jaka fryzura?

1. blackafie Nowicjuszka

Napisano: 30 października 2008, 13:17

Droga stylistko.
    Mam ciemne, brwi i oczy. szukam jakieś dopasowanej nowej fryzury.
    Chciałabym zmienić w sobie coś. Gdy tylko jest jest wilgotno włosy mi się kręcą i falują.
    Za zwyczaj je prostuje co sprawia, że są zniszczone.. Potrzebuje pomocy.

2. Niunia Nowicjuszka

Napisano: 30 października 2008, 15:32

Caramia bardzo , bardzo mi się podobają grzywka ślicznie podkreśla twoje oczy wyglądasz jak Kleopatra jeśli masz naturalnie proste włosy to zazdroszczę jak bozie kocham :)

3. 13angel13 Nowicjuszka

Napisano: 30 października 2008, 19:51

nom wiem jak to jest ;/ ale dobrze ze miałaś odwage sie wykłucic bo mi to bylo glupio, jak wyszlam to tylko sie poryczałam. Tez doszłam do wniosku, żę lepiej sobie samemu zrobic, lepiej wychodzi i chociaz sie wie jaki kolor sie nakłada, a poza tym duzo taniej ;P Mi xstylistka doradziła ten sam kolor co Tobie ;] i wiesz poszlam go zrobic właśnie tylko mi powiedziała że nie wyjdzie i miała mi zrobic TROCHE ciemniejszy... ale jeśli ktoś farby nawet rozrobic nie umie ...poprostu bez komentarza( na dole jest zdjęcie moich troche ciemniejszych włosów ;/)Teraz czekam aż mi kolor zejdzie i da się z nim co kolwiek zrobic :( W sumie też wole zadbac o swoje włosy za tyle pieniażków, niz wydac na fryzjerke i w ogole nie byc zadowolona ;/ dzisiaj zamówiłam sobie w avonie jedwab i kupiłam odrzywke i szampon które mi doradziłaś;] mam nadzieje, że mi też pomoże ;]
    pozdrawiam :*

4. 13angel13 Nowicjuszka

Napisano: 30 października 2008, 19:52

do oludenis ;]nom wiem jak to jest ;/ ale dobrze ze miałaś odwage sie wykłucic bo mi to bylo glupio, jak wyszlam to tylko sie poryczałam. Tez doszłam do wniosku, żę lepiej sobie samemu zrobic, lepiej wychodzi i chociaz sie wie jaki kolor sie nakłada, a poza tym duzo taniej ;P Mi xstylistka doradziła ten sam kolor co Tobie ;] i wiesz poszlam go zrobic właśnie tylko mi powiedziała że nie wyjdzie i miała mi zrobic TROCHE ciemniejszy... ale jeśli ktoś farby nawet rozrobic nie umie ...poprostu bez komentarza( na dole jest zdjęcie moich troche ciemniejszych włosów ;/)Teraz czekam aż mi kolor zejdzie i da się z nim co kolwiek zrobic :( W sumie też wole zadbac o swoje włosy za tyle pieniażków, niz wydac na fryzjerke i w ogole nie byc zadowolona ;/ dzisiaj zamówiłam sobie w avonie jedwab i kupiłam odrzywke i szampon które mi doradziłaś;] mam nadzieje, że mi też pomoże ;]

5. 13angel13 Nowicjuszka

Napisano: 30 października 2008, 20:05

ehh... sorrki 2 razy sie dodało ;/

6. oludenis Początkująca

Napisano: 31 października 2008, 9:15

13angel13
    No,to jedziemy na jednym wozku,tylko u Ciebie nie jest tak zle,bo masz dluzsze wlosy i wygladasz ladnie.Ja zrobilam Ci fotke jak wygladaja moje wlosy jak psikne je nablyszczaczem,w sztucznym swietle jet do zniesienia,ale przy swietle dziennym jest mi wstyd.Nie ryzykuje juz wiecej z zadnym karmelem.Czekam na stylistke,moze mi doradzi jakis inny kolor i moze nawet bedzie wiedziala jaka farba to pokryc.Chce miec jeden kolor,cos z polyskiem.Nie wiem czemu,ale zauwazylam,ze faby po fryzjerze zawsze mi wysuszaja wlosy,a jak kiedys wczesniej robilam sama taka ze sklepu,to mialam lejace,odzywione i pieknie lsniace wlosy.I teraz tez bede sama juz farbowac,tylko nie wiem jak sie za to zabrac,bo mam 2 kolory na glowie.Braz i wysuszone blond,obecnie zielonkawe.Widze,ze mamy podobne oczy.Jestem w szoku.A ty mialas wczesniej jakis wyprobowany kolor na glowie,w ktorych czulas sie dobrze?Bo mamy podobny typ urody.wieczorem poszukam w moich fotkach zdjecia gdzie mam przez siebie farbowane wlosy,jeszcze jak mialam dlugie.to Ci dolacze do postu.Dziekuje za korespondencje i pozdrawiam.Jakos mi razniej,bo tez bylam zdruzgotana po fryzjerze.Mam teraz z kim pogadac na ten temat.

