jaka fryzura?

1. basia18 Początkująca

Napisano: 10 listopada 2008, 13:09

i jeszcze 1 pytanko jakiego szamponu uzywac ?? mam farbowane wlosy. Mam zafarbowane na czerwony mahon.Uzywac szamponu do farbowanych wlosow czy specjalny do mojego odcienia rudosci ??

2. tocka Nowicjuszka

Napisano: 10 listopada 2008, 13:54

Jest pani bardzo dobra podziwiam panią !!!Chciałabym żeby mi pani pomogła dobrać fryzurę i kolor włosów najlepiej jak by mi pani pokazala ja na zdjeciu.To sa moja zdjecia.Mam raczej cienki włos.

3. tocka Nowicjuszka

Napisano: 10 listopada 2008, 14:29

obecie nie mam grzywki jest ona do konca buski

4. kasia.lodz Nowicjuszka

Napisano: 10 listopada 2008, 14:42

Witam ;)
    Chciałabym się poradzić jaką fryzurę dobrać... Aktualnie mam trochę rozjaśnione włoski :)
    Myślę nad blondem albo jakimś ciemnym brązowym...
    Na pierwszym i trzecim zdjęciu aktualne rozjaśnione włosy
    Na drugim naturalny ciemny blond ...
    Z góry dzięki za pomoc ;D

5. 5poraroku Nowicjuszka

Napisano: 10 listopada 2008, 15:03

Witam Stylistke. Znow sie odzywam tym razem nie w sprawie dlugosci wlosow tylko jego koloru. Jakos na jesien chcialabym zmienic juz moj blond-mam za bardzo zniszczone wlosy i chcialabym sprobowac czegos nowego. Chcialabym cos w rudym, burgundzie badz brazie. Prosze o rade. Mam zielone oczy i raczej oliwkowy kolor skory. Nie wiem co ze soba zrobic ;) dziekuje i pozdrawiam

6. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 10 listopada 2008, 15:41

ThisIsMe - przepraszam Cie, bo pomylka wynikla z mojej winy. Bylam pewna, ze juz Tobie odp... Proponuje Ci, abys zafarbowala wlosy na odcien intensywnego czekoladowego brazu albo skusila sie na baleyage skladajacy sie z rownych odcieni brazow. Z zamieszczonych przez Ciebie fryzur, a raczej grzywek, jestem za ta:

7. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 10 listopada 2008, 15:44

Malajka - skoro nie jestes przekonana co do rudego, to proponuje, abys skusila sie mimo wszystko do blondu. Sugeruje, by byl to ciemniejszy blond albo opalizujacy (jak na foto). Musisz poddac swoje wlosy dekoloryzacji i dopiero nalozyc farbe o odcieniu sredniego blondu albo 'Slodkiego cappuccino' Joanny (2):

8. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 10 listopada 2008, 15:47

xs-_ - moim zdaniem powinnas zmienic przedzialek na srodkowy i skrocic grzywke na prosto, dzieki czemu glowna role beda odgrywaly Twoje oczy. Co do koloru, to polecam mleczny braz (taki, jak na 2. foto):

9. oludenis Początkująca

Napisano: 10 listopada 2008, 15:50

do grazka1979
    OJ Grazka!!!Przepraszam bardzo.Zycze wszystkiego najlepszego i zebys jak najszybciej miala juz ten odpowiedni kolor wloskow,w ktorym bedziesz sie czula bardzo dobrze i promniennie.Jeszcze x sorki.

10. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 10 listopada 2008, 15:51

yuastina - uwazam, ze powinnas zmienic przedzialek bardziej na bok, by grzywka padala na czolo. Twoje wlosy sa dosc cienkie, ale sadze, ze powinnas sprobowac je prostowac. Sugeruje skrocenie grzywki tak, jak ma Rihanna na 1. foto, a reszta wlosow powinna zostac tylko przy twarzy delikatnie wycieniowana. Rozjasnij wlosy za pomoca blond baleyage'u :) .

11. ThisIsMe Początkująca

Napisano: 10 listopada 2008, 15:54

X-stylistko nic sie nie stało :) tak się zdarza :) dziękuję za poradę :) czyli grzywka typu ei Lovato byłabym dla mnie odpowiednia? :) Mam nadzieję, że będzie pasowała no chyba już czas zapisać się do fryzjera :) MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE DO CIEBIE JAK RÓWNIEŻ INNYCH DZIEWCZYN: z natury mam kręcone włosy, które jak wyprostuję pod wpływem wilgotnego powietrza skręcają się w taki fale. Czy jak zetne i zrobię sobie tągrzywkę to powinnam zrobić trwała prostą? A może są jakieś kosmetyki które uchronią moją grzywkę od loków?

