jaka fryzura?

1. madzia0606 Nowicjuszka

Napisano: 2 listopada 2008, 13:18

hej :) no racja bez zdjecia sie nie da :P

2. madzia0606 Nowicjuszka

Napisano: 2 listopada 2008, 13:22

a chcialabym taka...i nie wiem czy bedzie mi w niej dobrze...

3. maggiee Nowicjuszka

Napisano: 2 listopada 2008, 13:34

hejj, mam kręcone włosy.. jednak bez pianki mam na głowie sianko... czy sa jakies sposoby, zeby nawilzyc moje wlosy ?? bez drogich kosmetykow? myslalam o tym zeby zupelnie zmienic swoja fryzure, rozprostowac wlosy i sciac grzywke..

4. oludenis Początkująca

Napisano: 2 listopada 2008, 16:50

do Mili-20
    Tak mnie ucieszyl Twoj post,ze trudno opisac.Wiem,ze jasnego sama bez pomocy fryzjera nie zrobie a ciemniejszym jest jakos latwiej wlosy takie sianowate pokryc.Powiem Ci szczerze,ze bedac dzis na zakupach ogladalam farby,tylko nie moglam sie zdecydowac czy cos pod burgund czy mleczna czekolade,a tak najbardziej,to podobaja mi sie czernie.Kurcze jaki to jest piekny kolor wlosow!!!Dolacze Ci fotke,na ktorych mam burgund.Ocen jak mozesz.Stylistki to juz mi glupio pytac,bo i tak ma co robic...Dziekuje za post

5. 13angel13 Nowicjuszka

Napisano: 2 listopada 2008, 23:14

oludenis
    uważam, że ładnie Ci w tym kolorku, ale mleczna czekolada chyba będzie bardziej odpowiedni do Twojego typu urody :)
    pozdrawiam :*

6. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 3 listopada 2008, 10:04

Witam!! :) proszę o poradę dotyczącą koloru włosów poniżej zamieszczam 2 fotki moje w różnych kolorach włosów proszę doradzcie mi w jakim kolorze byłoby mi najlepiej.Bo sama nie mogę sie zdecydować.Mój obecny kolor włosów to ten ciemniejszy balejaż(rudy z kasztanem),dodam jeszcze że zamierzam zapuszczać włoski.Może doradzicie mi również jaka fryzura by do mnie pasowała,ale nie chce już ich skracać bardziej -może jakieś propozycje co do dłuższych włosów dla mojego typu urody.Bardzo proszę o pomoc naszą stylistke jak również i Was drogie dziewczyny! Z góry dziękuję za pomoc :)

7. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 3 listopada 2008, 10:35

Acha dodam jeszcze że zle się czuję w ciemnych kolorach na głowie,może jakiś jeden kolorek a
    nie balejaż co sadzicie o tym?! jeszcze raz dziękuję za pomoc i czekam na odpowiedzi :)

8. plinka Nowicjuszka

Napisano: 3 listopada 2008, 12:13

Witam!mam 20 lat i do tej pory nie moge znalezc dla siebie odpowiedniej fryzury ;(
    mam wlosy za ramiona cienkie puszace sie co mnie bardzo denerwuje gdyz uzywajac najlepszych specyfikow prostujac wlosy nie moge osiagnac zadowalajacych rezultatow, oraz tzw "druga brode". mam naturalny kolor wlosow nigdy nie malowane. bardzo prosze styl;istko o podsanie kilku fruzur i byc moze propozycje zmienienia koloru...

9. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 listopada 2008, 12:17

andziak11 - uwazam, ze najlepiej wygladalabys z przedzialkiem na boku (grzywka powinna byc dobrze wycieniowana po skosie), a reszta wlosow takze powinna zostac wycieniowana na calej dlugosci. Sugeruje rowniez baleyage skladajacy sie z roznych odcieni brazow. Ponizej zamieszczam propozycje fryzur:

10. plinka Nowicjuszka

Napisano: 3 listopada 2008, 12:19

i chcialam dodac ze ta fotka z rozpuszczonymi wlosami to tylko przyklad mojego nietrafnego wyboru :/ obecnie czuje sie niekomfortowo gdyz ciagle musze chodzic w zaczesanych w konski ogon ulizanych wlosach...prosze pomozcie....

11. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 listopada 2008, 12:21

da_na - mysle, ze gyloby Ci lepiej we fryzurce z ponizszego zdjecia. Ze zdjec wnioskuje, ze masz idealnie prste wlosy, wiec takie warstwowanie pojdzie im na korzysc. Fryzurka, kt. zamiescilas, jest uniwersalna, ale podejrzewam, ze moglaby nie robic az takiego duzego wrazenia jak ta ponizej.

