jaka fryzura?

1. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 listopada 2008, 12:58

basia18 - zamiesc zdjecie na forum, bo tego w profilu nie da sie powiekszyc.

2. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 listopada 2008, 13:01

kamilkaxoxo - uwazam, ze fryzura jest w porzadku, ale nie polecam blond pasemek. Sugeruje natomiast zmiane swojego koloru wlosow do odcienia mlecznej czekolady (foto).

3. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 listopada 2008, 13:01

Na reszte postow odp. wkrotce :-) .

4. oliwia Nowicjuszka

Napisano: 3 listopada 2008, 14:03

Witam.Proszę o pomoc w doborze fryzury.Nie umiem określić jaki mam kształt twarzy i nie wiem czy lepiej mi z grzywka czy bez?Prosze o przykładowe fotki fryzur.Z góry dziękuje i czekam na odpowiedz.Inne wskazówki mile widziane.

5. Mili__20 Nowicjuszka

Napisano: 3 listopada 2008, 15:26

hmm.. bardzo ładnie wyglądasz w tym kolorku, bardziej niż w tym co masz teraz, ożywia cię! z pewnością musisz mieć jakiś ciepły kolorek na włosach, a mleczna czekolada pewnie by też ci pasowała, skoro burgund już miałaś to możesz spróbować na tą mleczną czekoladę ;) pozdrawiam

6. oludenis Początkująca

Napisano: 3 listopada 2008, 18:02

do 13angel13 i Mili-20
    Dziekuje Wam bardzo za posty.Czytam aktualnie na temat farb itd.Zobaczycie,ze lepiej sobie sama zafarbuje niz te z Bozej laski fryzjerki,mowie o tych,z ktorych mialam okazje w zyciu uslug korzystac.Nie wszystkie oczywiscie sa do kitu,ale ja poprostu mialam takiego farta.Powiem Wam,ze jak tak ogladam te kolory farb,to naprawde nie jest latwo,trudno mi sie zdecydowac.Jest mi o wiele trudniej,bo mam wciaz krotkie wlosy.Wy macie takiej dlugosci,ze tylko pozazdroscic.Poczekam jeszcze na stylistke i wypytam ja o kolory,ktore by mi polecila.
    Pytanie do 13ange13:A Ty co myslisz zrobic z wlosami,planujesz juz jakis kolor?Mi mija 2tydzien od farbowania,jeszcze chwilunie musze poczekac i dzialam.
    Pozdrawiam Was dziewczyny i dzieki za posty.

7. oludenis Początkująca

Napisano: 3 listopada 2008, 18:07

Witam grazka1979
    Jesli chodzi o mnie,to strasznie mi sie podobasz na zdjeciu nr2.Wygladasz slicznie w tym brazie i dziwie sie,ze lepiej sie czujesz w jasnych

8. oludenis Początkująca

Napisano: 3 listopada 2008, 18:10

do grazka1979
    Sorki,cos mi przerwalo pisanie.Pomyslalam,ze moze skoro lepiej sie czujesz w jasnych,to moze jakies refleksy przy samej twarzy,a reszta braz!poszukam jak znajde jakas fajna fotke,to Ci wkleje/pozdrawiam.

9. JaSieNieZnam Nowicjuszka

Napisano: 3 listopada 2008, 18:53

@oliwia wydaję mi się że masz twarz owalną ;-) co do fryzury uważam że ładnie ci z grzywkę i bez grzywki. Kolor włosów też ci pasuje, ładnie kontrastuje z oczami. Jedyne co wg. mnie Cię bardzo oszpeca(sorki za to słowo ;p ) to ta opalenizna z której jak najszybciej powinnaś zrezygnować bo wyglądasz trochę jak 'blachara' i makijaż który jest zbyt świecący i nachalny i ci zdecydowanie nie pasuje (usta lepiej niepomalowane, ew. kolorem jakimś zbliżonym do naturalnego odcienia ust, oczy bez tego srebrnego(?) cienia. bo narazie mimo że jesteś ładna to ukrywasz to skutecznie, cała się świecisz.

p.s. spróbuj coś na styl nelly ;)
    pozdrawiam

10. 13angel13 Nowicjuszka

Napisano: 3 listopada 2008, 19:36

droga Oludenis, ja to jestem bardzo niezdecydowana :P cały czas się wacham czy ciemny czy jasny... ostatnio spodobał mi się perłowy blond, ale troche za jasny i pewnie bym dostala jakiegos szoku :P myślałam o karmelowym ale nie chciała bym żeby mi wyszly jakieś rude albo niewiadomo jakie bo podobno ciężko uzyskac ten kolor, w sumie może ciemny blond i jasne pasemka ? nie mam pojecia naprawde ;P nie wiem w ktorych mi było lepiej czy w jasnych czy naturalnych czy ciemnych ;/
    pozdrawiam :*

11. 13angel13 Nowicjuszka

Napisano: 3 listopada 2008, 19:43

oliwia
    zgadzam sie z opinią JaSieNieZnam , choc cień na powiekach jeszcze wygląda, ja zrezygnowała bym napewno z takiego malowania ust i zbyt częstego solarium(szkoda skóry i urody ;) , moim zdaniem ładniej Ci bez grzywki :) kolorek Ci pasuje.