7. oludenis Początkująca

Napisano: 31 października 2008, 9:19

caramia
    dla mnie suuper!

8. 13angel13 Nowicjuszka

Napisano: 31 października 2008, 13:34

oludenis
    ja miałam przez dłuzszy czas swój naturalny kolor i byłam z niego bardzo zadowolona (1 i 2 zdjecie) ale cos mnie skusiło i sama sobie pomalowałam na brąz z jasnymi pasemkami z przodu (zdjecie 3 i 4), w sumie lepiej sama sobie pomalowałam niż fryzjerka hahaha...
    ja uważam, że Twoje włosy nie wyglądają tak źle jak Ci się wydaje :) wyglądają naturalnie chociaz. Ja teraz będe się starała jakoś te włosy pojaśnic, właśnie myślałam o kolorze przypominającym mój naturalny...ale musze jeszcze poczekac aż mi ten kolorek zejdzie ;]
    ja też się ciesze, że możemy pokorespondowac

9. 13angel13 Nowicjuszka

Napisano: 31 października 2008, 20:33

caramia uważam, że naprawdę bardzo ładnie Ci w tej fryzurce i bardzo Ci pasuje :)

10. Mili__20 Nowicjuszka

Napisano: 31 października 2008, 22:42

--> do oludenis :)
    chętnie bym ci pomogła i napisała jaki kolorek włosów mam na sobie, ale niestety mam taką fryzjerkę do której przychodzę, a ona zawsze mi coś tam namiesza pod to co chcę, więc nigdy nie pytam czego użyła (dokładnej nazwy farby i koloru), więc przykro mi, ale nie mogę ci pomoc. pozdrawiam cieplutko!!

11. oludenis Początkująca

Napisano: 1 listopada 2008, 1:25

do Mili-20
    Dzieki za checi,ale mysle,ze stylistka ugryzie ten tema,czekam na nia.Wiem tylko jedno,ze jak chce sie uniknac zielonej poswiaty,to trzeba kupic farbe,w kolorze jaki sie chce miec i druga farbe w kolorze czerwonym i jej dodac odrobine do farby wlasciwej,zeby wyeliminowac ten zieloy kolor,ale do konca to nie jest takie proste.Wiec czekam na fachowa rade stylistki.Musze odczekac pare tygodni tak czy inaczej,zeby mi te wlosy doszly troche do siebie.Jedno wiem na pewno,nigdy nie pojde do fryzjera.Za duzo to kosztuje,a ma sie kiche total,wiec sama dojde w koncu metoda prob i bledow.Marzy mi sie doprowadzic wlosy do jednego koloru i miec juz swoja wyprobowana farbe i moc ja sobie nakladac kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.Te farby sklepowe sa teraz na rynku takie super,ze mozna sobie z pewnoscia cos wybrac.Jak narazie,poki nie mam odp od stylistki,to przegladam sobie fora jakich farb dziewczyny uzywaja, a czego unikac.Najgorsze jest to,ze od kiedy stylistka mi powiedziala o karmelowym blondzie nie chce juz za bardzo ciemnego koloru,tylko cos jasnego,slonecznego i w cieplej tonacji,a nie mam zielonego pojecia czym fryzjerka mi pofarbowala na ten braz,zeby moc chociaz wiedziec,ze to na pewno cieply braz.Bo wiem,ze nie powinno sie farbowac cieplym kolorem na zimny,nie bedac fachowcem,bo moze byc kuku.Juz nawet myslalam skusic sie na dekoloryzator a pozniej kolor,ale boje sie cholernie takich experymentow.Dzieki i pozdrawiam.
    Ps.A Ty jaki masz kolor i czy twoja fryzjerka zawsze zrobi Ci wlosy jak tego chcesz?Jesli tak,to zazdroszcze luksusu psychicznego.

12. oludenis Początkująca

Napisano: 1 listopada 2008, 1:28

Troche sie zakrecilam,wiem wiem,wrocilam na twoj poprzedni post i widze,ze to Ciebie pytalam o kolor tego pieknego blondu.Dzieki za odpowiedz.

