jaka fryzura?

1. oludenis Początkująca

Napisano: 9 listopada 2008, 19:09

do xstylistka
    Stylistko moja kochana,powiedz mi dokladnie jaka szamponetke,bo nie chce skonczyc z czuprynka jak na fotce nr1.Bede Ci wdzieczna jak mi odpiszesz rowniez na moje pytanie w zwiazku z tym blondem,jaki sobie ubzduralam,a najlepiej,to (jak zrobilas to dla Grazka1979)jak wylozysz mi kawe na lawe.Fotki z fryzurkami w jakich mnie widzisz itd.Dzieki STOKROTNE,ale sama widzisz,ze bez Ciebie ani rusz.... .pozdrawiam

2. Magda93 Nowicjuszka

Napisano: 9 listopada 2008, 19:29

Hejka ! Droga Stylistko, chciałabym wiedzieć czy ładnie by mi było w tej fryzurce bo wybieram się do fryzjera i chciałabym się tak obciąć tylko że dodałabym do tego grzywkę na skos bo mam wysokie czoło. Z góry dziękuje za odpowiedz :) PS. Ja jestem ta w środku. Przepraszam ale nie mam innego zdjęcia.

3. Magda93 Nowicjuszka

Napisano: 9 listopada 2008, 20:06

PS. Nie mam innych zdjęć ale są one dostępne na www.fotka.pl pseudonim:Madziaaa08

4. madzia0606 Nowicjuszka

Napisano: 9 listopada 2008, 20:16

dziekuje bardzo za porade :) juz obcielam wlosy ale nic straconego bo rosna mi w zawrotnym tepie :) jak juz zapusze to droga stylisto jaka dokladnie powinna byc moja fryzura zeby bylo dobrze :) pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje :)

5. oludenis Początkująca

Napisano: 9 listopada 2008, 21:25

do grazka1979
    Grazka gdzie jestes?
    Gdzie jestes Grazka?
    Wiesz co,ja sobie mysle,zeby tak nic,ale to kompletnie nic nie robic,nie planowac zadnego konkretnie koloru.Przez te 2 tyg bede uzywala silver szamponu na przemian z tym do rudych.Jesli stylistka mi odpisze jaki konkretnie mam szampon uzyc,to naloze go.Poza tym skupiam sie raczej na ich pielegnacji i zapuszczaniu.Jak zobacze,ze mam co najmniej 2cm odrosty,pomysle co dalej.Te wczorajsze ampulki widze,ze pozytywnie zadzialaly i mam fajniejsze te kudky.mysle,ze to na tyle,narazie.Bede oczywiscie codziennie na grupie,bo juz dzis mi Ciebie tu brak.Wiec zajrzec musze...od czasu do czasu.Co u Ciebie?

6. Asia2008 Nowicjuszka

Napisano: 9 listopada 2008, 21:44

Chciałabym się zapytać, czy pasowała by mi fryzura ala Liza Minelli z filmu "Kabaret"? (ta z lewej)

7. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 listopada 2008, 21:44

oludenis - jestes jedna (a moze i jedyna) taka cierpliwa forumowiczka, co bardzo chwale :-) . Co do blondu, to nie jestem do konca przekonana. Jestem za to nadal za odcieniem karmelu na Twoich wlosach. Przez 2 tyg. uzywaj szampony dla wl. rudych, by sciagnac zieleninke z pasm, a nastepnie zakup farbe Joanny w kolorze 'Slodkiego cappucciono' (foto). Jest ona niedroga (5-7 zl. - zalezy to od drogerii), ale efekt jest bardzo ladny, choc opakowanie jest malo zachecajace jak na wspolczesne farby. Poloz te farbe na cale wlosy i 3maj tyle, ile zaleca producent :-) .

8. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 listopada 2008, 21:49

jutera - moim zdaniem nie powinnas zbytnio zmieniac dlugosci wlosow, ale proponuje ich delikatne wycieniowanie na calej dlugosci od linii brody - beda sie ladnie ukladac. Proponuje takze grzywke, ktora powinna byc dosc dluga, bys w razie jej 'gorszego dnia' mogla zaczesac na bok, dlatego nie moze byc zbyt gesta. Mozesz sie wzorowac na grzywce, jaka ma A. Simpson na foto :) . Masz grube i lekko falujace wlosy, dlatego podejrzewam, ze moze sie ona nie 'sluchac' i puszyc. W takich wypadkach pomoze Ci mala ilosc zelu lub delikatnego fluidu prosyujacego na koncowki albo nawet kropelka... balsamu do ciala ;-) .

9. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 listopada 2008, 21:51

Saheli019 - a co bys powiedziala na krotsza fryzurke, np. taka, jaka ma Rihanna na zdjeciu? Bardzo by do Ciebie pasowala, skoro masz pociagla buzie. Kolor, o ktorym myslisz, tez bylby odpowiedni, dlatego jestem ZA :) .

10. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 listopada 2008, 21:52

PALCIA ;) - czy zamieszczalas juz swoj post wczesniej? Wydaje mi sie, ze juz Tobie odp., wiec zajrzyj na poprzednie strony :) . Jesli jednak sie myle, to zmiesc zdjecia na forum.

11. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 listopada 2008, 21:53

mk7 - juz odpowiedzialam na Twojego 1. posta :) .

12. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 listopada 2008, 21:54

ThisIsMe - i na tej samej stronie jest moj post, kt. jest odpowiedzia na Twoja wiadomosc :) .

13. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 listopada 2008, 21:56

oludenis - na poczatku tej strony zamiescilas to samo pytanie i juz odpowiedzialam :) .

14. DominikaCz Nowicjuszka

Napisano: 9 listopada 2008, 22:00

Droga Stylisto !

Chce cos zmienic w swoim wygladzie i doszlam do wniosu ze powinnam cos zrobic z wlosami bo sa w krytycznym stanie .. całowity nieład na głowie :P Tylko teraz sie zastanawiam jaka fryzura bedzie mi pasowala mozesz podac jakies sugestie ? nie chce zbyt skracac ich na długosc bo lubie miec długie włosy. Dodaje moje zdjecie

15. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 listopada 2008, 22:01

Paula007 - moim zdaniem o wiele ladniej wygladasz niz ta pani, ktorej zdjecie zamiescilas. Pomiedzy Toba a nia jest taka roznica, ze Ty wygladasz kobieco, ale przy tym naturalnie, a ona jak 'platynowa lala'. Twoj blond jest, a przynajmniej sprawia wrazenie, naturalnego,dzieki czemu jest bardzo wdzieczny. Nie jestem zbytnio za tym, bys dolozyla do niego platynowe pasma, bo bardzo wiele Polek tak robi. Proponuje, bys nie zmieniala koloru wlosow, tylko je wycieniowala od linii brody na calej dlugosci, by odswizyc ich ksztalt. Zapuszczaj nadal grzywke. Wierz mi - Twoje wlosy nie potrzebuja poprawy :) .

16. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 listopada 2008, 22:08

Malajka - moim zdaniem powinnas rozwazyc opcje przefarbowania sie na rudy odcien. Ciemny kolor, choc takim Natura Ciebie obdarzyla, niezbyt Ci sluzy i rzeczywiscie - wyglada dosc smutno. Za blondem, a tym bardziej za polaczeniem blondu i brazu nie jestem. Mysle, ze bardzo korzystnie wygladalabys w odcieniu, jaki obecnie nosi A. Simpson (foto). Jesli jednak nie jestes bytnio przekonana co do rudosci na calych pasmach, to proponuje dolozeniu takze kilku psemek blondu (2). Co do fryzury, to radze skupic sie na krotszych fryzurkach i dobrze wycieniowanych, np. taki delikatny wystrzepiony bob, kt. widzisz na 3. zdjeciu :) . Jego plusem jest to, ze nie potrzebujesz prostownicy (przy cienszych wlosach) do jego ulozenia.

17. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 listopada 2008, 22:08

ThisIsMe - juz odp. na Twoj pierwszy post, kt. zamiescilas na tym forum :) .

18. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 listopada 2008, 22:09

basia18 - uwazam, ze krotkie fryzury Ci nie sluza, dlatego 3maj sie dluzszych pasm :) .

19. ThisIsMe Początkująca

Napisano: 9 listopada 2008, 22:14

Droga Stylistko nie wiem może po prostu niezbyt dobrze widzę ale nie mogę znaleźć tej odpowiedzi :) Widzę tylko te na pytania dziewczyn powyżej i poniżej mnie. Pozdrawiam

20. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 9 listopada 2008, 22:16

oludenis - odpisalam Ci na poprzedniej stronie (a moze 2 wstecz), ze jednak jest za tym, abys nie zmieniala odcienia na jednolity blond, tylko nadal walczyla o ten karmel. Przewertuj te dwie ostatnie strony w poszukiwaniu posta, w kt. zamiescilam info co do konkretnego produktu. Przez pierwsze dwa tygodnie sprobuj odzyskac ten blond za pomoca szamponetek i szamponu dla wl. rudych. Co do szamponetki, to nie masz sie co martwic, bo nie zawieraja rozjasniacza, tylko pomagaja zrzucic ciemny odcien, troche go odswiezyc, ale na pewno nie zmienia go o kilka tonow ;) .