12. monia00888 Nowicjuszka

Napisano: 10 listopada 2008, 15:55

Droga xStylistko :) proszę Cię o radę dotyczącą mojej fryzury. Bardzo chciałabym coś w niej zmienić. Nie wiem tylko czy mam zapuszczać włosy, czy odwrotnie-ściąć je. Jestem gotowa także na ewentualną zmiane koloru. Prosze zaproponuj mi jakieś fryzury :) Pozdrawiam serdecznie.

13. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 10 listopada 2008, 15:58

basia18 - Twoj ksztalt twarzy to owalno-pociagly. Jesli chcesz, by wlosy blyszczaly, to zakup nablyszczacz do wlosow (najtanszy kupisz juz za ok. 7 zl.), a co do szamponu, to to zalezy. Jest taka zasada: szampon wybieramy do potrzeb skory glowy, a odzywke - do potrzeb naszych pasm. Jesli nie masz problemow ze skora glowy (nie swedzi, nie jest podrazniona, nie przetluszcza sie tak szybko), to mozesz uzywac szamponow do wl. normalnych, delikatnie oczyszczajacych i pielegnujacych. Przyznaje, ze nie nie ufam zbytnio kosmetykom myjacych dla wl. farbowanych, bo uwazam, ze maseczki delikatnie koloryzujace albo odswiezajace kolor, daja lepsze efekty. Dlatego stosuj odzywke dla wl. zniszczonych (na koncowki), a raz na tydzien zastosuj taka maseczke :) .

14. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 10 listopada 2008, 16:00

tocka - dziekuje za mile slowa :) . Uwazam, ze masz dobrze dobrany kolor, dlatego nie bede proponowala w tej kwestii jakichs zmian. Dobrze, ze masz dluzsza grzywke. Zachowaj przedzialek bardziej na boku i wycieniuj grzywke, by ladnie na ten bok opadala.Reszta wlosow niech zostanie jedynie wycieniowana od linii brody - beda sie ladnie ukladac :) .

15. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 10 listopada 2008, 16:01

do oludenis
    dziekuuje nic sie nie stalo skad moglas wiedziec :)

16. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 10 listopada 2008, 16:11

kasia.lodz - masz bardzo jasne brwi, wiec skup sie na blonach. Masz chlodny typ urody, wiec pasma platynowego (prawie bialego) blondu beda Ci pasowac. Do tego zmien przedzialek na centralny i zafunduj sobie prosto scieta grzywke. Ponizej zamieszcam fotke Aguilery i jej fryzure, w jakiej Ciebie widze:

17. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 10 listopada 2008, 16:15

5poraroku - zdaje sobie sprawe, ze rozjasnianie wlosow bardzo je niszczy, ale jesli teraz zafubdujesz swoim pasmom mocny pigment, np. braz, to zaczna sie bardzo kruszyc i beda w fatalnym stanie. Cos o tym wiem, bo bylam przez rok jasna blondynka i po zafarb. pasm na ciemny braz spowodowalo, ze polowa z nich po prostu odpadla :-/... Narazie skup sie na pielegnacji - polecam maseczke WAXu dla wl. suchych i zniszczonych. 3maj ja na glowie ok. godziny pod folia lub recznikiem. Po 2 tyg. proponuje, abys zmienila odcien na opalizujacy blond - Garnier ma w swojej gamie ten odcien. Beddzie to nadal blond, ale bedzie pasowal do Twojej karnacji i urody :) .

18. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 10 listopada 2008, 16:18

ThisIsMe - wystarczy, ze bedziesz przed wyjsciem myc grzywke z mala iloscia szamponu, po czym czesz ja grzebieniem i podsuszaj suszarka, a na koniec uzyj lakieru (proponuje Wellatonu 'Stylizacja i odbudowa', bo nie skleja pasm, a przy tym je pielegnuje) - trwa to ok. 10 min. :) . Odradzam trwale prostujaca.

19. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 10 listopada 2008, 16:20

monia00888 - moim zdaniem powinnas rozjasnic wlosy do jasnego brazu - taki, jaki ma aktorka na zdjeciu. Poza tym sugeruje zapuszczanie wlosow, przede wszystkim grzywki :) .

20. pychotekmisia Nowicjuszka

Napisano: 10 listopada 2008, 16:28

Witam serdecznie!

Bardzo proszę o radę w kwestii mojej fryzury. Mam długie- sięgające za łopatki, brązowe włosy. Proste, lecz z skłonnością do falowania, trudne do układania, "ciężkie".Chciałabym bardzo coś zmienić. Mam okrągłą twarz, którą chciałabym wyszczuplić. Myślę o grzywce i pocieniowaniu włosów na całej długości. Pozdrawiam serdecznie.