12. JaSieNieZnam Nowicjuszka

Napisano: 3 listopada 2008, 19:45

co myślicie o moim przypadku?

naturalne włosy mam bardzo ciemnobrązowe z pomarańczowym(?) połyskiem, postanowiłam zafarbować na blond i po 3 rozjaśniaczach i z 10 farbach blond udało mi się uzyskać ładny kolor miodowy(raczej blond, ale przebija troszkę brąz, włosy o dziwo wyglądają zdrowo, bo zawsze były gęste i zdrowe. i teraz kiedy narszcie uzyskałam swój upragniony kolor, stwierdzam jednak że w czarnych/brązowoczarnych byłoby mi ładniej..
    chociaż wszyscy mówią że w tych jest mi ładniej..
    i tu pytanie.. czy ich słuchać, skoro sama czuje się lepiej w czarnych, choć podobno jest mi w nich gorzej, dodam że mam twarz owalno/okrągłą (nie jestem pewna :p ) raczej reguralne rysy, duże ciemnobrązowe oczy i wyraźnie zarysowane czarne brwi(ale nie krzaki ;p ), skórę mam bladą jak trup, tudzież porcelanową, usta raczej różowe(to też ma znaczenie przy kolorze włosów?)

p.s. miałam kiedyś czarne włosy szamponetką i tylko mi się podobały ;p (no i może jeszcze z jednej osobie)

radzicie mi wyglądać tak jak się podoba wszystkim (blond) czy mi? (czarne?)

a i nie wiem czy nie będą już trochę zniszczone jak je teraz pofarbuję na czarno, a z drugiej strony przed zmianą koloru hamuje mnie też to że nie chcę być postrzegana jako osoba która ciągle farbuje włosy i tylko to jej w głowie ( wiem głupie )

p.s. a karmelowy? nie taki duży przeskok z miodowego, a jak będę mieć swoje ciemne odrosty większe to i tak muszę zafarbować ;p

pozdrawiam i liczę, że ktoś przeczyta ten nudny wywód :P

13. blackafie Nowicjuszka

Napisano: 3 listopada 2008, 20:20

=D fajnie ze cos sie dowiedzialam ;] moze mi ktos doradzic fryzure :D ktora by do mnie pasowala?

14. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 3 listopada 2008, 20:36

do oludenis !! dzięki za rade ta druga fotka to moja aktualna fryzurka i kolorek.Nie że lepiej czuje sie w jasnych włosach ale wydawało mi się że mi pasowało,ale skoro tak mówisz to się cieszę bo wiesz wśród znajomych to zdania są podzielone.Ale bardzo dziękuję za radę :)

15. STARZ. Nowicjuszka

Napisano: 3 listopada 2008, 20:52

dodam jeszcze jedno swoje zdjęcie, ponieważ to poprzednie nie oddaje prawdy obiektywnej :P jeszcze z naturalnym kolorem włosów.
    http://i11.photobucket.com/albums/a177/neimhalle/shit/IMG_1826.jpg (mina zbolała, bo pozowanie do zdjęć to ostatnia rzecz, którą lubię .__.)

16. Mili__20 Nowicjuszka

Napisano: 3 listopada 2008, 21:32

Droga Stylistko,
    bardzo proszę o radę, jestem na str.202 bo widzę że przypadkiem mnie ominęłaś, więc jak znajdziesz chwilkę to będę wdzięczna za pomoc :) pozdrawiam mocniście :)

17. 13angel13 Nowicjuszka

Napisano: 3 listopada 2008, 21:36

JaSieNieZnam uważam, że to zależy od Ciebie czy wolisz się podobac innym, czy sobie :)
    ja osobiscie wole podobac się sobie bo wtedy czuje się pewniej, poza tym wiem jakie potrafią byc dziewczyny i że większośc z nich doradza tak aby nie wyglądało się lepiej od nich ;P Dużo łatwiej było by Ci doradzic gdybyś dodała zdjęcia z 2 kolorkami :) przemyśl też czy będzie Ci się chciało walczyc z odrostami przy blond włoskach, bo pisałaś że ciężko jest uzyskac Ci blond na swoich włosach. Poza tym rozjaśnianie dużo bardziej niszycz włosy.

18. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 3 listopada 2008, 21:50

Droga stylistko proszę o poradę jestem na stronie 204 pozdrawiam i czekam na opinie i poradę. :)

19. ThisIsMe Początkująca

Napisano: 3 listopada 2008, 22:31

Ja również zostałam pominięa.. moja prośba jest na stronie 204 :) pozdrawiam :)

20. oludenis Początkująca

Napisano: 4 listopada 2008, 9:04

do grazka1979
    O!to super,bo szukalam wczoraj jakiegos fajnego rozwiazania,ale nic ciekawego mi nie wpadlo.Zazdroszcze Ci,ze masz taki kolorek i ze do tego Ci w nim super,teraz kup sobie jeszcze biosilk (o ile jeszcze nie masz)i bedzie lux.Poza tym,jesli moge Ci zaproponowac,to wyprobuj pantene provitamin dla suchych(nie do farbowanych)szampon i odzywke.Stylistka mi poradzila i jestem zaskoczona,ze sa takie super,Rownaja sie tym z salonow kosmetycznych.Oczywiscie nie pomysl sobie,ze ja uwazam,ze masz wlosy zniszczone,sugegureje Ci te kosmetyki dlatego,ze taki kolorek jak masz fajnie wyglada jak jest dopieszczony,lsniacy i zdrowy.pozdrawiam.Jeslo masz jakies rady co do mojej osoby,to wal.Ja sie borykam z kolorem.Marzy mia sie brazik,ale mam wciaz obawy,czy nie bede zalowala,poza tym nie wiem jaki braz.Czy Ty farbowalas sobie sama,czy u fryzjera?