13. madzia0606 Nowicjuszka

Napisano: 1 listopada 2008, 14:42

Witam serdecznie :) mam pytanie oczywoscie zwiazane z doborem fryzury mam ochote na tzw. boba tylko nie mam pojecia czy bedzie mi pasowal mam pulchna, kwadratowa twarz. prosze o rade :)
    pozdrawiam

14. oludenis Początkująca

Napisano: 1 listopada 2008, 20:26

madzia0606
    Ale tak bez zdjecia,to jak mozna to ocenic?

15. Mili__20 Nowicjuszka

Napisano: 1 listopada 2008, 21:07

Tak, rzeczywiście mam to szczęście, że moja fryzjerka raczej zawsze zrobi mi kolorek jaki chcę :) jedynie wiem, że używa ona farb z firmy Matrix, to jedyne co mogę pomoc :) pozdrawiam! aa...oglądałam Twoje poprzednie fotki i moim zdaniem ładnie Ci było również w ciemniejszym kolorze :)

16. paulinka019 Nowicjuszka

Napisano: 1 listopada 2008, 21:27

hej ja tez chciałabym sie poradzic w sprawie fryzury mam naturalne czarne wlosy..i ostatnio chciałam cos zmienic,,tylko nie wiem na jaki kolor ,myslałam tez nad pasemkami/?moze ktos mi doradzi jeszcze jaka fryzura by mi pasowala mam proste grube włosy zawsze tak samo sciete ...podobno w krotszych mi lepiej prosze o rade ..pozdrawiamm

17. ThisIsMe Początkująca

Napisano: 1 listopada 2008, 23:03

Hej i ja bym chciała się poradzić w sprawie fryzury. Mam włosy lekko kręcone, które jak wyprostuję trzymają się troche a potem jednak falują. Najbardziej zależy mi na grzywce tego typu co ma Marta żmuda-Trzebiatowska i Demi Lovato. Proszę o jakąś rade

18. swietadi Nowicjuszka

Napisano: 1 listopada 2008, 23:53

Witam :)
    Mam pytanie odnośnie pewnego zdjecia umieszczonego na tym forum. Spodobał mi się kolor jednej z fryzur. Chiałabym taki uzyskac, mam rozjasniane blond wlosy w lekko srebrnym odcieniu, a zawsze bylam ciemna blondynka. Teraz marzy mi się jasne cieple capucino. Chce wiedziec jaka farba będę mogła uzyskac porządany odcień. Bo obawiam się każdy który nałoże na te włosy które mam obecnie przybierze ciemniejszy odcień od zamierzonego. Proszę o rade i ewentualnie rodzaj i nazwe produktu. Dziękuje :) Di

19. Klaudusia Nowicjuszka

Napisano: 2 listopada 2008, 9:24

X-stylistko mam problem z doborem koloru Chcialabym przefarbowac wlosy na moj wymarzony platynowy blond pasowalby mi ten kolorek? Moj naturalny kolor to sredni blond, a karnacje mam taka ani jasna ani ciemna. A i czy isc z tym do fryzjera czy jest jakas farba? I czego uzywac zeby zmywac potem ten żółty odcien? Z gory dzieki:*

20. STARZ. Nowicjuszka

Napisano: 2 listopada 2008, 12:10

Droga Stylistko, tak samo jak inne użytkowniczki proszę o radę w sprawie fryzury :)
    Od dłuższego czasu noszę prostą grzywkę 'za brwi', ale taka już mi się znudziła i chciałabym ją ściąć na skos i zapuścić. Tylko nie wiem jak miałaby być długa i czy miałaby być mocno postrzępiona, prosiłabym więc o podanie przykładowych zdjęć takich grzywek, jeśli ta opcja mi pasuje :) ponadto obecnie moje włosy są ciężkie i smętnie wiszą, dlatego też byłabym wdzięczna za propozycje 'lżejszych' fryzur pasujących do mnie. Zależałoby mi na takich, które optycznie wyszczuplają twarz (mam 157cm wzrostu i ostatnio sporo schudłam, dlatego mam wrażenie, że moja głowa jest zbyt duża w stosunku do reszty ciała).
    Dodaję swoje zdjęcie (proszę wybaczyć moją minę ;) ) i zdjęcie fryzury, która ostatnio za mną 'chodzi', bo podoba mi się sposób pocieniowania włosów (pomijając oczywiście grzywkę ^^; ), ale nie wiem czy taka 'bombka' byłaby odpowiednia.
    Z góry dziękuję za radę :)