jaka fryzura?

1. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 8 listopada 2008, 17:16

basia18 - ten kolor, ktory masz na wlosach, pasuje do Ciebie, ale proponuje skrocenie grzywki na tzw. Kleopatre - krotko i prosto :) .

2. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 8 listopada 2008, 17:22

grazka1979 - moim zdaniem powinnas rozjasnic wlosy do odcienia miodowego blondu - powinien byc jednolity, polozony na calych wlosach. Unikaj ostrych ciec, a skup sie na pelnych ksztaltach. Mam na mysli loki, fale. Masz dosc ostre rysy twarzy, dlatego potrzebujesz efektu ich zlagodzenia. Miodowy blond bedzie dobrym rozwiazaniem. Zapuszczaj takze grzywke, ale przedzialek powinien byc na boku. Nie scinaj wlosow, ale je podkrecaj - za pomoca lokowki, walkow, papilotow, ugniatania, modelowania na okraglej szczotce z duza srednica. Ponizej zamieszczam przykladowe czuprynki:

3. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 8 listopada 2008, 18:01

do x-stylistka
    bardzo dziękuję ci za radę napewno skorzystam ze zmiany koloru i zapuszczam włoski oczywiście :) pozdrawiam i dziękuję. :)

4. Malajka Nowicjuszka

Napisano: 8 listopada 2008, 19:21

Witam ! chcialabym zmienic fryzure i kolor..odkad pamietam mialam zawsze blond wlosy..jakies 3miesiace temu zafarbowalam je na ciemny braz..dobrze sie czuje w tym kolorze bo nie mam problemu z odrostami gdyz moj naturalny kolor jest ciemny..wydaje mi sie jednak ze ten kolor jest troche nudny i chcialabym cos z nim zrobic..myslalam nad balejazem z brazow i blondow ale nie jestem do konca pewna..moje wlosy sa cienkie i zniszczone od prostowania ..mam wysokie czolo wiec nosze grzywke..prosze o porade..dodaje moje zdjecia jak bylam blondynka i teraz jak mam ciemne wlosy dziekuje bardzo

5. oludenis Początkująca

Napisano: 8 listopada 2008, 20:24

Do grazka1979
    Nie,nie meczysz mnie!Ja tak samo do Ciebie kieruje pytania i czekam niecierpliwie na odpowiedz.
    Druga fotka wg mnie,to raczej nie,ale podoba mi sie pomysl z fotki pierwszej,jezeli chodzi o ciecie,ale co do koloru,to daj mi czas,musze pomyslec.Poza tym znalazlam fajna fotke w jednej z moich gazet dla Ciebie i jutro zrobie jej zdjecie i Ci ja wkleje.Ja dzis sobie zakupilam kosmetyki z WELLA LIFETEX,szampon i ampulki do wlosow zniszczonych i ampulki do farbowanych.Nie wiem,czy dobre,bo nigdy tego nie mialam,bylam dzis w hurtowni fryzjerskiej i nie mieli tam KERASTASE dlatego wzielam to.Musze Grazka troche te wlosy zapuscic,bo mam wciaz krotkie,ale powiem Ci,ze tak sie zle czuje w tym kolorze,ze nie wiem jak dlugo wytrzymam.Co do blondu,to jestes pewna,ze taki sloneczny i b,jasny to dobry pomysl dla mnie?Musze to przemyslec,jak bede Ci szukala fryzury,z kolorem dla Ciebie,to skopiuje fotki z jakims czekoladowym blondem ,alb cos....Pozdrawiam
    Wroce pozniej,ale jeszcze dzis

6. oludenis Początkująca

Napisano: 8 listopada 2008, 20:33

do xstylistka
    O!!!Stylistko widze,ze jestes!O tak,nie uciekaj nam,wiem wiem odpowiedzialas mi,ze mam 2tyg nic nie kombinowac itd,tak wiem,ale co do tego pomyslu z blondem.Zarzuc mi na drugie podejscie jaks fryzurke,aby to juz nie byl ten karmel,bo wiesz jak jest z jego osiagnieciem.Dziekuje Ci z gory.poki co wlosy zapuszczam,szampon do rudych kupilam.Dzieki.Czekam na odpowiedz cierpliwie ale z wielka nadzieja,ze to bedzie dzis.Oludenis

7. oludenis Początkująca

Napisano: 8 listopada 2008, 20:37

do grazka1979
    Grazka,stylistka Ci odpisala i zaje.....te fryzurki zarzucila.Teraz ja ja ATAKUJE.Nie ma lekko.Zobaczysz,wyrzuca nas stad.pozdrawiam.

8. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 8 listopada 2008, 21:39

do oludenis
    to super ze kupilas sobie to daj znac czy dobry efekt daja?sluchaj to kup sobie szampon koloryzujacy popielaty blond tak jak pisala tobie stylistka zeby zanikl kolor ziellony,a jezeli chodzi o twoj blond-to napewno nie bardzo jasny blond ale taki naturalny na poczatek.Wiesz o co chodzi.Na dole zamieszczam fotki kolorow w jakim cie widze :) ,tak delikatnie na poczatek,bo masz wygladac naturalnie ale swierzo i mlodo :) .To czekam na propozycje i dzieki z gory.Musimy przezyc ten etap z wlosami a bedzie dobrze.....POZDRAWIAM

9. oludenis Początkująca

Napisano: 9 listopada 2008, 1:25

do grazka1979
    Ale jaki dokladnie to ma byc szampon?Obojetnie?A co z tymi wlosami w kolorze brazu co mam?Boje sie.Dzieki grazka za te fotki,podobaja mi sie,ale poczekam jak Ty na zdanie stylistki,bo i tak musze je podpielegnowac,to mam czas do namyslu.A poza tym mam obawy,podobaja mi sie takie blondy,ale nie wiem wciaz,czy na pewno...wiesz jak jest.Gdyby nie to,ze blond tak niszczy wlosy,to bym sie nie wachala,a ze tak bardzo chcialam do tej pory miec kudly w jednym kolorze,zeby byly lsniace,zdrowe i latwe w pielegnacji,to mam opory.Na dodatek czy aby na pewno nie postawic na jasny braz wpadajacy w czekolade,albo ciemny blond z odcieniem karmelu?Niewiem.naprawde nie wiem.A propos szamponu koloryzujacego popielaty blond,to moze i go naloze na wlosy,ale jak mi wyjdzie jakas sraczka,to sie zalamie.No,ale to dopiero w poniedzialek.Dzis po kapieli nalozylam 2ampulki i zobacze,czy to cos daje.pozdrawiam.

10. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 9 listopada 2008, 7:58

do oludenis
    ja bym nalorzyla szmpon popielaty blond on zniweluje ci tylko te jasne pasma ze beda mialy ladny kolor a ciemne zostana takie jak byly.Wiem o co chodzi mi sie tez podobaja dlugie ciemne wlosy ale jak mam wygladac jak stra baba z ostrymi rysami twarzy to wole miodowy blond :) jak juz to sobie zrob blond z odcieniem karmelu wg mnie na czekolade zawsze zdarzysz sobie zafarbowac.Mówię ci ja bym na twoim miejscu dorzucila jasne pasemka zeby rozjasnic sie i wtedy zadecydujesz po jakims czasie jak sie czujesz w jasniejszych.To zobaczymy co powie ci stylistka :) POZDRAWIAM

11. oludenis Początkująca

Napisano: 9 listopada 2008, 9:17

do grazka1979
    Czesc Grazka.Taa,to prawda,brazy postarzaja,wiem cos o tym.szampon popielaty blond?To te szampony nie sa takie mocne,zeby ruszyly braz?To jutro kupie i zrobie.
    A Ty jestes zadowolona z odpowiedzi stylistki?Mi sie podobaja jej propozycje,gdyby nie,to by nie bylo takie wazne dla mnie jej zdanie.Co teraz planujesz?Jak dojdziesz do miodowy blond?Bedziesz szla do fryzka? i kiedy?Napisz,co myslisz.Czy podobaja Ci sie pomysl z dlugimi i falowanymi wlosami dla Ciebie?Mi sie wydaje,ze to dobry pomysl.