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość da_na

12. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 listopada 2008, 12:33

andziak11 - farbowanie henna nie niszczy wlosow i jest polecany osobom, ktore chca poglebic swoj naturalny lub niewiele go zmienic, np. o 1 poziom. Farbowanie henna ma swoje plusy, ale i minusy. Najwiekszy to ten, ze jesli zechcesz pozniej zafarb. wlosy farba chemiczna, to niewiadomo, jak zareaguja wlosy pokryte henna. Wtedy mozesz spodziewac sie soczystych odcieni pomaranczy, rozu czy zieleni :-/. Jesli lubisz zmieniac kolory na glowie i eksperymentowac, to nie polecam. Jesli jestes pewna, ze chcesz u3mac jeden jedyny kolor do konca zycia, a nie chcesz niszczyc pasm, to henna jest dobrym rozwiazaniem. Nie wiem, jaki odcien Ci polecic, poniewaz nigdy nie widzialam efektu farbowania henna. Najbezpieczniejsze beda odcienie zblizone do tego, ktory masz na glowie :-) .

13. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 listopada 2008, 12:35

Mili__20 - na 196. stronie jest moja odpwoiedz na Twoj post :-) .

14. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 listopada 2008, 12:38

Karolinka@93 - moim zdaniem nie powinnas zmieniac fryzury. Zaakcentuj swoje loki za pomoca pianki nakladanej na mokre lub suche wlosy. Po umyciu wlosow pochyl glowe do dolu i naloz dosc duza ilosc pianki do wlosow kreconych. Susz pasma (3majac glowe do dolu) i gniec pasma palcami. Nie uzywaj szczotki i grzebieni, bo wyjdzie Ci puch na glowie. Mozesz sprawdzic ten patent na wlosach suchych. Naloz tak samo duza ilosc pianki i ugniataj wlosy palcami (glowa pochylona).

15. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 listopada 2008, 12:41

agatunia00 - mysle, ze z sama fryzura nie da sie za wiele zrobic, ale sugeruje poprawic boba, stopniujac wlosy z tylu. Do tego mozesz dolozyc czerwone pasemka :-) .

16. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 listopada 2008, 12:45

lilaa08 - trudno mi powiedziec, jaki masz ksztalt twarzy, bo zdjecia byly robione z nieodpowiedniego kata. Co do fryzury, to blond wlosy bardzo by Tobie pasowaly, poniewaz masz jasne brwi i jasna karnacje. Zdecyduj sie najpierw na baleyage i co 1.5-2 m-ce dodawaj jasne pasma. Co do fryzur, to pasowalaby Tobie krotka (1. foto), jak i dluzsza fryzurka (2).

17. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 listopada 2008, 12:47

paulax - powinnas zrezygnowac z grzywki scietej na prosto i ja zapuscic (powinna byc na boku, przedzialek tez). Dlugosc wlosow jest calkiem w porzadku, co masz na zdjeciach. Reszta wlosow powinna zostac wycieniowana na calej dlugosci. Kolor: zdecydowanie czekoladowy braz.

18. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 listopada 2008, 12:52

framboise23 - fryzura Emo jest dosc specyficznym typem, bo moze robic swietne wrazenie, bo jest idealnie wystylizowana: pianka, lakier, mocny kolor, solidne wycieniowanie, niektore kosmyki wydluzone, a niektore sciete na kilka centymetrow. Osobiscie nie polecam tego typu fryzur, bo sa cholernie ciezkie w u3maniu. Proponuje natomiast Tobie sciecie grzywki na prosto i wycieniowanie reszty wlosow, szczegolnie przy twarzy.

19. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 listopada 2008, 12:55

Martusia - sugeruje, abys sciela grzywke na prosto (1) i zrobila balyage z oedcieniem platynowago blondu i chlodnego, popielatego brazu.

20. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 listopada 2008, 12:58

13angel13 - siostrze radze albo sciac wlosy albo jes zapuszczac (powinny ukladac sie na ramionach). Polecam te fryzurke, co ma Hayden na zdjeciu. Sugeruje rowniez wykonanie blond balyage'u, by ozywic buzie. Oto moje wskazowki na przetluszczajace sie wlosy:
    - uzywaj szamponow przeznaczonych dla dzieci - ladnie podnosza wlosy i nadaja puszystosci,
    - nie stosuj odzywek dla wlosow zniszczonych, lecz dla normalnych - nie sa az tak obciazajace - nakladaj je jedynie na konce,
    - podczas mycia nie trzyj wlosow o siebie i nie drap paznokciami o skore glowy, tylko glaszcz je - nie moga sie poplatac, a odzywke naloz na koncowki, ktora splucz letnia/zimna woda,
    - zawin pasma w recznik, ale nie trzyj, tylko wgniataj wilgoc,
    - susz wlosy, co jakis czas pochylajac glowe do przodu i kierujac strumien od spodu, dzieki czemu beda podniesione,
    - na koniec mozesz uzyc odzywki w spray'u, np. Ziaji, ktore nie obciazaja wlosow :-) .