jaka fryzura?

1. framboise23 Nowicjuszka

Napisano: 25 października 2008, 19:05

Droga stylistko. Mam nadzieję, że tym razem uzyskam odpowiedź, ponawiam pytanie czy pasowałaby mi fryzura emo? a może ma pani inne propozycje, jeśli tak w miarę możliwości prosiłambym o załączenie przykładowych fryzur. Zależy mi na odpowiedzi, zdjęcia załączałam już wcześniej - są na 153 stronie. Z góry dziękuję.

2. xxMartusia1330xx Nowicjuszka

Napisano: 26 października 2008, 17:11

Droga styloistko chciałabym sie dowiedziec jaka fryzura na wieczorek by mi pasowała....Mam w ogole problem bo mam .. hmm mozna to nazwac kazy wsłos w inna strone i juz od 3 lat je prostuje mam dosc grobe włosy ale nie wiem w jakiej fryzurze bedzie mi dobrze mam pociagłą twarz z wysokim czołek i nie wiem kompletnie jak mam sie uczesac chciałabym jakos tak sie wyrozniac wiem ze mam jescze czas co wieczorek dopiero na zakonczenie roku no ale juz musze nad tym zaczac myslec.... Prosze Cie pomoz mi !! juz sama nie wiem jak mam sie czesacc i jak mam sie obciac zebym wygladała dobrze ....

3. 13angel13 Nowicjuszka

Napisano: 27 października 2008, 23:42

Droga stylistko to znowu ja ;]
    bardzo bym prosiła Cię abyś doradziła jakąś fryzurke i kolorek mojej siostrze, bo ja zupelnie nie wiem co jej pasuje.Ona z natury ma w miare proste włosy. I strasznie przetłuszczające się, czy mogła byś polecic jakieś kosmetyki dla włosów u nasady tlustych a na końcach suchych. I jeszcze prosiła bym o doradzenie jakis kosmetykow do strasznie przesuszonych włosów, z rozdwojonymi końcówkami, bo cały czas taram sie zapuścic włoski ale strasznie się łamią i rozdwajają i cały czas musze podcinac :(
    dziekuje i pozdrawiam :*

4. basia18 Początkująca

Napisano: 28 października 2008, 10:37

Witam jaki kolor wlosow by mi pasował ?? Podoba mi sie kolor czerwony mahon.Ale nie wiem czy bedzie mi w nim dobrze?

5. Mili__20 Nowicjuszka

Napisano: 28 października 2008, 15:08

Witam ponownie :) bardzo dziękuję za radę (byłam na str.196) wiele znajomych mi radzi właśnie że lepiej mi w krótszych, jednak szybko przetłuszczają mi się włoski, a jak mam dłuższe to przynajmniej mogę je spiąć..w dodatku co najważniejsze zapuszczam, bo za jakiś czas wychodzę za mąż, nie prędzej jak za 1,5 roku, ale chciałabym mieć dłuższe włoski, bardzo podoba mi się fryzurka a la irokez, tylko w łagodniejszej wersji na ślub :) ponad miesiąc temu zafarbowałam włoski na poniższy kolorek (takie 2 w 1), za niedługo znów pójdę do fryzjera, czyli radziłabyś mi jednak ciemniejszy kolorek ?? a masz może pomysł z fryzurką na ślub, albo jak mam układać te włoski, żeby jakoś wyglądać i dac radę je zapuścić.. :) z góry dziękuję za pomoc!! pozdrawiam cieplutko :)

6. kamilkaxoxo Nowicjuszka

Napisano: 28 października 2008, 19:50

Droga Stylistko
    Zastanawiam się nad zmianą koloru włosów. Myślałam o blondzie lub o blond pasemkach. Czy byłoby mi w takim czymś do twarzy? I czy ładnie mi w takiej fryzurze jaką mam teraz czy może powinnam coś zmienić?

(Moje włosy są jaśniejsze, ale na zdjęciach wyglądają na ciemne, ponieważ wzmocniłam kontrast :) )

7. paulinaxx Nowicjuszka

Napisano: 28 października 2008, 20:15

Chciała bym prosic o pomoc w doborze fryzury dla mnie. Chciala bym miec długą, zachodząca na bok mocno wystrzepioną grzywke... ale nie wiem czy bedzie mi pasowała... i nie wiem czy wystrzępic włosy czy nie? Prosila bym o jakies zdjecia...

8. paulinaxx Nowicjuszka

Napisano: 28 października 2008, 20:18

Chciałam jeszcze dodać ze codziennie prostuje włosy... tak więc fryzura też prosta :) )
    (zdjecia z niewyprostowanymi włosami)

9. SylwiaG02 Nowicjuszka

Napisano: 29 października 2008, 10:35

Droga stylistko!
    Mam jeszcze pytanko: Bardzo mi się przetłuszczają włosy i musze je myć codziennie, czy mogłabyś mi doradzić jakiego szamponu i odżywki używać, żeby mi się tak włosy nie przetłuszczały. A czy odżywki do włosów można używać po każdym myciu włosów, czy rzadziej np. raz lub dwa razy w tygodniu lub inaczej? Prosze o odpowiedz :) Z góry dziekuje!