12. oludenis Początkująca

Napisano: 9 listopada 2008, 9:34

do grazka1979
    Grazka,musze sie potwierdzic,bo zebym nie dala ciala z tym szamponem.Czy Wy macie na mysli szampon taki co sie naklada na wlosy jak farbe,czyli a'la szamponetke?Czy chodzi o szampon do mycia wlosow siwych,cos jak silwer szampon,bo taki mam w domu.Znajdz mi na google szampon,o ktorym mowa i wyslij mi jego fotke.Sorry,dzis niedziela,to pewnikiem nie masz czasu,a ja Ci berece.Spojrz na to pudelko,zeby narazie osiagnac taki kolor na wlosach,aby byl jednolity na calej glowie,to bym byla HAPPY.Moze stylistka bedzie wiedziala,tylko juz mi glupio ja pytac.Dzisiaj ja Cie przepraszam,ze Cie mecze.Jest jeden do jednego.remis

13. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 9 listopada 2008, 9:48

do oludenis
    Nie meczysz mnie no cos ty !! mi sie podobaja jej propozycje dla mnie ale nie ejstem pewna co do tego miodowego blondu zeby nie byl rudy,do frycka pojde ale na swieta dopiero i zrobie wiecej jasnych a po jakims czasie nalorze sobie farbe miodowy blond sama w domu,ale spokojnie bede zamieszczac fotki zebys widziala i mowila swoje zdanie :) i licze na to samo z twojej strony heh.A co do twojego koloru to dokladnie wmysle o takiej farbie jak zamiescilas fotke szamponetki to sie nie oplaca bo sie szybko zmywa,albo sprobuj sobie dzis w domu uzyc ten "silver" tylko w duzym rozcienczeniu i zobaczysz czy jest efekt.Bedzie dobrze :)

14. oludenis Początkująca

Napisano: 9 listopada 2008, 10:03

do grazka1979
    Zamiescilam fotke w moim profilu,zeby Ci bylo wygodniej odszukac odpowiedzi,bo ja tylko spojrze i Cie widze,wiec Ty masz tez teraz.To zrobie tak,na dobry poczatek,bo jestem strachodupek,zaloze szamponetke,a po 2 tyg kupie moze ta farbe o ile takie cos u mnie jest,bo ja mieszkam w Irlandii i nie wszystko jest dostepne,najwyzej zastapie czyms innym.A Ty Grazka jak sie czujesz w tym co masz teraz?

15. ThisIsMe Początkująca

Napisano: 9 listopada 2008, 10:06

Witam,
    Droga Stylistko chciałabym się poradzić w sprawie fryzury. Mam włosy lekko kręcone, które jak wyprostuję trzymają się troche a potem jednak falują. Najbardziej zależy mi na grzywce tego typu co ma Marta żmuda-Trzebiatowska i Demi Lovato. Proszę o jakąś rade odpowiedz.

16. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 9 listopada 2008, 10:17

do oludenis
    dzieki za fotke bo ulatwi mi to bardzo znalezienie ciebie,no tak zrob napewno -tam jest cos takiego lub podobne.A ja jestem z Opola.Czuje sie tak srednio ciut mi za ciemno jest w tym na glowie wiesz ale zmienie to,tylko przeraza mnie ten miodowy blon?troszke ze bedzie rudy ja tez sie troszke boje eksperymentow ale damy rade

17. oludenis Początkująca

Napisano: 9 listopada 2008, 10:40

A ja mysle,ze nie pakowalabym sie na Twoim miejscu w taki kolor,bo przy braku dobrych fryzjerow,to skonczysz jak ja,TE karmele i miody to wychodza chyba tylko z przypadku,jak komus nie wyjdzie brazik itd.Bo jak pojdziesz do fryzjera,zeby zrobil Ci miodowy blond to wyjdziesz z zolcia albo sraka na glowie,w najlepszym wypadku ruda.Daj sobie spokoj!!!Poza tym Grazka mysle,ze majac taka dlugosc jak masz teraz dobrze by bylo dazyc do fryzury (narazie)fotka 1,a co do koloru,to nie mam pomyslu,ten na drugiej fotce jest ciekawy i mysle,ze moze nie jest taki miodowy ale czy by nie pasowal Ci czasami?A oto kosmetyki,ktore zakupilam wczoraj

18. oludenis Początkująca

Napisano: 9 listopada 2008, 10:46

do grazka1979
    Nie,nie.Wrocilam do Twoich zdjec,to ten kolor,to jeszcze nie to.Nie bierz go pod uwage,prosze.

19. basia18 Początkująca

Napisano: 9 listopada 2008, 11:36

Droga Stylistko mam jeszcze pytanie czy fryzury Rihanny lub Victori Bechman by mi pasowala ?? ??

20. basia18 Początkująca

Napisano: 9 listopada 2008, 11:41

Podoba mi sie ta fryzura ale nie wiem czy dobrze bedzie mi w takiej