jaka fryzura?

1. da_na Nowicjuszka

Napisano: 5 listopada 2008, 16:46

Droga stylistko dzięki za odpowiedź ale już wiem że podana fryzura jest za bardzo wycieniowana i nie widać w jaki sposób jest ułożona grzywka a to na niej mi najbardziej zależy a w takiej fryzurze na moich kochanych włosach każdy kosmyk zaczął by odstawać prosiła bym abyś podała mi inne możliwości zmiany fryzury moje zdjęcia są na 201 stronie z góry dziękuje :)

2. oludenis Początkująca

Napisano: 5 listopada 2008, 17:00

do grazka1979
    O!!!wlasnie wrocilam zmiasta i kupilam casting,wiec za pozno,ale jak mi wyjdzie za ciemny,to nie problem,aby nie wyszly niebieskie,tego sie obawiam.A szczerze mowiac boje sie samodzielnego mieszania 2ch farb,zeby wyeliminowac to prawdopodopienstwo.Mam nadzieje,ze po tym Casting mi sie beda rownomiernie zmywac i ze nastepny kolor bedzie latwiej mi dobrac.Wiesz dlaczego zdecydowalam sie na Casring,bo ponoc jest mniej szkodliwa od farby a mocniejsza w dzialaniu od szamponetki.Wiec pozostaje czekac do przyszl tyg.i nakladam!Dzis jest 2tyg od ostatniego farbowania.poczekam jeszcze tydzien.pozdrawiam i dzieki.
    ps.Jakie mialas kolory z preference?

3. Shilaaa Nowicjuszka

Napisano: 5 listopada 2008, 20:34

W jakiej fryzurze było by mi ładnie? Mam naturalnie kręcone włosy ;/ ale prostuję je ponieważ, po umyciu włosów mam tzw. "szope " na głowie ;D I strasznie mi się kręcą;/
    Bardzo poroszę o rade stylistki ;)

4. JaSieNieZnam Nowicjuszka

Napisano: 5 listopada 2008, 21:05

dzięki za odpowiedź 13angel13 ;-) w sumie w większości też tak uważam jak ty ;-)
    pozdro;*

5. JaSieNieZnam Nowicjuszka

Napisano: 5 listopada 2008, 21:11

piegi i platyna chyba głupio wyglądają ;p
    te co teraz masz są fajne, i to bardzo, ale w brązowym i ciemnobrązowym myślę że ci by było jeszcze fajniej, pasują do ciemnej oprawy oczu i piegów ;-)
    to jest moja opinia ;-)
    pozdrawiam ;p

6. blackafie Nowicjuszka

Napisano: 5 listopada 2008, 21:28

droga stylistko widze ze tez mnie ominelas ;( prosze o rade na stronie 203 ;)

7. Joanna222 Nowicjuszka

Napisano: 5 listopada 2008, 22:27

czesc mam wielka prosbe kombnowalam juz ze wszystkimi kolorami w tym momencie mma zmywajacy sei ciemny braz, wczensiej mialam blond pasemka ale jakos nie wyszly fryzjerce :/ zotle pasemka...

mam prosbe o stylistyczne porady dla mnie...tzn czy powinnam miec grzywke jesli tak to jaka, jaki kolor i ciecie wlosow ;/ nigdy nie bylam u stylistki chyba ze strachu...co innego takie online porady :) na zdjeciu mam troszke dluzsze wlosy niz w rzeczywistosci, mialam wpiete extension, ogolnie mam wlosy sredniej grubosci, naturalny ciemny braz- moja zmora zawsze chcialam miec blond, i lekko za ramiona, dziekuje za pomoc :) xx

8. oludenis Początkująca

Napisano: 6 listopada 2008, 0:07

do blackafie.
    Nikogo stylistka nie ominela,ostatnio byla na stronie 202 jak sie nie myle,poza tym z tego co widze pojawia sie co weekend,a mowa byla,ze udziela porad co 2 tyg.Miejmy nadzieje,ze w ten weekend sie pojawi i udzieli nam wszystkim rad.pozdrawiam.

9. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 6 listopada 2008, 7:50

do oludenis.
    wiesz co ja używałam wcześniej farb loreal preference zazwyczaj kolor kasztan mrozny i podobne do niego i byłam zadowolona :) .Jak zafarbujesz sobie włoski to się pokarz ok? :) a jakie dwa kolory będziesz mieszać ze sobą?ja zawsze po pasemkach farbowałam włosy sobie jednym kolorem i wychodziło mi fajnie.

10. oludenis Początkująca

Napisano: 6 listopada 2008, 9:08

do grazka
    Mam obawy,ze mi moga wyjsc dziwne kolory,najbardziej sie boje tych czerwieni i niebieskosci,dlatego czytalam o sposobie farbowania na necie.Znalazlam dwie porady,by tego uniknac.1-zloty braz z naturalnym brazem(pol na pol),2-dodanie do farby,krora chcesz farbowac wlosy troche farby w kolorze czerwonym.Ponoc w ten sposob mozna uniknac ryzyka zielonych wlosow.Jedno wiem na pewno.Zapytam jeszcze stylistke o kolor wlosow,zanim zrobie sobie braz.Spodobal mi sie sloneczny blond Castinga Gloss,tylko ze z tym kolorem to juz calkiem bedzie dla mnie filozofia,zeby samemu go zrobic.Ale nie pojde do fryzjera,tylko bede experymentowac.pozdrawiam

11. oludenis Początkująca

Napisano: 6 listopada 2008, 9:14

do grazka1979
    Ale tylko spojrz na ta fryzurke,czyz nie piekny kolor!?Sama nie wiem,czy warto te wlosy meczyc rozjasnianiem,blondami itd.Gdyby tylko mi takie cos pasowalo,to robie teraz,w tej chwili!!!(no i oczywiscie,dlugosc moich wlosow jeczcze ma wiele do zyczenia,wiec cierpliwie zapuszczam).

12. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 6 listopada 2008, 9:59

do oludenis
    ale po co chcesz mieszać farby ja nigdy nie mieszałam i mi wychodził kolor taki jak chciałam więc nie wiem czego się boisz poważnie,a z tym słonecznym blondem nie wiem czy by ci wyszedł bo może to troszkę za jasny kolorek i może ci po prostu nie złapać takie jest moje zdanie ale wiesz nie jestem pewna.A fotka ze zdjęciem i fryzurką mega ale to jest jakiś ciemny kolor i chyba jakis ciemny bordo te pasemko ale super podoba mi sie

13. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 6 listopada 2008, 10:06

Wiesz mi się ogólnie podobają ciemne włoski bo tak ślicznie się świecą,jasne że chyba nie warto męczyć włosów naszych jakimiś rozjaśniaczami bo pózniej są takie sianowate i bez połysku czasem.Wiesz ja też chyba zaczne farbować na jeden kolorek ale nie jakiś ciemny jakiś taki ciepły i pasujący w miarę do mnie,a jak mi się znudzi do zrobie sobie kilka refleksów na gorze dla rozjaśnienia całości troszke :)
    Ale już kupiłaś sobie farbę casting w kolorze blond tak?hmm jak tak piszesz to wiesz co może lepszy był by od razu kolor jakiś kasztan złoty czy coś takiego jak myslisz