10. oludenis Początkująca

Napisano: 29 października 2008, 15:33

do mili-20
    Powiedz prosze co to za kolorek masz?mam na mysli ten jasniejszy.przeslicznie wyglada!

11. elena19 Nowicjuszka

Napisano: 29 października 2008, 16:07

Droga stylistko.. Mam twarz w kształcie kwadratu. Mam 20 lat i chciałabym wyglądać bardziej kobieco. Zapuszczam włosy, ale nie mam pojecia co zrobic z grzywką.. Bez wygladam bardzo źle ponieważ mam wysokie czoło.. Proszę o jakieś zdjęcia.. i czy w kucyku tez bede wygladac dobrze ??

12. oludenis Początkująca

Napisano: 29 października 2008, 16:27

Droga stylistko,troche brzydnie mi ten kolor,z kazdym myciem wyglada mniej ciekawie.juz mi sie zaczyna nie podobac. Moglabys mi powiedziec,(prosze cie bardzo!!!!),bo juz planuje pod koniec tego miesiaca cos z nimi zrobic,i na pewno zadnych pasemek,chce miec jeden kolor,ale nie wiem czy blond,czy braz.moze byc nawet i cos z czerni,aby tylko mi pasowal.mija tydzien po ufarbowaniu i z tych wczesniej farbowanych na blond 4miesiace temu zmyl sie obecny kolor i sa z zielona poswiata.Nie jestem zadowolona.Najlepiej to bym poszla do sklepu,kupila farbe i wszystkie jednakowo zafarbowala,ale nie wiem jaka.Doradz mi stylistko.Prosze Cie.

13. oludenis Początkująca

Napisano: 29 października 2008, 16:52

Ja bym Cie tak nie wypytawala i nie zajmowala soba,bo wiem,ze masz mnostwo czytelniczek,ale nie mam dobrej fryzjerki,ktorej moznaby zaufac.Mialam juz ladnie zadbane wlosy,mozna powiedziec zdrowe,a po uzyciu kosmetykow jakie mi polecilas to juz naprawde byly swietnej kondycji,dlatego od nowa zaczynam ich pielegnacje i za 4 tyg(o ile wytrzymam tyle z takim byle czym na glowie)musze je zafarbowac.Tylko teraz czekam na twoja odpowiedz.Na zdjeciu nie widac tego,ale sa obrzydliwe.Napisz mi najlepiej jaka farba i ide do sklepu i licze na siebie.A jak nie,to zaryzykuje w innym zakl fryzjerskim.Pozdrawiam i dziekuje.Oludenis.

14. 13angel13 Nowicjuszka

Napisano: 29 października 2008, 17:06

oludenis jeśli możesz to napisz jakich kosmetyków do włosów uzywasz? bardzo Cię proszę, bo ja mam strasznie przesuszone włosy i sama nie wiem co mam z nimi zrobic, ani jakich kosmetykow uzywac ;(
    z góry dziękuję i pozdrawiam :*

15. caramia Nowicjuszka

Napisano: 29 października 2008, 19:05

czesc co sądzisz o mojej fryzuze czy jest dopasowana do mnie

16. oludenis Początkująca

Napisano: 29 października 2008, 19:26

do 13angel13
    czescangel.Podregenerowalam je uzywajac po kazdym umyciu jedwabiu,poza tym xstylistka podpowiedziala mi,ze szampon i odzywka z pantene provitamin jest ok,ale ta do suchych i zniszczonych.a raz na tydzien maska wax-u.Powiem Ci,ze wczesniej uzywalam roznych z pantene provit,ale nie widzialam zadnych zmian,a z tej serii naprawde wlosy robia sie mniej szorstkie i po jakims czasie maja ladny polysk.A co do silk jedwab,to robie tak,myje wlosy,pozniej odzywka i po splukaniu i wytarciu wlosow recznikiem nakladam niewielka il jedwabiu,tylko ciutke,bo inaczej zrobia ci sie tluste.rozczesuje grzebieniem i susze.Na koniec mozesz tez sobie wetrzec w dlon troszeczke tego jedwabiu i pociagnac po suchych juz wlosach.ten jedwab na poczatku moze cie zrazic,bo jak sie minimalnie za duzo uzyje,to sie wlosy robia jakby byly przetluszczone,ale z czasem wyczujesz oco chodzi.A jak juz zobaczysz,ze sa juz twoje wloski troche lepszej kondycji,to polecam nablyszczacz.Fajny efekt.Ja nablyszczacza zaczelam uzywac niedawno.i robie to rzadko.To tyle.Mialam b.zniszczone wlosy i je doprowadzilam do porzadku,ale poszlam do fryzjera zrobic kolor i mi je zniszczyla,nie mam ladnego koloru,tylko siano i od nowa.Mam nadzieje,ze moglam pomoc.pozdrawiam
    ps.Nablyszczacz tez mi polecila x stylistka.Jak bedziesz chciala to mozemy sie wymienic jakimis fotkami z naszymi wlosami.przed i po kuracji.

