poza tym nieco zmienił mi się wyraz twarzy i jak kilka dni temu sobie zrobiłam taką grzywkę, to wyglądam okropnie! ;/ Kolor? W ubiegłym roku chciałam "przerobić się na blond", ale wyszłam ruda- fatalnie wyglądałam, potem farbowałam się farbą, która miała być w moim naturalnym kolorze włosów, tlyko, że wyszły czarne, a pod światłem połsyskiwały na czerwono - okropność. Naturalny? Co o nim sądzisz? (na końcówkach mam jeszcze pozostałości po ostatnim farbowaniu)
    Podobno fryzurę trzeba dobrać patrząc na całą sylwetkę, dlatego podaję fote :) Zwykle nosze spodnie (różne: proste, ale raczej dopasowane na udach, dzwony, a nawet rurki) dopasowane bluzki i swetry (różnej długości, także tuniki, często w paski), czasem ubieram szerokie bluzy :P Do tego wszystkiego sportowe buty lub trampki. Zastanawiam się, czy w stylu ubierania też czegoś nie powinnam zmieniać... Jestem dosyć szczupła, o mało kobiecych kształtach - niestety :( Mam trochę kompleksów... Zastanwaiam się na ile tal wyglądam... ??
    Proszę o rady...

7. catherine0 Początkująca

Napisano: 23 października 2008, 17:35

hallooo stylistko!!

8. lalka33 Nowicjuszka

Napisano: 23 października 2008, 18:11

STYLISTKI CHYBA TU JUZ NIE MA;(

9. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 23 października 2008, 21:46

agusia5619 - wybieraj takie uczesanie -proste czy krecone- w ktorym sie najlepiej czujesz. Co do typu urody wg pory roku, to nie da sie tego stwierdzic za pomoca samego zdjecia. Wazny jest wyglad cery, grubosc wlosow, ich naturalny odcien, oprawa oczu i ich kolor - zdjecia wiele cech kamufluja. Co do farb, to zawsze istnieje ryzyko, ze kolor wyjdzie niekorzystnie bez wzgl. na to, czy kupi sie farbe za 10 czy 100 zl.. Ja jestem bardzo zadowolona z produktow Joanny, ktore sa delikatne i daja ladny odcien na wlosach, a cena jest rewelacyjna. Moim zdaniem dorownuje takiej marce jak L'OREAL :) .

10. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 23 października 2008, 21:49

13angel13 - wiele osob twierdzi, ze odcienie blondu pogrubiaja buzie, z czym sie nie zgadzam! Racja, w przeciwienstwie do ciemnych barw, nie wyszczupla, ale za to pieknie komponuje sie z okragla buzia. Przykladem sa male dzieci o pyzatych policzkach i jasnych wloskach.

11. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 23 października 2008, 21:51

moonia - moim zdaniem powinnas zapuszczac wlosy lacznie z grzywka. Ponizej zamieszczam zdjecie P. Cruz, w kt. byloby rowniez Tobie korzystnie :) . Uwazam takze, ze powinnas przyciemnic wlosy do odcienia sredniego brazu (foto 2).

12. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 23 października 2008, 21:52

catherine0 - mnie sie znacznie bardziej podoba jak jest na srodkowym foto.

13. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 23 października 2008, 21:53

BlackSheWolf - na skos.

14. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 23 października 2008, 21:54

moniucha16 - polecam maseczki Pantene do wl. suchych i zniszczonych, jesli chcesz je wygladzic. A jesli chcesz, by mialy wiecej polysku, to radze zainwestowac w nablyszczacz.

15. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 23 października 2008, 21:58

basia18 - siostra ma okragla buzie, dlatego powinna zrezygnowac z tego typu grzywek. Najlepsza bylaby dluga, wystrzepiona na skos. Reszte wlosow takze radze zapuszczac - powinny byc o ok. 15 cm. dluzsze od tych na zdjeciu. Ponizej zamieszczam foto z polecana przeze mnie fryzurka. Mam jeszcze jedno zastrzezenie co do koloru: powinny zostac rozjasnione za pomoca blond pasemek.

16. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 23 października 2008, 22:01

mzaszka - jesli chcesz, by wlosy falowaly, to wystarczy, ze wygnieciesz palacami suche wlosy za pomoca pianki, pochylajac glowe do dolu.
    PS: Trzecie zdjecie, o kt. wspomnialas, to modelka Natalia Vodianova, a sama fotka pochodzi z sesji dla Vogue ;-) .

17. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 23 października 2008, 22:03

Mili__20 - polecam Ci fryzurke ze zdjecia ponizej. Mysle, ze bardziej pasuja Tobie krotsze i wystopniowane fryzurki niz dluzsze pasma. Proponuje takze przyciemnic wlosy do odcienia sredniego brazu.

18. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 23 października 2008, 22:08

andziak11 - wycieniowanie dlugich wlosow nie daje takich samych rezultatow, co przy krotszych wlosach. Wystopniowanie krotkich ma za zadanie je podniesc, nadac wiecej warstw, a u dlugich polega na sciagnieciu z ich objetosci. Jesli chcesz nadac swoim wlosom wiecej objetosci, to sugeruje ich podkrecanie (o roznych jego sposobach przeczytasz w najnowszym JOYu). Loki pieknie wygladaja na dlugich wlosach.

19. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 23 października 2008, 22:09

paulineczka123123 - juz odpisywalam na Twoj post :)

20. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 23 października 2008, 22:12

patka1 - wystarczy, ze ladnie upniesz wlosy w elegancki koczek :-) . Poza tym radze zapuszczac wlosy, skoro sa grubsze.