14. oludenis Początkująca

Napisano: 6 listopada 2008, 14:44

do grazka1979
    Kurcze tak mnie wciagnela korespondencja z Toba,ze tylko wroce z miasta,zalewam kawe i sprawdzam,czy bylas.Jakis pozytywny fluid,czy co?!!
    No,to tak.Ta fotka,to tylko poto,zeby pokazac jak piekne sa ciemne wlosy,a jesli chodzi o ta farbe co mam,to traktuje ja jako przejsciowa,to jest ciemny blond,ale wychodzi na wlosach brazik,bo gdybym teraz na moj kolor nalozyla jakikolwiek braz moga wyjsc czarne,a ze zmywaniem nie wiadomo jak,bo kazdy wlos inny.Wiec chce tym ciemnym blondem wyrownac te cudaczne kolory na mojej glowie,a pozniej gdzies za miesiac pomysle nad brazem i pewnie juz cos naloze a'la kawa z mlekiem lub wlasnie zloty kasztan, jak mi sugerujesz.Nie chce tak drastycznie zmieniac z wyblaklych na intensywne,bo to wielki szok.Potrzebuje czasu,zeby sie moc "wtopic" w nowy image.Kiedys z mysich wlosow przeszlam na burgund i nie moglam na siebie patrzec,wygladalam jak chora,zas innym razem robilam to stopniowo i poprostu wygladalam pieknie i swiezo,ale wiesz jak jest kolezanki mowily,ze wygladam staro i zaczelam znow kombinowac.Teraz zaluje,bo w rezultacie skonczylam z brzydkimi,krotkimi wlosami i teraz wygladam staro. Jak kolezanka mowi,ze Ci zle,tzn,ze jest LUX!Zaraz Ci dolacze fotke i sama ocenisz,czy nie mam racji.

15. madzia89019 Nowicjuszka

Napisano: 6 listopada 2008, 16:24

WITAM!!! chciałabym zmienic fryzurę... bo nie wiem juz jak układac moje włosy... nie dość że są bardzo cienkie i jest ich strasznie mało, to ciągle wypadują. Jaka fryzura najbardziej bedzie mi pasowała ?? Proszę o szybką odp :) dziękuję

16. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 6 listopada 2008, 16:39

do oludenis
    Właśnie wróciłam z miasta i prosze pierwsze co robię to ......
    NO mnie również wciągneła rozmowa z tobą ale to pozytywnie-widocznie wysyłam dobre fluidyi wice wersa heh :) ,włosy miałaś super długie-też takie miałam teraz zapuszczam i nie dam się skusić na żadną super fryzurkę bo pózniej żałuję że za dużo ściełam itd. sama rozumiesz,a kolorek też był dobry wg mnie.No masz rację ja także nie lubię zmieniać koloru włosów drastycznie-choć mój maż uważa że ładnie mi w ciemnych.Do koloru trzeba się przekonać a nie tak od razu.Ja przed pasemkami farbowałam włosy szamponem koloryzujacym do 24 myć na kolor złoty kasztan z joanny i fajnie błyszczały włoski.A z koleżankami to tak zawsze jest nie wiadomo kiedy szczerze radzą, ja zawsze słucham siostry i męża :)

17. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 6 listopada 2008, 17:07

do oludenis
    załączam moje fotki w różnych kolorach jakie miałam już na głowie mojej tylko nie śmiej się z min jakie robie :)

18. oludenis Początkująca

Napisano: 6 listopada 2008, 17:08

do grazka1979
    Zobaczysz,dziewczyny nas stad pogonia!
    Mi sie w aktualnym bardzo podobasz.Zrob wiecej fotek,niech zobacze jaki to wlasciwie kolor.Moze masz pomysla jaka farba uzyskalabym czekoladowy braz.Boje sie tego samodzielnego farbowania jak diabla.Jak mi wyjdzie czarny?to sie pochlastam.I jeszcze jedno pytanie,bo slyszalam,ze istnieje cos takiego jak odswiezanie koloru.Wiesz cos o tym?Czy to moze poprostu chodzi o kolejne nalozenie farby?POwiem Ci,ze jak patrze na Twoja fote,to gdyby nie "trudne dni",to bym rozrabiala farbe .... TERAZ.Musze czekac jeszcze kilka dnie niestety.Ale to plus,bo moze stylistka mi zarzuci jakas propozycje w miedzyczasie,ona ma oko,lubie jej rady.ok.spadam i dzieki za posta

19. oludenis Początkująca

Napisano: 6 listopada 2008, 17:11

do grazka
    o KUUUUU...rcze! nie chce Cie zalamywac,ale na 3 i 5tym zdjeciu wygladasz bosko.sama teraz nie wiem?musisz chyba co pol roku miec ciemne i jasne na zmiane

20. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 6 listopada 2008, 17:12

a kuku hehe nie zartuj to juz samma nie wiem nie moge ich tak meczyc bo mi wyjda pomocy