17. magdalenaaaaa Nowicjuszka

Napisano: 29 października 2008, 19:38

Droga stylistko ,
    chcialabym zmienic cos w swoim wygladzie :) jak to kobieta :) i licze na twoja rade :) :) tak wiec moj stan wlosow jest nastepujacy-swoj naturalny kolor mialam sredni blond( taki cieply jasny -miodowy), zachcialo mi sie rozjasniania u nie profesjonalnej -niestety fryzjerki :( wyszedl zólty :( :( , ratujac sie zrobilam sobie jasne i ciemne pasemka( ciemne pasemka w sensie ciemny blond-rzecz jasna zmywaja sie po killkunastu myciach>I tak juz od jakiegos czasu robie jasne na odrosty i ciemne pasemka!!!!
    jednak nie jestem bardzo zadowolona z wyglądu włosow :( tym bardziej ze powrotu do naturalnych nie ma choc bardzo bym chciala :) :)
    za jakis czas wychdze za mąż i marzy mi się na ta uroczystość mieć ładny swierzy,wygladajaco naturalnie kolorek blondu :) :)
    Co bys mi poradzila :) :) jest jakis sposob :) :) Man tez pytanie podoba mi sie kolor i fryzura na zdjeciu jessici simpson fotke zamieszczam,ale czy bedzie mi pasowac ,a jak nie to co bys poradzila :) ?? ?? ?

18. 13angel13 Nowicjuszka

Napisano: 29 października 2008, 20:22

bardzo Ci dziękuję oludenis :) mam nadzieje, że moje włosy nareszcie będą normalne ;]
    no ja też coś wiem na temat niezadowolenia z fryzjerów ;/ ehh... ostatnio sie umowilam do fryzjera miałam sobie rozjaśniac wlosy, nie dosc ze mi ich nie rozjasnila bo powiedziała ze na farbowanych na brąz mi nie wyjdzie, źle rozmieszała farbe i zrobila niewiadomo jaki kolor, w ogole wszystko nie tak jak chciałam ;/ zamiast rozczesac to normalnie rozrywała mi włosy... a jeszcze umawiałam sie z nią, że zapłace 170 a ona mi podliczyła, że mam zapłacic 270.... poprostu MASAKRA
    pozdrawiam :*

19. mysia8891 Nowicjuszka

Napisano: 29 października 2008, 22:49

co proponujecie mi?^^

20. oludenis Początkująca

Napisano: 30 października 2008, 9:23

Do 13angel13
    Nie ma za co naprawde.Taa,z fryzjerami kompletna bieda.Mi xstylistka podpowidziala super fryzurke,kolor wlosow mial byc karmelowy blond,wiec polatalam po zakladach ze zdjeciem tej fryzury i zanim sie umowilam upewnialam sie 100x czy aby na pewno mi taki kolor zrobi,bo jesli nie,to ja ne chce niec innego robic z wlosami.Oczywiscie pani fryzjerka,ze nie ma problemu.4 misiace nic nie robilam z wlosami,zeby sie nadawaly do takiego koloru itd.A ta,jak mi zdjela z glowy te swoje cuda woreczki,to bylam w szoku,leb mialam rozowy.Sama widzialam nie byla zachwycona,ale nic nie mowila,tylko przystapila do suszenie,W ogole byly tak sfilcowane,ze nie mogla mi ich rozczesac.Katastrofa.Wiec jej powiedzialam,zeby mi ich nie suszyla,tylko niech cos robi z tym rozem,bo ja tak do domu nie pojde.Atmosfera juz sie zrobila paskudna i wszystko co pozniej mi robila z wlosami,to byla takie od niechcenia i nerwowe.Kupe kasy i mam to co mam.Czekam na stylistke,niech mi podpowie jakas farbe i sama juz sobie nakladam.Bo nie zaufam juz,takie wlosy to sama bym sobie mogla zroic.Normalnie z kazdym myciem jest tragiczniej.Mam zielone,szare i Bog wie jakie pasemka na glowie.A Ty jakie masz wlosy?Jaki kolor? Ja w grudniu planuje sobie kupic jakies kosmetyki z KERASTASE,przede wszystkim CEMENT ODBUDOWUJACY strukture wlosa.Poczytaj sobie o kerastase.Ja nigdy tego nie uzywalam,ale jak mam wydac na fryzjerke 200 zl.to wole sobie kupic super kosmetyk.Pozdrowionka.